Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד ולמי ניתן למכור את הרכב שלי? (שברולט אימפלה 2002)

nadavaspak
שימו לב! השרשור הזה בן 3782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש ברשותי שברלוט אימפלה שקיבלתי בירושה מהמשפחה. [יד שלישית, שנת 2002, 150,000 ק"מ, חמישה נהגים סה"כ נהגו על הרכב]

מסיבות רבות [צריכת דלק, קושי במציאת חניה ועוד] אני מעדיף למכור את הרכב ולרכוש רכב אחר שיתאים יותר לצרכים שלי

הבעיה היא שלרכב יש בעיה והוא מתחמם מאוד בעליות, כל עוד נוסעים במישור זו אינה בעיה בכלל [כביש החוף, כביש 6, כביש 4 וכו] אבל אם רוצים לעלות לירושלים או לגולן זה בלתי אפשרי [שלא לדבר על אילת...], הרכב מתחמם מאוד ולא מאפשר להמשיך בנסיעה.

ניסינו לטפל בבעיה מספר רב של פעמים באין ספור מוסכים אך הבעיה כל הזמן חוזרת.

כפי שציינתי, עם ובלי קשר לבעיה אני רוצה למכור את הרכב.

כיצד אני יכול למכור רכב עם הבעיה הנ"ל? האם אפשר למכור רכב עם בעיה לאדם פרטי? או שמא עלי למכור אותו למוסך/טרייד אין?

מה הדרך בה אני יכול למכור אותו ועדיין לקבל עליו סכום כסף הוגן

אשמח לעזרתכם בעניין

תודה ושבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה סכום כסף הוגן?

על רכבים כאלו מבקשים ביד 2 בין 11-17 אלף ש״ח. ובנוסף השוק שלהם לא מאוד חזק.

או שתתקן אותו ותנסה למצוא שייתן לך מחיר גבוה - החסרון כאן שלא ברור כמה כסף תצטרך להשקיע בתיקון הבעיה ולא ידוע כמה יציעו לך ומתי. אופציה שנייה - תפרסם אותו באיזור ה10 as is ותעיף אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד עלי לפרסם אותו? איך אני כותב הודעה שמצד אחד לא מוליכה שולל את האנשים ומבהירה שהרכב הוא לא "מושלם" ומצד שני אני לא מפחיד את האנשים וגורם להם לרצות לרכוש את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד את האמת. תמכור לראשון שיבוא ויתן לך כסף ביד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עליך לקבל הצעת מחיר ממוסך שידע מה הבעיה של הרכב, אולי אחד שמתמחה באמריקאיות ואז להוריד את מחיר התיקון מהמחיר הריאלי שהרכב נמכר בלוחות ולרשום "לרכב יש X והצעת המחיר לתיקון היא Y", ראיתי המון מודעות כאלו בלוחות וזה נראה לי הצורה הכי יפה לרשום.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

"אין ספור מוסכים"? על בעיית התחממות? לך לאחד טוב, את חלק מהם תמצא בחיפוש פשוט פה והבעיה תיפתר.

אתה יכול מצד שני לפרסם אותו בציון התקלה, אבל צפה לטלפונים של "3000 ₪ עכשיו אני בא".

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תמשיך בנסיונות לתקן את הבעיה. כמו שצויין תחפש מוסך שמכיר את המודל הזה

נדיר שלא מוצאים פתרון לבעיית התחממות. תמשיך לנסות.

אחרת האופציות שלך הן:

להטעות קונה

למכור ממש בזול.

אני מניח שתיקון לא יעלה הון. ואז תוכל למכור במחיר מתקבל על הדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך לרכישת רכב?

ייתכן ומתאים לך לקנות דווקא רכב שהוא פחות סחיר כרגע מחברות ליסינג או אפילו חדש (תלוי בתקציב) ואולי תקבל מחיר טוב על האימפלה (כאשר יוצאים מנקודת הנחה שאתה מאבד את הנחת המזומן שהייתה לך אם לא היית זקוק לטרייד אין).

חברות הליסינג\יבואני הרכב פשוט ימכרו את הרכב הלאה ואתה לא תצטרך לשבור את הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלי הינו 30,000 ש"ח

כאשר בניתי על כך שהאימפלה תהיה 1/3 מהתקציב לפחות [דהיינו שאצליח למכור אותה ב 10,000 ש"ח]

כמה להערכתכם אקבל עליה בטרייד אין? היכן מומלץ לעשות טרייד אין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מעט אופטימי מדי.

