Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו מול יונדאי i10

japan4
שימו לב! השרשור הזה בן 3562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה אני לא אובייקטיבי ו yulianx כן אובייקטיבי? בגלל כמות ההודעות?

אני לבד בפורום שחושב שקיה פיקנטו או יונדאי i10 יותר טובים ממיצובישי ספייס סטאר?

עריכה אחרונה על ידי MMZ1973
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא לבד,אבל לדרישות שלי מצאתי את הספייס עדיפה,ובדקתי גם אותם ונסעתי עליהם.

לא בגלל כמות ההודעות,אלא בגלל שאני מודע לחיסרונות של הספייס וגם אמרתי אותם,אתה הצגת את היונדאי כרכב ללא חיסרונות שעולה על כול פרמטר למעט צריכה על המיצובישי,והוכחתי לך שלא.

אם תצפה בסיקור היוטיוב שלי,תיראה שאני ציינתי את החיסרונות-בגלל זה אני אוביקטיבי.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר אני נהגתי על מיצובישי סופר לנסר. לדעתי, מיצובישי עושים גם היום רכבים טובים ואמינים. אבל במקרה הזה הבחירה, לדעתי, די ברורה.

נ.ב. הרכב השני במשפחה שאנו נקנה יהיה, קרוב לוודאי, יונדאי i10. כי, לדעתי, הוא הכי מתאים והכי טוב בתור רכב שני מכל מה שאני רואה.

עריכה אחרונה על ידי MMZ1973
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי,לכול אחד מתאים רכב אחר וזה הגיוני שבשבילו הוא הטוב ביותר,אחרת כולנו היינו נוהגים על אותו רכב.

אם הייתי קונה ידני גם אני הייתי לוקח את ה10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אתה הצגת את היונדאי כרכב ללא חיסרונות שעולה על כול פרמטר למעט צריכה על המיצובישי,והוכחתי לך שלא.

מצטער, אבל מבחינתי אתה לא הצלחת להוכיח כלום.

אם תצפה בסיקור היוטיוב שלי,תיראה שאני ציינתי את החיסרונות-בגלל זה אני אוביקטיבי.

ראיתי אותו מיד אחרי שפירסמת אותו, למרות שלא הייתי חבר בפורום באותה תקופה. לדעתי, לא היית אובייקטיבי כשצילמת את הסיקור וגם היום אתה לא אובייקטיבי. משפט בסגנון "לא מפריע לי" או "לא מרגיש" הוא קצת בעייתי.

גם ביונדאי i10 לא הכל מושלם. אבל כחבילה - הוא רכב יותר טוב, זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא שוב פעם,עניתי לך כול נושא שהעלת למה אתה טועה,אם אינך מבין בכול זאת אין לי מה לעשות עם זה.

אני לא אוביקטיבי? אני הצגתי יתרונות,חיסרונות ואת ההרגשה שלי כלפיהם.

ניראה לי אתה סתם כועס כי אמרו שאתה לא אוביקטיבי.

אם היית גר לידי הייתי בא איתך לסוכנות עכו,ששם מיצובישי ויונדאי נמצאות באותו אולם ולכן קל מאוד להשוות ביניהם,ככה הייתי מראה לך במציאות את הטעויות שלך.

אל תתעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MMZ1973

אין קשר לכמות ההודעות שלך,שים לב להודעות שלך ותבין למה אני טוען שאתה לא אבייקטיבי.

יוליאן לעומת זאת סיקר את הI10 החדשה וגם את הספייסטאר אז יש לו ניסיון עם שני הרכבים אז אם הוא טוען טענה כנראה שהיא נכונה.

איזה ניסיון יש לך עם ספייסטאר?

ואיזה עם I10?

ומהכירות עם יוליאן בדפי הפורום אני מודע לכך שאין לו שום בעיה לציין את החסרונות הברורים של הרכב שלו והוא גם עשה את זה בסיקור שהוא כתב וצילם.

ממליץ לך לקרוא את הסיקור.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שקראתי בעיון את כל התגובות ואני ממש לא אכנס למלחמת הרכבים פה, אני אוסיף קצת מידע כבעל i10 ידני מזה 8 חודשים

כשהחלטתי לרכוש רכב חדש ביצעתי נסיעת מבחן על כל הדגמים שהוזכרו כאן ובנוסף על הC1 וה107 וזאת לאחר מספר נהיגות על ספייסטאר של בן משפחה.

דברים חשובים שראיתי לנכון להדגיש:

- הבידוד ביונדאי מרשים מאוד לדעתי.

