Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטעם ברכב מהנה לנהיגה בארצנו - דעות

pingaloca
שימו לב! השרשור הזה בן 7115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואם אני מחזיק בE36 318I (אוטומאטית!!!) ופשוט לא בא לי להיתקע בדרך כי אני עושה חיפה תל אביב לפחות פעמיים בשבוע (ושלא תבינו לא נכון אני מת לבראבו HGT)

מה זה עושה אותי בעיניך?

ככתוב...כל איש ושיקוליו, כל אדם ברכבו ובדרכו, תהיו ברוכים, כיף שיש כזה פורום ששורצים בו אנשים

שחיים את התחביב ושלא כמוני "נכנעו" לשיקולים ראציונליים.

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה לא עושה אותך לכלום .

זה שאתה מתפשר מראה שהאהבה שלך לעולם הרכב לא כל כך חזקה .

וחיפה תל אביב זה לא מאמץ לרכב , תהיה בטוח.....

כולה 100 ק"מ בכביש מהיר לכל צד .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני מחזיק בE36 318I (אוטומאטית!!!) ופשוט לא בא לי להיתקע בדרך כי אני עושה חיפה תל אביב לפחות פעמיים בשבוע (ושלא תבינו לא נכון אני מת לבראבו HGT)

מה זה עושה אותי בעיניך?

תגיד, ממתי אתה צריך לקבל את האישור מבכירי הפורום על מנת להיות חובב רכב ?

דיי.... תפסיקו את הויכוח הטיפשי הזה. יש אחד שאוהב רכב ככה, ויש ככה, זה לא שצריך לעמוד בקריטריונים מסויימים בשביל שתהיה חובב רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עושה אותך לכלום .

זה שאתה מתפשר מראה שהאהבה שלך לעולם הרכב לא כל כך חזקה .

וחיפה תל אביב זה לא מאמץ לרכב , תהיה בטוח.....

כולה 100 ק"מ בכביש מהיר לכל צד .

סוף סוף הבנתי אותך! איזה טיפש הייתי....

לפי יאשה, אתה חובב רכב רק, ואך ורק אם:

- אתה מאונן עליו בפומבי פעמיים בשבוע

- היית צריך לקטוע איברים בשביל לממן חלקים לשיפור האוטו

- זה לא משנה כמה כסף יש לך, העיקר שתקח את ככככככל הכסף הזה (אל תשמור בצד... מה אתה, בנאדם הגיוני?? אתה חובב רכב!) ותשקיע אותו במכונית ספורטיבית

- אם אתה מתפשר כרגע על אוטו אחר, אפילו בשביל אחרי זה לקנות אוטו ספורט עוד יותר טוב, אתה לא נחשב לחובב רכב, כי חובבי רכב צריכים לסבול תמיד!

תודה =\

ג'יי לנו לא חובב?

אם מישהו יכול להרשות לעצמו סדנה שלמה לאוטו במקום לשפר אוטו אט אט עם כספו העצמי הוא לא חובב?

אם מישהו מנסה להרוויח כסף לאוטו רציני אז הוא נוסע במשפחתומטית בשביל לחסוך בטיפולים ודלק עד שיגיע אוטו שבאמת שווה להשקיע ב, הוא לא חובב?

אז אם עניתם לשאלות האלה כן, יש לי יותר אצבעות ביד ימין (הורדתי את השביעית בניתוח לפני שנתיים) מאשר חובבי רכב "אמיתיים" בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף הבנתי אותך! איזה טיפש הייתי....

לפי יאשה, אתה חובב רכב רק, ואך ורק אם:

- אתה מאונן עליו בפומבי פעמיים בשבוע

- היית צריך לקטוע איברים בשביל לממן חלקים לשיפור האוטו

- זה לא משנה כמה כסף יש לך, העיקר שתקח את ככככככל הכסף הזה (אל תשמור בצד... מה אתה, בנאדם הגיוני?? אתה חובב רכב!) ותשקיע אותו במכונית ספורטיבית

השרשור הזה היה מעניין עד לפני כמה תגובות. עכשיו הוא כבר סתם הזוי...

למה אתם מבלבלים את השכל סתם?

יאשה אמר שאתם צריכים למכור את הבית בשביל להשקיע באוטו? לא....

