Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטעם ברכב מהנה לנהיגה בארצנו - דעות

pingaloca
שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ת'רד נהדר ומאוד רלוונטי (בשבילי, לפחות).

אני בדיוק חושב לעצמי האם להשאר עם מכונית ליסינג או לרכוש משהו כיפי.

הבעיה היא שבגבולות המרכז, אין הרבה איפה לעשות כיף בלי להתפס כחוליגן,

וכל מה שנשאר הוא נסיעות בסופי שבוע צפונה. ואז דברים אחרים, כמו אבזור, מדברים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה רק מראה כמה אתם באמת חובבי רכב....

חובב רכב אולי יכול להחשב בעינייכם כאחד שקורא מגזינים / בונה דגמים / קונה דגמים / מאונן על דגמים...

אבל האמת היא שאתם כלום חוץ מפלצנים . נקודה .

למה ?

אני בדעה שמי שקורא לעצמו חובב רכב , צריך שיהיה לו רכב בהתאם לאהבתו .

משמע , אתה אוהב רכבי ספורט ? מספיק עם התירוצים , צריכה להיות לך אחת בחניה .

אתה אוהב רכב קלאסי , שתהיה אחת בחניה . נקודה .

ואל תזיינו לי ת'שכל שזה לא משתלם , אם זה לא משתלם בעינייכם אז זה אומר שאתם חושבים שאתם חובבי רכב , אבל אתם לא . אתם קמצנים .

כן , קמצנים .

ולא , גם אני לא עשיר ולא מתקרב לזה בכלל , יעידו כמה מהאנשים כאן שמכירים אותי קצת .

אבל זה לא מונע ממני להשקיע כסף ( דיי הרבה ) זמן ( לא פחות ) עצבים ( ותמיד יש לי בשפע ) בשביל מה שאני אוהב .

אין לי בעיה לעבוד ב 2 עבודות , כמו שאני עושה עכשיו ( ואפילו רק אם זה בשביל כמה חלקים שאני אראה רק בעוד חודשיים מעכשיו ) אני לא מפחד על הכסף כמוכם .

אני גם חושב שזה מראה על איזה בן אדם אתה בכלל בחיים , אבל זו כבר תיאוריה אחרת .

ושלא תעיזו לצטט אותי ולעשות מתחת ככה : :mm_yeah: , תיקנו רכב !

תקנו אוטו שתהנו ממנו ואם זה הנאה בשבילכם לא להיכנס למוסך אז תלכו לפורום של חסכנים .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק מראה כמה אתם באמת חובבי רכב....

חובב רכב אולי יכול להחשב בעינייכם כאחד שקורא מגזינים / בונה דגמים / קונה דגמים / מאונן על דגמים...

אבל האמת היא שאתם כלום חוץ מפלצנים . נקודה .

ושלא תעיזו לצטט אותי ולעשות מתחת ככה : :mm_yeah: , תיקנו רכב !

אני חושב שכדאי שתעבוד פחות ותתחיל לצאת קצת מהבית יותר... להכיר בנות אולי...*

בכל מקרה,

אני נותן לכל הקטע של הנאה מנהיגה נופך הרבה יותר רומנטי

בתחילתו של הספורט המוטורי, כמעט לפני 100 שנה, מכונית ספורט נחשבה למשהו עם 50 60 כ"ס

כיום לכל משפחומטית יש הספק כפול

ורוב השמפחומטיות עושות 100 גבוהים אם לא 200 קמ"ש

ואני חושב שכולנו ראינו את הסרטונים של הערבים שעושים עם מזדה 6 מה שכאן לא עושים עם WRX...

אז אני חושב שתמיד צריך להסתכל על החצי המלאה של הכוס.

מצד שני... בתור תחביב להחזיק 205 בצד (ולא כרכב עיקרי) זה כיף עולם... רכב שיחסית זול מאוד לקנות אותו.. יחס מחיר להנאה מצוין, אבל לא משהו שאני ארצה לנסוע איתו לעבודה, או להיתקע בדרך אליה. שוב, כתחביב, לא כרכב עיקרי לנסיעות ולא כסיבה לקחת שתי עבודות בשביל ציריה חדשה (אחרי שנכנסים במדרכה :) ). כי בסופו של דבר אתם לא רוצים להיות בני 60 עם גרוטאה משופרת.. לשבת ולחשוב אלוהים על מה בזבזתי את חיי.

מה שבעקרון אני מבקש מחברי הפורום זה שתגיעו לזקנה וכשתחשבו על החיים שלכם לא תסכמו אותם בתור עבדתי\בזבזתי אותם\ הייתי כל הזמן עסוק בשטויות אלא שתגידו "נהנתי" כי בסופו של דבר זה הכי חשוב.

