Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות CarPc ,שלום טאבלט

stolercom
שימו לב! השרשור הזה בן 3383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שלא חסר taskerים שיוכלו לעשות את האירועי פתיחה וסגירה של המכשיר.

צריך לקחת בחשבון שהבעיית טעינה נמצאת רק בהתקנות נשלפות, לכל האנשים שמתקינים את המכשיר קבוע ברכב מומלץ לפרק את הבטרייה ואין מה לדאוג מטעינה.

ודרך אגב מבחינת סאונד, דיגיטלי זה דיגיטלי, אין הבדל באיכות, בסופו של דבר המעבד קול יקבל אותו 1 ו0.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא חייב שהוא יהיה קבוע באוטו דווקא להפך עדיף שיהיה אפשר לנתק אותו, נגד גנבים..

מה הבעיה בטעינה? ולמה יש העדפה לנקסוס 7 + מעביר מאשר הגלאקסי שיש לו כבר יציאה דיגיטלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי בנקסוס 7 בעיקר בגלל הרומים שמוכנים לסביבת הרכב usbrom , autodroid. והקהילה הכל כל גדולה + מחיר זול ביחס לתמורה.

הגודל הפיזי של הנקסוס מאוד נוח לעבודה ברכב, בעיקר לאלה שעושים התקנות קבועות, הוא קצת יותר גדול מ2DIN ככה שנוח להלביש אותו מאחורי הדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודרך אגב מבחינת סאונד, דיגיטלי זה דיגיטלי, אין הבדל באיכות, בסופו של דבר המעבד קול יקבל אותו 1 ו0.

אוי איזו תיבת פנדורה זו - :-D

דיון הג'יטר המפורסם בהרבה פורומים בתחום האודיו.

בכל מקרה אני בכלל מתלבט לרכב הבא בין לעבור לטאבלט 9 אינטש או לקנות נקסוס 6 ברגע שיצא לשוק ושלום שלום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אין פה הצעה חד משמעית אני מבין :)

אני מסתכל כרגע על ה samsung galaxy tab 3 8.0 sm t315 lte זה דגם עם 3G/4G בלוותות 4 אבל אני לא רואה שכתוב שם משהו על יציאה דיגיטלית

יש שם את הLenovo YOGA Tablet 2 8 4G LTE.

שגם שם אני לא רואה שכתוב יציאה דיגיטלית , או שאתם מתכוונים שאני אצטרך בכל זאת לעבור דרך הUSB ליציאה אופטית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

פסיAA , אין הצעה חד משמעית אבל הכי פשוט זה להצמד להמלצה ולהשאר עם נקסוס 7 . יש כלכך הרבה פרוייקטים של טאבלט ברכב שנעשו עם נקסוס 7, שבטוח שכל בעיה שתתקל במהלך הפרוייקט , מישהו כבר עבר ופתר .

לא מכיר בנתיים טאבלט עם יציאה אופטית ולכן הפתרון המוכר זה לצאת דרך usb ליציאה אופטית . אופציה נוספת מעניינת היא להשתמש ב DLNA עם משהו כזה :

http://www.aliexpress.com/item/Airplay-Airmusic-Wifi-DLNA-Music-Radio-Receiver-iOS-Android-Airmusic-Air-music-WIFI-Audio-Receiver-FLAC/32221244223.html?s=p

גם חוסך את העברת הכבל לפרוססור, וגם לא מצריך שום רום מיוחד או דריבר.

עדכונים מהפרוייקט :

בסופש סוף סוף היה לי זמן פנוי ועשיתי את כל השינויים שרציתי .

חברתי את ספק הכוח של הusb האב ליציאת הרימוט של הביט 1 , כדי להשיג דילי בהפעלה . וזה עובד מעולה .

הטאבלט נדלק בערך שלוש שניות אחרי ההתנעה ולא עובר את נפילת המתח שמתרחשת בהתנעה, וכל ההתקנים חוזרים במצב פעיל.

עכשיו סוף סוף הטאבלט עובד במצב יציב, חוזר תקין מdeep sleep , ומboot.

בנתיים הגיע לי גם הכרטיס קול שהזמנתי :

http://www.ebay.com/itm/131264331364?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

הכרטיסי קול מהסדרה הזאת מומלצים מאוד בפורומים בחול, וגם פה אצלנו :-P

הדגם הזה ספציפית הוא אסינכרוני , כלומר יש לו שעון פנימי והטאבלט למעשה מתאים את קצב השידור אליו ובכך מונע בעיות של jitter , שאפרופו זה אחד הגורמים להבדלים בסאונד בין מקור דיגטלי אחד לאחר .

חיברתי את הכרטיס הזה במקום הmaya U5 שהיה מחובר לפני , ודבר ראשון זה פתר לי את כל רעשי ה"פאק" שנשמעו כל פעם שלחצתי פליי, או העברתי שיר, או סתם פתחתי אפליקציה נוספת .

דבר שני , אני לא בטוח למה אבל היה הבדל לרעה באיכות הסאונד בין המחשב שהיה ברכב לפני (עם אותו כרטיס קול) לבין הטאבלט.