הוא פשוט אמר שנניח ויש לך סכום X בצד, שאותו אתה מתכוון להשקיע במשפחתית אוטומית יפנית אמינה חדישה. יאשה טוען (ודיי בצדק, לדעתי) שבמקום להשקיע את כל סכום X ברכב היפני הזה אפשר להשקיע חלק מן הסכום הזה לרכב ספורטיבי ומהנה, ואת שאר הסכום שנשאר מתוך ה X להפנות לטיפולים המיותרים ולהוצאות המיותרות. (בשפה פשוטה, למי שיש 100K ומעדיף להוציא אותם על קורולה כי הוא חושב שאם הוא יקנה אימפרזה טורבו ב 100K אז הוא לא יצליח להחזיק אותה, אז במקום זאת הוא יכול לקנות קליאו ספורט ב80K וכל השאר לדאוג לטיפולים וכו'. סתם דוגמא מהראש).

אם מישהו מנסה להרוויח כסף לאוטו רציני אז הוא נוסע במשפחתומטית בשביל לחסוך בטיפולים ודלק עד שיגיע אוטו שבאמת שווה להשקיע ב, הוא לא חובב?
עידן למשל חוסך כסף באמת כי בחו"ל הוא מתכוון לקנות ספורטיבית אמיתית והוא מתכוון לעבור לשם בקרוב. לעומת זאת, אני דיי בטוח ש 90 אחוז מחובבי הרכב כביכול אומרים לעצמם "טוב נו...אני עכשיו רק בן 23, אני יחסוך כמה שנים ואז יקנה לעצמי איזה ספורטיבית יפה". ממשיכים להתקדם בחיים, מגיעים לגיל 28 ואז אומרים "אני כבר לא יסתפק לעצמי ברכב כמו קליאו ספורט שהייתי מסתפק בו שהייתי צעיר, כי כרגע אני גדול אז למרות שיש לי סכום גדול מזה אני רוצה עכשיו לחסוך לספורטיבית אמיתית כמו ב.מ.וו". גודלים ומגיעים לגיל 35 אבל אז אבוי...כבר יש לו משפחה ואז הוא קונה לאנטיס כדיי שיהיה מקום לתינוק.

ולכל אלה שעומדים להגיד לי "לא...אבל אני באמת יקנה אחת" - אז כמו שהסברתי מקודם, במקום לנסוע עכשיו על משפחתית אוטומטית ולחסוך בטיפולים, אפשר לקנות ספורטיבית ידנית זולה יותר מהמשפחתית וככה לחסוך בעלות הקנייה - שתצטמצם עם היישור קו, טיפולים וביטוח כביכול).

לא צריך לחתוך שום יד ושום כלום, למי שיש את האמצעים לקנות מאזדה 6, יכול לקנות לאון ספורט. וכדומה...

למי שאין את האמצעים להחזיק אוטו בכלל - שלא יקנה בכלל, לא ספורטיבית ולא משפחתית.

אני למשל, אין לי את היכולת להחזיק שום אוטו. למזלי, יש לי את ההורים שלי שהם הגב הכלכלי שלי בגיל הזה וכרגע אני תלוי בהם לצערי. למזלי, הם נדיבים מספיק בשביל לקנות לי רכבים ספורטיבים כביכול (ראלי דור שני, איביזה קופרה), אבל אם הם היו מחליטים שהם סוגרים את הברז ומעתה והילך הם לא יקנו לי רכב ספורטיבי בשום מצב, או לחלופין לא יקנו לי שום אוטו בכלל, אז לא יהיה לי הרבה לעשות בנושא ואני יהיה נטול רכב\נוסע על רכב לא ספורטיבי - וזה לא בגלל שאני לא חובב רכב, אלא בגלל שאין לי את האפשרות\האפשרות לא תלויה בי...

כל אחד והאפשרויות שלו.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי, כנראה שנגענו בכמה נקודות רגישות של כמה אנשים רגישים בשרשור הזה :-)

לא חושב שאנחנו צריכים לבזבז את הזמן שלנו בהגדרות כאלה ואחרות, זה טיפשי ומיותר.

אני אישית מגדיר את עצמי כחובב רכב, למרות שיש לי יפנית אמינה, למרות שלא קניתי קליאו ספורט בכסף שהיה לי.

