Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jiayu F1 -הסמארטפון האיכותי שעולה רק 50$-הסקירה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 2602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר הקפצתם את השרשור יש לי התלבטות

הF1 של אחותי סבל מבעיית המצלמה המתפגרת, היו לה גם כמה בעיות תוכנה אבל אלה נפתרו עם העדכון האחרון + איפוס.

ההתלבטות כזאת - שלחתי מייל לדפיקה-טובה (שמהם נרכש המכשיר, כמו מרבית הF1 כאן) ושאלתי מה אפשר לעשות. הם הציעו לשלוח ליצרן לתיקון. אני משלם רק על המשלוח עד סין, חזור עליהם.

אני תוהה אם זה שווה את זה, משלוח עד סין יעלה לי משהו כמו ₪25. ויש את הסיכוי שזה יאבד בדרך, לא יחזור, יגידו שזה לא באחריות וידרשו תשלום עבור תיקון וכו'.

מצד שני יש מצב שיתקנו את זה או יזכו או ישלחו מכשיר אחר.. אנערף.

מה הייתם עושים? משאירים את הF1-בלי-מצלמה בתור טלפון גיבוי או שולחים לסין ומקווים לטוב?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה G2 עלה במבצע של ואללה?

800 שקל כולל משלוחה עם UPS תוך שני ימי עבודה.

המבצע נגמר לפני יומיים. כרגע נמכר במחיר ה"מלא" - 949 ש', שהוא עדיין אטרקטיבי (לפי זאפ) למכשיר עם FOTA.

הסיבה שאני משווה ביניהם, היא שבנתונים ה"יבשים" הוא מקביל לדוגי. אבל הוא מרגיש (בשלושה-ארבעה ימים שאני משחק איתו) הרבה יותר איכותי.

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה G2 Mini ולא G2 רגיל, חוץ מהשם אין הרבה משותף ביניהם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה של וואלה, דרך אגב, מופיע G2 רגיל, לא מיני.

אני מניח שזה לא בטעות.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, מה פתאום. זו טעות תמימה:roll: למה אתה מלכלך עליהם :-P

גם בבאנר של המכירה הם לא מזכירים שזה מיני.

55555.jpg

בכל מקרה, מיני, לא מיני. מסך 4.7, 8GB/1GB קיט-קט עם התעוררות בנקישה, FOTA כמו לאחיו הגדול, כל התדרים הרלוונטיים לארץ, GPS עם פיקס בשניות, ודיוק ראוי, מצלמה סבירה+.

הגברת לא צריכה יותר מזה.

עריכה: עכשיו כשאני מסתכל היטב- המכשיר שהיא קיבלה נראה בדיוק כמו בתמונה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם קיבלתי השבוע את הDg310 Doogee.

הטאצ' אכן מעט מאכזב ודורש קצת יותר כוח מלחיצה רגילה שמוכרת בגלקסי 4 או באייפון 5.

אם יש מגן זכוכית או פילם על המסך, במכשירים סיניים משום מה זה משפיע הרבה יותר,

ומוריד משמעותית את הרגישות של הטאץ'. אם זה אכן המצב, תוריד את המגן ונסה איך

הוא עובד ללא כל מגן מסך שהוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הייתם עושים? משאירים את הF1-בלי-מצלמה בתור טלפון גיבוי או שולחים לסין ומקווים לטוב?

אני הייתי משאיר. זה לא שהמצלמה שיש שם מתחרה ראש בראש עם הנוט 4...

בכל מקרה, מיני, לא מיני. מסך 4.7, 8GB/1GB קיט-קט עם התעוררות בנקישה, FOTA כמו לאחיו הגדול, כל התדרים הרלוונטיים לארץ, GPS עם פיקס בשניות, ודיוק ראוי, מצלמה סבירה+.

הגברת לא צריכה יותר מזה.

מהרבה ביקורות שמעתי שה -GPS על הפנים. אתה בטוח שהוא ננעל מהר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעלה בהמשך תמונות של זמן פיקס אם זה מעניין.

בכל מקרה, יש לי בעיה אחת איתו. אני מנסה להגדיר את אפליקציית הדוא"ל שלו לעבוד עם הדואר המעפן של וואלה, ללא הצלחה.

הכל מוגדר לפי מה שהם מציעים באתר, ובכל זאת הוא טוען ש"נתוני ההחברות שגויים" או משהו.

מישהו שיש לו תיבה כנ"ל נתקל בבעיות הגדרה בIMAP4? כי לפני חודש עשיתי לה את זה בשניה בLEAGOO.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ברור.

הוא כבר פועל מזמן. זו הרי תיבה שכרגע פעילה ועובדת בLEAGOO הארור.

כל פעם שאני מדליק את הLEAGOO לרגע כדי לגבות עוד איזו תיקייה כדי להעבירה לLG הנביילה מתחיל לקבל במרץ את כל הדואר.:evil:

עד עכשיו העברתי אותה כבר 3 טלפונים בלי בעיה.

הדבר היחיד שאני רואה שהשתנה זה ש לחצן IMAP בבחירת סוג החשבון השתנה לIMAP4

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מגן זכוכית או פילם על המסך, במכשירים סיניים משום מה זה משפיע הרבה יותר,

ומוריד משמעותית את הרגישות של הטאץ'. אם זה אכן המצב, תוריד את המגן ונסה איך

הוא עובד ללא כל מגן מסך שהוא.

המכשיר אכן עם מגן מסך רגיל. אני אנסה בלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הוקפץ, לדעתי מי שמחפש מכשיר זול כדאי לחכות לתשובה של XIAOMI שצריכים לחשוף מכשיר של 60$ בסין בקרוב עם מיפרט טוב, אחרי זה יש גם את המכשיר החדש של מייזו בכ100$ עם מיפרט ואיכות מעולה (כי זה MEIZU) וזה משמח כי רואים את הכיוון של באג בתימחור של הMX4 וMX4PRO, לדעתי הם הולכים לעשות חיים קשים מאוד למכשירים אחרים בארץ.

בנוגע לF1 שלי, המצלמה סידרתי כמו שרשמתי בכמה דפים אחורה(5 דקות היתעסקות), הבעיה היחידה שהרמקול שם גמור אחרי שניסיתי להשתיל ספיקר מNOKIA X5800 כי חשבתי שיהיה איכותי יותר, בטעות תלשתי את המגנט והדרייבר נישער דבוק בימקומו חחח, הרמקול של X5800 יצא דפוק וכעת הוא מזמזם :-(.

עדיין הוא פיתרון טוב כמכשיר גיבוי למיקרה הצורך, באסה שהוא לא החזיק מעמד כמו שציפו מJIAYU :-(.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיק, אגב- ניסיתי להחליף דיגיטייזר בCOOLPAD המפורסם, לפי מדריכים מיוטיוב, ואחרי ההחלפה הוא לא נדלק. :oops:

כשמחברים לו מטען מופיע מסך לבן.

בתור אחד שמפרק סמארטפונים ומצליח גם להרכיב בחזרה- יש עדיין מה לעשות?

אפשר לפחות לחלץ ממנו את תיקיית הווטסאפ של הילד (נכון, הייתי צריך לחשוב על זה לפני הפירוק :?)?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...