Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטעם ברכב מהנה לנהיגה בארצנו - דעות

pingaloca
שימו לב! השרשור הזה בן 7127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב האמת השרשור נהפך כבר לצ'אט,אז אני אסיים בהודעה הזאת (נותן לך את הכבוד להגיד את המילה האחרונה).

למרות כל מה שאמרת אני עדיין מחזיק בדעתי,שלא חייבים להיות בעלי מכונית ספורטיבית על מנת להחשב "חובבי רכב".

ואני לא מדבר על חריגים,אלא על אנשים מהשורה,כאלה עם אינטרנט ומערכת קולנוע בייתית.

סחטיין עלייך שהלכת רחוק וויתרת על דברים אחרים בחיים (שוב עניין סדר העדיפויות) כדי להגשים את החלום,אני רק יכול להעיד על עצמי שלמרות היותי חובב רכב,אני נאלץ להוריד בסדר העדיפויות שלי כרגע את עניין רכישת הספורטיבית.

אבל לסיכום אני אגיד לך משפט מאוד פשוט- "חייך,הכל לטובה".

אני מקווה שלא נפגעת ממשהו שאמרתי,ואם כן אני מתנצל....

ותעשה טובה לכולנו,אל תעמיד לך כמטרה בחיים את מה שאמרת "אני מעדיף להתגרזן על עמוד מאשר...",תאמין לי שזה לא יעשה לך או למשפחה שלך טוב.

לא יודע למה,4 המשפטים האחרונים שלי,הייתי מצפה לקבל ממישהו דתי,אז למען הסר ספק,אני לא דתי, אלא כופר.....(לא צריך להתבייש בזה).

למרות שאין לי דבר נגד דתיים,חלילה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם יש לך תקציב של 30-40K ואתה קונה קורולה במקום 306S16 (או אופל אסטרה GSI), אתה לא חובב רכב.

לדעתי לא,זה פשוט אומר שאני חובב רכב מצד אחד,אבל מצד שני יש לי משפחה\לימודים\גרושה שטוחנת אותי במזונות,ואני צריך להתפשר בחיים.

אבל אם אתה מתכוון לעכשיו,אז כן,אם היה לי תקציב כזה הייתי קונה 306 ספורטיבית.

אגב,סתם משהו ששכחתי לציין,לפני 4 שנים היתה בבעלותי 306 XSI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה... ולגבי הסיבה האמיתית לשירשור הזה.

יותר משיאשה שונא קמצנים, אני שונא מתחסדים (לא מופנה אליך, עידן).

מי שקונה M3/STI/קליאו עאלק ספורט, בשביל להגיע לסופר, הוא זיין שכל (או פוזאיסט).

לא משנה אם ההגדרה של הקוסם למרווחי ביטחון גדולים, שונה משל אחמד, בסוף שניהם לוקחים את הסיכון של נהיגה אגרסיבית בכביש ציבורי.

לא צריך ליסוע ממש על הקצה.

אפשר לעלות על מחלפים באיילון, במקום ב-50, ב-90 (למרות שאפשר גם ב-120, אבל זה קיצוני מדי).

לא צריך להגיע ל-100% מיכולת הנהג והרכב כל יום, אבל אסור להסתפק ב-15%.

דרך אגב אחמד. לפני שתקבל מכות. מיאשה.

לא צריך לזרוק, לא צריך לאבד אחיזה (גם אם בצורה מבוקרת), זה אולי כייף, אבל טיפה פאתטי.

ליסוע בכביש טכני במשך 20-30 דקות, על גבול האחיזה, הרבה.. הרבה.. הרבה.. יותר מחרמן מזריקת תחת קטנה.

לעלות על מחלף באיילון בקווים מדויקים ובשיא המהירות (ולשפר אותו כל פעם), יותר כייף מלעשות אותו בזריקות תחת לכל אורכו (ולא שזה לא כייף, יעידו כמה נהגים שעקפתי אותם על הצד).