עם הsabre הסאונד יותר צלול ונשמע יותר כמו שהmaya U5 היה נשמע עם הPC. יכול להיות שזה עניין של דריברים, או אולי באמת עניין של jitter.

נשארו לי עוד כמה נקודות ספציפיות שאני צריך לבדוק ולטפל כמו :

לפעמים יש לי קפיצות קטנות בניגון שירים , בעיקר בflac.

המצלמת רוורס, 90% עובדת תקין, ו10% משדרת מסך שחור , מצב שזה בעיה של זרם , צריך לבדוק עם usb האב אחר.

חוץ מזה .. שהיה אחלה שבוע :-D

CarPc with Audison Bit 1, Morel elate 6 on Zapco 350.2

Morel CDM 880 on Zapco 200.2, Morel MT23 on Zapco z50s2

JL Audio W3 on Alpine MRP M500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עם האוטודרואיד נכון?

תנסה את הCM ותגיד לי עם הקפיצות בFLAC נעלמו לך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי - כן , אני עם אוטודרואיד, וזכרתי שגם לך היתה בעיה דומה ,

נסיתי גם לשנות את המהירות המינימלית של המעבד כמו שרון הציע לך בזמנו , אבל לא עזר .

אם אני לא אצליח לפתור את הקפיצות אני אנסה באמת את CM.

דרך אגב, אין יותר הורדה זמינה של timurs rom , האם יש לך עדין את הקבצים של הרום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - תשלח לי את הGMAIL שלך בפרטי - אני אפתח לך שיתוף לקבצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה , אני אקנה מחר Asus Google Nexus 7 2013 32GB LTE לנצל את השנת מס הזאת ולהגדיל קצת הוצאות על הדרך :)

ואזמין גם את הכרטיס קול שהצגת פה.

אם אפשר קישור פה/פרטי לרום ששמת אודה לך

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את usbrom עוד אפשר להשיג, שני הגרסאות ל3G ולרגיל פה.

https://www.dropbox.com/s/hh0d761gxc69eq3/cm-10.1-20130817-USBROM-grouper.zip?dl=0

https://www.dropbox.com/s/368chelim1sqwj9/cm-10.1-20130817-USBROM-tilapia.zip?dl=0

אני משתמש בAUTODROID 1.2 + DOK SANDISK 64GB, בהתחלה היו לי קצת קפיצות, הצלחתי להיפטר מהם לגמרי על ידי התקנה מחדש של הרום.

חשוב שדבר ראשון יהיה לך חשמל ממש יציב לHUB אחרת יהיו לך בעיות של קפיצות וכיבויים פתאומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון - תודה , החשמל של הusb האב יציב, ואין לי כיבויים. החלפתי אתמול את ההאב מאחד טוב לאחד מצויין , אבל עדיין לפעמים יש לי קפיצות. לפחות הבעייה עם המצלמת רוורס נפתרה בעקבות זה ועכשיו היא עובדת 100% .

אני רוצה לנסות להוריד כמה פרוססים שרצים ברקע לראות מה משפיע על הקפיצות, ואם גם זה לא יעזור אני אתקין מחדש .

פסיי - אני משתמש כרגע באוטודרויד :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2789993

אבל הוא תומך רק בנקסוס 2012 , בשביל 2013 מומלץ להשתמש ב usb rom :

https://timur.mobi/timurs-kernel-n7-2013/

אם אתה מחבר רק את הכרטיס קול אתה לא צריך האב, אתה צריך כבל otg , או מקסימום otg-y (עם כניסת מתח נפרדת) אם יש צריכה גבוהה לכרטיס הקול .

כדי שהמכשיר שלך ידלק/יכבה אוטומטית עם הסוויץ , אתה צריך otg-y , כאשר המתח מחובר אליו מספק 5V , או דרך usb האב שמחובר לספק .

גם אם אתה רוצה טעינה תוך כדי שהטאבלט מחובר לכרטיס הקול , אתה צריך otg-y.

אני ממליץ בכל מקרה לחבר האב כדי שתהיה לך אופציה לחבר התקנים נוספים במקרה הצורך כמו DOK , או טלפון לטעינה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דביר, ככל הנראה זו תהיה שאלת תם.

הUSB ROM של טימור ל2013 זה ROM שמכיל בתוכו גם קרנל?

למה אני שואל? כי בגרסאות של ה2012 בCM 10.1 הקרנל הוא דווקא נפרד מהרום.

אם זה רק ROM אז באיזה קרנל מומלץ להשתמש לנקסוס 2013 ביחד עם הUSB ROM של טימור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה , אני כנראה אלך על הגלקסי טאב כי הוא מגיע כבר עם יציאות usb host + micro usb לטעינה והוא גם תומך בפורמט aptx ולא מצריך אותי לשנות רומים וכאלה, אני מקווה שלהוסט שלו יהיה מספיק חשמל בשביל להפעיל את הכרטיס קול.

הוא יצא מהאוטו איך שאני אצא מהאוטו ולא יהיה קבוע

עריכה אחרונה על ידי Psyaa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...