Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאורת שטח

yoelbe
שימו לב! השרשור הזה בן 3775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להארת הדרך בלילה - שטח בלבד;

איזה פרוז'קטורים מתקינים על הגגון? מהם הנתונים החשובים?

מישהו הזמין בעליאקספרס או בדילאקסטרים ויכול להמליץ?

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, היו על זה כמה דיונים בג'יפולוג. השאלה היא מה אתה רוצה להאיר. כעיקרון, משתמשים היום בלדים, אם זה פאנל לדים להצפת אור או בפרוז'קטורים. באמת מהו הצורך? כשאנחנו עושים לילה בשטח ויש צורך בתאורה של שולחן אוכל/מנגל וכד' אנחנו לא מנסים לתת כמה שיותר אור אלא כמה שצריך. נורת PL יחידה בד"כ יכולה להספיק. אם אתה רוצה את זה לנהיגת שטח אז הסיפור כמובן שונה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נשאל את זה אחרת; איזה פרוג'קטוער יש לך על הטויטה (אם אני זוכר נכון) הנוכחית?

אני מחפש את הפנס שיאפשר לנהוג בלילה, בשטח. המטרה העיקרית היא להוריד את הלחץ כשהשמש מאיימת לשקוע.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואל,

אין לי אף פרוז'קטור על הטויטה.

לנהוג שבשטח בלילה אתה צריך לדעתי פס לדים כפול, עם עוצמת תאורה גבוהה.

אני משתדל לא לנהוג בשטח בחשכה. אם קרתה תקלה ואין ברירה, יוצאים מהשטח עם אורות רגילים.

לטעמי, זה 95% פוזה, ו 5% שאולי יהיה לזה שימוש אמיתי מתישהו, אם בכלל. אף אחד שאני מכיר לא עושה עם הרכב מירוצי ראלי ליליים...

אם כבר לנהוג בלילה אז בירח מלא, בלי אורות בכלל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זרקאור לדים של 24 ואט ומעלה יעשה את העבודה.

צריך לזכור שמותר להתקין רק שני פנסים נוספים מלפנים עם מתג נפרד. התקנה של גשר לדים לא חוקית והתקנת פנסים על הגג אסורה גם היא.

לגבי הפנסים, אם הם לערפל/נהיגה, מומלץ לשים זרקאור שיש בו תאורת ספוט או שילוב של ספוט והיצף (FLOOD).

אין בעייה להזמין מDX או EBAY.

דוגמה לתאורת היצף http://dx.com/p/lml-0627b-27w-6000k-1890lm-9-led-white-light-ultrathin-led-offroad-astigmatism-beam-lamp-black-254710#.UxNSIfmSwlA

דוגמה לפנס ברמה גבוהה שמשלב תאורת היצף ותאורת ספוט http://www.ebay.com/itm/300922737603?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649.

ולגבי תאורת לשטח ולא לנהיגת שטח - יש גרלנדות לדים מצויינות ראה כאן https://www.facebook.com/bashetach

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

micha - הפנס הראשון שצרפת לו קישור הוא פנס ערפל (כך לפחות כתוב בתיאור המוצר). האין זה אומר שהוא לא מתאים לכלום? פעם אחרונה שהדלקתי פנסי ערפל כשאין ערפל, זה לא ממש תרם.

או שמא יש להתייחס לעוצמת התאורה, ולא לייעוד?

האם תאורת היצף יעילה גם עבור תנאי נהיגה?

disco - רכב עליו יותקנו הפנסים, כולו מיועד ל-5%. את ה-95% הנותרים אני עושה ברכב אחר...

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...