- לגבי מרווח, גם שלושה אנשים יכולים ליסוע מאחור, כמובן בצפיפות אבל זה בהחלט אפשרי, ואני חושב שמבחינת מרווח מושב הוא מאוד דומה לספייס סטאר.

- צריכת דלק? אני מקבל ממוצע של 15-17 ק"מ לליטר (ממוצע מתדלוק לתדלוק) כאשר הנסיעה מתחלקת ממש 50:50 בין עירוני לכבישים מהירים.

- הרכב זריז, לא נתקלתי במקרים בהם היה חסר לי כוח ברמה של לא הצלחתי לבצע עקיפה או "לגנוב כתום"

- לגבי נוחות זה הדבר היחידי שיש לי הסתייגות ממנו, המושב נהג לא מספיק תומך לי בגב העליון ככה שבנסיעה ארוכה זה לפעמים מפריע

- אכן כמו שיוליאן הזכיר המתלים של הספייס סטאר קצת יותר רכים, אבל לא ברמה שזה אמור להפריע ביונדאי

לגבי שאר הדברים שהועלו כאן אני פשוט לא זוכר את ההבדל בין הדגמים אז אני מעדיף לא להוסיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועי ה1.0 משמעותית חלשים מאשר ה1.25 של היונדאי עצמם ושל הספייס.

מה שכן המושב של היונדאי מאוד תומך באזור הרגלים,הרבה יותר טוב מאשר אצלי במיצובישי.

הפיגו 107 בעלות מנוע לא שקט כמו של היונדאי,וכמו שאמרתי הרבה פה,אם זה היה ידנית,ללא ספק הייתי קונה גם I10 שאותה אני מאוד אוהב.

מבחינת הדלק כמו שאתה מדווח,אכן זה הצד היותר חלש של היונדאי.

נשמח לשמוע עוד 4 חודשים על סיכום שנה כולל עלויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זווית ראיה נוספת:

בחודש שעבר הזמנתי יונאי i10 חדשה מנוע 1.2 אחרי נסיעת מבחן "סבירה".

בתור בנאדם שנהנה מאוד מנהיגה הסתובבתי כמה ימים בתחושת בטן שהעסקה שעשיתי לא מתאימה לי - לשלם 83 אלף ש"ח ולקבל רכב אמנם חדש אבל לא יותר מסביר מבחינת הנאה מנהיגה.

לאחר סופ"ש של התלבטויות ביטלתי את ההזמנה של ה-i10 ולאחר כמה שבועות מצאתי פורד פיאסטה 2011 מנוע 1.4 אוטומטית שמורה בצורה קיצונית ב- 55 אלף ש"ח ואין מאושר ממני!

מבינת נוחות ישיבה, נסיעה ותחושה על הכביש אין בכלל מה להשוות.

חסכתי כמעט 30 אלף ש"ח וקיבלתי הרבה הרבה יותר אוטו לטעמי.

אז נכון שהצריכת דלק היא לא כמו של ה-i10 אבל ההפרש במחיר עצום, היונדאי עוד לפני ירידת הערך המשמעותית שלה והפיאסטה אחריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שאמר זה שמעליי. אני אישית נגד רכבי המיני, בוודאי כשההפרש במחיר בינם לבין הסופר מיניס לא כזה גדול. מי שגם יוצא מדי פעם מהעיר, עדיף לו ללכת על סופר מיני, בה הנוחות, הבטיחות והביצועים עדיפים בהרבה. יונדאי I10 ופיקנטו הם שני פחונים עם צריכת דלק של רכב משפחתי ממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד אמרתי שאם קונים רכב קטן אז שיהיה מאוד חיסכוני,היונדאי וקיה בגירסה האוטומטית לא חיסכונית,הספייס לעומת זאת מאוד חיסכונית.

אגב,לא בטוח שהפיאסטה שלך תהיה הרבה פחות טובה בצריכת דלק שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד אמרתי שאם קונים רכב קטן אז שיהיה מאוד חיסכוני,היונדאי וקיה בגירסה האוטומטית לא חיסכונית,הספייס לעומת זאת מאוד חיסכונית.

אגב,לא בטוח שהפיאסטה שלך תהיה הרבה פחות טובה בצריכת דלק שלה.

ברגע שאסיים כמה מיכלי דלק אעדכן:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להראות מה המחשב מראה זה לא חוכמה,אני גם יכול להעלות נתונים של בערך 1/23 בספייס,מה שמעניין זה מה קורה בפועל במדידה ידנית.

הנה למשל נסיעה לנהריה:

2e2jp94.jpgzim0c0.jpg

במציאות,הרי היא לא באמת תעשה כזה דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...