Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לאוקראינה

SmartCoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 3163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

מתעניין לאחרונה לגבי טיסה לאוקראינה. מעוניין לטוס עם החברה לעיר פולטבה.

אם מישהו יודע לעזור ולייעץ איך הכי נוח להגיע - באיזה עיר לנחות, כמה אמורה לעלות טיסה ומאיפה אוכל להשיג מחירים טובים לטיסות

בנוסף האם מישהו יודע לגבי השכרת רכב בעיר לנהג בן 23 (נהג צעיר*)

תודה רבה.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אני רק חזרתי משם. אחרי חודשיים. מה אתה רוצה לדעת?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תבדוק אם המצב באזור שאתה מתכוון לנסוע אליו הוא בסדר או שעפים שם פגזים.

אני ואישתי טסנו לשם לפני שכל הבלגן התחיל (לפני שנתיים) לחמותי, בחברת ukraine international airlines.

נדמה לי שהם החברה היחידה שטסה באופן סדיר חוץ מאל-על, אך הם זוועה-הטיסה הלוך התעכבה ב4 שעות, כנ"ל גם טיסת interconnection בתוך אוקראינה עצמה. גם המזוודות שלנו הלכו לאיבוד ונאלצנו לנסוע למחרת לבן גוריון על מנת לקבל אותן (עזוב שכל הדברים שהיו שם התקלקלו/נשברו).

יש טיסות של חברות תעופה אחרות כגון טורקיש וכו'. החסרון שלהן למרות המחיר הזול-אתה עושה קונקשן דרך טורקיה וזה מאריך את הטיסה בלמעלה מחצי יום.

עוד טיפים-נסה להשיג מטבע מקומי (גריבנה) לפני שאתה נוסע לשם באחד הצ'יינג'ים בארץ או אפילו בבנקים פה. עקב העימות שם (והמשבר הכלכלי שקיים עקב הבלגן), קשה מאוד להשיג שם דולרים (אם בכלל) והם מאוד יקרים.

עם כל הצער שבדבר, נסה להצניע כמה שיותר את העובדה שאתה מישראל, במיוחד עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

יש להם נטיה (בעצם כמו בכל הזמנים) להאשים את היהודים בכל הצרות שלהם

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו שם לפני כמה שנים, טסנו עם austrian דרך וינה לחרקוב, פולטבה מרחק כ 3 שעות נהיגה.

רוב הכביש לשם הוא 3 נתיבים, לא לכל כיוון, אלא סכומית, לכל כיוון יש נתיב ויש נתיב עקיפה שפעיל לסיגורין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

מחירים טובים לטיסות, השכרת רכב... אתה לגמרי לא בכיוון. תפנים שאתה טס למדינת עולם שלישי. תחשוב על השאלות שהיית שואל אילו היית בדרך לאפריקה.

ביטוח בריאות, בטחון אישי, כתובת הקונסוליה הישראלית למקרי חירום ותכנית יציאה מיידית אם יש הסלמה - אלו הדברים שכדאי לחשוב עליהם כרגע.

אל תחיה בסרט על מדינה אירופאית נאורה שאתה מגיע אליה, נכנס לאוטו חדש ונוצץ ונוסע ליעדך בכבישים איכותיים עם נהגים מנומסים. זה לא יקרה. בתור תייר עדיף לך להימנע מנהיגה שם, וגם לא הייתי ממליץ לצאת יותר מדי מהבית בלי ליווי של מישהו מקומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלחיץ קצת מה שאתם אומרים...

ההורים של החברה שלי היו שם לפני שבועיים ואמרו שהיה בסדר גמור לא הורגשה המלחמה.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסוע לחופש באזור מלחמה...

אקזוטי משהו.

תגיד לחברה שלך שאם היא רוצה מפגש משפחתי שתעשה סקייפ.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות אתם רושמים, פשוט לא ייאמן. אני מתגורר באוקראינה כבר 5 שנים ורוב הדברים שנכתבו כאן לא נכונים. מה שכן, לפני שעברתי לכאן, גם אני חשבתי כמוכם.

פותח השרשור, תרשום לי בפרטי ואשמח לעזור לך.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...