Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחד מהם עובר תפקיד.

כשהייתי בצבא, הייתי בחתונה של זוג שהיה בדיוק בסיטואציה הזו. הקצינה עברה תפקיד (כדי להישאר במערכת יחסית עם ראש המדור) ושלום על ישראל.

נניח שאוהבים את התפקיד (או שלא מתאפשרת העברה), אז מחכים קצת עד למועד מעבר התפקיד או השחרור המקוריים. באמת ביג דיל.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו פרסם בפייסבוק שבעימות בינהם בוכריס שאל "איך הגענו למצב שבו אני מואשם באונס" והחיילת ענתה "לא אמרתי שאנסת".

נראה לי שהמערכת המשפטית (בגיבוי של כל מיני קבוצות) ממהרת להכניס כמה שיותר מקרים ומצבים תחת הגדרה של אונס, דבר המוביל לזילות המושג וגורם להגשת כתבי אישום מפוצצים שבסוף יוצא מהם איזשהו הסכם טיעון פושר. זה פוגע גם בקורבנות (שבסופו של דבר לא זוכים למשפט צדק) וגורם עוול לחפים מפשע שדוחפים להם להתספק באיזשהו אישום פחות חמור, רק "תיקח ותגיד תודה שזה לא יותר גרוע".

אני חושב שכל העניין של יחסי-מרות יוצא מפרופורציה בעניין הזה. זה לא כאילו חייבת להתקבל בחירה בלשכב עם הבנאדם או להיות מוצבת עד סוף השירות במטבח של צאלים, אי אפשר להתעלם מהאופציה של דיווח/תלונה, גם אם זה כרוך באי-נעימות מסויימת*.

...

מסכים.

ואכן צוטט חלק מהעימות עם בוכריס, כשהוא שואל אותה על מקרי האונס והיא עונה לו שלא אמרה אונס. חוקר המצ"ח אומר לשניהם שהם במצ"ח סיווגו את זה משפטית כאונס ע"פ התיאורים בתיק.

בנוסף, שנשאלה מדוע לקח לה חמש שנים להתלונן, ענתה : "אני לומדת קרימינולוגיה ואני יודעת שעוד מעט חלה התיישנות".

*לא יודע את המקור, תמונה מאחד העיתונים.

לא מבין למה הסיבה המרכזית היא לא מועקה/צלקת נפשית, האם זו התיישנות שתהפוך את הסיפור לפג תוקף?

אם היה מגע מיני, בוכריס יצא קטן ומאופס. הוא לא הצליח לשמור על הקטן שלו ואולי אף חלה בשיכרון כוח ומעמד.

אותה מתלוננת, לפי מה שהבנתי, הצטרפה אליו לנסיעות רבות ואולי אף לצימר, 5 מפגשים לפחות צוטטו בתמליל.

ניצול מרות? כן, בהחלט! בעילה אסורה בהסכמה בהגדרתה תקפה גם למי שניצל את מרותו.

מבעילה אסורה בהסכמה ועד אונס ללא הסכמה יש מרחק רב, כך גם ה"הד" מסביב וכך גם העונש.

אם 2 המתלוננות הסכימו על עסקת טיעון, ומתוך ידיעה מה ההבדל בין אונס לבעילה אסורה, אז יש הרבה מן הספק לגבי האשמות החמורות שבוכריס הואשם בהם תחילה בכתבי האישום שהוגשו.

במקרה של מילה נגד מילה, שהכול היה ממודר בחדרים ללא עדים, ועם תקשורת ומדיה חברתית גועשים, בן אדם יכול לסיים את חייו על לא עול בכפו.

אם לא היה מגע מיני, גם מכונת אמת לא היתה עוזרת לו במקרה כזה.

עריכה אחרונה על ידי BMW
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פרסם בפייסבוק שבעימות בינהם בוכריס שאל "איך הגענו למצב שבו אני מואשם באונס" והחיילת ענתה "לא אמרתי שאנסת".

ואכן צוטט חלק מהעימות עם בוכריס, כשהוא שואל אותה על מקרי האונס והיא עונה לו שלא אמרה אונס.

אני כל הזמן שומע על ה״ציטוט״ הזה, אבל עדיין לא ראיתי הוכחה קונקרטית לקיומו. אפשר לקבל כזאת? ולא, ״מישהו פרסם בפייסבוק״ לא נחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם 2 המתלוננות הסכימו על עסקת טיעון, ומתוך ידיעה מה ההבדל בין אונס לבעילה אסורה, אז יש הרבה מן הספק לגבי האשמות החמורות שבוכריס הואשם בהם תחילה בכתבי האישום שהוגשו.

.

1. רק אחת התלוננה על אונס. המקרה השני הוא של הטרדה, כאשר המתלוננת בכלל לא רצתה להתלונן. החוקרים הגיעו אליה והיא הצטרפה לתביעה רק אחרי שבוכריס העליל עליה שהיא התחילה איתו

2. אם היה או לא היה אונס זו שאלה של הסכמת החיילת. הסכמה היא עניין בעייתי לקביעה כשמדובר ביחסי מרות שפער הגילאים והסררה כל כך גדול.

