Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות CarPc ,שלום טאבלט

stolercom
שימו לב! השרשור הזה בן 3366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

אחרי בערך 4 שנים עם carpc ברכב , החלטתי קצת לגוון ולהתקדם.

האמת שכבר יותר משנה אני במחשבה להחליף את הcarpc בטאבלט בתקלה הרשאשונה שתצוץ , אבל באופן מפתיע המחשב הזקן שלי, לפטופ מפורק ושבור, בן יותר מ9, ששוכב לו בתא המטען , עובד כמו שעון שווצרי .

אתמול ההחלטה התקבלה, המחשב יוצא !

אז מה התוכנית בגדול :

פירוק המחשב, המסך, השנאי, כרטיס הקול, והכבלים המיותרים שחוצים הלוך ושוב את הרכב.

התקנת טאבלט אנדרואיד 7 אינץ in dash במקום המסך lilliput שיש עכשיו .

הדרישות:

הזרמת אודיו דיגיטלי לחיבור האופטי של הbit one.

שליטה על הטאבלט מכפורי השליטה של ההגה.

הפעלת הטאבלט ברכב ללא הסוללה שלו מטעמי בטיחות וכיבוי אוטומטי של הטאבלט בכיבוי הרכב (או סטאנד בי).

הטאבלט צריך לאפשר גלישה ב 3G ושיחות טלפון .

חיבור מצלמת רוורס (שכבר קיימת ברכב) לטאבלט והפעלה אוטומטית ברוורס.

איך זה התבצע :

אני הולך להזמין טאבלט ברמה בינונית +- שלא יהיה חבל לי לפרק / להלחים / לשנות / לקבע..

הטאבלט יהיה למעשה פאבלט כלומר עם פונקצינליות מלאה של טלפון. אודיו דיגיטלי אני יחלץ מיציאת הhdmi.

שליטה מההגה תתבצע בעזרת joycon שכבר קיים ומשמש אותי בcarpc היום.

קבצי המוזיקה ישבו בחלקם על הטאבלט (או על כרטיס הזכרון), וחלקם ישבו על המחשב בבית ויוזרמו לטאבלט דרך הרשת.

קראתי את רוב השרשור של אדי (המודל התכני) אבל בהזדמנות הראשונה אני אעבור שוב על השרשור הזה ועל המידע החשוב שבו, אבל בנתיים אשמח להערות והצעות לגבי כמה נושאים :

איך מתבצע כל עניין ההדלקה והכיבוי של הטאבלט ?

האם אני יכול לחבר שנאי ישירות לחיבור הסוללה ולדמות סוללה מלאה תמיד במכשיר ?

איך אני יכול לחבר את מצלמת הרוורס ?

עוד נקודות חשובות שאני מפספס ?

תודה , דביר :-).

CarPc with Audison Bit 1, Morel elate 6 on Zapco 350.2

Morel CDM 880 on Zapco 200.2, Morel MT23 on Zapco z50s2

JL Audio W3 on Alpine MRP M500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דביר - תריץ כאן חיפוש על שרשור של חבר פורום בשם VRSTUDIO שעשה התקנה שכזו בצורה יפה מאוד והסביר איך הוא שולט בכיבוי והדלקה.

מעבר לכך אם אתה לא מתכוון להריץ טאבלט שיש לו ROM ייעודי כמו הנקסוס אז גם TASKER מהווה פתרון טוב אבל מה שאני מציע בחום זה לא לחלץ דרך HDMI אלא לדאוג שאתה מביא טאבלט שתומך בUSB AUDIO

נקסוס 2012 אתה יכול לקנות היום יד2 בגרושים!

סמסונג TAB3 שהם כבר לא יקרים במיוחד אתה גם יכול כבר לקנות בזול הבעיה היא שאולי אתה תצליח למצוא גרסאות 3G אבל לא פאבלטים.

אם אתה מתעקש על פאבלט אז תנסה ליצור קשר עם היצרנים ותברר אם יש אשפרות לתמיכה בUSB AUDIO זו ללא ספק האופציה העדיפה.

אה ושיט! :-D דווקא כשרציתי להציע לך לקנות ממני כל מיני דונגלים מהCARPC ששוכב לו בבית קברות של בגדים (ארון בחדר עבודה)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבינתיים יצא לי להתנסות על NEXUS5 עם גרסאת בטא של אנדרואיד L

איזה USB AUDIO ואיזה נעליים.

לעומת זאת G2 וG3 תומכים בזה כבר עכשיו NATIVE אולי בכלל חבל על הכסף לטאבלט ופשוט תשדרג את הסמארטפון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ידי xposed אני חושב שאפשר להוציא מכל פלאפון שעבר ROOT תמיכה בUSB AUDIO.