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בגלל שידידנו עם הבאלנו לא מצליח להבין מה זה חובב רכב אני אספר לו ולכולם למה אני חושב שאני חובב רכב:

* עם הכסף שחסכתי אחרי השיחרור מהצבא קניתי כרטיסים לדרום אמריקה...טיול לכמה חודשים טובים.

אבל משהו לא הרגיש לי נכון. כלומר, כן רציתי לדפוק טיול ארוך וכו', אבל מה שכירסם בי זה חלום ילדות. החלום היה 205GTI.

אז מה קרה? הכרטיסים היו לסוף ינואר....בתחילת ינואר ביטלתי אותם וב-15 לפברואר הבאתי הביתה פיז'ו 205GTI, כסופה, שנת 89', 1.6.

נשארתי בארץ וויתרתי על הטיול (טיול שעד היום לא עשיתי בגלל הלימודים) משתי סיבות: האוטו ועוד סיבה לא רלבנטית לדיון (חברה).

* מה-205GTI מאוד נהנתי, השקעתי בה כל שקל פנוי שהיה לי. לקראת תחילת הלימודים הבנתי שאני נכנס לתקופה אל אי ודאות פיננסית אז נפרדתי בצער אבל בשלמות מה-205. בכסף יכלתי לקנות מכונית בסיסית שתעשה את העבודה ותשרת אותי נאמנה עד יעבור זעם.

אבל מה עשיתי? משום מה לא יכלתי לראות את עצמי נוסע בסובארו DL או בפיאט אונו, אז קניתי קטנוע, קטנוע ספורטיבי שרק הביטוחים שלו עלו כמו ביטוחים של אוטו אבל סיפק לי יציבות כי הוא היה חדש מהחברה ולכן לא התקלקל (כן התקלקל פעם פעמיים, אבל היתה אחריות).

מהקטנוע מאוד נהנתי, הרבה יותר מכל רכב רגיל שנהגתי עליו אי פעם וזאת למרות הסכנה ברכיבה על דו"ג ותקופת החורף מקפיאת האשכים.

* מה אחרי הקטנוע? נוצר מצב שהמשכורת השתפרה ועול שכר הלימוד קטן. מה עשיתי עם ה-25K שהיו לי אחרי מכירת הקטנוע+חיסכון קטן? קניתי רכב שהוא הימור כי מה לעשות...לא יכול לנהוג ברכב רגיל, לא יעשה אותי מאושר ואפילו להיפך מזה....ישעמם אותי.

אז קניתי אוטו שנותן לי המון וגם כמובן דורש המון. אבל מבחינתי הסדר הזה הוא הנכון...הוא קודם נותן המון ולכן זכאי לקבל/לקחת המון חזרה.

עכשיו תגיד לי אתה עידן? אתה רואה את עצמך נוהג כמוני?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב אחמד. לפני שתקבל מכות. מיאשה.

לא צריך לזרוק, לא צריך לאבד אחיזה (גם אם בצורה מבוקרת), זה אולי כייף, אבל טיפה פאתטי.

ליסוע בכביש טכני במשך 20-30 דקות, על גבול האחיזה, הרבה.. הרבה.. הרבה.. יותר מחרמן מזריקת תחת קטנה.

לעלות על מחלף באיילון בקווים מדויקים ובשיא המהירות (ולשפר אותו כל פעם), יותר כייף מלעשות אותו בזריקות תחת לכל אורכו (ולא שזה לא כייף, יעידו כמה נהגים שעקפתי אותם על הצד).

דיי קשה לי להסביר את מה שאני מתכוון, יותר קל לי להראות בנסיעה, אבל אני ינסה...

לכל אחד יש דברים שהוא אוהב לעשות עם האוטו. חלק אוהבים ללחוץ בקו ישר, חלק אוהבים לקחת סיבוב על קצה המגבלות של הרכב, וחלק אוהבים להחליק איתו. אני למען האמת אוהב את שלושתם, אבל פחות קו ישר ויותר החלקות ומגבלות.

