Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות שלילית בלובינסקי

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנה שוב אותה תפיסה מעוותת שבו לפי המעסיק - העובד הוא זה שצריך להילחם על התנאים שלו ולצאת לדו-קרב מול המעסיק על מנת לשפר את תנאיו. אחר כך אתה מתפלא למה העובד מרגיש שמנצלים אותו? שהוא לא שותף לדרך שבה המעסיק רואה את העסק? למה שהעובד יביא מעצמו אקסטרה אם המעסיק לא עושה את זה בעצמו?

אתה חושב שזה קל לעובד להביא את עצמו למצב שהוא דורש העלאה/קידום?

תסלח לי, אבל התגובה הזו רק מראה כמה אתה בתור מנהל מנותק לחלוטין ממה שקורה.

כשנכנס אליך לקוח ומנה"ל מו"מ על המחיר זה כן בסדר?

תמיד יש משא ומתן כי תמיד העובד יחשוב שהוא עילוי ששווה 50K והמעביד ירצה לתת מה שפחות גם כדי להרויח יותר וגם כדי להתחרות (הייתי שמח לשלם לכל העובדים שלי 50K לחודש אבל אז לא אמכור אפילו מוצר אחד בגלל מחיר גבוה מידי. אין יש מאין). אתה לא יכול לצפות ממני כמעסיק לנחש מה אתה חושב שמגיע לך ולקרוא את מחשבותיך.

ברור שלא קל לבקש קידום/העלאה בדיוק כמו שלא קל לבשר לעובד שאין לו יותר עבודה (ותאמין לי שיש מקרים שזה עולה בלילות בלי שינה בניסיון למצוא פתרונות איך כן להחזיק את אותו עובד) אבל רבאק, אתה אמור להיות איש מכירות ומפחד ממשא ומתן?

ולגבי ניתוק, ברוב המכריע של המקרים העובדים שלי מקבלים העלאות בלי שביקשו. נדיר מאוד שמישהו בא ומתלונן על שכר. המו"מ נעשה בזמן הקבלה לעבודה במסגרת תיאום ציפיות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העניין הוא שאם העובד לא מרוצה מתנאי השכר/עבודה - הוא לא יהיה שותף אלא יעשה את המינימום הנדרש - כמו שהמעסיק מנסה לתת לו את המינימום ( לא משנה אם תנהל משא ומתן או לא ).

לא יודע מה קורה אצלך בחברה וזה גם לא משנה. יש הרבה חברות שבהן העניינים מתנהלים שונה. אני סהכ מעלה פה את הסיבות למה נתקלים בסוכני מכירות שהם פחות שירותיים ויותר מכירתיים.

עריכה אחרונה על ידי daniel.gri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, בהחלט יש מעסיקים הוגנים ביותר, פשוט צריך למצוא אותם ולא להתקע בעבודה שבה אתה עושה את המינימום בכדי לקבל שכר מינימום בלי אופציות קידום.

לצערנו, זה המצב בשוק הסוכנים למכירת רכבים (שהם לא פרמיום) ובגלל התנאים האלה, הם גם מושכים אליהם בעיקר חומר אנושי ירוד (לפני שמתנפלים עלי, לא כולם, אבל הרבה) מה שמשתקף לא מעט בהתרשמויות מביקור באולמות תצוגה.

היה פעם במגזין הגה מדור כזה של ביקורת אולמות מכירה, הרוב הדי מכריע נע בין מוכרנים שכלל לא מתעניינים בזה שיש לקוח באולם לבין מוכרנים שעשו את העבודה בדחילו ורחימו והפגינו בורות במפרטים של הרכבים המוצעים למכירה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי ההנהלה התחלפה בלובינסקי אבל כנראה שההתנהלות לא. נכוותי בעבר מהשרות שלהם ובעיקר מה שחרה לי היה חוסר האכפתיות של האנשים בדרך החל מזאת שעונה לטלפון וכלה בזה שמטפל ברכב.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נחזור לנושא המקורי.

קורה ספורטיבו,

יש חדש?

יצרו קשר?

התקדמות כל שהיא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול שוחחנו עם מנהל מותג סיטרואן - איש נחמד מאוד. אמנם הדברים הוצגו בצורה תמציתית (ואולי אפילו מעודנת טיפה), אבל בסופו של דבר מטרתינו היא בסה"כ לבחון את הרכבים הרלוונטיים (C4 פיקאסו ו-3008 ) ולקבל שירות טוב.

בשלב הזה עוד פעם מישהו טס לחו"ל. אבל הפעם זה החבר, אז זה בסדר :twisted:

סוכם שהחבר יפנה אליו ברגע שיחזור על מנת לתאם 2 נסיעות מבחן סמוכות.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת תגובה יפה, אני מקווה שבאמת יהיה שיפור ושהלקח נלמד (גם למען גברת כהן מחדרה שאין לה אינטרנט)

מעניין אותי לדעת מכל אלה שהגיבו פה, האם בפעם הבאה שתחפשו רכב תכנסו לאולם תצוגה של לובינסקי?

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה פוסל רכב שמתאים לך רק בגלל השרות באולם התצוגה של היבואן, אתה מעניש רק את עצמך.

לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכם שהחבר יפנה אליו ברגע שיחזור על מנת לתאם 2 נסיעות מבחן סמוכות.

יופי.

הפורום נותן עבודה...

את שתי המכוניות בוחנים באותו המקום?

אני הייתי מנצל את שעת הכושר ומשחיל נסיעה על ה-208GTI כפיצוי. במחיר שלה, אולי תוכל לטחון אחת איזה שנתיים-שלוש, עד שתגיע הג'וליה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אולי, אבל יכול להיות שאתה חוסך לעצמך עצבים בעתיד כשתצטרך שירות מהיבואן. מה, לא קראת את השרשור? [emoji14]

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת מכל אלה שהגיבו פה, האם בפעם הבאה שתחפשו רכב תכנסו לאולם תצוגה של לובינסקי?

כשאני נכנס לאולם אני כבר יודע מה אני קונה או לתאם נסיעת מבחן.

אצלי הם יכולים לחסוך על האולם והתצוגה.

לא מצאתי מעולם קשר בין השירות מכירות בתצוגה לשירות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי.

הפורום נותן עבודה...

את שתי המכוניות בוחנים באותו המקום?

אני הייתי מנצל את שעת הכושר ומשחיל נסיעה על ה-208GTI כפיצוי. במחיר שלה, אולי תוכל לטחון אחת איזה שנתיים-שלוש, עד שתגיע הג'וליה.

האמת שדובר גם על כך. הרכב מסקרן.

אגב, הג'וליה מגיעה לארץ ממש בקרוב ותמחורה אמור להיות טוב.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לתומי חשבתי שהפיצוי הוא 208GTI

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שדובר גם על כך. הרכב מסקרן.

אגב, הג'וליה מגיעה לארץ ממש בקרוב ותמחורה אמור להיות טוב.

זו היתה אמירה הומוריסטית...

לא חשבתי שבאמת תקנה 208GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...