Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jiayu F1 -הסמארטפון האיכותי שעולה רק 50$-הסקירה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 2602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש מהר.

אצלי בנקסוס 4 וגם באייפון 3GS ה-GPS ננעל תוך כמה שניות גג 5 שניות.

תמשיכו לקנות זבל סיני מתקדם.

ככה גם בthl t6s שעלה לי 350 ש"ח

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש תוכנות טובות ממנה כמו APP2SD.

זה לא אותו דבר. link2sd עובדת עם מחיצה יעודית בכרטיס הזכרון, ומעבירה כל תוכנה כולל ספריות וכולל נתונים. app2sd בסך הכל מספקת ממשק יפה יותר ליכולת שיש למערכת ממילא.

אזהרה... הGPS לא יעבוד. כך כמעט בכל מכשיר עם מעבד MEDIATEK.

אתה קצת מגזים. מנסיון עם כמה מכשירי mediatek מסוגים שונים, הניווט עובד בסדר גמור. אין שום בעיה עם waze.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור למעבד, זה יותר קשור לסוג האנטנה של ה-GPS ששמו, המיקום שלה וכו'.

יש מיקומים שאם שמים את האנטנה לצד רכיב נוסף זה יכול ליצור בעיות בקליטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אותו דבר. link2sd עובדת עם מחיצה יעודית בכרטיס הזכרון, ומעבירה כל תוכנה כולל ספריות וכולל נתונים. app2sd בסך הכל מספקת ממשק יפה יותר ליכולת שיש למערכת ממילא.

נשמע מעניין מאד.

בהחלט אנסה אותה על אחד המכשירים. אם באמת תהיה טובה, איישם אותה על המכשירים שנמצאים בשימוש שוטף

היא דורשת גישת רוט?

(אגב, אל תזלזל בAPP2SD. :-P היא מעבירה אפליקציות שהמערכת מסרבת להעביר, כולל אפליקציות מערכת, והיא אפילו דורשת גישת רוט לשם כך. אך היא אכן משאירה חלק גדול מהנתונים בזכרון הפנימי.)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע מבורך חברים, בזמן האחרון לא יוצא לי להגיב כאן עקב חוסר זמן וגם ביגלל חפירות ממושכות בפורומי אודיו בחיפוש אחר שידרוג הסאונד בחדר לאחר קנייית הרמקולים של MICROLAB 8C, כבר הספקתי לפרק אותם וליראות את הביפנוכו וכעת לומד כיצד לשדרג את המגבר שלו(החלפת OPAMP הזול שלו ST C4558 /קניית DAC ועוד..).

בנוגע לסמארטפון זול שיהיה גם איכותי ואמין(צר לי לגבי הF1 שאיכזב אותנו). אני חושב שהתשובה תבוא מבית XIAOMI, בזמן האחרון הם קנו יצרן שבבים בשביל להוזיל עלויות וכניראה בקרוב ניראה סמארטפון איכותי בתקציב הנמוך, כאן מדובר ביצרן השלישי בגודלו בעולם ואני בטוח שהתוצאה תיהיה בהתאם.

http://www.gizchina.com/2015/01/09/xiaomis-leadcore-powered-budget-phone-receives-network-license/

כעת אני קצת לא מעודכן מה קורה בתקציב הנמוך, אני רק זוכר שמכשיר טוב בכ100$ הוא ZTE רדבול, אחריו יש מכשירים מבית חוואוואי וסביב ה200$ יש לנו את המוטו G, וגם NUBIA Z7 MINI שנותן אחלה תמורה ואני מאוד מרוצה.

נ.ב- הנוביה כולל תמיכה בMHL וגם ביציאת סאונד דרך הUSB למי שרוצה לחבר לDAC וכו', בשביל הכיף חיברתי אותu עם כבל OTG לEDIROL UA-5 וזה עבד אוטומטית :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(link2sd)

בהחלט אנסה אותה על אחד המכשירים. אם באמת תהיה טובה, איישם אותה על המכשירים שנמצאים בשימוש שוטף. היא דורשת גישת רוט?

כן. וידע כיצד להכין מחיצת EXT4 (לא מסובך ויש מדריכים).

וכדאי לגבות הכל כי יש אפשרות לבעיות.

ועדיין, בשורה התחתונה היא פותרת את הבעיה לגמרי, כי היום לכל מכשיר יש כרטיס זכרון גדול.

(אגב, אל תזלזל בAPP2SD. :-P היא מעבירה אפליקציות שהמערכת מסרבת להעביר, כולל אפליקציות מערכת, והיא אפילו דורשת גישת רוט לשם כך. אך היא אכן משאירה חלק גדול מהנתונים בזכרון הפנימי.)