אני אשמח (מאוד...) אם תסביר לי למה לדעתך להחליק עם הרכב בסיבובים, בצורה מבוקרת זה דיי פאטתי.

לנסוע בכביש טכני במשך 20-30 דק'? אני לא מכיר הרבה כבישים שאפשר לנסוע בהם ברצף במשך 20-30 דקות בצורה טכנית מלאה. אולי סיבוב, שניים, שלושה. לא יותר.... אם הכוונה היא לאשתאול, נס הרים וכד' אז אני צריך לציין שבכבישים האלה (לא שהייתי בהם הרבה...אבל כשהייתי) לא ניסיתי להחליק ולזרוק את התחת אלא נהגתי טכני וניסיתי לקחת את הסיבוב בצורה הכי מהירה שאני יכול - בלי לאבד את האחיזה.

קח לדוגמא...הסיבוב שבאים ממשה סנה ימינה לכיוון הכפר הירוק (הפנייה של מסעדת "206") זה סיבוב שתמיד כשאני לוקח אותו, אם אני לוקח אותו מהר אני תמיד מנסה לשפר את המהירות שלי. כמה שיותר מהר, כמה שיותר טכני, כמה שפחות להחליק. כנ"ל הסיבוב שנכנסים לאיילון דרום מרוקח. לעומת זאת, יש סיבובים שיותר מתאימים להיכנס בהם בזריקת זנב קלה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר לך למה.

בהחלקות אתה הרבה מתחת למגבלה שלך.

אתה נכנס להחלקה בד"כ עם פרובוקציה.

קח את הסיבוב שדיברת עליו.

מה יותר מפחיד, לקחת אותו על 90/100 שעוד שניה אתה עף על האי-תנועה.

או להחליק שם על 60~.

החלקות מגיעות עם פרובוקציה (ההחלקות שעליהן אתה מדבר), ולא בגלל שעברת במעט את מעטפת המגבלות של הנהג/רכב.

כשאתה מחליק, אתה יודע שאתה בשליטה מלאה ורחוק מהמגבלות (כמה שזה נשמע מוזר, כשאומרים את זה על החלקות)ץ

אבל ליסוע על המגבלות , ולדעת שהטעות הכי קטנה תהפוך אותך לציור אבסטרקטי, של פיקאסו, על אחד הסלעים בדרך... זה הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם יאשה. רק עם קצת פחות עשן יוצא מהאוזניים.

ולמה?

כי יש לי מספר גורמים מגבילים - אני נשוי - מה שגורם לכך שההתנהלות הכלכלית שלי היא בהחלטות משותפות, אני לא גר עם ההורים - מה שגורם לכך שיש לי הוצאות רבות על דיור וכו', ואני עובד בעבודה שדי מגבילה אותי מבחינת כמות הזמן הפנוי שיש לי לתחביבים שלי - שאחד העיקריים שבהם הוא רכב.

אבל, עם כל המגבלות האלו, עדיין החלטתי שהאהבה שלי לרכב נמצאת במקום מספיק גבוה בסולם העדיפויות שלי וקניתי מכונית שעושה לי טוב על הנשמה. באותו מחיר הייתי יכול לקנות מכונית שתיקח אותי לעבודה בפקקים בנוחות רבה יותר, שתתן לי שקט נפשי רב יותר, ושתהיה קצת יותר פרקטית מבחינת צריכת דלק, יכולת שינוע אנשים ומטען, ופחות דאגות.

אבל מבחינתי כל חובב רכב המכבד את עצמו לא צריך להסתובב ולזמר את השיר "אוטו זה בסך הכל קופסה שנוסעים בה, קופסה ולאאאאא יותר!" (רחוב סומסום? פרפר נחמד? לא זוכר).

אז אני לא מתקמצן על הזמן שאני משקיע מתחת לאוטו, לא מתקמצן על שרירי רגל שמאל שעל הקלאץ', לא מתקמצן על הדלק שבלחיצה בריאה על המצערת, לא מתקמצן על שעות השינה שאיבדתי כל פעם שהיה נדמה לי ששמעתי מישהו מסתובב מסביב לאוטו והרשימה נמשכת ונמשכת.

