Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוקדמות אליפות אירופה 2016 - האם הפעם יש לנו סיכוי?

eyals05
שימו לב! השרשור הזה בן 3782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהגרלה ישראל שובצה בבית יחד עם בוסניה, בלגיה, קפריסין, ויילס ואנדורה.

האם הפעם יש לנו סיכוי כלשהו?

אולי בעקבות שינוי השיטה יש לנו סיכוי לא להיות הלוזרים הנצחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי ממש קלוש, בלגיה בדרג השני בטעות ובוסניה פשוט חזקים מידי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אין לנו סיכוי.

גם אם עולות כל הנבחרות מהבית שלנו, לא נעלה.

גם אם רק אנחנו בבית לבד, ועולות שתי הראשונות - לא נעלה.

גם אם נעלה, עדיף, בגלל הפאדיחות שנעשה מול 100 הגדולות של אירופה, שלא נעלה.

והלוואי שאתבדה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao:

סיכוי תמיד יש. לגנוב ניצחון מול בלגיה או איזה תיקו מול בוסניה ואפשר לעלות.

הפרשנים יאמרו שישראל נאבקת מול בלגיה על המקום השני. לדעתי, ישראל בעיקר נאבקת מול ווילס על המקום השלישי, כאשר הוא מוביל לפלייאוף. שם בטוח נפסיד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לכם על תקוות השוא, לא נעלה, וזה בטוח!

כמו שכתב דיסקו, לא משנה מה יהיו ההגדרות לעליה, לא נעלה!

על אפכם ועל חמתכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהיינו מתמודדים על מקום במונדיאל מול נבחרות האימים של אוסטרליה, פפואה ניו גיני, איי מרשל והרפובליקה הפסיפית לקניבלים בע"מ, גם אז מעולם לא עלינו למונדיאל (טוב, נו, חוץ מפעם אחת), אז נראה לך שמול קבוצות אירופאיות יש לנו איזה סיכוי?

הכדור רגל הישראלי הוא כדור רגל ג-ר-ו-ע!

אז כשמדשדשים בביצה הישראלית וקבוצה משחקת נגד קבוצה ישראלית אחרת, זה נראה סביר.

כשמתמודדים מול קבוצה/נבחרת אירופית, הכדורגל הישראלי מתגלה במלוא מערומיו וזה לרוב פשוט מביך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי קלוש.

עם כל הכבוד, בלגיה ובוסניה ה-ר-ב-ה יותר טובות מאיתנו, ובטח ניפול מול ויילס וקפריסין באיזה תיקו מטופש/הפסד בדקה ה-94 מכדור שפגע בפוני של זהבי.

אם בתקופה של עטר, ברקוביץ', בנין ונמני לא עלינו, אין סיבה שנעלה עכשיו.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתם כותבים שלא נעלה אחרי שאתם מכירים את ההגרלה , כי פשוט סידרו לנו הכל פה כדי שנעלה , הכל תלוי בשחקנים עכשיו.

לסיים מקום שלישי זה לא חלום , זה ריאלי!

נבחרת ווילס סיימה במקום החמישי בהעפלה למונדיאל , לא ראתה טורניר משנות ה70 אם אני לא טועה , וחוץ מגארת' בייל וארון ראמזי אין שם שמות גדולים (גיגס פרש) , מה גם ששני שחקנים זה לא כזה בעיה לנטרל , ראו ערך רונאלדו באצטדיון רמת גן , שלו יש קבוצה סובבת שהיא אמנם בינונית , אבל בטוח יותר טובה ממי שסובב את בייל וראמזי (לרונאלדו היה את נאני , מיגל ולוסו , פפה בהגנה , קונטראו , ועוד ועוד)

מול בלגיה אין לנו סיכוי לנצחון ובטח ובטח שלא לתיקו , מי שחושב אחרת כדאי שיסתכל קצת על ההרכב שלהם , אדן הזארד , לוקאקו , קומפני , ורמלאן , טיבו קורטואה בשער (בקרוב השוער מספר 1 בעולם) , מי שמזלזל בבוסניה כדאי שיסתכל על ההרכב שלהם ויבין שיש פה מדינה של 3 מיליון איש שמגיעה למונדיאל בברזיל , כשעלו מהמקום הראשון בבית.

אני לא בונה על הפתעות שם , אולי מול בוסניה בבית עם בונקר מפואר אפשר להוציא משהו , אני מתמקד במשחקים מול ווילס , קפריסין ואנדורה

חייבים לקחת שם לפחות 9 מ12 נקודות , זה המינימום. אולי תהיה בעיה מול ווילס בחוץ , עדיין מוקדם מידי לנבא משהו.

כל מי שמספיד , (אני הייתי ביניהם פעם)

2 הראשונות עולות אוטומטית.

קבוצה אחת עם המאזן הטוב ביותר מכל המקומות ה3 , עולה אוטומטית , שאר הקבוצות המסיימות מקום 3 מגיעיות להצלבה ביניהן לדעתי הפעם אנחנו עולים , גוטמן למד , והפעם זה יהיה שונה , כך אני מקווה , וכך אני מקווה שכולכם תאכלו את הכובע ונוכל כולנו להזמין כרטיסים לחו"ל ליורו הקרוב.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתם כותבים שלא נעלה אחרי שאתם מכירים את ההגרלה , כי פשוט סידרו לנו הכל פה כדי שנעלה.

נכון מאוד. מה שאומר שאם הפעם לא נעלה, סביר להניח שזה לא יקרה גם בעשרים השנים הקרובות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד חוזר הניגון...

כל פעם אותם ציפיות ואותם אכזבות.

גם אם נשחק נגד נבחרת בנות הצופים עד גיל 12 בכדורגל נמצא איך להפסיד כדי שיום למחורת לכולם יהיה מה להגיד על זה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלגיה לפי דעתי אחת מהטופ 5 בעולם. בוסניה קבוצה מעולה עטורת כוכבים ותוצאות.

מה לנו יש ? נאתכו ומליקסון.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד. מה שאומר שאם הפעם לא נעלה, סביר להניח שזה לא יקרה גם בעשרים השנים הקרובות.

לא בהכרח , אם השיטה תישאר כך , מתישהו נקבל הגרלה שתהיה טובה לנו ונצליח להתברג במקום השלישי ולעבור פלייאוף

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...