Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון קניית רכב טויוטה יאריס

מנילה
שימו לב! השרשור הזה בן 3374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אז כמו שהבטחתי בפוסט הקודם למי שעקב, מצורפת התמונה של הרכב שרכשתי.

Stone היקר שדאג ללוות את ה]וסטים שלי לפני ובמהלך הקניה ובעצם לעוד ( שלא זוכרת את שמם), וגם לאלו שקראו לקנייה שלי "אסון".

הנה הupdate .

( תזכורת, רכשתי רכב טויטיה יאריס, 2004, יד 1, 175,000 ק"מ ב-29.500 ש"ח ).

טפו טפו, הרכב עובד ומתפקד נפלא. צריכת הדלק שלו בלתי רגילה. לחיוב כמובן. בערך ( עוד לא חידדתי את הנתון המדעי ) 1:18-19.

יתרונות: מצב מכני מצוין, די שמור למעט כמה מכות, טופל רק במוסך מורשה- אז יש לי את רשימת הטיפולים וזה מעולה למעקב לרכב בן 11), תחושת נסיעה חלקה ונעימה, ורכב די נוח לאנשים נמוכים ( מי שנמוך/ה יבין זאת ויעריך זאת :-).

חסרונות: ישנה נורה דולקת ( של חיישן חמצן) -700 ש"ח , הייתי צריכה להחליף צמיגים קדמיים-750 ש"ח, ומבחינת הנסיעה עצמה ברכב - לוקח זמן עד שמאיץ (ישן...אין מה לעשות).

אם מה שכתבתי כאן יעזור למי שמתלבט/ת- אחלה.

לכל המלעיזים על אנשים שמתעקשים על טויוטה יאריס, תנוחו.יש סיבה שהרכב מאוד מבוקש. נכון, יש חלופות נהדרות, אבל למי שיש זמן, כוח ועצבים שמגבים את העקשנות למצוא דווקא את הרכב הזה, אני מחזקת אותם.

אז שוב תודה ובהצלחה לכולם/ן!

אגב, לא אתנגד לקבל המלצה על מוסך אמין לטויוטה בירושלים... נהניתי מאוד מהילוך שישי ביפו, אבל...זה ביפו. תודה!

photo (2).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא קרא לזה אסון, אבל זו לא הייתה קניה משתלמת,

במחיר הזה היה אפשר לקבל רכבים הרבה יותר מודרניים. היאריס לא מצטיינת בשום דבר שיש סיבה לרדת כל כך הרבה בשנתונים עבורה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אך במחירה המופרז לא חסר חלופות טובות יותר.

וגם הצריכת דלק שציינת היא דמיונית, או שאת לא יודעת למדוד או שהמחשב דרך( אם יש) מזייף.

לפני כמה ימים רכשתי לחברה שלי רכב, יונדאי אקסנט 2005 בעלות של כ13k.

נראה לך שהיאריס רכב טוב יותר מהאקסנט? לא בטוח.

וגם אם כן לא שווה פי 2 מהמחיר!

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...