Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jiayu F1 -הסמארטפון האיכותי שעולה רק 50$-הסקירה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש כאן ביקורת

http://www.glouds.com/dg310/

יש גם בתגובות אנשים שהגיבו שיש להם את המכשיר.

אני קראתי את הביקורת הזו, עוד מכשיר ואת ה-G4 שהזמנתי ולכן הלכתי עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה. אותו חסרון כמו הLEAGOO...כשרק הפרצופספר תופס 150 מגה, תוסיף קצת קנדיקראש ושאר צ'קמוקי רשת, והזכרון מתמלא מהר מאד.

בשביל זה יש את link2sd. שים כמה תוכנות שאתה רוצה.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תוכנות טובות ממנה כמו APP2SD.

בכל מקרה, זה נותן פתרון חלקי.

הפתרון הטוב יותר (טוב,נו, חוץ מלייצר מערכת חסכונית שמותירה את מחיצת האפליקציות בגודל סביר) הוא לשנות את מיקום הדיפולט של מחיצת האפליקציות לכרטיס הזכרון.

אבל זה דורש רוט, והתעסקות עם המערכת, וגם כרטיס זכרון יקר וטוב (CLASS10).

בכל מקרה, ההפניה לכרטיס החיצוני מאטה את הטלפון (גם בפתרון האפליקציה) ועלולה לפגוע קשות ביציבות המערכת.

בלי שום קשר לכך, הביקורת היא שהיו לי טלפונים עם חצי מהROM של הליד, והיה בהם יותר מקום לאפליקציות.

*הDOOGEE הזה נראה כמו צעצוע נחמד.

מדגדג לי באצבע להוסיף אותו לאוסף הסיניים שלי.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הדוגי 310 לאחי, אם תרצו תוכלו להמתין לביקורת שלי עליו כשיגיע.

בחרתי דווקא בו מכיוון שחבר הזמין את אחיו הגדול ( 550 אאל"ט) לאמו, שמאוד מרוצה מהמכשיר.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה קטנה לרוכשי JIAYU,

רכשתי שלושה מכשירים מהם, פעמיים G4S וF1.

המכשירים עם סוללה מדהימה, מהירים מאוד.

המצלמה בתנאי אור - טובה, בתנאי חושך - לא טובה.

באופן כללי מכשירים מצוינים, אך יש בעיה אחת גדולה מאוד.

הGPS לא מסתנכרן, אינו שומר על הדרך -בקיצור, מי שקונה JIAYU, דעו שלא יהיה לכם GPS. לא משנה איזה ROM תורידו, אפליקציה, שינוי קונפיגורציה, תדביקו מתכת מאחורי הקולטנים של הGPS, זה פשוט לא עובד. יש הרבה סרטונים שמציגים את הקליטה של האנטנות עם GPS TEST וזה נכון, יש קליטה מידי פעם (אם מתאמצים ממש), אבל ברגע שתזוזו 10 מטר עם המכשיר, הGPS לא יעבוד. כך כמעט בכל מכשיר עם מעבד MEDIATEK.

גם אני שאלתי וחקרתי וכמובן נתקלתי בFANBOYS האופטימיים (גם כאן בפורום) שתמיד חושבים שיש פתרון ומנסים להחליק את העובדה שאין GPS מתחת לרדאר שלהם כדי למנוע פגיעה במותג ובשורה התחתונה באף מכשיר שהזמנתי אין GPS שמיש (1 מבנגוד, 2 מאלי אקספרס - מהמוכרים הכי נפוצים והכי פופולריים שכולם ממליצים עליהם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הדוגי 310 לאחי, אם תרצו תוכלו להמתין לביקורת שלי עליו כשיגיע.

בחרתי דווקא בו מכיוון שחבר הזמין את אחיו הגדול ( 550 אאל"ט) לאמו, שמאוד מרוצה מהמכשיר.

טוב,טוב. אני אחכה עד שתקבלו.

למרות שממש קשה לי להתאפק.

:-P

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יוצאים לרחוב ומפעילים GPS, הוא יעבוד וימצא אתכם.

בנסיעה (שם הוא באמת חשוב) - הוא פשוט בלתי שמיש.