נחזור לנושא המקורי - הכיף שכל אחד מקבל מזה שונה. עושה לכם את זה לנסוע ולהנות? לא אכפת לכם מהdownside של זה? סבבה... לכו על זה

הקלאץ' מכאיב לרגל? רוב הזמן אתם בפקק וההגדרה שלכם לנהיגה ספורטיבית היא לנסוע ממש ממש מהר בקו ישר? חפיף, וותרו.

*יאשה, נאמר ממש ממש בהומור :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמידה בפקקים באמת מציקה משהו עם הראלי, במיוחד כאשר היה חסר לי גז במזגן באמצע אוגוסט, מזלי שאני לא עומד הרבה בפקקים...

לגבי ההנאה - אני מסכים עם מה שנאמר כאן מקודם - ההנאה היא לא ללחוץ כל הזמן כמו מטורף, לקחת כל פניה בזריקה עצבנית, ולנסוע 160 קמ"ש בתוך רחוב חד סטרי ולחשוב שמרכז העיר שלך הוא בעצם מסלול פורמולה 1.

ההנאה היא בדברים הקטנים - בתחושת החיבור לכביש בכל תנועה של הרכב, בנהימה הבהמתית של הרכב כאשר מורידים הילוך עם גז ביניים, בקלות שבה עוקפים כל רכב-עגלתי-מזדחל, במבטים של האנשים ברחוב ובמיוחד הערסים בניהם, בהיגוי החד והמדויק שגורם לך להרגיש כאילו אתה חותך את הכביש עם סכין, בהבנה שלא צריך לצפור לנהג מעצבן שעוצר באמצע הכביש בלי לאותת או להסתכל במראה (אלא אפשר פשוט לעקוף אותו בצורה שתבהיר לו טוב מאוד מה אתה חושב עליו ועל אמא שלו), ובעיקר בידיעה שיש לך רכב שאתה באמת מעריך, מכיר ואוהב ולא כלי תחבורה סתמי שסוחב אותך מנקודה א' לנקודה ב'.

מישהו אמר פעם - אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, לדעתי גם ההנאה מהנהיגה מסתתרת אי שם.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בסופו של דבר אתם לא רוצים להיות בני 60 עם גרוטאה משופרת.. לשבת ולחשוב אלוהים על מה בזבזתי את חיי.

דבר ראשון ,

אם תגידו דבר כזה , סימן שאתם לא חובבי רכב ובאמת אהבתם את זה אלא "נסחפתם"...

דבר שני ,

אם הספקתם להגיע לגיל 60 , סימן שלא התגרזנתם מספיק ( אני בטוח שאני אהיה על איזה עמוד/עץ באחד הסיבובים.... )

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תזיינו לי ת'שכל שזה לא משתלם , אם זה לא משתלם בעינייכם אז זה אומר שאתם חושבים שאתם חובבי רכב , אבל אתם לא . אתם קמצנים .

יאשה, לא כולם פה עדיין רווקים שקובעים לעצמם סדרי עדיפיות ויכולים לשים את הכיפים הפרטיים שלהם בראש סדרי העדיפויות וגם אלא שכן זה לא אומר שאהבת הנהיגה תשב אצליהם אוטומטית במקום הראשון עד כדי כך שהם ירצו לקחת שתי עבודות על מנת להשביע את התחביב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שמשפחה קודמת לכל ,

הטענה הייתה כלפי הרווקים שבינינו....

אלה שבמקום להיות באמת כאלו שאוהבים רכבים ולא אוהבים מרחוק !

שקונים יפנית כי היא לא מתקלקלת .

שקונים רכב רגיל כי הוא יותר חסכוני .

ולא חסר דוגמאות...

ברור שיש יוצאים מהכלל ( בעלי משפוחה וסטודנטים ) אבל מה עם השאר ?

יאשה , שלא מבקש סליחה מאלו שנפגעו ולא מתבייש על זה שהוא אומר דברים שאחרים מפחדים להגיד...

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יאשה, לא כל כך מבין על מה ולמה אתה יורה כאן לכל עבר, אני בטוח שזה שהתחיל את השרשור

בסה"כ רצה ליצור שרשור מעניין של דיעות.

2. אני לדוגמא לא אעבוד בשום שתי עבודות בנוסף ללימודים ועבודה שאני חווה יום יום ולא מעניין

אותי היכן זה שם אותי בסולם "חובבי הרכב של יאשה והפצפוצים".

3. אוטו שני כתחביב הינה פריווילגיה שלא כל אחד יכול לעמוד בה ואני מסכים עם מישהו

אחר שכתב פה שאין לו שום חשק להיתקע בדרך לעבודה רק כי הוא מת על פיאט קופה.

4. שמור על עצמך, לא מאמין שאתה רוצה ל"התגרזן" על עמוד חשמל לפני גיל 60 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יאשה, לא כל כך מבין על מה ולמה אתה יורה כאן לכל עבר, אני בטוח שזה שהתחיל את השרשור

בסה"כ רצה ליצור שרשור מעניין של דיעות.

