Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jiayu F1 -הסמארטפון האיכותי שעולה רק 50$-הסקירה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 2602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי דיווח ה CIA, הNSA?

שלא תבין לא נכון, ההמלצה שלי על אסוס היא בגלל המחיר.

פעם היה כתוב בסטטוס של אחד המנהלים שזול וזוגלובק מתחילים בז' ובסוף תמיד מקבלים ת'נקניק.

ואללה צודק.

כול מי שמדחיק משתמש בתירוץ VFM. אין מתנות חינם.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז במקרה שלי שילמתי "יקר" ולמרות שזה לא מתחיל ב-ז', עדיין קיבלתי נקנקיה.

3 טלפוני פרימיום, שמכרו אותם בשיאם ב-650 דולר, עם איכות QA פח.

מה תגיד על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שיקר הוא בהכרח טוב.

אמרתי שזול הוא בהכרח רע!

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עקשן (-:

אין לך ניסיון של החברה הזאת והדגמים האלה ספיציפית, ייתכן גם שמעולם לא החזקת אותו ביד, ואתה דבק במנטרות שלך.

שוק הסלולר כבר מזמן לא נחלתן של סמסונג אפל LG

יש לא מעט חברות, ושיומי בינותן, שכן מצליחות לייצר מוצרים איכותיים.

אני כותב מנסיון. אתה (במקרה הזה. בדרך כלל אני באותו ראש איתך בפורום) כותב בהשפעת כל מיני בדיחות קרש על זול ונקניקיה וכל מיני כאלה.

לפעמים יש בזה אמת, לפעמים לא.

במקרה של שיומי - הכלל הנ''ל לא תקף.

תנסה אחד מהמוצרים האחרים של ענקית הטכנולוגיה הזאת. שואבים רובוטיים, טבלטים, אוזניות, וכו' וכו'.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם cia או וואט אבר לא מדווחים אז כל דבר אחר הוא שקר? היו דיווחים, כמו הדיווחים על הזיופים של סמסונג במבחני הביצועים וכו'.. דיווחים מאתרים בנושא, וחוץ מזה, כמו שאתה אומר שיקר לא אומר טוב אז זה עובד גם על הצד השני של המשוואה, כי זול לא אומר גרוע, אומר מניסיון ויש פה עוד הרבה אנשים שיגידו לך אותו דבר, ככה שזה כבר שובר את הסטיגמה.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שיקר הוא בהכרח טוב.

אמרתי שזול הוא בהכרח רע!

מי אמר ששיומי מוכרים בזול?

אולי הם מוכרים במחיר ריאלי והיצרניות הגדולות משתמשות בשם שלהן בשביל לגבות מחירים מופקעים..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי מLG2 לOPO שנדרס על ידי שיירת רכבים ועדיין המשיך לעבוד, אבל הוחלט להניח לו לנפשו, לאחר ששירת נאמנה במשך שנתיים וחצי אצלי, הבחירה הטבעית הייתה לבחור בOP3T המדהים, פשוט נהנה ממנו, לעומת זאת לאבי שאיננו מעמיס או מבין יותר מדי בטלפונים שבק בוקר אחד לפני כשבועיים הLG4 שלו, הוא נשבע שלעולם לא יקנה תוצרת שלהם ורכש מייזו MX6 במחיר שנושק ל1200 ש''ח מלמטה, סמסונג טיפסו גם הם גבוהה מדי על העץ, נדמה שמוצרי המותגים הסיניים דווקא מוצלחים ועלו ברמתם, חלקם אפילו משתמש ברכיבים של יצרנים מערביים מוכרים.

לא תמיד הזול הוא נוראי כ''כ ויש לקחת בחשבון מה הצרכים והציפיות ולהתאים אותם למוצר אותו אתה קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שיומי ושות' כאלה נאורים מעניין למה על עובדי שב"כ נאסר לקנות סמארטפונים של חברות סיניות.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שיומי ושות' כאלה נאורים מעניין למה על עובדי שב"כ נאסר לקנות סמארטפונים של חברות סיניות.

