Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזרתי לתחביב (רכשתי פיאט 131)

לירוי1
שימו לב! השרשור הזה בן 3465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שאף פעם לא עזבתי את התחביב, אבל אילוצים גרמו לי לימכור את רוב המכוניות. נישארתי עם הסובארו קופה שנת 87 שממתינה בסבלנות לשנת 2017 .בנתיים היא מאוחסנת .טוסטוס דרבי שנת 83 שבגלל בעיות בריאות אינני יכול לירכב עליו ,אז הוא הצטרף לסובארו .

כל פעם שהגעתי למפגשים דיגדג לי הרצון לרכב אספנות ,הרבה זמן היה מפורסם באתר יד 2 פיאט 131שנת 78 ,הבחור לא ענה לי לא בנייד ולא בהודעות, אז התחלתי לחפש רכבים אחרים ולגשש ,בשבוע שעבר ראיתי שהבחור הוריד את המחיר .ניסיתי את מזלי שוב והוא ענה לי.קבעתי איתו בשישי בצהרים.נסעתי אליו וראיתי את האוטו. האוטו מושלם חיצונית ופנימית.לא חסר לו שום ניקל או כפתור,הסלון במצב מושלם היות והיו עליו מעל 3 שכבות של ריפודים. יש לעשות לו פחחות כמו כל פיאט

המנוע הוא 1800 דגם אמרקאי. האוטו הגיע לארץ בשנת 79 ובסך הכל עבר 3 ידים שאחרון החזיק בו רק שנה

האוטו ניגרר היום ישר למוסך.יעבור ישור קו והכנה לטסט.

מקווה להיפגש איתכם בהקדם

תמונות יהיו בשלב מאוחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אילוצים גרמו לי לימכור את רוב המכוניות.

הרבה זמן היה מפורסם באתר יד 2 פיאט 131 שנת 78

המנוע הוא 1800 דגם אמרקאי.

טוב שמכרת, חבל להתפזר יותר מכלי אחד או שניים, בסופו של דבר אתה מוצא את עצמך עם ערימת גרוטאות ללא ביטוח וטסט שסתם שוכבות בחנייה ואינך נהנה מהן.

האם מדובר בפיאט הלבנה מקריית אונו?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחחדש!! אני המון ביד 2, שמתי עליה עין הרבה זמן ובאמת לאחרונה ירד המחיר.

בכל אופן אני לא רואה את עצמי קונה אוטומט ב40 שנה הקרובות :) .

בתמונות היא נראתה מושלמת מצפה לראות תמונות יותר ברורות!

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

תמיד אני רואה שמישהו שואל "זאת הירוקה שעמדה בעיר איקס" וחושב לעצמי מתי אניי אכיר את אחת המכוניות האלו שנמכרות ונקנות? והנה את הלבנה מקרית אונו דווקא ראיתי במו עיני בביקור בארץ לפני כשנה! סתם שאלה מה זה משנה אם מדובר באוטו הזה או לא?

בכל מקרה ברכות לקונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירוי, תתחדש ואני בטוח שגם תהנה...

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

57, הנה כמה סיבות למה משנה, ודאי יש עוד:

לפגוש ברחוב מכונית שהפכה לנדירה זה כמו לפגוש אדם מוכר.

או כמו לפגוש מישהו בטיול בשמורה שוממת- מחליפים ברכת שלום.

או כמו לפגוש אדם בקיבוץ או מושב קטן- שלום שלום.

יש מכוניות שעומדות זמן רב והפכו לחלק מן הנוף: יש חבר שיודע שאיני רואה כלום חוץ ממכוניות אז הוא מסביר: כשתגיע לוולבו 1444 קח שמאלה, בסיטרואן ויזה קח ימינה.

יש מכוניות שרואים ושוקלים לרכוש, יש כאלו שמקוים שמישהו אחר ירכוש וישקם.

ואולי להכיר מכונית שהולכת לשיפוץ זה קצת כמו להכיר סלב... מהשכונה.

כל זה אומר שלמכונית כזו יש לעתים ערך כלשהו מעבר לערך שלה כמכונה, כמכונה היא שירתה אנשים, מעתה- אנשים ישרתו אותה.

בסיידר?

למכירה חתולה ממין זכר במחיר פצצה ממין נקבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1_6_2_181833_20140424090419.jpg1_6_1_181833_20140424090418.jpg1_6_3_181833_20140424090419.jpgתודה למברכים.האוטו היה בעבר בקרית אונו עם הבעלים השני.וכן הוא אוטומט

מכל הספרים שייש לי ויש לי ,ספר של פיאט 131 אין לי. יש לי ספר של פיאט 132 וגם של לנציה בטה .המנוע שלהם זהה?

האוטו כבר נוסע ומקווה שכבר בתחילת השבוע יעבור טסט

אשמח לרכוש חלקים חדשים לרכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אז האוטו מק' אונו שהופיע ב"ענתיקות" באופן תדיר- סופסוף מצא את הבעלים החדש! :-D8) כבר חששנו שיירכב שם...:roll:8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...