2. אני לדוגמא לא אעבוד בשום שתי עבודות בנוסף ללימודים ועבודה שאני חווה יום יום ולא מעניין

אותי היכן זה שם אותי בסולם "חובבי הרכב של יאשה והפצפוצים".

3. אוטו שני כתחביב הינה פריווילגיה שלא כל אחד יכול לעמוד בה ואני מסכים עם מישהו

אחר שכתב פה שאין לו שום חשק להיתקע בדרך לעבודה רק כי הוא מת על פיאט קופה.

4. שמור על עצמך, לא מאמין שאתה רוצה ל"התגרזן" על עמוד חשמל לפני גיל 60 :)

1. אני לא יורה , כשאני אירה אתה כבר תרגיש...

2. אם היית קורא ולא רושם סתם , שזה ד"א כבר קשור ללימודים , היית שם לב שרשמתי שיש עדיפויות כמו משפחה ולימודים...

3. אף אחד לא אמר רכב שני זה יכול להיות רכב ראשון כמו 205 GTI שתתפלא אבל ההוצאות שלה השנתיות נמוכות יחסית כאשר היא במצב רגיל !!!

חוץ מזה , זה אכן מראה כמה אתה באמת אוהב ספורט מוטורי , תרצה או לא...

4. אני משתדל , אבל צריך לחצות את המגבלות בשביל לדעת איפה הם בדיוק :wink:

berlusca סיכם את העניין....

זה סיכום ?????

:roll:

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כשכל מה שהמשטרה עושה זה לחפש אנשים שנוסעים מהר מדי "לטעמם", כשהנסיעה ברחבי הארץ דומה לנסיעה בתוך מחנה של משטרה צבאית, אני שואל אתכם, איפה נשאר להנות מהרכב הספורטיבי

שהרגע קניתם, איפה אתם מוצאים את "רגעי החסד" שעושים את הבדל בין מכונית ספורט לסתם

עוד כלי תחבורה?

ואם לא מספיקים לנו ניידות התנועה, מכמונות, וואסקאר ונבלות על מדים למניהם, אז הכביש או פקוק

או משורנץ בבורות נגד טנקים..

שלא תבינו לא נכון, ספורטיביות, צרפתיות, איטלקיות, בוואריות למינהן, חולה עליהן בדיוק כמוכם, אבל

די חושש שאזלו הימים שבהם אפשר היה להוציא את הFUN מרכבים שיכולים "קצת יותר וקצת אחרת"

תגידו אתם, מה דעתכם?

============================================

"כשכל מה שהמשטרה עושה זה לחפש אנשים שנוסעים מהר"...

אין כל קשר בין אכיפת החוק לבין : "הטעם ברכב מהנה לנהיגה בארצנו "!

על מנת להבהיר את טענתי להלן הקדמה ...

מגיל 4 אני נוהג!..:shock:

בגיל 16 החלטתי להיות נהג מרוצים מקצועי, ובהמשך למדתי הנדסת מכונות בשילוב מקצועות הרכב.

תאונה קטלנית בקפריסין קטעה את בניית קבוצת הראלי הישראלית שהקמתי מסביב ללנציה אינטגראלה HF טורבו אבו 2. ארוע טרגי זה לא הפסיק את האהבה למוטוריקה, המוצאת את ביטוייה בידע שניצבר במשך עשרות שנים בתחום , אחזקת שני כלי רכב "ספורטיביים", כתיבת מאמרים בתחום באתר שלי למכוניות ספורט בישראל: www.carinfocus.com

כתיבה בכמה ירחונים מקצועיים לרכב והשתתפות מדי פעם בפורומים העוסקים בתחום הרכב בארץ ובחו"ל.

בנוסף מדי פעם אני מתנסה בנהיגה ספורטיבית במקום סטרילי ,במסלולי מרוץ יעודיים בצרפת, גרמניה ואנגליה ואו השתתפות פסיבית בארועים מוטוריים מקומיים (ראה ראלי בשנים שעברו בארץ)- עם ותיקי הפורום והלפני הפורום הנוכחי...קספר, בועז,Sרוני, מצמץ ועוד כאלו שלא הזכרתי...(ראה כתבות מפרי עטי באתר למכוניות ספורט בישראל ).

-------:roll:

ועכשיו לטיעון ולדעה ...

נהיגה מהירה מעל המותר בחוק , החלקות, קרחות, גליצים ואנדראלנין, מקומם לא על כביש ציבורי מהסיבות הבאות:

*זה לא מסלול מרוץ \ראלי!

*הנהגים האחרים לא מודעים לאיפיוני הנהיגה הספורטיבית!

