Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות CarPc ,שלום טאבלט

stolercom
שימו לב! השרשור הזה בן 3387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לפרוססורים של MOSCONI יש את האפליקציה (מתחברים דרך BT, רק חבל שהם לא הכניסו יותר פונקציונליות)

https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_carhifistoremob.DSP_6to8_control&hl=en

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נתתם לי סיבה טובה לעבור לפרוססור של רוקפורד או מוסקוני זה בטוח - אבל גם לאודיסון יש כמה חידושים מעניינים כמו הBIT PLAY אבל זה לא קשור לשרשור הזה.

בכל אופן לגבי מוסקוני יש להם גם כרטיס הרחבה שנקרא AMAS שמאפשר לנגן אודיו בBT ברמת היי אנד בגלל תמיכה בקצבי העברה מאוד מהירים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתכוון להפתר מהביט1 כי יש לו יתרון אחד ספציפי שכנראה יבוא לידי ביטוי בחודשים הקרובים :twisted:

לבינתיים רק ארמוז - יחידה קטנה שנקראת BIT IN

ואתן עוד לחישה קטנה - טווח דינמי!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחום של האפליקציות לפרוססורים התקדם מאוד בשנה האחרונה, היצרנים הבינו לאן השוק הולך ואת המסורבלות הכרוכה בחיבור pc ברכב בשביל להגיע לממשק שלהם, ומשום מה שני הפרוססורים הנפוצים באזורינו , הms-8 והביט 1 נשארו בנתיים מאחור, וחבל .

הדבר אולי היחיד שיהיה חסר לי אחרי שהמחשב ברכב יוחלף בטאבלט, זה הגישה לממשק משתמש של הביט 1.

אדי, אם אני זוכר נכון, ה bit in לא ממש שמושי בלי עוד משהו קטנטן של audison.. משוגע :shock:

CarPc with Audison Bit 1, Morel elate 6 on Zapco 350.2

Morel CDM 880 on Zapco 200.2, Morel MT23 on Zapco z50s2

JL Audio W3 on Alpine MRP M500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת את הכוון :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

קצת (מאוד) עדכונים .

רוב המשלוחים מסין והסביבה עדיין בדרך, ולכן לא התקדמתי הרבה.

מה שכן עשיתי בנתיים זה לשנות את כפתור ה power של הנקסוס לחיבור לכפתור חיצוני.

בעיקרון לא חובה לחלץ כפתור חיצוני, כי גם ככה הטאבלט ידלק/יכבה אוטומטית עם הסוויץ,

אבל תמיד טוב שיש למקרה שהטאבלט נתקע או משהו.

מה גם שיש לי כבר כפתור לחיץ בדשבורד להדלקה של הcarpc שאחרת יהיה מובטל :-o.

קצת תמונות :

חשיפת כבל ה flat שיושבים עליו הכפתורים של הנקסוס מהמדבקה הלבנה שמכסה אותו, כדי שיהיה גישה לכפתור -

nexus7-pwr-btn1.jpg

הלחמה מאוד עדינה למגעים של הכפתור עצמו :

nexus7-pwr-btn2.jpg

וחיזוק האזור בדבק חם כדי ששום דבר לא יזוז שם :

nexus7-pwr-btn3.jpg

חוץ מזה הגיע השנאי של ה 4.2V, חיברתי אותו לחיבור הסוללה. הטאבלט עובד טוב מאוד ומזהה סוללה מלאה.

מקווה ששאר המשלוחים יגיעו כבר שאוכל להמשיך בפרוייקט..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דביר,

למה ניתקת את הפלאט קייבל אם ההלחמה בכלל לא בוצע בצד של המחבר שניתקת? בכדי להגן על המחבר משריפה?

בכל מקרה - אתה מאוד אופטימי אם אתה חושב שאתה לא תזדקק לכפתור POWER מידי פעם לפעם :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו על ההבחנה :-D, ניתקתי את הפלאט כבל כי תיכננתי להלחים מחוץ למכשיר בשביל שבאמת שום דבר לא ישרף, וגם כי היה נראה לי יותר נוח.

