Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטעם ברכב מהנה לנהיגה בארצנו - דעות

pingaloca
שימו לב! השרשור הזה בן 7115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום כשכל מה שהמשטרה עושה זה לחפש אנשים שנוסעים מהר מדי "לטעמם", כשהנסיעה ברחבי הארץ דומה לנסיעה בתוך מחנה של משטרה צבאית, אני שואל אתכם, איפה נשאר להנות מהרכב הספורטיבי

שהרגע קניתם, איפה אתם מוצאים את "רגעי החסד" שעושים את הבדל בין מכונית ספורט לסתם

עוד כלי תחבורה?

ואם לא מספיקים לנו ניידות התנועה, מכמונות, וואסקאר ונבלות על מדים למניהם, אז הכביש או פקוק

או משורנץ בבורות נגד טנקים..

שלא תבינו לא נכון, ספורטיביות, צרפתיות, איטלקיות, בוואריות למינהן, חולה עליהן בדיוק כמוכם, אבל

די חושש שאזלו הימים שבהם אפשר היה להוציא את הFUN מרכבים שיכולים "קצת יותר וקצת אחרת"

תגידו אתם, מה דעתכם?

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

או קי..

שים לב קפטן פינגלוקה..

זוהי דעתי ...

לדעתי, גם את השניות הבודדות שאנחנו אכן "נותנים גז" אנו מבלים בחשש שמה אוכל סופגניות יחליט שבגהה צריך לזחול במהירות 60 קמ"ש ולא 100...

שכחת שלא רק המשטרה עוסקת בעבודת הקודש של דפיקת הנהגים והפיכת כל קשיש עם פורד אסקורט לעבריין...

עד היום אני לא יודע מי האידיוט שיושב בחדר הבקרה של נתיבי איילון, במשנה את תמרורי המהירות האלקטרוניים ב12 בלילה ל60 קמ"ש בקטע שבין ארלוזרוב להרצליה..

אני גם מנסה להבין, למה לעזאזל מותר לנסוע לפני בית ליד לכיוון צפון 60 קמ"ש מקסימום כשהכביש חדש ועדיין בניילונים??

והכי חשוב, למה לעזאזל עדיין חוסמים נתיב אחד באלוף שדה ומצלמים אותי ב36 קמ"ש מעל המותר בכביש עם 3 נתיבים אחרי ירידה ... (תסלחו לי על המילה) מזדיינת.

אז.. אני יודע שלא עניתי.. אבל לפחות הגבתי :)

ממני

קדחת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להנות מרכב ספורטיבי גם בסיבובים וגם בהאצות. פשוט צריך לקחת בחשבון שיש חוקים במדינה ורוב ההנאה שלנו מסתכמת בלהפר אותם.

אכלת פילפל - שתה מיץ.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כשכל מה שהמשטרה עושה זה לחפש אנשים שנוסעים מהר מדי "לטעמם", כשהנסיעה ברחבי הארץ דומה לנסיעה בתוך מחנה של משטרה צבאית, אני שואל אתכם, איפה נשאר להנות מהרכב הספורטיבי

שהרגע קניתם, איפה אתם מוצאים את "רגעי החסד" שעושים את הבדל בין מכונית ספורט לסתם

עוד כלי תחבורה?

ואם לא מספיקים לנו ניידות התנועה, מכמונות, וואסקאר ונבלות על מדים למניהם, אז הכביש או פקוק

או משורנץ בבורות נגד טנקים..

שלא תבינו לא נכון, ספורטיביות, צרפתיות, איטלקיות, בוואריות למינהן, חולה עליהן בדיוק כמוכם, אבל

די חושש שאזלו הימים שבהם אפשר היה להוציא את הFUN מרכבים שיכולים "קצת יותר וקצת אחרת"

תגידו אתם, מה דעתכם?

טוב שאתה לא מגזים...

הבעיה המרכזית היא לא שאין איפה או אי אפשר להוציא לרכבים את המיץ בגלל המשטרה אלא שלא נותרו רכבים שיש להם מיץ ואלו שיש להם צריך לסוע ממש חזק ומהר בשביל שיתחיל לצאת מיץ....

ולשאלתך, כשרוצים לנהוג צריך לחפש את המקום והזמן בו אין תנועה וזה נכון באם יש או אין משטרה. ביומיום בין כה וכה אין יותר מדי מה לחפש מבחינת הנאה מנהיגה וכולנו משתנעים בדרכנו מ-א' ל-ב' כמו כולם.