בכל הJIAYU שנתקלתי בהם זה בדיוק אותו דבר, לא משנה איזה רום, איזו אפליקציית תיקון, FasterGPS וכו' רק משפר במקצת את המצב.

בערך בכל פורום אפשרי של JIAYU השאלות הראשונות הן כיצד לתקן את הGPS והתשובות הן אפליקציה\קונפיגורציה ושום דבר שבאמת עוזר... כך גם רוב התגובות מהמשתמשים: "שום דבר לא עזר".

לסקפטים (תוצאות חיפוש מגוגל מפוצצות בתלונות על GPS שלא פועל)

https://www.google.co.il/search?q=gps+jiayu&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=u6WqVPvrDseuU5XTgKAL

ועוד אחד:

http://forum.xda-developers.com/android/help/jiayu-g4s-bad-gps-issues-low-accuracy-t2830435/page3

בנוסף, אם שולחים לJIAYU שאלות על הGPS הם מתעלמים תמיד אך עונים לשאלות אחרות.

מה שכן, הם דאגו לשלם לכמה אתרי טכנולוגיה סינים כדי שיכתבו "FIX YOUR JIAYU GPS IN 5 MINUTES" וכך הסקפטים כמוני הזמינו את המכשירים (בידיעה שיש תקלה מסוימת בGPS וניתן לתקן אותה בקלות על פי הכתבות) אך בפועל כשניסיתי לתקן הבנתי שמדובר בסקאם מוחלט. אחרי כן בדקתי את האתרים וכולם מלאים בכתבות מוזמנות וכולם במקרה סינים.

בתור משתמש טכני ניסיתי כל פתרון אפשרי בכל שלושת הJIAYU שלי (שהגיעו מספקים שונים ומומלצים בחום) - הGPS לא באמת עובד.

עריכה אחרונה על ידי שבלול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יש בעיה סטטיסטית, עובדתית שלושת המכשירים שאני הזמנתי עובדים יום יום עם וויז בנסיעה בלי שום בעיה. אחד גם עבד שבועיים בארה״ב עם גוגל מאפס - ללא תלונות.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה קטנה לרוכשי JIAYU,

רכשתי שלושה מכשירים מהם, פעמיים G4S וF1.

המכשירים עם סוללה מדהימה, מהירים מאוד.

המצלמה בתנאי אור - טובה, בתנאי חושך - לא טובה.

באופן כללי מכשירים מצוינים, אך יש בעיה אחת גדולה מאוד.

הGPS לא מסתנכרן, אינו שומר על הדרך -בקיצור, מי שקונה JIAYU, דעו שלא יהיה לכם GPS. לא משנה איזה ROM תורידו, אפליקציה, שינוי קונפיגורציה, תדביקו מתכת מאחורי הקולטנים של הGPS, זה פשוט לא עובד. יש הרבה סרטונים שמציגים את הקליטה של האנטנות עם GPS TEST וזה נכון, יש קליטה מידי פעם (אם מתאמצים ממש), אבל ברגע שתזוזו 10 מטר עם המכשיר, הGPS לא יעבוד. כך כמעט בכל מכשיר עם מעבד MEDIATEK.

גם אני שאלתי וחקרתי וכמובן נתקלתי בFANBOYS האופטימיים (גם כאן בפורום) שתמיד חושבים שיש פתרון ומנסים להחליק את העובדה שאין GPS מתחת לרדאר שלהם כדי למנוע פגיעה במותג ובשורה התחתונה באף מכשיר שהזמנתי אין GPS שמיש (1 מבנגוד, 2 מאלי אקספרס - מהמוכרים הכי נפוצים והכי פופולריים שכולם ממליצים עליהם).

גם אצלי ב F1 ה GPS לא עובד (2 מכשירים שונים).

למזלי אין לי שימוש בו ממילא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי עובד, לוקח לו דקה שתיים להנעל.

ממש מהר.

אצלי בנקסוס 4 וגם באייפון 3GS ה-GPS ננעל תוך כמה שניות גג 5 שניות.

תמשיכו לקנות זבל סיני מתקדם.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שעובד , לא מהר, אבל עובד. בשבילי זה סמרטפון ראשון ולקחתי בחשבןן את המשמעות של עלות המכשיר. כשיגיע הזמן אעבור למכשיר טוב מבית מוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...