Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות CarPc ,שלום טאבלט

stolercom
שימו לב! השרשור הזה בן 3373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצלמת רוורס גם לא בעיה גדולה. Video grabber ביחד עם האפליקציה הבסיסית של המצלמה של אנדרואיד בשילוב עם tasker

בשרשור של הנקסוס שלי יש דוגמא שהעלו.

ארז, חסר לך שאתה לא מעלה לכאן את הפרוייקט רספביאן שלך :-)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שכנעתם אותי חברים :o , אני צריך nexus 7 , מכל הציפיות שלי מהטאבלט הכי חשוב לי זה שיצא אודיו נקי לbit1 .

בדקתי ולא מצאתי שום טאבלט סיני שמישהו הוציא לו קרנל עם תמיכה ב usb audio, וממש לא בא לי להסתבך שיש כבר את כל הפתרונות מוכנים לטאבלטים מוכרים, ובמיוחד לנקסוס.

אני אנסה להשיג אחד 3G , אולי דגם 2012 , ומקסימום ללא 3G , ראיתי שאפשר לחבר אותו למודם USB 3G שכבר יש לי.

על הטלפון אני אוותר, אבל אולי יש איזה פתרון להשתמש בטאבלט גם בתור דיבורית בלוטוס?

חוץ מזה אני לא רואה בעיה בחיבור הjoycon , סה"כ הוא מתפקד כהתקן HID , בדיוק כמו לחבר מיקלדת .

חקרתי קצת גם בקשר למצלמת רוורס, וכמו שאדי אמר אפשר להשתמש ב video grabber , יש כאלה שהם UVC כלומר לא צריכים דרייבר ונתמכים ע"י חלק מהטאבלטים ללא רום מיוחד , גם פה ה nexus תומך .

לגבי ממיר מUSB ל Optical ,

אני לא בטוח, אבל יש מצב שהכרטיס קול USB שכבר עכשיו אני משתמש בו ברכב נתמך (Audiotrak Maya U5) .

אומנם לא מצאתי שום דיווח ברשת של מישהו שעשה את זה , אבל אני אופטימי כי כן מצאתי דיווחים של אנשים שחיברו אותו ללינוקס עם דריבר גנרי שקיים בערכת ההפעלה ל USB Audio. גם לwindows הוא מחובר ללא דריבר מיוחד.

ארז, כל הכבוד על הפרוייקט, תכלס יש לי כמה שאלות אבל אני אחכה בסבלנות לשרשור שלך :-P.

CarPc with Audison Bit 1, Morel elate 6 on Zapco 350.2

Morel CDM 880 on Zapco 200.2, Morel MT23 on Zapco z50s2

JL Audio W3 on Alpine MRP M500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לברר גם לגבי גאלאקסי טאב אמורים לתמוך אודיו דיגיטלי בסטוק.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי משהו בשבילך - יש לי נקסוס 7 (2012) שהפסיק להטעין, כנראה ששקע ה USB שלו נדפק.

הוא במצב מושלם, מכיוון שאתה כנראה הולך לחבר מתח ישיר בלי סוללה אז הוא יכול להתאים לך.

כבונוס תקבל מלא סרטי ילדים עליו :)

בוא וקח אותו במחיר סמלי, נגיד 120 שקל.

אני מראשון, צור קשר בהודעה פרטית אם תרצה

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דביר, היכון, הכן, רוץ!

במחיר כזה פשוט לחטוף, גם אם תתקן במעבדה זה עדיין משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנדרואיד L (גירסא 5.0) אכן תתמוך בUSB audio כאשר תצא.

הגירסת מפתחים שאפשר להשתמש בה היום לא תומכת בזה כי היא לא גירסא מלאה.

יש עוד המון תכונות שלא קיימות בגירסאת המפתחים וכן יהיו זמינות בגירסא המלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי maya u5 בקולנוע ביתי. בדקתי את זה כבר בעבר, הוא עובד חלקית, היציאה הדיגיטלית עובדת, אבל היציאות PL לא עובדות.