אבל, כפי שאמרתי בעבר, אתה ג לא מקיים יחסי מין עם בת זוגך 99% מהזמן שלכם ביחד ועדיין זה חלק משמעותי ביותר בזוגיות, לא?!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל, כפי שאמרתי בעבר, אתה ג לא מקיים יחסי מין עם בת זוגך 99% מהזמן שלכם ביחד ועדיין זה חלק משמעותי ביותר בזוגיות, לא?!

מחשבה יפה...

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההה... כמעט שכחתי..

דניאל.. מצטער, אבל גם להאצות וסיבובים יש למשטרה "פתרון"...

לפני כמה זמן, עצר אותי שוטר אחרי שנסעתי שמאלה מכיוון ראשון לכיוון איזור התעשיה בחולון במחסום הידוע של המתנדבים..

הוא עצר אותי על "נהיגה בקלות ראש" בגלל שכנראה היאריס שלי החליטה לזרוק קצת את התחת שאין לה והם מאוד נדהמו..

באותו התירוץ בדיוק, עצר אותי עוד שוטר ליד הבית, כשנסעתי לא יותר מ40 קמ"ש ברחוב, ושאלה אותי למה אני נוסע כמו בכביש שש...

אמרתי לו שלא עברתי את ה40 גג, ומה היתה התשובה של נותן החוק ושומר הסדר?

"אתה רוצה ללכת איתי ראש בראש?" ... אתה מבין? עם זה אנחנו מתעסקים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאתה לא מגזים...

הבעיה המרכזית היא לא שאין איפה או אי אפשר להוציא לרכבים את המיץ בגלל המשטרה אלא שלא נותרו רכבים שיש להם מיץ ואלו שיש להם צריך לסוע ממש חזק ומהר בשביל שיתחיל לצאת מיץ....

ולשאלתך, כשרוצים לנהוג צריך לחפש את המקום והזמן בו אין תנועה וזה נכון באם יש או אין משטרה. ביומיום בין כה וכה אין יותר מדי מה לחפש מבחינת הנאה מנהיגה וכולנו משתנעים בדרכנו מ-א' ל-ב' כמו כולם.

אתה פספסת את ההרעיון המרכזי שהעלה כאן הבחור.

השבוע שהיה גרם לי פשוט להסכים לכל שבריר מילה שהוא כתב. נעלם הכיף מהנהיגה. פשוט ככה.

נסיעה פשוטה ורגילה לעבודה הופכת לסיוט, אנשים שנוסעים לאט בנתיב השמאלי (כי הם כותבים SMS תוך כדי נסיעה) יוצרים פקק מזדחל שגורם לך רק להוציא את העצבים ברגע שנגמר הפקק.

זה שאני לא אמור ליהנות מהנסיעה רוב הזמן? מאיפה הבאת את זה? רוב החברים פה קונים רכב כי הם נהנים מהפעולה היומיומית והשגרתית עבור רוב האנשים בעולם - נהיגה.

למה אני צריך לנהל את החיים שלי לפי הפקקים באיילון? נמאס!

משהו חייב להשתנות....

נמאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתך אבל הFUN עם חברה לא מסתכם בזיונים, אם אתה משווה את שאר הזמן עם חברה שלך

לפקקים ותחבורה מא' לב' אז חביבי.... תחליף חברה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זוגתי האחרונה קיימתי הרבה מאד יחסים, וזה לא קשור בכלל.

ולגבי המכוניות, אני מאמין שיש מספיק כבישים הרריים נידחים שאפשר להנות עליהם קצת בלילה.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זוגתי האחרונה קיימתי הרבה מאד יחסים, וזה לא קשור בכלל.

ולגבי המכוניות, אני מאמין שיש מספיק כבישים הרריים נידחים שאפשר להנות עליהם קצת בלילה.

בדיוק על זה דיברתי...

אם זה מה שנשאר, אז מה בעצם נשאר? (ואגב, גם שם הם שורצים החולים על מדים, מחכים לשכמותנו

שבאים להתל באחורי הצעצוע בעל ארבעת הגלגלים שלנו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתך אבל הFUN עם חברה לא מסתכם בזיונים, אם אתה משווה את שאר הזמן עם חברה שלך

לפקקים ותחבורה מא' לב' אז חביבי.... תחליף חברה :)

אני כבר החלפתי את כל עניין החברה בנישואים, אבל זה לא העניין.

אנלוגיה, כמו כל אנלוגיה, איננה באה לטעון שההשוואה בין שני הדברים השונים זהה מכל האספקטים, אלא רק משווה אספקט ספציפציף.

הרי באותה מידה יכולת לשאול אותי אם זה נכון גם שאשתי עשויה ממתכת...