ולמה לא הכנסתי את מחיר הרכב לרשימה? לא סתם. כי אפשר לקנות רכב לחובבי רכב במחיר של משפחתומטית סטנדרטית. ואני כולל בפנים גם את עלות האחזקה השוטפת.

אנשים. אל תרמו את עצמכם. אם אתם לא מוכנים להפסיד קצת נוחות ו(נניח) קצת אמינות בשביל האהבה שלכם - כראה שאתם לא אוהבים מספיק.

אני לא אומר שכל אדם המגדיר את עצמו חובב רכב חייב להחזיק רכב עם נשמה. בן אדם יכול לאהוב אהבת נפש את העולם המוטורי אבל להיות מוגבל ביכולתו הפיזית או הכלכלית לממש אותה. על זה לא אומר מילה רעה אחת.

אבל בינינו - תסתכלו לעצמכם בעיניים במראה ותחשבו עד כמה אתם "חולי" רכב אם אתם מוכנים להעדיף נוחות בפקק ושימושיות יום יומית על פני רכב שייתן לכם את הניצוץ בעיניים.

תסתכלו על סדרי העדיפויות שלכם. אם אתם מעדיפים ללכת לסרט ומסעדה פעם בשבוע במקום להוציא את העלות החודשית הזו על רכב - כנראה שאתם חובבי קולנוע וקולינריה יותר משאתם חובבי רכב. ואין בזה כל רע! כל אחד ומה שטוב לו!

אין רק שחור ולבן בלהיות חובב רכב. יש המון גווני אפור באמצע. בן אדם יכול להיות חובב רכב ולבטא את האהבה שלו בכך שיש לו פוסטר של קונטסה על הקיר בין כל גביעי הקריקט שלו. יופי לו. הוא חובב קריקט רציני וחובב רכב קל. כל אחד ורמת המחויבות שלו לתחביב.

אבל בן אדם שעובד בשתי עבודות כדי לממן את האהבה שלו לרכב הוא חובב רכב הרבה הרבה יותר רציני. ולא נראה לי שמישהו יכול בכנות להגיד אחרת.

ובן אדם אחר לא יכול להגיד שהאהבה הגדולה בחייו היא רכב ולא להיות מוכן לפשרות מסויימות כדי לממש אותה. שיקום כמו גבר ויצהיר קבל עם ועדה שהוא טיפה מתעניין ברכב - וזהו. שלא יתחזה למה שהוא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים עם יכולת ניסוח וביטוי טובה....

ויש אותי.

תוספת קטנה למה שנרשם למעלה.

חובב רכב לא חייב ליסוע על GTI מתפרקת.

במיוחד כאשר הוא מתבגר ויש עוד אילוצים (כמו שאישפוז רשם).

אבל חובב רכב אמיתי, כאשר הוא יכול לקנות רנו לגונה, הוא יעדיף 156 ידנית.

כאשר הוא יכול לקנות ניסן מקסימה, הוא יעדיף BMW323 ידנית.

כשהוא יכול לקנות 530, הוא יעדיף לקנות M3.

כשהוא יכול לקנות 745, הוא יעדיף לקנות M5.

אם היית מוכן לחיות עם החברה, כל עוד היא לא מעצבנת, עושה טעויות מביכות, ונראית כמו דוגמנית.

אז מצטער, אתה לא אוהב אותה, סתם נוח לך להיות לידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובן אדם אחר לא יכול להגיד שהאהבה הגדולה בחייו היא רכב ולא להיות מוכן לפשרות מסויימות כדי לממש אותה. שיקום כמו גבר ויצהיר קבל עם ועדה שהוא טיפה מתעניין ברכב - וזהו. שלא יתחזה למה שהוא לא.