*אין מספיק אמצעים בטיחותיים לנהיגה מאומצת בכל רכב!

*הרכבים שונים ובטיחותיים ברמות שונות ולא כפי שראוי לנהיגה מאומצת

*גיל הנהגים ...

ועוד ...

נהיגה ספורטיבית חובה שתתבצע במסלולים\כבישים המיועדים לכך - עם גליצים, עם החלקות וכל הקשור ובמהירויות גבוהות בהתאם !

אני בעד!

webmaster www.carinfocus.com

מכוניות ספורט בישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיגה ספורטיבית חובה שתתבצע במסלולים\כבישים המיועדים לכך - עם גליצים, עם החלקות וכל הקשור ובמהירויות גבוהות בהתאם ![/color]

אני בעד!

מכוניות ספורט בישראל

תזכיר לי על איזו מכונית אתה נוהג?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהסכמה עם MAGICIAN לגבי נהיגה ספורטיבית רק במסלולים או במקומות שנועדו ו\או ראויים לכך,

אומר שוב, בעצם אין טעם להחזיק מכונית בעלת יכולות דינמיות מעבר למה שמציגות משפחת

היפנ-אוטומאט-משפחתיות למינהן.

יאמרו ויגידו אחרים כדוגמת יאשה וחבורת הפצפוצים שלו שאנני נחשב בעיניו לחובב רכב,

חושב שאשאיר את ענייני הנהיגה לשהיות בחו"ל, בארץ אנחנו "מתנהלים" ממקום למשנהו ותו לא.

שבוע טוב אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף מדי פעם אני מתנסה בנהיגה ספורטיבית במקום סטרילי ,במסלולי מרוץ יעודיים בצרפת, גרמניה ואנגליה ואו השתתפות פסיבית בארועים מוטוריים מקומיים (ראה ראלי בשנים שעברו בארץ)- עם ותיקי הפורום והלפני הפורום הנוכחי...קספר, בועז,Sרוני, מצמץ ועוד כאלו שלא הזכרתי...(ראה כתבות מפרי עטי באתר למכוניות ספורט בישראל ).

-------:roll:

ועכשיו לטיעון ולדעה ...

נהיגה מהירה מעל המותר בחוק , החלקות, קרחות, גליצים ואנדראלנין, מקומם לא על כביש ציבורי מהסיבות הבאות:

*זה לא מסלול מרוץ \ראלי!

*הנהגים האחרים לא מודעים לאיפיוני הנהיגה הספורטיבית!

*אין מספיק אמצעים בטיחותיים לנהיגה מאומצת בכל רכב!

*הרכבים שונים ובטיחותיים ברמות שונות ולא כפי שראוי לנהיגה מאומצת

*גיל הנהגים ...

ועוד ...

נהיגה ספורטיבית חובה שתתבצע במסלולים\כבישים המיועדים לכך - עם גליצים, עם החלקות וכל הקשור ובמהירויות גבוהות בהתאם !

אני בעד!

מכוניות ספורט בישראל

קוסם, שאלה לי אליך.

אתה טוען שלא עושים החלקות, גליצ'ים או שאר ירקות בכבישים ציבוריים מכמה וכמה סיבות. נניח שהסיבות מקובלות עליי - במידה ואתה צודק אז איזה סיבה יש לנו למען השם לקנות רכב ספורטיבי?

אין מסלול מרוצים בארץ. אם היה אז סבבה, היינו מתפרעים שם. אבל אין...אז מה אתה מצפה, שנעשה החלקות במשחקי מחשב בלבד? אי אפשר לקנות רכב ספורטיבי רק בשביל פעם בכמה חודשים ליהנות איתה בג'ימיקאנה. נכון, זה יפה וקל להגיד שאסור להחליק בסיבובים ציבוריים, כי תמיד קל להיות יפה נפש, אבל אם לא נהנה בכבישים ציבוריים, אז פשוט אין איפה ליהנות. ואם זה המצב באמת - אז אין שום סיבה לקנות רכב ספורטיבי.

אבל עובדה שהמצב הוא לא כזה - ואנחנו קונים רכבים ספורטיבים כי אנחנו נהנים איתם על כבישים ציבוריים. אני לא יודע מה אתה בדיוק עושה עם הקליאו ספורט שלך (falou, הנה תשובה לשאלתך), אבל אם אתה נוהג עליה כמו שסבתא שלי הייתה נוהגת עליה כל הזמן, ורק בג'ימיקאנה מנצל אותה קצת, אז היא מבוזבזת לדעתי.

נכון, גם אני לא יעשה החלקות בכביש סמוך לבית ספר עירוני בשעות הצהריים - אבל בלילה, כשהכבישים ריקים והסיבובים ברורים לחלוטין אני מרשה לעצמי לשחק קצת עם האוטו. גם בצהריים, אבל זה במקרים נדירים.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...