Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jiayu F1 -הסמארטפון האיכותי שעולה רק 50$-הסקירה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 2602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשש מעלה זיכרונות :-), אני עדיין לא מרגיש נעים שנפלנו עם המכשיר, אצלי הוא עדיין זרוק באיזו מגירה חצי טעון :-).

לגבי המכשיר הזה, איזה היתקדמות מבחינת החומרה בהגבלת ה74.99$- יפה .

נישמח לעידכון, ניראה אחלה מכשיר לילדים קטנים/מכשיר חליפי במידה ושוב אפשר ליתפוס מתחת לרף המיסים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

*הוצאה לאוורור של הפוסט*

אחרי שהתאכזבתי מהF1 (קניתי 2,היו נפילה) החלטתי לנסות שוב עם מכשיר לילדה ורכשתי DOOGEE X5 MAX PRO

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_367844.html

הביקורות ברובם טובות(עלה 74.99$...)

בינתיים אני ממתין שהוא יגיע,אעדכן בהמשך.

תומר

יצא לי לשחק איתו פה ושם(גרסת ה-1 גיגה)

הכול תלוי מה הסטנדרטים שלך במכשיר, אבל המכשיר הזה לא משהו. הוא בדיוק כמו כול שיט אחר עם המפרט הזה מסין. לא פחות ולא יותר.

גולת הכותרת שלו זה בעיקר סוללה 4000 מיליאמפר שהרגישה לי כמו כול סוללה רגילה, וחיישן טביעת אצבע שבטווח מחירים הזה, פשוט עושה לך חשק לכבות אותו בגלל שהוא לא מדויק.

הייתי מציעה לך לקנות גם מכשיר של דוגי עם מפרט דומה בסביבות ה-70 דולר(מתחת לרף המכס) או לעלות למשהו כמו שיאומי או מייזו בקצת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיישן טביעת האצבע לא מעניין אותי יותר מדי,המכשיר הזה מחוזק ויש לו 2G RAM שלדעתי בשביל שיחות,וואטס,יוטיוב לילדה אמור להספיק.

נחיה ונראה...

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא נפל לכם האסימון שאין סמרטפון ב 50, 75 או ב 200 דולר? במחירים האלו הכל זבלה.

Sent from my iNO 3 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ב200$ ?!

נסחפת ידידי.

אני כותב עכשיו משיואמי רדמי נוט 3 שעלה הרבה פחות מ200$

ותאמין לי שהוא איכותי ממכשירים רבים שעולים כפול ממנו (כולל חלק מדגמי סמסונג)

סוללה מחזיקה יום+ תחת מאמץ (זה כלי עבודה אצלי), מסך לא רע בכלל, איכות שמע מצויינת, מעבד חזק וזיכרון די והותר.

הוא אצלי מעל חצי שנה, לא נתקע ולא זייף אפילו פעם אחת.

כולל כל מיני פיצ'רים כמו חיישן טביעת אצבע (איכותי ביותר). בהתחלה חשבתי שזה שטות, אבל כשאני רואה כמה קל להיכנס לחשבונות הבנק באמצעות טביעת אצבע, אני לומד להעריך גם את השטויות האלה.

מצלמה סבירה+ (ביום מצויינת בלילה לא משהו).

הפאק היחיד שאני מצאתי זו בעיה בזיהוי אוזניות (כולל aux כמובן).

שוב, במסגרת מגבלת המחיר של 150-200$, אתה ממש לא מרגיש שיש לך זבל ביד, אלא משהו אמין שאתה יודע שיעשה את העבודה, גם המאומצת.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ על מכשיר כזה בתור מכשיר עיקרי למישהו שחשוב שיהיה לו מכשיר אמין שלא דורש התעסקות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון הפשרה העיקרית במכשירים הסיניים זה הרום, לכן אני מאוד שמח על החזרה של נוקיה ועל הבחירה שלה לספק אנדרואיד נקי בלי שום נגיעה היישר מגוגל, מעניין מה יהיו המחירים בשבילנו+ התחרות מול מכשירי הMOTO.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ על מכשיר כזה בתור מכשיר עיקרי למישהו שחשוב שיהיה לו מכשיר אמין שלא דורש התעסקות.

ואתה כותב זאת על סמך מה?

כאמור, אני מחזיק בו יותר מחצי שנה.

כנ"ל אשתי.

כנ"ל עוד לפחות 5 אנשים קרובים שקנו בהמלצתי, ואני פוגש בהם כמעט מדי יום.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך הניסיון שלי עם מכשירים סיניים זולים.

אני לא רוצה לקבל באמצע החיים הודעות של "יצא לי משהו בטלפון והוא נתקע, תעזוב הכל ותבוא מיד לסדר לי".

עדיף להתפשר על מפרט, אולי על תקציב, אבל לקנות מכשיר מחברה מוכרת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשירים ב-$200 - נסה שיומי.

נכון שהיו לי תלונות לרום, ונכון שאין עדכוני אנדרואיד, אבל סה"כ ה-Mi4C שלי ושל הבן שלי עושים את העבודה - ורוב התלונות שלי נעלמו מאז שכיביתי את הדלקת המסך בהקשה כפולה או בקבלת התראה. מדובר במכשיר שעלה בזמנו טיפה מעל $200.

לגבי המוטו - המכשיר של אחד הבנים שלי פיתח איזו בעיה במצלמה, עדיין לא ברור לי מה בדיוק. הבעיה היותר חמורה היא שאמזון התחילה לעשות בעיות עם משלוחים לארץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיומי חברה מוכרת.

לא דיברתי על שיומי, דיברתי על מכשירי נו ניים למיניהם.

שיומי סבבה של מכשירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודגמים מוצלחים רבים עולים סביב $200 ופחות.

אני מפנה את ההערה גם לסולל הדרך, שיתכן שמדבר על SGD 200 שהם כ-USD 140. והאמת היא שבמחיר הזה גם אפשר למצוא מכשירי entry level "מבית טוב".

הבעיה שלי עם מכשירים סיניים לילדים היא אחרת - נושא הקרינה. אמנם אישית יש לי ספק גדול אם הקרינה הסלולרית מסוכנת, אבל לגבי ילדים אני רואה צורך בזהירות מוגברת, ולכן לא הייתי רוכש לילד מכשיר שרמת ה-SAR שלו גבוהה או שאינה ידועה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סומך על היצרנים הסינים בגרוש, לי שיומי ולא צאנג קונג... בלי לדבר על הסוסים הטרויאנים מדובר במפרט נוצץ ואיכות יצור מזעזעת. רוצה entry level, לך על אסוס. כל השאר גם עם מקל ובחינם לא נוגע.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה סטיגמות מוטעות קיימות פה..

רק לא מזמן דווח ששיומי לא נכללת ברשימת החברות הסיניות שהשאירו דלת אחורית במכשיריהם.. שיומי לא נופלים מאסוס בשום פרמטר,וכוללים קהילת פיתוח ענקית לא פחות מאסוס אם לא יותר. נכון שלהמליץ למישהו שלא יודע איך לפתוח הרשאות לאפלקיציות כאלו ואחרות על מנת לקבל התראות בכל זמן זה לא כדאי, אבל לשאר האנשים שיש להם קצת טאץ' המכשירים יתאימו להם וכמובן שיחזיקו מעולה שנה וחצי פלוס בחצי מחיר ממכשירים עם מפרט דומה/נמוך של המותגים.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...