קראתי את דבריך ונזכרתי שאני בכלל לא חובב רכב. מבחינתי שייקחו ממני את הרכב בסוף היום ויחזירו אותו למחרת מטופל, מתודלק ורחוץ למשעי. אני אוהב לנהוג והרכב הוא בסה"כ האמצעי.

אז הנה סיבכתי את העניינים עוד קצת...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את דבריך ונזכרתי שאני בכלל לא חובב רכב. מבחינתי שייקחו ממני את הרכב בסוף היום ויחזירו אותו למחרת מטופל, מתודלק ורחוץ למשעי. אני אוהב לנהוג והרכב הוא בסה"כ האמצעי.

אז הנה סיבכתי את העניינים עוד קצת...

זה לא הנקודה היחידה , אתה בחרת לקחת את הסכום כסף שיש לך ולקנות איתו קליאו ספורט , במקום למשל מזדה 3 2 ליטר , הוא עם הכסף שלו בחר לקנות לנצ'יה בטא.

אתה ביחרת לשלם קצת יותר בדלק , להרגיש פחות נוח בנהיגה וכו וכו , הוא בחר לתקן את רכבו לבד, לסוע ברכב שמתקלקל יותר וכו וכו .

אני מניח שזה הכול עניין של כסף , שניכם לצורך העניין חובבי רכב .

לא צריך לדעת לנקות בית מצערת בשביל להיות חובב רכב\נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר לך למה.

בהחלקות אתה הרבה מתחת למגבלה שלך.

אתה נכנס להחלקה בד"כ עם פרובוקציה.

קח את הסיבוב שדיברת עליו.

מה יותר מפחיד, לקחת אותו על 90/100 שעוד שניה אתה עף על האי-תנועה.

או להחליק שם על 60~.

החלקות מגיעות עם פרובוקציה (ההחלקות שעליהן אתה מדבר), ולא בגלל שעברת במעט את מעטפת המגבלות של הנהג/רכב.

כשאתה מחליק, אתה יודע שאתה בשליטה מלאה ורחוק מהמגבלות (כמה שזה נשמע מוזר, כשאומרים את זה על החלקות)ץ

אבל ליסוע על המגבלות , ולדעת שהטעות הכי קטנה תהפוך אותך לציור אבסטרקטי, של פיקאסו, על אחד הסלעים בדרך... זה הדבר.

הכל עניין של תפיסה. אני כניראה עדיין אוהב להשתעשע עם הרכב שלי, ובו זמנית לקחת גם קווים נכונים - פעם ככה, ופעם ככה. אתה כניראה אוהב רק קווים נכונים - סבבה, כל אחד ומה שהוא אוהב.

אתה צודק בזה שאחד הדברים שיותר כיפיים זה לעלות לסיבוב כל פעם מחדש ולדעת שאתה מגביר את המהירות, בהתחלה היית לוקח אותו על 100~, כיום על 110, או למשל לדעת שלקחת סיבוב על הקצה של הקצה של המגבלות, ומרוב שהוא היה מהיר - האוטו התחיל להחליק כי עברת במקצת את המגבלות שלו. מסכים שאלו הם שני דברים כיפים, אבל גם החלקות הם דברים שאני נהנה מהם.

באותו הסיבוב שנתתי כדוגמא אני לא יחליק בחיים מיוזמתי- במידה ואני יחליק אז היציאה מהסיבוב תיהיה איטית מאוד וכל ההחלקה תיהרס בגלל היציאה. אם הייתה לי הנעה אחורית אז זה סיבוב קלאסי להחליק שם בדריפט יפה במידה ויודעים איך, אבל בגלל שאין לי הנעה אחורית, הסיבוב הזה הוא סיבוב שיותר מתאים בהנעה קדמית לקחת אותו על הקו הנכון.

אגב, 90-100 ולהרגיש שאתה עף לכיוון האי תנועה? ציפיתי ממך יותר...הרבה הרבה יותר.... (:twisted:).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו, חברה !

לא הכל שחור ולבן. יש גם אפור !!!

