Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jiayu F1 -הסמארטפון האיכותי שעולה רק 50$-הסקירה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 2602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה עדכון יש לf1? Ninjmnky?

הכי עדכני F1WW-20140714-200639, מגיע בלי כל הקקי הסיני שהיה ברום המקורי, הרבה יותר קליל

http://www.needrom.com/download/jiayu-f1-jb/

אני הייתי משאיר. זה לא שהמצלמה שיש שם מתחרה ראש בראש עם הנוט 4...

חשבתי גם. תיקון והמתנה של חודשיים לא שווה את זה.. גם ככה מכשיר של 200 שקל. בעע

בנוגע לF1 שלי, המצלמה סידרתי כמו שרשמתי בכמה דפים אחורה(5 דקות היתעסקות)

עדיין הוא פיתרון טוב כמכשיר גיבוי למיקרה הצורך, באסה שהוא לא החזיק מעמד כמו שציפו מJIAYU :-(.

יש לך איזה guide מסודר איך לתקן את זה? אולי באמת אחסוך את ההתעסקות ואעשה את זה לבד.

תודה מראש

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעקרון אתה פותח את כל הברגים בגב המכשיר ופותח אותו ואז פשוט מסובב את הפלסטיק של העדשה קצת ובודק עד שתקיע למצב שהפוקוס עובד כהלכה,

יש גם חבר פורום שבימקום ליפתוח את המכשיר הוא פשוט לקח דבק דו"צ והדביק על הזכוכית של המצלמה ומשך אותה החוצה ככה שהייתה גישה לעדשה וכיוון והדביק חזרה את הזכוכית החיצונית.

http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=138&t=172844&start=280

גיק, אגב- ניסיתי להחליף דיגיטייזר בCOOLPAD המפורסם, לפי מדריכים מיוטיוב, ואחרי ההחלפה הוא לא נדלק. :oops:

כשמחברים לו מטען מופיע מסך לבן.

בתור אחד שמפרק סמארטפונים ומצליח גם להרכיב בחזרה- יש עדיין מה לעשות?

אפשר לפחות לחלץ ממנו את תיקיית הווטסאפ של הילד (נכון, הייתי צריך לחשוב על זה לפני הפירוק :?)?

אם הכל הורכב כהלכה, אולי יש מצב שהמסך/דיגייטייזר לא תואם למקור ויש בעיית דריבברים שמונעים בוט(כלומר נוצר בוטלופ)?,

בעקרון עם המכשיר נידלק יש מדריכים כיצד לחבר אותו למחשב ולגשת לקבצים, צריך לישאול בפורום הסיני השכן כיצד לעשות זאת כי לא ממש בקיא בזה.

בהזדמנות אנסה לחפש.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

העלית לי רעיון. היום בערב אנסה להחזיר את הדיגיטייזר הישן.

אם אתה צודק, מוכר סיני אחד הולך לחטוף מייל עם מטר של קללות שעוד לא יצא לו להכיר.

10 פעמים שאלתי אותו אם זה מתאים לפני שהזמנתי.

לגבי הקבצים- הלוואי שהוא היה נדלק.

כבר הייתי מוציא ממנו את החומר איכשהוא.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מגן זכוכית או פילם על המסך, במכשירים סיניים משום מה זה משפיע הרבה יותר,

ומוריד משמעותית את הרגישות של הטאץ'. אם זה אכן המצב, תוריד את המגן ונסה איך

הוא עובד ללא כל מגן מסך שהוא.

הורדתי את המגן מסך, התחושה זהה. עדיין מאוד לא נוח לעשות זום בצביטה.

המכשיר נועד לאחי, בתור סמארטפון פשוט ובסיסי בשביל וואטסאפ ושיחות בעיקר, הוא די מרוצה ממנו. הראתי לו שניתן לעשות זום בלחיצה כפולה במקום הצביטה. הוא חי עם זה בשלום.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון אתה פותח את כל הברגים בגב המכשיר ופותח אותו ואז פשוט מסובב את הפלסטיק של העדשה קצת ובודק עד שתקיע למצב שהפוקוס עובד כהלכה,

יש גם חבר פורום שבימקום ליפתוח את המכשיר הוא פשוט לקח דבק דו"צ והדביק על הזכוכית של המצלמה ומשך אותה החוצה ככה שהייתה גישה לעדשה וכיוון והדביק חזרה את הזכוכית החיצונית.

http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=138&t=172844&start=280

תשמע זה היה קל באופן מפתיע

IMG_20140101_000339[1].jpg

יש פוקוס! הידד!