יפה. פתרון חלקי זה גם טוב.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין למה הDATA של הצ'יקמוק הזה צריך לעבור מאה מגה, כשזו בעצם בסה"כ אפליקציית דפדפן יעודית.

מתנצל על העיכוב, אבל נושא הפייסבוק שאוכל את הזכרון והדאטא הוא משהו שניתן יכול לעקוף די בקלות. ישנן אפליקציות שבודקות את הפייסבוק ומודיעות כשיש עדכון באמצעות ווידג'ט על המסך הראשי (אתה קובע את סוג העדכונים שמעניינים אותך) - במידה וקיבלת התראה, אפשר להפעיל את הדפדפן הרגיל וללכת לאתר לראות הכצעקתה. כך יוצא שבמהלך היום נצרכים מגהבייטים בודדים של דאטא ו-RAM.

השיטה הזו משרתת אותי היטב כיום וגם על הטלפון הקודם. שימושי במיוחד אם נוסעים לחו"ל ורוצים לשמור על ה-auto sync מבלי לשלם עליו ביוקר, או אם עושים שימוש במכשיר עם RAM מוגבל.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
טוב,טוב. אני אחכה עד שתקבלו.

למרות שממש קשה לי להתאפק.

:-P

היום אספתי את המכשיר מהדואר. נדרשתי לשלם 126 ש"ח כופר עבורו.

האמת שציפיתי מהמכשיר ליותר.

המגע לא כ"כ רגיש, די קשה לעשות זום בצביטה. כל הסטת המסכים הפוכה (כנראה בגלל העברית) בלאנצ'ר עצמו זה לא מפריע, אבל בשאר התפריטים כן. התרגום לעברית לא מושלם. חלק מהתפריט כלל לא מתורגם וחלק מתורגם בצורה עילגת (free memory הוא "זיכרון חינם")

עשיתי שני עדכוני מערכת שאחריהם כל סידור המסכים שלי התאפס. המצלמה בינונית מינוס.

ויש לו את הרטט האופייני למכשירים סיניים.

גם אין לו תאורה למקשי המגע. לא משמעותי, אבל מציק שלא השקיעו עוד כמה יוהנים בשביל נורת לד.

מצד שני, מכשיר מהיר מאוד (לפחות עכשיו), עושה כל מה שמבקשים ממנו בלי להסס. ובמחיר שלו אין הרבה מה להתלונן.

אם יש לך שאלות ספצפיות, אשמח לענות.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם קיבלתי השבוע את הDg310 Doogee.

המכשיר מיועד למשתמש שצריך סמארטפון בסיסי לוואטסאפ, יוטיוב וקצת אינטרנט.

המסך סביר עם רזולוציה סבירה והזוויות צפייה גם כן בסדר. עוצמת הרמקול מכובדת. המצלמה כולה 5 מגה פיקסל אז האיכות בהתאם. Gps מצליח למצוא אות בקלות ומהירות. הטאצ' אכן מעט מאכזב ודורש קצת יותר כוח מלחיצה רגילה שמוכרת בגלקסי 4 או באייפון 5.

בלי יותר מידיי תוכנות ווידג'טים המכשיר עובד מהר וחלק.

הוא עלה לי כ300 ש"ח ובמחיר הזה לדעתי הוא נותן אחלה תמורה, אגב בארץ הוא עולה 520 ש"ח.

סרטון המדגים את היכולות של המכשיר:

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם.

נשמע מאכזב מעט, כמו ה LEAGOO LEAD 3 שקניתי לפני כחודשיים, וכבר הושלך ע"י המשתמשת שלו לטובת LG G2 שאמנם עולה כפול, אבל גם מתפקד כמו סמארטפון אמיתי.

אם המחיר שלו היה מתחת לסף מס, אולי הייתי שוקל בכ"ז להשתעשע איתו מעט.

אבל לשלם עליו 80$ + 126 ש' ליאיר, זה כבר טיפונת סטיף בשביל שעשוע.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי פה שני דפים אחורה.

בינתיים, הגברת הספיקה להתייאש ממנו ורכשה לה, כאמור LG G2 במבצע של וואלה. (לא יבואן רשמי, אחריון סלדון, אבל מקבל עדכוני FOTA)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שקנה את הLEAD 3 ודווקא ליעוד שלו שזה שימוש קל הוא בסדר גמור.

במכשירים של 75$ אי אפשר לצפות יותר ממה שאני ומתן כתבנו ובטח לא להשוות לLG G2.

אגב ב100$ יש את הDoogee DG800 שנחשב למכשיר מומלץ.

לגבי המכס, תדאגו שערך החבילה יהייה נמוך מ75$.

כמה G2 עלה במבצע של ואללה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...