אוהב רכב לא חייב להיות קולין מקריי בחיי היום יום.

אוהב רכב לא חייב לנהוג ברכב שעולה לו יותר ממה שהוא מרוויח.

אוהב רכב לא חייב לחסוך בX דברים או לוותר על X דברים רק בשביל שיהיה "אוהב רכב".

מה שרוי אמר על הדוגמנית השקטה וחסרת הטעויות, נכון. אבל אין זה אומר שלא הייתה מחליף אותה אם היה לך את האופציה (לא תמיד יש).

אני לא חושב שכל בעל 205 שנוסעת הוא "אוהב רכב" אמיתי.

מצד שני אני גם לא חושב שמי שנוסע בקורולה שונא רכבים.

יש אילוצים, שמה לעשות יש כאלה שמעדיפים להוריד בחשיבותו של ה-רכב ולעשות דברים אחרים בכסף (כמו נסיעה לחו"ל).

אני אישית מחשיב את עצמי חובב רכב כי ;

אני נמשך לאנשים שאוהבים רכבים (לא מינית, יאשה. לא מינית.).

אני יכול לשבת ימים ולקרוא דברים שלא מעניין שום אדם בעולם שלא אוהב רכבים.

נתפס לי הצוואר כל פעם שאני רואה אוטו מיוחד\יפה.

אני כותב פה בפורום כאילו אני מקבל על זה כסף.

אני שוטף את האוטו שלי כל יומיים.

אני נוהג סתם כי בא לי.

אני שונא נהגים גרועים.

אני לומד מכונאות רכב בכל הזדמנות שיש לי, כאילו שזה יתרום לי אי פעם.

יש עוד, פשוט נמאס לי לכתוב.

דניאל.

נ.ב. טיבי תזהר להחליק, אתה תשבור משהו בסוף :wink: .

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מה שכולכם אמרתם,בסופו של דבר כל מה שאמרתם (דניאל,אישפוז וכו') זה בעצם מה שמלכתחילה אמרתי,לא חייבים להיות בעלים של ספורטיבית כדי להיות חובבי רכב.

מסכים שאם למישהו יש אמצעים כלכליים והוא עומד בפני רכישת רכב,ויעדיף משפחתומטית במקום משהו עם אופי קצת יותר ספורטיבי,אולי הוא באמת חובב רכב אבל מהצד (אגב,גם זה לא בטוח,שוב לכל אחד סולם עדיפויות).

וכמו שדניאל אמר,יכול להיות שמשיקולים מסויימים (כמו שאצלי לדוגמא זה רכב של ההורים) אתה לא בעל רכב ספורטיבי,אבל אתה מחובר לזה בדרכים אחרות,מבחינת השקעה ברכב שלך,התעניינות בתחום, מעורבות בפורום כזה או אחר,קריאת מאמרים וכתבות,הגעה לתצוגות וכו' וכו', מגיע לך התואר, אתה :

חובב רכב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע התואר :

חובב רכב ברמה נמוכה אולי...

בן אדם שאוהב משהו עושה בשבילו .

אתה יכול להכליל את עצמך כ:

חובב רכב !!!

בכזה גודל ואפילו ללכת עם שלט שתלוי על הגב , אבל זה לא יעשה אותך חובב רכב ,

אולי אחד שמתעניין...

לעומת אם תבוא עם קבלות , בדמות "בייבי" משלך , ידעו שאתה באמת אוהב ולכן יש לך אחת .

( שוב , סטודנטים ומשפוחה ושאר יוצאי דופן לא נחשבים )

אבל אם אתה בעל DL או קולט או באלנו במקרה הנ"ל אתה לא חובב רכב , הרי בסכום הזה יכולת לקנות ספורטיבית חמימה לך + רכב לאשה + ביטוחים + תשלום משכנתא לכמה חודשים מראש !!!

היה בעבר כבר בעל אלמרה שטען שהוא חובב רכב... הוא הרי היה מופיע בכל הפורומים האפשריים לרכב....

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...