אני מגדיר את עצמי כחובב רכב למרות שאני לא מוציא אלפי שקלים בחודש על האחזקה של הרכב שלי.

אני מגדיר את עצמי כחובב רכב למרות שאני לא נוסע פעם בשבוע לנס הרים\ערד\צפון.

אני מגדיר את עצמי כחובב רכב למרות שקניתי רכב שהוא רק "קצת ספורטיבי".

אני מגדיר את עצמי כחובב רכב מכיוון שלמדתי כבר על בשרי מה זה להחזיק רכב שנחשב ספורטיבי חמים (RSI).

אני מגדיר את עצמי כחובב רכב מכיוון שמרתק אותי לטוס על ארצם של אוכלי הצפרדעים כדי לקחת חלק בתערוכת רכב.

אני מגדיר את עצמי כחובב רכב מכיוון שהשקעתי וטסתי ליבשת הישנה להעביר 4000 ק"מ עם Z4 בשמונה ימים.

אני מגדיר את עצמי כחובב רכב כי פעם בשבוע (לאחרונה קצת פחות) אני נפגש עם כמה חבר'ה שרוטים שכל מה שמעניין אותם בחיים זה :

איזה ג'אנטים לשים על הוולקן המשפחתית שלהם...

איזה שעון גדישה לשים על הצרפתיה המושקעת שלהם...

איך זה לעזאזל שהילד הזה התקדם מאיגניס ספורט לאיוו חדשה...

למה יאשה רוצה להוריד משקל מהרכב אבל יש לו בבגאז' גופה וסאב בגודל של בית...

ובקיצור, אמור לי מי הם חבריך ואומר לך מי אתה.

שרוטים היינו ושרוטים נשאר.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יאשה רוצה להוריד משקל מהרכב אבל יש לו בבגאז' גופה וסאב בגודל של בית...

.

מי שמקריב משקל ואיזון של רכב עבור סאב הוא בטוח לא חובב רכב/נהיגה. זה רק אומר שאצלו הסאונד בעדיפות גבוהה יותר מהביצועים.

יאשה, ממך ציפיתי ליותר.

נ.ב. יאשה - אתה דואג לשמור לחץ אוויר תקין בגופה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיבי ויאשה,

כל אחד היה שם את ה100K שקל שלו על מכונית "ספורטיבית" אילולי היא היה לה ירידת ערך נוראית.

זה גם שיקול, של הרבה אנשים. אם הצלחת לגייס סכום כזה של 100 אלף שקל ואתה אדם ממוצע סביר להניח שעוד 3-4 שנים לא יהיה לך שוב 70-50 אלף שקל להשקיע בשידרוג הרכב שלך ואז תיתקע עם המכונית שקנית למשך תקופה יותר ארוכה משציפית, או שפשוט תרד ברמה.

הבעייה בלקנות מכונית וליישר קו היא שהכסף הולך לטימיון ובמשפחתית יפאנית רגילה זה לא קורה.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיבי ויאשה,

כל אחד היה שם את ה100K שקל שלו על מכונית "ספורטיבית" אילולי היא היה לה ירידת ערך נוראית.

זה גם שיקול, של הרבה אנשים. אם הצלחת לגייס סכום כזה של 100 אלף שקל ואתה אדם ממוצע סביר להניח שעוד 3-4 שנים לא יהיה לך שוב 70-50 אלף שקל להשקיע בשידרוג הרכב שלך ואז תיתקע עם המכונית שקנית למשך תקופה יותר ארוכה משציפית, או שפשוט תרד ברמה.

הבעייה בלקנות מכונית וליישר קו היא שהכסף הולך לטימיון ובמשפחתית יפאנית רגילה זה לא קורה.

דניאל.

ירידת ערך היא באמת שיקול של הרבה אנשים רגילים, אבל לא של חובבי רכב. שכן אם כל חובב רכב היה חושב "למה לי לקנות אוטו X, אם בעוד שנתיים הוא יעלה X\3 ובכסף של X אני יכול לקנות מאזדה לנטיס שאחרי שנתיים תעלה לי 0.9X" לא היו הרבה חובבי רכב. אני לא באמת חושב שחובב רכב אמיתי אמור לחשוב על שיקולים מגוחכים כמו ירידת ערך, את זה תשאיר ליצחק לוי ולמאפיה שלו. לדוגמה, כשאתה הולך למסעדה טובה ונהנה מהארוחה, אתה לא חושב אח"כ "ואיי בכסף הזה הייתי יכול לקנות 5 קילוגרם בשר ולבשל בבית ארוחה לשבוע וחצי" אתה נהנה, אמנם זה עלה לך יותר מאשר ארוחה בבית, אבל נהנית מזה. אותו דבר במכוניות. אתה לא תקנה רכב רק בגלל שהוא אמין, ושומר על הערך שלו, לחובב רכב רכב אמור להוות משהו מעבר לאותם תנאים בסיסיים שמספיקים לעם ישראל.