לגבי מגרש מכוניות - עוד לא נולד הלקוח שיצליח "לדפוק" מגרש מכוניות.

אם אני במקומך, מציע את הרכב למכירה במצבו הנוכחי. אומר למתעניינים, ומחתים אותם שאמרתי להם שיש בעיית התחממות, ומוכר לראשון שמציע כסף.

יציע 5000 שקלים / 7000 שקלים / 10,000 שקלים - מוכר בעיקר בשביל לעשות stop loss.

כעת, עם המזומן שברשותי + הכסף ממכירת הנבלה, מחפש רכב אחר. אם התקציב שלך היה 30,000 שקלים, ובעקבות המכירה המהירה יש לך עכשיו רק 28,000 שקלים - אומר למוכר הרכב שמוצא חן בעיני שזה מה שיש לי, רוצה - נתקדם, לא רוצה - ניפרד כידידים. לא תאמין כמה מכוניות מכרתי ככה.

בצורה זו אני לא כבול לטרייד אין כלשהו, ולא לאף אחד בעולם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקבל עליה כתלות בכמה שתשלם על הרכב החדש. אם תקבל מחיר הוגן על האימפלה יקרעו אותך במחיר של הרכב שתיקח. עדיף לך לטעמי למכור את הרכב הזה בזול ולא לבזבז עוד זמן בניסיון לחפש את התקלה. תפרסם אותו במחיר אטרקטיבי. שמישהו יתקשר תספר לו שהרכב מתחמם בעלייה, אתה לא יודע מה הבעיה והרכב נמכר as is. משום מה אתה חושב שכל המגרשי טרייד יעוטו על הרכב שלך. זה ממש לא נכון. עדיף לך למכור את הרכב ב5 ולא להתפתות לקחת עוד איזה רכב זרוק מאיזה מגרש מפוקפק רק הוא נתן לך 10 על האימפלה, אבל טחן אותך ב15 על המחיר של החדשה - כי זה מה שעושים במגרשי טרייד אין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-35 אלף בערך קונים שברולט ספארק בת שנה ומשהו. אני מניח שאם תיגש לטרייד אין של שברולט תשלם קצת יותר על הספארק אבל מצד שני לא תצטרך להתעסק עם האנשים שקונים רכבים כמו שלך...וזה גם יתרון.

בזמנו חבר מכר פיאט פונטו 96 ב-2000 ש"ח, במקום בערך 3500 ש"ח שהיה מקבל ב"שוק החופשי". עדיף היה להפסיד את הכסף מאשר להתעסק עם האוכלוסייה שמחפשת רכבים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

שאלה: מה הסבירות שאם תשקיע בתיקון הבעיה לא תחזור בטווח של שנה? לדעתי נמוך מחמישים אחוז כלומר גם אם תתקן עדיין תספר על התיקון והלקוח יתייחס לבעיה כבעיה חצי קיימת

הייתי מקבל הצעת מחיר ומוריד את עלות התיקון מהמחיר ואגב וזו דעתי בלבד הייתי לוקח את טווח המחירים הנמוך וממנו מוריד וזה בתנאי שאתה רוצה להפטר מאוטו שאחזקתו יקרה

דבר נוסף לגבי מגרשים- כאן תצא קרח מכאן ומכאן בעל המגרש יציע לך מחיר עלוב וסביר שימכור ללקוח בלי לספר לו על הבעיה

תחתוך במחיר, זה מה שאני הייתי עושה ואגב האמינות שלך מעוררת בי תקווה

עריכה אחרונה על ידי Idotamar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו פה- כנראה שלא תצליח לרמות מגרש מכוניות (ואני רוצה להאמין שגם אין לך כוונה).

מה שכן שווה לך לבדוק זה מקומות כמו "אלבר" שמציעים טרייד אין במחיר מחירון.

יכול להיות שלא תקבל מהם מחיר מחירון כמו שהם מבטיחים בגלל תנאי הרכב.

אבל בגלל שיש להם פריסה של מוסכים משלהם, יוצא להם הרבה יותר זול לטפל בתקלה מכל מגרש אחר ולכן אולי תוכל להתמקח איתם על המחיר ולחסוך קצת כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...