Jump to content

עומרעומר

 • פרסום הודעות

  12
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות עומרעומר

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. אהלן חברים, 1) עברתי על הפורום ולא ככ הצלחתי לקבל תשובה חד משמעית- האם ברכב הנ"ל אני נדרש להחליף שמן גיר, ובמידה וכן- כל כמה זמן? (לפני 60k הוחלפו שסתומים+שמן). 2) קלטתי עכשיו שיש טיפטוף בתחתית הרכב, איפשהו במרכז יחסית בזמן שאני מפעיל מזגן. כשהגברתי לעצמה הגבוהה היה נראה שהוא מתחזק, וכשהחלשתי הוא הפסיק. בנוסף, המזגן כבר הרבה זמן מאוד חלש ולא מקרר היטב. צריך להדאיג העניין? תודה רבה מראש.
 2. אהלן, יש ברשותי את סיטרואן C4 2006 כבר שנה, שעד עכשיו תפקדה מצויין. בשבועיים האחרונים התחילו לצוץ קצת בעיות חשמל, ואחרי החלפת מצבר שלא הועילה, החלפתי אתמול את האלטרנטור והבעיות נפתרו. למרות זאת, אף על פי שהרכב היה מניע בנגיעה לפני כן, נכון לעכשיו כשאני מניע אותו בבוקר הוא מתאמץ קצת יותר, ונכבה מיד. בהנעה השניה הוא כבר מניע בנגיעה, וככה גם שאר ההנעות (כל עוד המנוע חם). חשוב לציין שלא נשמע שמה שמפריע לו זה כוח במצבר, נשמע שהוא מתפקד טוב אבל לוקח לו יותר זמן להניע (4-5 שניות) ואז הוא נכבה. אשמח לדעת אם לדעתכם יש קשר בין התופעה לאלטרנטור ההרוס, ומה אפשר לעשות בעניין. תודה מראש.
 3. אהלן חברים כמה ימים כבר שנדלקת לסירוגין נורת service ונכבית לאחר כמה דק. כל פעם שהיא נדלקת נשמע שהמדחס מזגן מקרטע והמזגן מפסיק לקרר, לא יודע אם קשור. בנוסף, עצרתי את הרכב קודם ופתאום נדלקו נורות abs וכריות אוויר, ההגה לא זז והרכב לא הניע (עשה קולות של מצבר מת). אחרי כמה דק ניסיתי שוב והוא הצליח להניע, אבל נשמע שהמצבר ממש חלש (למרות שהוא חדש יחסית ולא עושה שום בעיות). יש לי מחר נסיעה ארוכה צפונה ואני חושש לעלות ככה על הכביש. אשמח לדעת מה דעתכם על העניין.
 4. עדכון: אז חזרתי למוסך לפני כמה ימים, הוא נסע איתי ברכב ואמר שלדעתו זה ב-100% עניין של גיר, ולא של תושבת תחתונה. לדבריו אם זה כן התושבת- הוא כמובן יחליף לי לתושבת מקורית בלי עלות עבודה (במסגרת האחריות). השאלה שלי היא אם לדעתכם, מהדברים שתיארתי, זה באמת נשמע כמו עניין של גיר ולא של תושבת. אני לא ככ יודע מה לעשות הלאה..מצד אחד אני מאוד סומך על הבחור (מבחינת אמינות, מבחינה מקצועית אין לי מספיק ניסיון איתו), ומצד שני הוחלפה תושבת ועדיין יש דפיקה בכל פעם שמוריד את הרגל מהגז. תודה מראש לעוזרים
 5. אחרי שהוחלפה תושבת תחתונה התחילו רעידות לא סבירות בזמן עמידה. חזרתי אליהם והם אמרו שגם התושבת העליונה (צד נוסע) גמורה והמנוע "נפל". היא הוחלפה (במחיר עבודה נמוך יותר כמובן), וזה נפתר, ככה שאני לא מאמין שהבעיה שם..אולי בתושבת צד נהג? בכל אופן, לדעתך התזוזה לא סבירה וכדאי לחזור ולבדוק מה הסיפור? תודה
 6. היי יגאל, מהבדיקה שהמלצת נראה שאכן המנוע זז. מצרף סרטון לחוות דעת שלך. VID-20200622-WA0016(0).mp4
 7. היי יגאל, המחיר של כל הסיפור היה 427- 300 ש"ח עבודה + 65 ש"ח תושבת. איך שראיתי את המחיר שלה הבנתי שהתושבת אינה מקורית ואמרתי למוסכניק. הוא אמר שהוא בתחום כבר הרבה זמן, והיה משוכנע שתושבת (מאמין לפי המחיר שסינית במקרה הטוב) לא תשנה כלום. אתה מאמין שיש לזה קשר? תודה!
 8. שלום כולם, בעיה שיש לי ברכב כבר תקופה- בעת הורדת רגל מהדוושה בבת אחת הרכב נותן מין קפיצה קטנה כזו. זה מתרחש אך ורק כשההורדה קורת במכה, ובעיקר בעיקר בהילוך 3. קורה גם בהילוך 4, אך פחות מורגש, כנראה בגלל המהירות. אחרי קצת קריאה והתייעצות החלפתי תושבת תחתונה, אבל התקלה לא נפתרה ב-100%. אני כן חושב שזה פחות קריטי ממקודם, אבל לא בטוח אם זה רק בראש שלי או לא. החלפת שסתומים בגיר בוצעה לפני 58,000 ק"מ, אבל אני עדיין חושד בו קצת. אשמח לעזרתכם
 9. אלך לבדוק את העניין. במידה וזו באמת התושבת, למה הקפיצות הן רק כשאני מוריד את הרגל מהגז, ולא בעת בלימות/האצות? ההיגיון שלי כאילו אומר שאז זה צריך הכי להיות מורגש.
 10. נשמע בהחלט לא נעים. 3 שאלות ברשותך: 1) האם לדעתך זה ודאי תושבת קרועה ולא עניין של גיר/ניקוי מצערת/פלאג? 2) האם יש טעם לטפל במוסך מורשה ולהרכיב תושבת מקורית כשהרכב די ישן? 3) מה עלות של דבר כזה לדעתך? תודה מראש.
 11. שלום לכולם, קיבלתי את הרכב הנ"ל מגיסי, הוא נוסע מצוין למעט בעיה אחת ששמתי לב אליה- כמעט בכל פעם שאני מוריד את הרגל מדוושת הגז הרכב מאין נותן קפיצה קטנה כזו, משהו שמזכיר העברת הילוך ברכב ידני פחות או יותר. התופעה מתרחשת בעיקר כשאני מוריד את הרגל מהדוושה באופן חד, ולפי מה ששמתי לב בעיקר בהילוך 3 (אך לא רק). הלכתי עם התקלה למוסך (לא מורשה) והוא טען, מבלי לבדוק כלום, שזה עניין של שסתומים בגיר, למרות שהם הוחלפו לאחר 134,000 ק"מ, כיום הוא עומד על 189,000. לכל אורך חייו הרכב טופל במוסך מורשה, עבר את כל הטיפולים בזמן וגם החלפת השסתומים התבצעה במורשה. אשמח לדעתכם בעניין, מקווה מאוד שזה לא שסתומים אלא יותר משהו בסגנון של ניקוי מצערת או החלפת פלאגים (הוחלפו לפני 30,000 פעם אחרונה). תודה מראש לעוזרים! **לפני כמה ימים הנעתי אותו בבוקר, הוא רעד, גמגם והנורת מנוע הבהבה בצהוב ל10 שניות בערך ואז הפסיקה. לא יודע אם קשור..
×
×
 • Create New...