Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטעם ברכב מהנה לנהיגה בארצנו - דעות

pingaloca
שימו לב! השרשור הזה בן 7127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יאשה,האמת,אני קורא עכשיו את השרשור הזה,ולומר לך את האמת,אתה כותב כל כך הרבה שטויות (וזו האמת שאולי מתביישים להגיד).

אני חולה על מכוניות אפס,קורא מאמרים,חבר בפורומים,מגיע גם למפגשים,כמו כולם מוקסם מהשריקה של הפורק לחצים בטורבו ועוד ועוד.

אבל...

יש לי סדר עדיפויות בחיים.

כמו שלך יש סדר עדיפויות בחיים,ואתה מעמיד לך כמטרה בחיים (או כך זה נשמע) להתגרזן יום אחד על עמוד חשמל,כי זה עדיף מאשר לנהוג על מאזדה לאנטיס (1.6 ליטר אוטומטית....שימותו היפנים),גם לי, ולעוד רבים וטובים ממני יש סדר עדיפויות בחיים.

גם אני נהנה מאוד מנהיגה ספורטיבית,אבל בניגוד אלייך אני רוצה גם לראות את הנכדים שלי,ובשביל להגיע לזה צריך להשקיע,זמן,כסף,אנרגיה.

זה בא לידי ביטוי בזה שצריך לעבוד קשה ולחסוך מזה גם,וזה לאו דווקא אומר שאני לא נהנה מהחיים,או לא מבלה,והדבר האחרון שניתן להגיד עליי זה שאני קמצן,כי אני לא חוסך בכלום,ועל כלום.

אבל לבוא ולקרוא לכל מי שאין לו מכונית ספורטיבית "אתה לא חובב רכב אמיתי" (כאילו שמתחת למכסה המנוע שלך שוכן מנוע של פאקינג פרארי F-50),אז כנראה שאתה לא יודע על מה אתה מדבר....

לא צריך לשפוך על משהו 80K בחודש כדי להחשב "חובב" שלו.

יש אנשים שחולים על אלקטרוניקה,זה מתבטא בכך שהם מבינים בזה,מכירים טכנולוגיות חדשות,ויכולים בקלות לתת לך את המפרט בעל פה של כל מכשיר ומכשיר.

זה אומר שבשביל להקרא "חובבי אלקטרוניקה" הם צריכים להיות מנכ"לי טושיבה ?......לא נראה לי.

אני אוהב את תחום המוטוריקה,אבל אין לי בחנייה קאררה ג'י טי,אלא סוזוקי באלנו שנת 2001,כסופה עם 93,000 ק"מ.

אה כן,והיא אוטומטית.1.6 כמובן.

אז תגיד שאני חלק מהעדר ?

נכון....SO ?

ויודע מה ?

יכול להיות שמחר אני אלך ברחוב,ומשאית תעלה עליי,ובזה הסתיים הפרק שלי בחיים,ובמקביל,אתה לא תצליח להתגרזן על עמוד חשמל,ותמשיך לנהוג עד 120 על HOT-HATCH.

אבל יודע מה?

לפחות ניסיתי.

ויכול להיות שגם אני אקנה בשלב זה או אחר מכונית ספורטיבית מהנה,ואולי לא.

אבל מי אתה בכלל שתקבע מי כאן חובב מוטוריקה או לא ?

להנאתכם צירפתי סרטון וידאו מהנה-משעשע משהו,של מישהי שהצליחה להתגרזן על עמוד חשמל (ועוד עם מאזדה לאנטיס,לבנה,בטח של ליסינג...).

http://www.odedgallery.com/oded/c2.AVI

מצטער שזה היה ארוך.....