אם אתה מספיק מוכשר יש לנקסוס 7 4 נקודות כאלה שהם העצם חיבור לעמדת טעינה, אתה יכול להלחים לשם כבל OTG. (למכשיר יד שנייה שהציעו לך פה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי שקיים תאריך השקה, אבל כולם מדברים על סוף 2014.

דרך אגב מישהו ניסה את הנגן noozy?

קראתי שהוא משתמש בשיטה קצת שונה מהרגיל לניגון, ויודע לתקשר עם הDAC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי maya u5 בקולנוע ביתי. בדקתי את זה כבר בעבר, הוא עובד חלקית, היציאה הדיגיטלית עובדת, אבל היציאות PL לא עובדות.

אם אתה מספיק מוכשר יש לנקסוס 7 4 נקודות כאלה שהם העצם חיבור לעמדת טעינה, אתה יכול להלחים לשם כבל OTG. (למכשיר יד שנייה שהציעו לך פה)

טוב לשמוע שהיציאה הדיגיטלית של ה maya U5 נתמכת באנדרואיד , זה כל מה שאני צריך , תודה !

לא בריא כל השרשורים האלה , מתחיל לדגדג לשדרג.

איזה מזל שהילדים שותים את כל הזמן.

בהצלחה בפרוייקט. :grin:

תודה רבה, לא בריא כל הפורום הזה, אתה יכול להיכנס, אתה לא יודע איך תצא :shock:

ובקשר לטאבלט.. תודות לחבר הפורום האדיב elibaba או בקיצור אלי :) , יש נקסוס 7.

בדקתי אתמול את המכשיר , ונראה שכמו שאלי אמר, החיבר USB שלו (כולל המעגל שהוא יושב עליו) נדפק.

הזמנתי חלק כזה ב 17 דולר, ואחליף אותו שיגיע .

בנתיים בשביל הבדיקה, הטענתי את הסוללה בעזרת מטען חיצוני מחוץ למכשיר, וכאשר הסוללה קצת טעונה, המכשיר נדלק ונראה מבטיח.

חוץ מזה התחלתי להזמין את כל מה שצריך מסביב .

ספקי כוח step down :

ספק לנקסוס מהשרשור של vrstudio -

http://www.ebay.com/itm/251287346914

וספק ל 10A 5V usb hub :

http://www.ebay.com/itm/380729883693

למצלמת רוורס, usb video capture :

http://www.ebay.com/itm/161108508329

וגם כבל otg-y שמקבל כוח מUSB A שיתחבר לhub .

CarPc with Audison Bit 1, Morel elate 6 on Zapco 350.2

Morel CDM 880 on Zapco 200.2, Morel MT23 on Zapco z50s2

JL Audio W3 on Alpine MRP M500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם כבר התחלה עם EBAY כדי שתכיר את כל האופציות, חבל לחכות עוד חודש בשביל משהו שאפשר להזמין כבר עכשיו.

במידה ואתה טיפוס של רדיו, או טלוויזיה.

שימוש בדונגל DVB-T + אפליקציה SDR TOUCH

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2108053

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1841759

מאפשר לך לשמוע רדיו FM ולראות אפילו עידן פלוס ברכב.

השילוב של נקסוס עם Torque pro ומתאם obd2 הוא שילוב מנצח.

בנוגע לשליטה, הUSB OTG יודע לעשות עוד כמה דברים חוץ מכונן USB וDAC.

כמעט כל מה שמתחבר בUSB בתצורת PLUG AND PLAY יעבוד גם על הנקסוס.

לדוגמא שלטי HTPC. או עכברים ומקלדות למינהם.

אפילו שלט XBOX360 עם מתאם USB אלחוטי מאפשר לשחק משחקים ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור פלצת נולד! :)

גיל, לא זכור לי מתי התרחבה המשפחה אבל מזל טוב איש יקר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...