Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדוק באתרים הסיניים (GearBest/GeekBuying/BangGood אפילו עליאקספרס), הם שופעים דגמים כאלה.

במחיר מעט יותר גבוה (סביב 100 ליש"ט) תמצא Moto G4 Play באמאזון אירופיים, כך שהם יקחו אחריות על המיסוי, וגם זמן האספקה יהיה הרבה יותר קצר (וכבונוס, מעבד קואלקום ולא MTK, גם אם entry level).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, ראיתי שיש הרבה אבל לא יודע מה מומלץ.

בכל מקרה יש מצב לקישור למוטו הזה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתברר כי המחיר עלה קצת מאז שבדקתי לאחרונה - הגיע ל-115 ליש"ט, ובמשלוח לארץ, כולל מיסים, זה 127 ליש"ט. מגרמניה זה יותר יקר, בסביבות 170 אירו (בדוק גם צרפת, ספרד ואיטליה).

אני הזמנתי היום G4 סטנדרטי לבן הצעיר, עלה לי 160 ליש"ט כולל משלוח ומיסים.

יש סיכוי מסוים להחזר מס.

נרתיק עלה לי עוד 4 ליש"ט (הזמנה נפרדת, גם מאמאזון אנגליה, בתקוה שיגיע לפני או עם הטלפון עצמו), ומגן מסך יש לי עודף, שהוזמן עבור אשתי ועדיין לא נעשה בו שימוש (כי הזמנתי שניים).

קניתי את ה-G4 לאשתי לפני חודש בגרמניה, משתמשת בו מזה כשבועיים ומרוצה מאד. משמש לשיחות, ואצאפ, ג'ימייל, כמה אפליקציות מקצועיות קלות והרבה סוליטייר\פריסלה מול הטלויזיה, מגיע לסוף היום עם 30-50% סוללה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זקוק להמלצה על טלפון עד 75$ (לא רוצה לשלם כלום, לא מע"מ ולא מיסים), אנדרואיד, רצוי מסך קטן יחסית (עד 4.5 אינץ') לשימושים של ווטסאפ, פייסבוק ושיחות.

תבדוק כאן:

http://www.glouds.com/no-tax-smartphone/

עריכה:

כטלפון חלופי יש לי את X5 שנקנה באיזה 60$ והוא עושה את העבודה

עריכה אחרונה על ידי hisham10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, איפה מצאת אותו ב60$? בכל האתרים הוא מעל 75$.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטען לרכב BlitzWolf עם 4 יציות USB שאחת מהם QC3 עכשיו רק ב40 שקלים

לי יש את הדגם עם ה QC 2 כבר מעל חצי שנה ואני מרוצה ממנו לגמרי

http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-C10-QC3_0-54W-USB-Car-Charger-with-Power3S-and-Quick-Charge-3_0-p-1041807.html?rmmds=searchC81111624873201406ZA

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Asus Zenfone 2 (ZE551ML) - (screen 5.5 "13MP camera, 32GB, Quad-Core 2.3 GHz, 4 GB RAM, dual SIM), black

http://amzn.eu/iaaRBTU

₪1100 עד הדלת

לא המכשיר הכי חדש, אבל בטוח בין היותר מגניבים במחיר הזה

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזהר עם זה, אני גיליתי בדיעבד אחרי הזמנת מודם\ראוטר משולב עם AC שזה בעייתי מאוד להעביר אותם מכס

כלומר אי אפשר להזמין מאמאזון (שתמיד רושמים מה יש באריזה) אלא רק מסין ולשלוח בדואר רשום, אז להתפלל שלא ייעצר ע"י המכס

יש לי נתב של אסוס שתקוע עכשיו במכס ולא יודע איך הסיפור הזה ייפתר

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזהר עם זה, אני גיליתי בדיעבד אחרי הזמנת מודם\ראוטר משולב עם AC שזה בעייתי מאוד להעביר אותם מכס

כלומר אי אפשר להזמין מאמאזון (שתמיד רושמים מה יש באריזה) אלא רק מסין ולשלוח בדואר רשום, אז להתפלל שלא ייעצר ע"י המכס

יש לי נתב של אסוס שתקוע עכשיו במכס ולא יודע איך הסיפור הזה ייפתר

יש עכשיו המון חבילות שתקועות במכס. לא בטוח שזה קשור לנתב (גם לי יש חבילה תקועה עם נתב, אבל גם חבילות אחרות תקועות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...