נ.ב

לגבי העניין שבשגללו נפתח התר'ד הזה,אני חושב שבאמת המשטרה מקשה מאוד כיום ובאמת היום ניתן להנות פחות ממכונית ספורטיבית מאשר בשנים קודמות,אבל עדיין זו לא הסיבה לא לקנות ספורטיבית.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עידן - אז אתה חובב רכב כמו שאני חובב אודיו. אני מאוד אוהב מוזיקה. ואוהב לשמוע אותה באיכות גבוהה כמה שיותר. אבל האם יש לי מערכת איכותית ויקרה בבית? באוטו? ממש לא. ולא כי אני לא רוצה, אלא כי אין לי כסף לזה, ויותר מזה - אין לי את הצורך להשקיע בזה. אני מעדיף להסתפק במה שיש ולהוציא את הכסף על דברים אחרים. אז רגע, אני גם בעצם חובב צניחה חופשית, כי עשיתי קורס פעם וצנחתי איזה 20 פעם, אבל הפעם האחרונה שקפצתי ממטוס הייתה לפני 3 שנים בערך. ורגע, אני ממש רוצה לטפס על האוורסט, אז אני חובב טיפוס אתגרי. ורגע, אני גם... אני חושב שהבנת את הפואנטה - זה יופי שאתה מצהיר על עצמך כחובב מכוניות ספורטיביות ונהיגה, אבל כל עוד יש לך סוזוקי באלנו בחנייה, אתה לא מממש את ה"חלום". אתה לא חי אותו, זה פשוט לא מספיק חשוב לך. סדרי עדיפויות אמרת? נכון. אבל הצורך במכונית ספורטיבית נמצא אצלך נמוך שם ברשימה, אחרת היית נוהג עכשיו במשהו אחר, או לפחות מנסה לעשות את זה.

העובדה שאתה לא מנסה למצות את התחביב שלך מספרת בעצם שזה לא באמת תחביב. אני יודע שאתה אוהב מכוניות על שלט ומשקיע המון בהן - זה כן תחביב שאתה ממצה עד כמה שאפשר. אבל סלח לי, כל עוד אתה נוהג בבאלנו ובכלל לא בטוח שאתה רוצה מכונית מיוחדת - אז אתה לא חובב רכב באמת.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובות בציטוט עצמו :

יאשה,האמת,אני קורא עכשיו את השרשור הזה,ולומר לך את האמת,אתה כותב כל כך הרבה שטויות (וזו האמת שאולי מתביישים להגיד).

אולי , יש כאלו שיחלקו עליך .

אני חולה על מכוניות אפס,קורא מאמרים,חבר בפורומים,מגיע גם למפגשים,כמו כולם מוקסם מהשריקה של הפורק לחצים בטורבו ועוד ועוד.

אני חולה כאשר המערכות החיסוניות שלי קורסות .

אבל...

יש לי סדר עדיפויות בחיים.

כמו שלך יש סדר עדיפויות בחיים,ואתה מעמיד לך כמטרה בחיים (או כך זה נשמע) להתגרזן יום אחד על עמוד חשמל,כי זה עדיף מאשר לנהוג על מאזדה לאנטיס (1.6 ליטר אוטומטית....שימותו היפנים),גם לי, ולעוד רבים וטובים ממני יש סדר עדיפויות בחיים.

משמע , אתה לא אוהב מספיק את הנושא ולכן אתה לא מעוניין להשקיע בנושא . במילים יפות : לא חובב רכב מספיק .

אם אתה תגיד שאני טועה אז אתה סתם תצא כ "קמצן" !

גם אני נהנה מאוד מנהיגה ספורטיבית,אבל בניגוד אלייך אני רוצה גם לראות את הנכדים שלי,ובשביל להגיע לזה צריך להשקיע,זמן,כסף,אנרגיה.

קודם תוודא שיש לך ספירת זרע מספיק טובה , אח"כ תצטרך אשה , אח"כ תצטרך לעשות פעולה כל שהיא בשביל שהאשה תהיה בהריון...

תדאג קודם לעתיד הקרוב ואח"כ לרחוק , פרה פרה...

זה בא לידי ביטוי בזה שצריך לעבוד קשה ולחסוך מזה גם,וזה לאו דווקא אומר שאני לא נהנה מהחיים,או לא מבלה,והדבר האחרון שניתן להגיד עליי זה שאני קמצן,כי אני לא חוסך בכלום,ועל כלום.

אז כנראה שאתה לא חובב רכב מספיק , הכל עניין יחסי בחיים .

אבל לבוא ולקרוא לכל מי שאין לו מכונית ספורטיבית "אתה לא חובב רכב אמיתי" (כאילו שמתחת למכסה המנוע שלך שוכן מנוע של פאקינג פרארי F-50),אז כנראה שאתה לא יודע על מה אתה מדבר....

