Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוזיאון רכב ליד ורונה - איטליה

היונימוג האדום
שימו לב! השרשור הזה בן 3126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטיולי האחרון בצפון איטליה חיפשתי אטרקציות מוטוריות , את מוזיאון פרארי במרינאלו אני מכיר .

לאחר ביקור בלשכת מידע לתייר בורונה קיבלתי כתובת למוזיאון רכב מעניין .

המוזיאון מכיל ארבע קומות תצוגה מרשימות במיוחד .

היה יום ראשון ומסתבר שביום הזה לא גובים תשלום , זוגתי שתחייה הצטרפה אלי , אחרי שתי קומות מרשימות מאוד (כן כן גם היא התפעלה ) החליטה הגברת שמיצתה ( ברור ) , ממש מעבר לכביש נמצא מרכז קניות ענק וזול מאוד ( אני מניח שברור לכם כמה באמת עלה לי הביקור במוזיאון :-P ) .

ביקרתי כבר בהרבה מוזיאונים בכל רחבי אירופה , לדעתי זה המרשים ביותר בינתיים ( לא לקחתי את ביולי בחשבון - כי עבורי החשבון הזה עדיין פתוח ) .

אתן לתמונות לספר על קצה המלג .

אילןטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן , מוזיאון מדהים.

ביקרתי במוזיאון לפני כ - 6 שנים בהמלצתו של אמיר הלוי (כן , אח של מתניה),

הוא רק לא שכח לצין לי שאלך להציץ מאחורי המבנה של המוזיאון , ושם ישנן מכוניות לא פחות מדהימות לפני שיפוץ.

כמוני כמוך , שלחתי את כל מי שלא התלהב אל מעבר לכביש למרכז הגדול.

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לכם שאלו רק קצה הקרחון של התמונות , נכון ?

ובכן , הנכדים הגיעו והם כמובן קודמים לכל .

כעת משהלכו המתוקים לישון אמשיך עם מקבץ נוסף ,במשך השבוע יהיו עוד תמונות - הישארו סקרנים כי יש למה לצפות .

אילןטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpgטיול לאגם גרדה ס&#.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתובת של המוזיאון - villafranca - verona .

על הכביש הראשי בכניסה לאיזור בצד ימין - בניין בן חמש קומות ועל הגג שלושה מטוסי קרב .

מצרף תמונות נוספות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד המוזיאונים המרשימים ,נכון, אבל עדיין ישנם גדולים יותר ומעניינים לא פחות במדינת המגף.

רשימת מוזיאונים מלאה ניתן לראות בקישור זה

פרטי Museo Nicolis

Viale Postumia, 37069 Villafranca di Verona

Open: Tue - Sun 10 - 18

http://www.museonicolis.com

---

אחד החברים ( ד"ר אריה בן ) ביקר בו לאחרונה וכתב סקירה נחמדה, קישור כאן

מועדון אלפא רומיאו ישראל (ע"ר) המועדון הרשמי לבעלי מכוניות אלפא רומיאו וחובבי המותג בישראל. נפגשים כל שבוע מאז 2003 בימי שישי, רחוב יוחנן הסנדלר 1 הרצליה פיתוח. חפשו אותנו גם בפייסבוק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזיאון אלפא רומיאו ב- ARESE נפתח מחדש לאחרונה, ביקור חובה לכל חובב רכב.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי היה ממש נחמד אילו יהיה שרשור דביק של רשימת מוזיאונים בעולם .

כמובן מבוסס על ידע של החברים באתר .

מאוד רצוי לצרף מעבר לפרטים כמובן גם חוות דעת אישית של המבקר .

באפריל אני אמור לנסוע למינכן ומחפש מוזיאון מדהים באיזור , אשמח אם אקבל המלצות מחברי האתר .

אציין שאת הדוייטשה מוזיאום , המוזיאונים בשטוטגארט , הוקנהיים , מוזיאון B.M.W. אני כבר מכיר .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...