Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקן של בחורות, גרסת בנצי

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 3465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגיד בנצי,

שאלה לי אלייך.. שהרבה זמן תהיתי לגביה.

כולם מתלוננים שהישראליות מאוד קשות ולא זורמות.

באמת הבנות בחו״ל הרבה יותר ליברליות? או שסתם זה תירוץ כמו שאני חושב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 179
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הן פשוט לא משאירות לי טעם של עוד

ואתה, משאיר להן טעם של עוד? :-D

(נדוש, צפוי, ילדותי. אני יודע. זה חזק ממני)

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון צריך להבין שבחורות רוצות בדיוק מה שאנחנו הגברים רוצים, אם מדובר על סקס, אז כן, הן חושבות על סקס, הן רוצות סקס ומספיק רק לקרוא ברפרוף את הספר הנוראי 50 גוונים של אפור בשביל להבין מה מדגדג להן את הדימיון, אני אתן את אתמול בלילה כדוגמא, יש לי 2 שכנים שאני אוהב, בחורים טובים, אתחיל עם דסטין הוא בן 30, לבנבן סטייל הבחור מאמריקן פאי, שחיף, תמיד מחייך, עובד בשביל חברת ביטוח גדולה, ויש את פרנק, הוא בן 32 בעל חברה לשילוח, לא עובד קשה אז הוא משקיע את רוב זמנו באימון מתחרים לUFC, מתאגרף לשעבר, יש לו חברה מקסימה.

אתמול בלילה החלטנו לצאת, התלבשתי יפה, הם הגיעו אלי, שתינו בירה, סיבוב צ'ייסרים ויצאנו, תחנה ראשונה, בר נחמד, מוזיקה טובה, יוצאים לפטיו ומתחילים, צריך לבדוק איך דסטין מתמודד עם דו שיח,

דסטין מסתובב עם חיוך של ילד מפגר, אני שומר על ארשת רצינית, בוחן כל בחורה ומקפיד להסתכל לכל אחת בעיניים, אלה שמוצאות חן בעיני גם מקבלות חצי חיוך, דסטין כהרגלו פשוט מחייך, כמו סנופי.

שאלתי את דסטין מה אתה אומר כשבחורה שואלת אותך מה אתה עושה בחיים?

הוא התחיל לגולל לי את תחום עבודתו, אולי איזה 3 דקות של ראבאק תסתום כבר.

עכשיו תשאל אותי אמרתי.

מה אתה עושה בחיים? הוא שאל.

מה את רוצה שאעשה? השבתי.

נתתי לו כיוון נוסף, מה אני עושה בחיים שלי? או בחיים שלך? כי רק הכרנו אבל אשמח לקחת חלק בעולם שלך.

הרעיון הוא תמיד להפגין בטחון, לתת תשובות קולעות וקצרות שלא בדיוק נותנות רקע ממשי אבל יוצרות מעין אווירה מסתורית וסקרנות, כמובן תוך כדי נעיצת מבט לעיניים עם חצי חיוך בסוף המשפט.

פרנק, יושב בצד ונקרע, מכיוון שפרנק תפוס הוא התחיל לתת לנו משימות, מצביע על מישהי, איך זאת הוא שואל? אני משיב בסדר. דסטין? אווו, כן היא חמודה.

בן, לך תביא אותה, אני קופץ על המשימה.

יוצר קשר עין תוך כדי שאני משחק אותה עסוק בשיחה עם החברים, זה גורם להן להרגיש טוב, הוא באמצע משהו אבל משכתי את תשומת הלב שלו, בחרתי 3 סוגים של פתיחת שיחה אתמול, בושם, חיוך ונעליים.

לראשונה ניגשתי, את הנעליים לא ראיתי, היא ישבה בשולחן נמוך, אחרי שנוצר הקשר עין ונתתי לה חיוך שלו היא השיבה בחיוך, התנצלתי אל מול החברים (זה מה שהיא רואה, כמובן עם שפת גוף, ז"א אצבע שעושה סימן של תנו לי דקה), התהלכתי אליה, היא ישבה עם חברה, בחיים לא להתחיל עם בחורה שנמצאת עם חברות בלי לתת התייחסות לקבוצה עצמה, how you doing girls? עובד מצויין.