קשה היום להוכיח אם הוא כפה עצמו עליה, מעבר לניצול מעמדו. כלומר,, האם היא סירבה והוא קיים אתה יחסי מין למרות זאת.

בגלל זה, בין היתר, קיים החוק המתייחס ליחסי מרות, כדי שעברייני מין לא ינצלו את עמדת הכוח שלהם כדי ליצור מצג של הסכמה לכאורה.

אז מה היה שם כבר לא נדע, אבל יידע כל קצין, שאם הוא לוקח את הפקודה שלו לצימר, מקומו לא בצבא. מקומו בחדשות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.

אז מה היה שם כבר לא נדע, אבל יידע כל קצין, שאם הוא לוקח את הפקודה שלו לצימר, מקומו לא בצבא. מקומו בחדשות.

רצוי לקחת את הפקודה לצימר ולא את הפקידה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. רק אחת התלוננה על אונס. המקרה השני הוא של הטרדה, כאשר המתלוננת בכלל לא רצתה להתלונן. החוקרים הגיעו אליה והיא הצטרפה לתביעה רק אחרי שבוכריס העליל עליה שהיא התחילה איתו

2. אם היה או לא היה אונס זו שאלה של הסכמת החיילת. הסכמה היא עניין בעייתי לקביעה כשמדובר ביחסי מרות שפער הגילאים והסררה כל כך גדול.

קשה היום להוכיח אם הוא כפה עצמו עליה, מעבר לניצול מעמדו. כלומר,, האם היא סירבה והוא קיים אתה יחסי מין למרות זאת.

בגלל זה, בין היתר, קיים החוק המתייחס ליחסי מרות, כדי שעברייני מין לא ינצלו את עמדת הכוח שלהם כדי ליצור מצג של הסכמה לכאורה.

מסכים. קצין צריך לדעת ריסון עצמי ומקומם של סורחים אינו במערכת הצבאית.

1. כן, הבנתי שהגיעו אליה ולא הפוך.הבנתי שגם היא היתה צריכה לקבל את הסכמתה להסדר הטיעון, האמנם?

2.בדיוק, וכמו שיהיה קשה להוכיח אם כפה עצמו עליה, כך גם הפוך.

לכן, עסקת טיעון לאוו דווקא מייצגת את מה שקרה או לא קרה.

malcishua, לי אין מקור נאמן לציטוט הנ"ל, לכן ציינתי את זה בתגובה למעלה.

כיוון שכך, אינני מסיק מסקנות ואני חושב שלא נכון לשפוט את העונש כי אנחנו לא יודעים מה באמת היה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

malcishua, לי אין מקור נאמן לציטוט הנ"ל, לכן ציינתי את זה בתגובה למעלה.

כיוון שכך, אינני מסיק מסקנות ואני חושב שלא נכון לשפוט את העונש כי אנחנו לא יודעים מה באמת היה שם.

אבל אתה מבין שאפילו שציינת שאין לך מקור, עדיין שחררת את ה״ציטוט״ לחלל העולם? בדיוק כך נוצרות שמועות, ואפילו אם אתה לא מסיק מסקנות על סמך ה״ציטוט״ (ושים לב שאתה עדיין קורא לו כך) מי שקרא את מה שכתבת וזה שקרא את מה שהוא כתב וכו׳ כבר מתנהגים אחרת. ראית שמישהו כתב באחת התגובות קודם ״מישהו כתב בפייסבוק״ והמשיך כאילו מדובר בעובדה?

קצת אחריות למה שאתם כותבים, זה כל מה שאני אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתה מבין שאפילו שציינת שאין לך מקור, עדיין שחררת את ה״ציטוט״ לחלל העולם?

לכן אני מציע לכתוב בנושאים כאלו תגובות עם מראי מקומות.1 זה יקל עלינו לנהל דיון ענייני ועובדתי.

1. משהו
כזה
.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתערבות הציבורית מעמידה את העסקה עם בוכריס בסימן שאלה

http://www.haaretz.co.il/news/politics/.premium-1.3141227

אוי לא ... עכשיו כל משפט יתנהל בפייסבוק כניראה.

כניראה השופטים באמת חשובים שלקבל שבת זה באמת #יותר_מבוכריס.

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו במחאת הקוטג',

ניצחון קטן ואוברייטד,

בזמן שפותחים לנו את השושנה מכל כיוון.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובות עם מראי מקומות.

די סגור על זה שהיית אמור לכתוב רפרנדום או משהוא כזה :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתערבות הציבורית מעמידה את העסקה עם בוכריס בסימן שאלה

http://www.haaretz.co.il/news/politics/.premium-1.3141227

אוי לא ... עכשיו כל משפט יתנהל בפייסבוק כניראה.

יש זעם ציבורי, שבמקרה הנ"ל, מוצדק.

הציבור איננו שופט, אך זכותו המלאה להביע התנגדות לעונש שנקבע בפרשה ההזויה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה גורם לך לחשוב שזו דעת השופטים?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...