לא מנוע של F 50 , אבל מספיק סוסים בשביל יחס הספק משקל טוב יותר מלפרארי הזאת .

מספיק טוב בשבילך ?

לא צריך לשפוך על משהו 80K בחודש כדי להחשב "חובב" שלו.

נכון , על 205 GTI מסריחה ורגילה אתה תשלם 9000 ש"ח ביטוח + טסט יעלו עוד 2600 ש"ח ויש לך מספיק כסף להחזיק אותה יותר משנה , רק תצטרך למכור את הסוזוקי...

יש אנשים שחולים על אלקטרוניקה,זה מתבטא בכך שהם מבינים בזה,מכירים טכנולוגיות חדשות,ויכולים בקלות לתת לך את המפרט בעל פה של כל מכשיר ומכשיר.

זה אומר שבשביל להקרא "חובבי אלקטרוניקה" הם צריכים להיות מנכ"לי טושיבה ?......לא נראה לי.

אני אוהב את תחום המוטוריקה,אבל אין לי בחנייה קאררה ג'י טי,אלא סוזוקי באלנו שנת 2001,כסופה עם 93,000 ק"מ.

אה כן,והיא אוטומטית.1.6 כמובן.

מה שמראה איזה חובב מוטוריקה אתה .

אז תגיד שאני חלק מהעדר ?

כן...

נכון....SO ?

SO... זה מראה כמה אתה אוהב את העניין

ויודע מה ?

יכול להיות שמחר אני אלך ברחוב,ומשאית תעלה עליי,ובזה הסתיים הפרק שלי בחיים,ובמקביל,אתה לא תצליח להתגרזן על עמוד חשמל,ותמשיך לנהוג עד 120 על HOT-HATCH.

וזה מסביר את מה שאמרתי על העתיד הקרוב והרחוק...

אבל יודע מה?

לפחות ניסיתי.

ניסית מה ?

לפי איך שאתה רואה את החיים , אני בטוח שלא...

אני יאשה פאשה , בנם של סווטלנה ובוריס , ראש החברה' אצלי בשכונה !

להנאתכם צירפתי סרטון וידאו מהנה-משעשע משהו,של מישהי שהצליחה להתגרזן על עמוד חשמל (ועוד עם מאזדה לאנטיס,לבנה,בטח של ליסינג...).

http://www.odedgallery.com/oded/c2.AVI

מצטער שזה היה ארוך.....

נ.ב

לגבי העניין שבשגללו נפתח התר'ד הזה,אני חושב שבאמת המשטרה מקשה מאוד כיום ובאמת היום ניתן להנות פחות ממכונית ספורטיבית מאשר בשנים קודמות,אבל עדיין זו לא הסיבה לא לקנות ספורטיבית.

צודק .

( אתה רואה , יש נקודת אור במה שרשמת... )

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כן בטוח שאני רוצה והייתי מעוניין במכונית ספורטיבית,אבל כמו שציינת,זה יותר נמוך בסולם העדיפויות בהשוואה לדברים אחרים (כמו לחסוך כסף לדירה,לימודים,ומעבר מתוכנן בקרוב לחו"ל לתקופה ארוכה).

אז בגלל שלא חונה לי ספורטיבית מתחת לבית אני לא נחשב לחובב מוטוריקה?

זה בערך כמו שאני אגיד לך,שאתה לא נחשב חובב מוטוריקה לעומת מישהו שיש לו אימפרזה טורבו STI, כי ברכב שלו יש יותר סוסים,טורבו,הוא פותח חזק יותר,וסוגר גבוהה יותר.

אז מה,בגלל שיש לו,סליחה על הביטוי, ז*ן ארוך יותר,הוא נחשב לחובב מוטוריקה גדול יותר ממך, או לחילופין,אתה חושב שהוא מגשים את החלום יותר ממך?

אני לא חושב כך,לדעתי לא צריך להיות בעלים של למבורגיני דיאבלו כדי להחשב חובב מוטוריקה,כי איזה רכב יש לך זה רק פונקציה של כסף.