כי לכל איש אבטחת מידע קל יותר לאסור משהו באופן גורף מאשר להתחיל לבדוק כל מקרה לגופו..

מה גם שמהנסיון שלי, למחלקות אבטחת מידע של אירגונים גדולים, מגיעים האנשים הפרנואידים יותר ולאו דווקא העפרונות הכי חדים בקלמר.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאיש אבטחת מידע יתחיל לעשות עכשיו מחקרים, שעולים כסף וזמן, על מכשיר של איזה חברה מה מותקן ומה לא?

לאסור על כולם באופן גורף, במקרה הזה, לא רק יותר קל, אלא גם יותר יעיל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אספתי את המכשיר מהדואר. נדרשתי לשלם 126 ש"ח כופר עבורו.

האמת שציפיתי מהמכשיר ליותר.

המגע לא כ"כ רגיש, די קשה לעשות זום בצביטה. כל הסטת המסכים הפוכה (כנראה בגלל העברית) בלאנצ'ר עצמו זה לא מפריע, אבל בשאר התפריטים כן. התרגום לעברית לא מושלם. חלק מהתפריט כלל לא מתורגם וחלק מתורגם בצורה עילגת (free memory הוא "זיכרון חינם")

עשיתי שני עדכוני מערכת שאחריהם כל סידור המסכים שלי התאפס. המצלמה בינונית מינוס.

ויש לו את הרטט האופייני למכשירים סיניים.

גם אין לו תאורה למקשי המגע. לא משמעותי, אבל מציק שלא השקיעו עוד כמה יוהנים בשביל נורת לד.

מצד שני, מכשיר מהיר מאוד (לפחות עכשיו), עושה כל מה שמבקשים ממנו בלי להסס. ובמחיר שלו אין הרבה מה להתלונן.

אם יש לך שאלות ספצפיות, אשמח לענות.

אם כבר הערתם את השרשור, עדכונים:

באיזשהו שלב המכשיר התחיל לזייף בטעינות, מגעי הכבל התרופפו והיה צריך להחזיק אותו בפוזיציה מאוד ספציפית כדי שיטען.

אחי השתכנע להתקדם וקנה מייזו m2. התלונן והתלונן, שלח אותו לתיקון בבאג פעמיים ועדיין לא התרצה. הצטער שהחליף את הדוג'י, מידי פעם היה זורק לי "אין כמו הדוג'י".

בסוף תיקן את הדוג'י בעזרת חבר פורום שהחליף לו את שקע הטעינה.

עובד עד היום.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר איזה שרשור כבר ציינתי זאת, אבל גם לי היה ניסיון לא טוב אם שני מכשירי meizu m2 שהסוללות שלהם התחילו לזייף חודש לאחר סיום האחריות (כלומר קצת למעלה משנה). גם קודם לכן באחד המכשרים היתה תקלה בכפץור הבית, והשירות של באג היה מוזר, המו"מ על מחיר התיקון החל ב-350 ש"ח והסתיים במ-150 ש"ח, התעקשו להחליף את כל הפאנל הקדמי והמסך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע יותר ויותר על האמינות של המייזו ולא ממש חושב שיש מה להיסתכל לכיוונם שמכשירי השיומי נימכרים בארץ במחירים דומים, הרדמי 4A נימכר מ660 שזה אחלה לדעתי למכשיר פשוט.

אם זאת אני חייב לציין שכרגע יש במישפחה את מכשירי המייזו היקרים הבאים והם הבפיגנו אמינות מצויינת:

2 MX4

2 MX5

1 MX6

כניראה במכשירי הNOTE הם ממש לא משקיעים ולכן האמינות העלובה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מבין כלום בסמארטפונים(למעט זה שה LG4 שלי שבק חיים אתמול, השם יקום דמו),

מה שכן, אין איסור כזה על עובדי השב"כ הזוטרים ואילו הבכירים מקבלים טלפונים מהמדינה(לא סיניים אבל זה לא קשור).

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...