בקשר למשפט השני שלך פשוט הגזמת. יישור הקו לא הולך לשום טימיון.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיבי ויאשה,

דניאל.

מעניין. האם ביצעת סקר שוק מקיף אחר ירידת המחירון של רכבים ספורטיביים בארה"ק? למכוניות ספורט אין ירידת ערך גבוהה יותר מלמכוניות שאינן ספורטיביות. אפילו להפך - חלק ממכוניות הספורט כל כך מבוקשות שהן נמכרות במחירים גבוהים. (ואני אפילו לא אגיד 106 ר...).

מה שיש לנו, אצל 99 אחוז מהאנשים שרוצים מכונית ספורטיבית אבל לא קונים - זה בדיוק מה שאתה הצגת. דעות קדומות. אתה מוזמן לתת לי דוגמה אחת למכונית ספורטיבית שירידת הערך שלה גדולה יותר משל הממוצע בקבוצה. יאללה, לך על זה.

בנוגע ליישור קו - מי שקונה מכונית ספורטיבית משומשת יודע שהוא קונה מכונית שהבלאי שלה גדול יותר משל מכונית רגילה, ויודע גם שהוא הולך להשתמש בה בצורה שתגדיל את הבלאי. לכן ההוצאות על רכב ספורטיבי הן גדולות יותר משל רכב רגיל. מי שאוהב את זה מספיק מרשה לעצמו להתפשר בנושא הזה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השתתפתי בוויכוח עד עכשיו, אבל...

כאשר אתם מדברים על ירידת ערך של רכב ספורטיבי...

כמה ירד הערך של 106 GTI שנת 98 שנמכרה אז באיזור ה90 אלף ש"ח. לפני כחודש דיברתי עם משהו שמוכר אחת כזו יד שלישית לא פחות ולא יותר, והוא לא יוותר עליה בפחות מ48 אלף ש"ח שש שנים 48 אלף שקל... ועזבו את זה!

אם אני היום מוצא 106 ראלי במצב סביר עד טוב, קונה אותה ב 1000 מעל למחירון (כן בטח) מחזיק אותה שנה או קצת פחות... כמובן שבמהלך השנה כיוון שאני חובב רכב אמיתי :wink: אשקיע מעט בשיפור המצב שלה. ולבסוף מוכר אותה לאיזה ילד חסר מוח ב 7000 ש"ח מעל למחירון!!!

תראו לי לנטיס שיכולה להימכר כך :wink:

ויש עוד הרבה מאוד דוגמאות

בקיצור ישנן הרבה ספורטיביות שלא ממש מאבדות ערך... וגם עם כן אז לא בהרבה יותר ממשפחתומטית...

זה היה רק בנוגע לירידת ערך של רכבים ספורטיביים... בנוגע לשאר השרשור, על תערבו אותי הוא הזויי למדי

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ירד הערך של 106 GTI שנת 98 שנמכרה אז באיזור ה90 אלף ש"ח. לפני כחודש דיברתי עם משהו שמוכר אחת כזו יד שלישית לא פחות ולא יותר, והוא לא יוותר עליה בפחות מ48 אלף ש"ח שש שנים 48 אלף שקל... ועזבו את זה!

נגעת בנושא כאוב. ה-VTS עלתה כמו ה-GTI בערך (93K לסקסו לעומת 90K ל-106 בסוף 1997) ועכשיו היא איזה 10K פחות (ושתיהן הרבה הרבה מתחת למכוניות כמו פולו 16V שעלתה אז כחדשה קצת מעל 70K). בכל מקרה אצל שתי הצרפתיות מן הסתם המחירון מגוחך ביחס לתמורה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה לעזאזל שהילד הזה התקדם מאיגניס ספורט לאיוו חדשה...
חבל אריאל ממך לא ציפיתי להתלכלך ככה , א. זה לא האוטו שלו.