מציג את עצמי, ואז כמובן איזו מחמאה על החיוך, you caugh me with your eyes but then you pulled me with your smile, damn, that a lovely one.

ואז אני שואל את החברה, היא תמיד ככה?

מה זאת אומרת ככה?

מאירה את החדר עם חיוך!

הן מציגות את עצמן, אני מחייך, שואל איפה הן גרות, אולי 4 דקות של שיחה קלילה ומפגרת, אומר שאני עם חברים, guys night, what's your number? I don't want to ditch my boys but I would love to know more about you.

נותן לה את הטלפון, היא מקישה את המספר, אני קם, מושיט יד, הן מושיטות יד ללחוץ, אני מנשק את היד, מאוד old fashioned, ואומר

It's a pure pleasure.

מסתובב והולך .

זה כל כך קל!

חזרנו לבר, עברתי לשלב של הבושם, מחפש את הנקודה בבר שבא יש מישהי שמוצאת חן בעיני, היא משמאלי עם הגב אלי, מתחכך בעדינות, קצת צפוף, ואז דחיפה עדינה ליד שלה עם המרפק ומיד אני אוחז לה את היד ומתנצל, נוצר קשר עין, החברה שלה מסתכלת עלי, ואני מחייך.

היא די צמודה אלי, אני שואל לשמה, היא משיבה (ת'אמת שכחתי איך קוראים לה) נגיד שהיא אמרה ניקול, thank you Nicole, I'm Ben, I must say, you smell delicious, what do you wear?

ואז שוב, צ'אט קצר, הפעם היא לקחה את המספר שלי, יצאנו משם אני והבנים ונסענו למקום אחר.

בדרך ניתחנו את ההתנהגות, קל מאוד להיות דסטין ולתרץ את הכל במראה, או בשאר חמוצים, הנקודה היא בטחון עצמי ושרמנטיות, שרמנטיות זה דבר נרכש, להיות ג'נטלמן זאת בחירה.

אני לא אומר שהוא לא ג'נטלמן אבל החיוך הדבילי רק מרתיע, זה נתפס כילדותי (ואני הבן אדם הכי ילדותי בנמצא), אבל לדעת ללבוש ארשת רצינית. חובה.

עריכה אחרונה על ידי בנצי

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך אמריקה.

בארץ היא הייתה אומרת לך תחפפף יא מעכף תה לא רואה שאני עם חברה(קונפה פחד החברה)

הייתה שואל ישראלית על הנעליים שלה היא הייתה חושבת שאתה גיי. או שהיא היא אומרת שקנתה אותם בשוק הכרמל בסייל היסטרי של 9.99 שח. נעליים מאור(הטעות במקור) תימסח.

בנות עם ישראל קשות מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני בארץ הבנות אוהבות שמתחילים איתן, בחו"ל לא חובה שהבן יתחיל.

רוצה לומר הגויות יותר פתוחות מאשר בארץ יחד עם זאת אני באמת לא רואה סיבה לפחד של גברים או סירוב של הבנות. אולי יותר מדי ערסים שיירו לכל כיוון וכל בת כבר עייפה ועצבנית כאשר מגיע אליה גבר נורמלי שלא מנסה לשחק אותה.

שרמנטיות פשוט עובד על כולן, אני לא חושב שצריך הרבה ביטחון מספיק שאתה יודע להחמיא (בצורה יפה) ואם אתה מוצא חן בעיניי הבחורה היא כבר תדע לדחוף את השיחה. אבל אני מדבר על הגיל שלי אמצע שנות ה-20. אני מניח שבגיל 30+ חוסר ביטחון מוריד מאוד, בכל זאת הבחורה מחפשת משהו אחר...

וזה מחזיר אותי למחשבה האם הבנות שאתה יוצא איתן לא מחפשות משהו רציני או רק סקס?

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפסיקים להגיש אלכוהול בשעה 2 ככה שזאת גם השעה שבה הכל נסגר, אז אם רוצים להמשיך, יש אפטר פארטי, עוד דרך נחמדה למשוך שיחה לכיוון מסויים.