בקשר להתנהלות מ-א' ל-ב', כל זמן שאני לא בפקק אני דווקא די נהנה. לא משפריץ אדרנלין, אבל בהחלט נהנה. בפקקים לא יוצא לי לסוע כמעט (10 דקות ביום בערך) כך שאני לא סובל מזה במיוחד ואם כן תמיד יש מוסיקה באוטו גם...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר החלפתי את כל עניין החברה בנישואים, אבל זה לא העניין.

אנלוגיה, כמו כל אנלוגיה, איננה באה לטעון שההשוואה בין שני הדברים השונים זהה מכל האספקטים, אלא רק משווה אספקט ספציפציף.

הרי באותה מידה יכולת לשאול אותי אם זה נכון גם שאשתי עשויה ממתכת...

בקשר להתנהלות מ-א' ל-ב', כל זמן שאני לא בפקק אני דווקא די נהנה. לא משפריץ אדרנלין, אבל בהחלט נהנה. בפקקים לא יוצא לי לסוע כמעט (10 דקות ביום בערך) כך שאני לא סובל מזה במיוחד ואם כן תמיד יש מוסיקה באוטו גם...

אפשר שאלה? על מה אתה נוהג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פספסת את ההרעיון המרכזי שהעלה כאן הבחור.

השבוע שהיה גרם לי פשוט להסכים לכל שבריר מילה שהוא כתב. נעלם הכיף מהנהיגה. פשוט ככה.

נסיעה פשוטה ורגילה לעבודה הופכת לסיוט, אנשים שנוסעים לאט בנתיב השמאלי (כי הם כותבים SMS תוך כדי נסיעה) יוצרים פקק מזדחל שגורם לך רק להוציא את העצבים ברגע שנגמר הפקק.

זה שאני לא אמור ליהנות מהנסיעה רוב הזמן? מאיפה הבאת את זה? רוב החברים פה קונים רכב כי הם נהנים מהפעולה היומיומית והשגרתית עבור רוב האנשים בעולם - נהיגה.

למה אני צריך לנהל את החיים שלי לפי הפקקים באיילון? נמאס!

משהו חייב להשתנות....

נמאס.

בהחלט נמאס.

רק היום נסעתי כ- 50 ק"מ ומה שקורה בכביש זה לא יאמן.

כביש גהה לכיוון צפון, רנו אקספרס עומד בנתיב הימני והנהג מדבר בטלפון.

באותו רגע פוקוס חותכת משטרה בנתיב השמאלי, המשטרה החליטה לעצור בצד שמאל של הכביש

באופן פתאומי ואני נוסע אחריה ובולם באכזריות.

וזה היה רק ב-8 בבוקר.

בנסיעה יומיומית לא ניתן לנצל את יכולות הרכב ולהנות מהנהיגה.

לכן פעם בחודש אני יוצא לסיבוב עם החברה לבד או עם עוד רכב לשעה שעתיים וחוזר.

בנוסף ישנם סיבובים נחמדים ליד הבית ששם אני "מתאמן", זה קצת מבאס כי רוב הזמן אני מחכה שהכבישים יהיו פנויים לגמרי ורק אז משתעשע לי עם היגוי יתר ותת היגוי.

אני עדיין לא התיאשתי, להפך רק לאחרונה השקעתי בראלי מעל 7 אלף שקל

ואני קוצר את הפירות לאט לאט.

זה מה שיש לנו במדינה ונחכה לימים טובים יותר.

לדעתי, יש טעם ברכב מהנה לנהיגה, אבל צריך לדעת באיזה רגע בדיוק ניתן "להנות" ובאיזה רגע

לא ממש כדאי. יש להפעיל שיקול דעת בכל שניה ולא להיתפתות ללחוץ על הגז כל הזמן.

להיות מרוכזים בנהיגה ולא בפאלפונים המעצבנים (בזמן נהיגה כמובן ), להיצטרף לקהילות רכב

לצאת לטיולים משותפים, תחרויות לא חוקיות, ג'אמיקנות וכדומה.

ולזכור שלכל דבר יש מחיר.

מי שרוצה להנות, בסופו של דבר ימצא את הדרך להנאה.

סעו בזהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקים? הם שם רק בישביל להפר אותם.

תשמע,אני לא מאלה שירביצו בכביש המהיר על200 קמ"ש רק בישביל לרואת שהרכב סוגר פותח \ מחריץ וכו'.

אבל אני כן מאלה שיילכו לכבישים הבודדים בצפון והמפותלים.

אגב אפשר גם לא רק להנות מכבישים שרחוקים עשרות קילומטרים אפשר למצוא מגרש גדול ריק ומבודד ולהשים כונוסים....

ספר לי על זה שרפתי על אחד כזה אתמול 12 ליטר דלק המגרש היה רטוב והרכב הנעה אחורית...מזה אפשר להבין שהצמיגים בדרך.....כן להחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...