Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 1600 חולץ ראש מנוע

Aron
שימו לב! השרשור הזה בן 3506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם מישהוא יקפיץ לך חולץ טוב, מעולה.

אם לא (ובעצם גם עם חולץ) שם המשחק הוא סבלנות וגם אם יתמהמה, בא יבוא.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I'm hoping by Friday to have a new friend over from Haifa with a serious tool

אתה מתכוון שהוא WELL HUNG? :shock:

שמע, מטבע הדברים, אנחנו מתלוצצים בזמן שהראש לוקח לו את הזמן אבל שלא תיטעה חו"ח, גם אם תביא את החולץ הכי טוב והכי משוכלל בעולם, בלי סבלנות ואורך רוח אתה תסיים את העניין במקרה הטוב עם ראש עקום, במקרה הרע, עם ראש שיוכל להתאים למנועי V4.

זה לא שהוא יביא איזה סופר-חולץ, 2 אוחבוטים, 3 פצצות, 4 סיבובים והיי-פרסטו הראש בחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, מה??? אתה עושה צחוק???

תולים את האוטו מהראש, לא את הראש מהאוטו!!!

attachment.php?attachmentid=401056&d=1414146010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה חולץ מעולה!

גם איתו יש בעיות? מכה הראשי מנוע האלה כשצריך לחלוץ אותם.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסגור עד הסוף ותרים חצי סיבוב בכל בורג בצורה מאוזנת לחלוטין, תחזור על זה כל הזמן ותמשיך לשפוך חומרים על חיבורי הגוז'ונים. אתה תצליח לבסוף, רק תזהר על הברגות הקמשפטים והפלאגים.

בהצלחה.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן זה ראש עיקש במיוחד. הגעתי, חיברתי המכשיר. אחרי שעה של עבודה היתה התנתקות, אחרי עוד שעה רק כ2מ"מ. סובבתי סובבתי הברגים אבל הראש פשוט לא זז. המובילים של הברגים עשוים פלדה 40/42, והברגים עצמם מחוסמים, ועדיין הם פשוט החלו לקבל בטן מהלחץ. זה לא קרה לי בעבר עם ראשים אחרים אבל כנראה שבאמת הקורוזיה שם תפסה חזק. מזל שאהרן הוא בחור מוכשר וסבלני ויש לו יתרון אחד שהוא נמצא ליד המנוע (ואני לא), אז הוא ממשיך וממשיך, עכשיו אנחנו במצב הזה. אני די בטוח שבסוף זה יצא. במקרה הכי גרוע אפשר לנסר את הגוז'ונים ולהחליף אותם.

מה שמראה רק כמ זה חשוב לשים נוזל קרור ולא מים (במקרה זה תקלה מצד הPREVIOUS OWNER).

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקלתי בעבר פעמיים בראשים של אלפא שמסרבים לצאת, אני חייב לציין שלפחות אצלי התיסכול היה ככ קשה לכמה פעמים תפסתים כבר פטיש חמש קילו עם רצח בעיניים, או שהראש הזה יוצא עכשיו או שזה הסוף שלי ושלו ביחד! מזל שתמיד היה מי שיעצור אותי:D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקלתי בעבר פעמיים בראשים של אלפא שמסרבים לצאת, אני חייב לציין שלפחות אצלי התיסכול היה ככ קשה לכמה פעמים תפסתים כבר פטיש חמש קילו עם רצח בעיניים, או שהראש הזה יוצא עכשיו או שזה הסוף שלי ושלו ביחד! מזל שתמיד היה מי שיעצור אותי:D

Remind me not to get you upset!:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות...

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...