תודה על הטיפ :)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש חדש בנושא מכשיר סביר במחיר עד 75$ ?

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל F1 שלי נשבר המסך, הוא לא מגיב בסנטימטר התחתון שלו, האם ניתן לצרוב רום שיבטל את הסנטימטר התחתון של המסך?

תודה!

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א חברים, תנסו להזכר, האם המצלמה הפסיקה לעבוד אחרי טעינה של המכשיר?

יש לי הרגשה שהמטען של המכשיר דפוק,

והוא זה שגורם לבעיות. גיסי הטעין איתו

גלקסי 3, ואחרי טעינה המסך נדפק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב, אני זוכר לפחות שבטעינה הוא היה עושה רעש סטטי מעצבן וגם אני חשדתי בזמנו שגם מטען של THL W300 היה אחראי להרס של מסך המגע(פס אנכי שלא הגיב) אחרי שראיתי שהבעיה הייתה די נפוצה בקרב החברים בפורום.

אני אישית כבר לא מסתכן להטעין מכשירים יקרים עם מטענים זולים/מזוייפים מסין והם רק משמשים לטעינה של דברים זולים כמו סוללות וכו'.

לדעתי חוץ מהמטענים המקוריים של היצרנים הגדולים- מטענים כמו של נילקין ומותגים מוכרים טובים זה המינימום, יש להם מדבקת מקוריות עם קוד שבודקים באתר היצרן ומוודאים שקיבלתם מקורי.

כרגע יש לי 2 מטענים של נילקין והם עומדים בהבטחה שלהם של 2A ועולים כ7$ שזה כלום.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש לי 2 מטענים של נילקין והם עומדים בהבטחה שלהם של 2A ועולים כ7$ שזה כלום.

אפשר קישור למוכר ממומלץ ממנו קנית?

תודה,

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מבנגוד, איך שיצא וגם לפני כחודש והן מקוריות לפי נילקין(יצאתי אהבל כי היה שבוע קודם במיבצע FLASH SALE בכ5$ ולא קניתי:cry:).

נילקין עשו כניראה עידכון למוצר מאז שיצא מבחינה חיצונית בקטנה ואולי גם עידכנו מבפנים, כמובן שניהם עובדים מצויין.

בטעינה טאבלט עם סוללה של 8000MAH שניטען ב2A המטען הראשון היה מתחמם מאוד וככה גם הראו בביקורת אבל הוא לא מיתרגש מזה ואפילו הראו שיכול לספק גם 3A בלי בעיה, בגירסה החדשה אני חושב שהוא מיתחם פחות (לא מדדתי, הרגשה של האצבע :-) ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.. אבל.. אבל..

מה עם איזה חדשות טובות על מכשירים בטווח עד 100$ ?

(-:

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטענים מצויינים אבל לא זולים של Orico, יש להם מטענים של מעל 40W להטענה במקביל של מספר מכשירים.

מוצר מאוד מאוד איכותי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אחד מהמכשירים שהזמנתי לחבר הגיע דפוק. שלחתי בחזרה לתיקון ודי שמתי את הכסף שלי על קרן הצבי. עבר זמן אז אני מוכר את מה שנשאר ממנו: (הכל חדש לגמרי ולא היה בשימוש)

- בטריה (לדעתי עבדה פחות מרבע שעה במצטבר)

- מטען עם כבל

- כיסוי סוללה אחורי

- מגן מסך

- קייס סיליקון כחול פשוט.

מוזמנים להציע הצעות לכל החבילה הזאת. 8c707951e68886dd30f63b03901a3002.jpg

עריכה אחרונה על ידי Asfanut

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

*הוצאה לאוורור של הפוסט*

אחרי שהתאכזבתי מהF1 (קניתי 2,היו נפילה) החלטתי לנסות שוב עם מכשיר לילדה ורכשתי DOOGEE X5 MAX PRO

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_367844.html

הביקורות ברובם טובות(עלה 74.99$...)

בינתיים אני ממתין שהוא יגיע,אעדכן בהמשך.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...