לבסוף הבנתי שהכל שם כלכך עדין שיש יותר סיכוי שאני אקרע את הכבל בשליפה מהמכשיר , אז השארתי אותו, והלחמתי אליו את החוטים, שהוא יושב במקום.

ולגבי הפעלה של המכשיר ללא כפתור power בכלל : מפגרים אבל אופטימים :-P

עריכה אחרונה על ידי stolercom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נאמר שאם הסוויץ' מכבה את הטאבלט בחיתוך הכוח אז באמת לא צריך כפתור הדלקה, אבל אז איך אתה מדליק את הטאבלט במידה ובאמת היה ארוע של אבדן כוח מוחלט?

למשל ניתוק מצבר במוסך.

בקיצור, אתה צריך גישה לכפתור ישירות ללוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, בעיקרון דווקא ארוע של אובדן כוח לא מהווה בעיה ,

כדי שהטאבלט ידלק ממצב כבוי לגמרי (לא מסטאנד ביי) צריך להגדיר לו בbootloader להדלק אוטומטית בחיבור טעינה , כמו שמכשירי ios

מוגדרים כברירת מחדל.

כדי לעשות את זה צריך לחבר את המכשיר לpc עם דריברים של נקסוס 7, ו fastboot, ולהריץ את הפקודה :

fastboot oem off-mode-charge 0

לאחר מכן המכשיר ידלק ממצב כבוי בקבלת מתח טעינה, כלומר סוויץ דלוק .

כל זה צריך לעבוד בתאוריה, בשטח עדין לא נסיתי כלום .

עדין אם מסיבה לא ברורה אבל סבירה, המכשיר קופא, אתה חייב את כפתור ההפעלה בשביל reset.

דרך אגב , דיברנו פה על android L , או lollipop , אז ההשקה תהיה בשלישי בנובמבר , ובכמו שדובר אמור לתמוך ב usb audio .

אני לא מתכוון להשתמש בו ברכב , לפחות בהתחלה, אבל בהחלט נשמע מבטיח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגדרת ככה את הפאסטבוט אז באמת אתה לא חייב את כפתור הכוח במידה ואתה יכול לגרום באופן מדומה או ע"י כיבוי סוויץ' לארוע של אבדן כוח.

ראיתי את זה באחד הפורומים ולא הבנתי מה זה עושה - עכשיו הבנתי מה פספתי

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הרצתי כפתור חיצוני ועשיתי את ההגדרה של הבוטלודר, עדיין יוצא לי להשתמש פעם באף פעם.

בקשר לandroid l אל תדאגו בעניין הזה, תמיד יש לכם אותי, שפן ניסיון בלי הרבה סבלנות שינסה להפעיל את זה הכי מהר שאפשר.

עדכון קטן מאצלי.

מדבקת nfc

אחרי שויתרתי על קניית סים לרכב, וגיליתי שדיי מעייף להדליק כל פעם hotspot מחדש בפלאפון.

קניתי מדבקת nfc שמוגדרת על ידי אפליקציה שברגע שהפלאפון נוגע בה אוטומטית נדלק הhotspot ומתחבר לטאבלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רעיון רון!

(איזה חרוז וואו)

באיזו אפליקציה אתה משתמש למדבקת NFC? אתה יכול לחלוק את ההגדרות? אשמח להעתיק ממך את הרעיון לרכב שלי!

אה רגע! - יש לי אייפון - הם לא עובדים עם מדבקות NFC עד כמה שזכור לי - או שאני טועה?

שונא את אפל! שונא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון, גם אני אשמח לפרטים על אופן הביצוע, השתמשת ב tasker או באפליקציה מסויימת לnfc כמו שאדי כתב?

וסומך עליך שנקבל ביקורת על הlollipop שיצא :).

אדי, יש לך סיבה טובה לשנוא את אפל ,

באייפון לא היה ציפ nfc עד הגרסה האחרונה למרות שבמכשירי אנדרויד מסויימים הוא קיים כבר למעלה משנתיים.

באייפון 6 בהתלהבות רבה הכריזו על כך שהוסיפו את הציפ המהפכני ,אבל נחש מה ?! , הוא מוגבל רק לשירותי apple pay :?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...