זה לא שמחפשים סקס, אני רוצה מערכת יחסים, רוצה להתאהב וכל המסביב וכך גם נשים, אבל יש גם חרמנות. ומה לעשות העולם סובב סביב זה, בחורה, צעירה, מבוגרת רוצה מה שגבר רוצה, היו לי סטוצים עם כימיה אדירה, והיו לי כאלו שרציתי פשוט לבעוט אותה לקיבינימט, ברגע ששוברים את המוסכמות או את הפחד הזה מסקס את הטאבו, לי אין בעיה לדבר פתוח על זה וכך גם הנשים שאני מבלה איתן, אני גם מוקף בהמון חברות, נשים שאני מבלה איתן ואין שום דבר מיני ביננו, יודע לעשות את ההפרדה.

הרעיון הוא לא לחפש זיון, אני לא מחפש את זה, אני מחפש חברה טובה מבנות המין השני, אם יש קליק ומשיכב מינית, והכל זורם טוב אז יאללה, בכייף.

ד"א, אני מתענג ברגע זה על סיגר לא רע בכלל, San Cristobal elegania, מחיר לא רע בכלל (פחות מ$10 לחתיכה).

b94dd04ed11e13a25b15c449ec43f6d1.jpg

כייף לעבוד בשביל ספק סיגרים

924ae143461aca120504edecccb9ce4d.jpg

ומאוד כייף לראות את החברים של המועדון מוציאים את הרכבים המעניינים בשבת

440165c7f5663f982ee227018bbd099d.jpg62bfa1a27252711c858383b106d48981.jpg

עריכה אחרונה על ידי בנצי

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים את הצד החמוד של אומנות הפיתוי עובדת יותר טוב בארץ הזדמנויות הבלתי מוגבלות, כן גם אני ניחנתי בskills דומים לשלך ותכל'ס - כמה שאפשר לנסות כאן משיגים פחות תוצאות בשטח, זה הכל מדובר בחינוך אחר בארץ אחרת שקורצת לי להגיע לwest coast בהזדמנות הבאה.

like someone said, women should be ladies on the street, and whores in the bed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי אני חייב להגיד שנראה שאתה חיי את החלום.

אני לא מכיר את עברך או איך התגלגלת לארה"ב אבל האם לדעתך אפשר להצליח במקצוע שלך בארץ?

האם אנשים נרתעים כשהם שומעים שאתה ישראלי?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, נראה לי שהתבלבלת. פה אפחד לא מרטיב מלראות את ה-tinder moments ש'ך :wink:

חוצמזה, חורף בתחת שלי. אתמול היה פה מינוס 14 מעלות. נפל לי הפרצוף בדרך לעבודה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם מתלוננים שהישראליות מאוד קשות ולא זורמות.

באמת הבנות בחו״ל הרבה יותר ליברליות? או שסתם זה תירוץ כמו שאני חושב

תציץ בסדרות כמו "ג'ורדי שור" או "העמק" שמופיעות בערוץ 24 בהוט ותבין מה המצב בבריטניה/אירלנד/סקוטלנד.

ואם ככה זה שם, אז אני מתאר לעצמי מה המצב בארה"ב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחורות בחו"ל יותר קלילות והרבה יותר קל להתחיל עם בחורה בחו"ל. אבל מי שיודע מה הוא עושה, יצליח גם בארץ.

בכל אופן, אפשר להיות שרמנטי עם כל מיני טריקים וכו', אפשר להיות עצמך ואפשר לעשות כל דבר, בסופו של דבר, מה שקונה בחורה זה שהגבר אמיתי, כן ושהוא ישדר ביטחון עצמי שיגרום לבחורה לסמוך עליו ובעצם שתוכל להרגיש איתו ביטחון. כל עוד אתה נותן לבחורה להרגיש את זה, כל בחורה היא כמו חמאה בידיים שלך ולא משנה באיזה שיטות תשתמש.

בכל אופן, לדעתי מה שראוי למצוא זו בת זוג שתוכל לבלות איתה את חייך ולא לקפוץ ממיטה למיטה כל לילה, מה שבעצם זה חיים ריקניים. במידה ותרצה להכיר מישהי שתוכל באמת להתקדם איתה, אתה צריך להיות אמיתי מההתחלה כי אחרת תהיה בצומת דרכים לא נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...