ב. מה זה הפתיחת עיניים הזו ?

ג. מה קשור ? אתה מכיר אותו ? יודע איך הוא נוהג ( והוא נוהג טוב ועשה כמה קורסי נהיגה שאני ואתה יכולים להזיל עליהם ריר ... )? אפילו בין כמה הוא אתה לא יודע ( תשמע , אם אני בן 22.5 אחרים שנראים מבוגרים ממני יכולים ליהיות אפילו יותר ).

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל אריאל ממך לא ציפיתי להתלכלך ככה , א. זה לא האוטו שלו.

ב. מה זה הפתיחת עיניים הזו ?

ג. מה קשור ? אתה מכיר אותו ? יודע איך הוא נוהג ( והוא נוהג טוב ועשה כמה קורסי נהיגה שאני ואתה יכולים להזיל עליהם ריר ... )? אפילו בין כמה הוא אתה לא יודע ( תשמע , אם אני בן 22.5 אחרים שנראים מבוגרים ממני יכולים ליהיות אפילו יותר ).

ליביו

ואוו.... איזה פחד...

שמעת לכלוך? אמרתי משהו רע?

א. באסה. קיוויתי שזה כן שלו.

ב. אני מקנא. בשיא הרצינות. הוא נוהג באיוו ואני לא. (וגם יש לו חברה כוסית, אבל נעזוב את זה:))

ג. מה הקשר לאיך הוא נוהג לעזאזל?

ד. נראה לי שסתם חיפשת סיבה להתחמם, אז תשתה מים קרים ותרגע.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. האם ביצעת סקר שוק מקיף אחר ירידת המחירון של רכבים ספורטיביים בארה"ק? למכוניות ספורט אין ירידת ערך גבוהה יותר מלמכוניות שאינן ספורטיביות. אפילו להפך - חלק ממכוניות הספורט כל כך מבוקשות שהן נמכרות במחירים גבוהים. (ואני אפילו לא אגיד 106 ר...).

מה שיש לנו, אצל 99 אחוז מהאנשים שרוצים מכונית ספורטיבית אבל לא קונים - זה בדיוק מה שאתה הצגת. דעות קדומות. אתה מוזמן לתת לי דוגמה אחת למכונית ספורטיבית שירידת הערך שלה גדולה יותר משל הממוצע בקבוצה. יאללה, לך על זה.

בנוגע ליישור קו - מי שקונה מכונית ספורטיבית משומשת יודע שהוא קונה מכונית שהבלאי שלה גדול יותר משל מכונית רגילה, ויודע גם שהוא הולך להשתמש בה בצורה שתגדיל את הבלאי. לכן ההוצאות על רכב ספורטיבי הן גדולות יותר משל רכב רגיל. מי שאוהב את זה מספיק מרשה לעצמו להתפשר בנושא הזה.

רוני

טוב טוב, אז אין ירידת ערך (האמת חשבתי על מכונית חדשה וזה נכון גם למשפחתיות). התכוונתי להוכיח שאוטו ספורטיבי פשוט עולה יותר (באחזקה) ! ומפסידים עליו יותר כסף (בטיפולים וכדומה), סה טו.

ולא לא הגזמתי, כסף שאתה משקיע על האוטו בטיפולים ויישורי קו כן יורד לטימיון ברובו. מה שאני מנסה להגיד זה שגם אן מישהו מוכן להתפשר על כל זה לא תמיד הוא יכול (!!!).

- זה שיש פרייארים שקונים אוטו עם שילדה מטורפת ב7 אלף מעל המחירון לא אומר כלום.

- 48 אלף שקל לאוטו שעולה 90 זה מעל 50% בפעם האחרונה שבדקתי זה הרבה כסף במיוחד לאוטו כל כך נחשק ומדהים.

אני מדבר כבעל רכב דרשני ויכול להגיד בפה מלא טעם רע מהשינה שדפקתי עכשיו שלא כל אחד יכול להחזיק כזה אוטו, אני נעזר בכל מה שאפשר ובכל זאת חושב על מכירה כל חודשים.

דניאל.

נ.ב.

רוני תנעים את תשובותיך הם נתפסות כסרקסטיות משום מה...

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...