ההמלצה שלי תקנה דיבורית נפרדת תשתמש בTABLETTALK כדי לשלוט מהטאבלט. ונקסוס 7.

נקסוס 7 2012 יד שנייה צריך לעשות באזור ה600 שקל, עם תחפש טוב תמצא גם 3G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי , אני אבדוק את השירשור של vrstudio , ולמה אתה לא ממליץ על שימוש ב HDMI לאודיו דיגיטלי ?

דונגלים ל carpc - אני יכול לפתוח חנות רק אם אלו שיש לי ולא בשימוש כיום שהמחשב עוד מותקן ברכב :-P.

סמארטפון יש לי נקסוס 5 , לא הולך להשתנות בקרוב (באמת מבסוט עליו), ולא להחליף משהו קבוע שיהיה ברכב . בכלל המסקנה שלי מכל האפשריות שפותח לך העולם הזה של מחשב ברכב, היא שמה שלא נוח לשימוש, זמין בלחיצת כפתור, ואמין, יוצא משימוש מהר מאוד.

לכן אני רוצה משהו קבוע, שעובד עצמאית ועם חיבור ישיר לאינטרנט.

roner, קראתי קצת על xposed , באמת מעניין, אם נצתרך, נשתמש :) . לגבי נקסוס ישן , אני שוקל בתור אופציה, אבל כנראה שאני אזמין טאבלט שכן תומך בטלפון מאחת החברות הסיניות המוכרות, שלא ירתיע אותי לפרק לפי הצורך , להשאיר ברכב וכאלה, ראיתי כמה אופציות מאוד מעניינות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון אתה יכול להרחיב קצת מידע לגבי XPOSED?

ועוד כמה דברים - לגבי חילוץ מHDMI הבנתי שכל המחלצים הקיימים בשוק לא איכותיים והרבה אנשים התאכזבו מכך - מחלץ יקר עולה המון.

USB AUDIO זה בחינם.

מעבר לכך תחפש כאן סקירות על מוצרים של חברת JIYAHU או משהו כזה - באוף טופיק אתה תמצא את השרשור שאני מדבר עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את עניין האיכות בHDMI, בחילוץ האודיו אין שום המרה , זה דיגיטלי לדיגיטלי, למה שתהיה פגיעה באיכות ? או שאני מפספס משהו

יכול להיות שיש פה עניין של jitter , אבל הדעות לגבי האם jitter שמיע או לא , חלוקות .

JIYAHU אחלה חברה למוצרים סינים מאוד זולים, יש לה גם כמה מתחרות , נראה מה יוחלט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב אני קניתי כמתנה השבוע טלפון של BLU מדגם LIFE ONE M

הרבה סמארטפון בשביל 1000 שקלים - כמובן שזה המחיר שלו כאן בארץ והקניה היתה מטעמי אחריות וכו' וכו'.

תבדוק גם את המוצרים שלהם.

אה ועוד משהו - תריץ כאן חיפוש על שרשור שלי שנקרא "מה לאנדרואיד ולHU היי אנד" או משהו בסגנון :-D

תכנה בשם USB PLAYER PRO שלמען האמת אני לא בטוח בכלל שאתה חייב USB AUDIO בשביל זה אלא אולי פשוט USB HOST ודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם (חוזר בתשובה לפורום..)

למה ההצמדות לאנדרואיד ? יש טאבלטים 7" עם win 8.1 pro ב 200 דולר. כולל 3G. תומך בהכל..

לעניין הטלפון והניווט - גם כאן אני לא מבין למה צריך את זה - יש לכם סמארטפון גם ככה. הוא עושה את זה הכי טוב. למה לערבב ?

http://www.aliexpress.com/item/8-inch-VOYO-Winpad-A1-MINI-Intel-Baytrail-T-CPU-Windows-8-Tablet-PC-2G-32GB/1958249173.html

עריכה אחרונה על ידי nimikipod

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגי

תודה על הפוסט הזה - תורם לדעתי "שוק" שלם של אופציות נוספות

אני באופן אישי לא מסוגל לסבול את הממשק של WIN8

אפל טובים סה"כ אבל התמיכה שלהם בנפח (כונן) חיצוני הוא בושה לעומת מה שאנדרואיד מציעים.

איך WIN8 במובן הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, קראתי את השרשור שלך על היי אנד מאנדרואיד, קודם כל שרשור מאוד אינפורמטיבי ומעניין,

זה דיי דומה לקרנל סטרימינג שמתבצע בווינדאוס כדי לעקוף את ה kmixer .

