Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבוצת רכישה לרכב יוקרה

avshis
שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מחשבה וסוגיה למי שבא לו להשתעשע ולצאת מהקופסה קצת

1000 אנשים שמים כל אחד מניה בת 1000 ש"ח בחברה פרטית שמחזיקה רק נכס אחד. NISSAN GTR או משהו בסגנון

מיסי חבר שנתיים של 100 ש"ח (לטובת תחזוקה)

מה מקבלים - זכאות ל4 שעות יום ו4 שעות לילה לשנה לרכב. ננהל כבר תחלוקה איכשהו

אחרי שנה מוכרים את הרכב ב500,000, או מחזירים כסף או מתקדמים הלאה לעוד אוטו ...

בטח יש סוגיות בירוקרטיה, עניינים מס חברות וכאלה אבל בשורה התחתונה. 500 ש"ח לכמה שעות GTR נשמע לי אחלה דיל.

תארו לכם מה אפשר לעשות עם 3000 ש"ח...

מי בעניין :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מלרסק את הרכב, זה המקרה הגרוע, אבל נגיד, דוגמא...

מישהו מעשן ברכב?

אוכל?

לי אישית זה יפריע..

וגם אחר כך, לך תסביר למי שיבוא לקנות את הרכב ש1000 איש נהגו עליו לפניו.

לפי דעתי האישית, זה לא ילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לישראלי הממוצע שיקבל גישה לרכב ספורט שכזה בעלות שכזו תהיה נטייה לקרוע לו את הצורה

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בפנים רק אם מובטח לי שאני נוהג בין העשירייה הראשונה, אחרת.. כנראה שלא אנהג בה לעולם.

רכב קיצוני כזה יתרסק מהר מאוד בידיים הלא נכונות.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחו"ל קונספט דומה,

מועדוני רכבים שהם בעצם חברה שקנתה איזה 5-6 רכבים מיוחדים שונים ותמורת חברות במועדון האקסלוסיבי הזה אתה מקבל את הזכות לשריין את הרכב לתאריכים בלו"ז שנקבע מראש.

היתרון הוא שאתה לא בעל הרכב ולכן לא מעניין אותך אם הרכב עבר תאונה, ליכלכו אותו או כל בעיה אחרת- החברה דואגת לאחזקה של הרכב ואתה מקבל אותו לידייך מצוחצח.

החסרון- עולה המון כסף.

זה קיים בוורסיה נוספת, כמה חברים מתאגדים ויוצרים פול של המכוניות שלהם, כל אחד מסמן בלו"ז באיזה רכב בא לו לנסוע באיזה תאריך וכן הלאה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן בעיה.

על שם מי הרכב יהיה רשום?

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא זו לא בעיה,

מקימים חברה רשומה ורושמים את כל ה"שותפים" כבעלי מניות וזכויות שווים בחברה, את הרכב רושמים על שם החברה.

לחילופין, עו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יסכים לבטח רכב כזה? , לפי איזה וותק של נהג ואם איזו היסטוריה?. יש היום מסלולים בעולם שניתן לשכור בהם רכבי על ולנהוג על המגבלות. עדיף בהרבה ובלי כאבי ראש של שותפים ואחזקת.

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחו"ל קונספט דומה,

מועדוני רכבים שהם בעצם חברה שקנתה איזה 5-6 רכבים מיוחדים שונים ותמורת חברות במועדון האקסלוסיבי הזה אתה מקבל את הזכות לשריין את הרכב לתאריכים בלו"ז שנקבע מראש.

היתרון הוא שאתה לא בעל הרכב ולכן לא מעניין אותך אם הרכב עבר תאונה, ליכלכו אותו או כל בעיה אחרת- החברה דואגת לאחזקה של הרכב ואתה מקבל אותו לידייך מצוחצח.

החסרון- עולה המון כסף.

זה קיים בוורסיה נוספת, כמה חברים מתאגדים ויוצרים פול של המכוניות שלהם, כל אחד מסמן בלו"ז באיזה רכב בא לו לנסוע באיזה תאריך וכן הלאה.

http://classiccarclubmanhattan.com/

יש בבעלותם כמה דברים יותר מעניינים מGTR

Audi S3 8P - APR Stage 2+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי שם שום פאביה, אולי פספסתי....

בכל מקרה, יש המון מועדונים כאלה ברחבי העולם כל אחד עם התמקדות שונה, חלק בסופר קארז, חלק בקלסיות נדירות וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבטח כל רכב.

במקרה הכי גרוע אפשר לבטח אותו כמו כל רכב אחר להשכרה.

ולאותו עניין:

אם כבר מדובר על להוציא כמה מאות שקלים בשביל להשתתף בקבוצת רכישה כזו בשביל שתוכל להנות מרכב כזה במשך כמה שעות בשנה, למה לא פשוט להוציא את הכמה מאות שקלים בשנה האלה בשביל להשכיר רכב על לכמה שעות האלו?

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...