אני כמעט בטוח שצריך USB Audio בשביל זה אבל שווה בדיקה, למרות שזה לא יעזור לי לאודיו בשאר האפליקציות אם אין לי USB Audio או דרך אחרת להוציא אודיו.

חגי, חשבתי על הכיוון הזה של WIN8 , אבל האנדרואיד יותר מתאים לדעתי לקוספט הזה של מכשיר קטן לשימוש פשוט, עם WIN8 אני חוזר לאותו המצב שאני כבר נמצא בו היום רק בתוספת של מספר מוגבל של אפליקציות שלא באמת מתאימות למסך מגע קטן יחסית.

יש לזה היתרונות כמובן כמו תמיכה בכל דריבר אפשרי כמעט, בלי צריבה של רום ושטויות כאלה, אבל האנדרואיד לדעתי מתאים יותר לתפקיד הHU,

למעשה אלו בדיוק אותן סיבות שאני מעדיף אנדרואיד על windows phone או טאבלט גם מחוץ לרכב.

בקשר לxposed ש roner העלה , זה framwork שאפשר להתקין על כל מכשיר אנדרואיד rooted, ולהתקין דרכו packages שמשנים את מערכת ההפעלה, כאלה שבדר"כ צריך לצרוב רום בשביל להוסיף אותם , קצת דומה לרעיון של הסידיה באייפון .

מה שהוא לא יכול לעשות זה שינויים בקרנל , כך שאני לא מבין איך זה יכול לתת לי תמיכה ב usb audio . אני עוד מברר את זה אבל אשמח אם מישהו יכול לשפוך קצת אור על הנושא, ובכלל על הקשר בין הרום לקרנל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיפשתי בכמה אתרים לגבי הXPOSED אבל לא מצאתי אזכור לגבי USB AUDIO - אכן.

אם לרון יש מידע נוסף ובדרך כלל, יש לו, אשמח לקבל יותר פרטים.

אנדרואיד L לבינתיים מגרסאת הבטא שראיתי - עוד לא מוכן במובן הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לא מבין את עניין האיכות בHDMI, בחילוץ האודיו אין שום המרה , זה דיגיטלי לדיגיטלי, למה שתהיה פגיעה באיכות ? או שאני מפספס משהו

יכול להיות שיש פה עניין של jitter , אבל הדעות לגבי האם jitter שמיע או לא , חלוקות .

JIYAHU אחלה חברה למוצרים סינים מאוד זולים, יש לה גם כמה מתחרות , נראה מה יוחלט .

אני גם לא הבנתי מה יכול להידפק בהמרה כזו, אבל שמעתי מכל כך הרבה אנשים (חלקם מקור ראשון, חלקם מהפורום) שניסו את הממירים האלה והתאכזבו מאוד.

כנראה שהסינים כבר מצאו איפה לחסוך...

אני כרגע בשלבי סיום פרוייקט דומה עם RASPBERRY PI שמוציא אופטי (עם מודול מיוחד למטרה הזו), ומזין H900 של אלפיין.

היה מאתגר מאוד אך מצד שני זול יחסית (לא כולל הפרוססור כמובן :-P) ומאוד מעניין,

מבטיח לעדכן ברגע שהכל יהיה מוכן (במידה וזה מעניין מישהו, כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר מחקר קטן בעצמי על הXPOSED הוא לא ייתן לך פיתרון מלא.

אתה תצטרך להתקין קרנל שתומך בUSB DAC.

הXPOSED USB AUDIO נותן לך את האפשרות להוציא ולהכניס את הDAC גם ללא הפעלה מחדש.

אני חושב שהכי חשוב שלפני שאתה קונה טאבלט או פאבלט או פלאפון או מה שזה לא יהיה, קודם כל תבדוק עד כמה רחבה קהילת הפיתוח שלו.

ועם קיים קרנל כל שהוא שנותן תמיכה בUSB AUDIO (היום זה נמצא כמעט בכל מכשיר אנדרואיד.)

עם כל הכבוד לטאבלטים או פאבלטים סינים נושא היציבות שם הוא משהו שההיתי בונה עליו.

המלצה שלי.

נקסוס 7 3G + דיבורית נפרדת.

הנושא של usb audio הוא דיי פשוט לטיפול והוא לא הבעיה המרכזית בפרויקט שלך, אפשר להגיד שהוא לא בעיה בכלל.

אני חושב שהגיע הזמן בשבילך להתחיל לחקור על מצלמת רוורס ועל עבודה עם JOYCON ואנדרואיד שאפשרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...