אתה יכול להיות הבנאדם הכי בור ועם הארץ בכל הקשור למוטוריקה,שצריך הוראות הפעלה כדי לאתר את הדלת של הנהג,ועדיין,אם יש לך מספיק כסף,אתה יכול להיות כבר מחר הבעלים של מקלארן F-1, אז אתה חובב מוטוריקה גדול יותר ממני ?

כנס לפורום האספנות,ותגיד להם שאתה חושב שג'יי לנו חובב רכבי אספנות הרבה יותר גדול מהם,כי לו יש בחנייה איזה 7 מליון מכוניות אספנות משופצות ומדונדשות,לעומת זאת,לחבר פורום האספנות עם הכי הרבה רכבים יש אולי איזה 4 רכבים,וגם איתם הוא לא יודע להסתדר (בלי לפגוע כמובן בחברי פורום האספנים אותם אני מעריך מאוד,הדוגמה רק לצורך הבהרת נקודה).

בקיצור,איזה רכב יש או אין לך זה פונקציה (אך ורק) של כסף,ולא של כמה אתה חובב מוטוריקה.

נכון,השקעתי מעל 15K בתחביב שלי (מכוניות על שלט),והייתי עמוק בתחום,והיום הכל מועמד למכירה בגלל תוכניותיי,אז עכשיו תגיד גם שאני לא חובב את תחום מכוניות השלט?

במחשבה שנייה,הייתי צריך לתת את הדוגמה הזאת בהתחלה,כי היא ממצה את הנקודה הכי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך רכב עם מיליון סוסים בפנים !!!!

תכניס את לראש... כבר !!!!!

מספיק שתהיה לך 205GTI פשוטה וזה יסביר שאתה באמת חובב רכב ולא חובב מרחוק...

דין פרוטה כדין מאה .

זה לא למי יש יותר סוסים אלא מי באמת משקיע במה שהוא אוהב אם זו 205 או למבורגיני....

רק שגם את זה אין לך , אז איך אתה קורא לעצמך חובב רכב ? מקריאה ? מהגעה למפגשים ?

אולי אם אתה בן 16/17...

אז תעשה לי טובה...

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה,אני קורא את גיבוב השטויות שאתה רושם ורק צוחק (אל תעלב,אני אומר את זה בצורה ידידותית).

אני לא אכנס איתך לדיון אם אני קמצן או לא,אם אני חובב מוטוריקה או לא,כי האמת שאני,או מישהו אחר לצורך העניין,לא צריכים לתרץ ולהסביר לך או לכל אחד אחר.

לגבי רכב ספורטיבי בעתיד,אני מבטיח לשלוח לך בעוד מספר חודשים לאי מייל תמונות של המכונית שלי (לא ציינתי,הסיבה שבגינה אני חוסך כסף כרגע היא שאני טס לגרמניה לעבודה,וחלק ניכר מהכסף יופנה לטובת רכב ספורטיבי,סכום של כ-9000 יורו).

אז תגיד לי שאני לא חובב מוטוריקה בגלל שיש לי מטרה מסויימת (זה שהמטרה במקרה הזה היא קניית רכב ספורטיבי בחו"ל זה שולי לצורך העניין).

למה אין לי רכב ספורטיבי פה?

מהסיבה שבגללה נפתח השרשור,קשה להנות כאן ביום יום מרכב ספורטיבי,אם לא היו לי תוכניות על טיסה לחו"ל הייתי קונה ספורטיבית למרות הכל בארץ,אבל בגלל התוכנית לחו"ל,אני חוסך במשאבים כרגע.

ועדיין,גם אם אני אקנה את המכונית הכי מפלצתית בעולם,אני לא אגיד שיש כאן מישהו שפחות חובב מוטוריקה ממני בגלל שיש לו יפנומטית.

נ.ב

1.תודה על השיעור המאלף איך מביאים ילדים לעולם (אם תרצה,אלמד אותך בהזדמנות:wink: ).

2.אם היתה לי 205GTI מתפרקת,זה מה שהיה מרגיע אותך,וגורם לך לחשוב אותי לחובב מוטוריקה ?......

לדעתי כדי שתשפר את הרכב,כי יש לידי מישהו שמתחת לבית חונה לו פורש בוקסטר,נראה לי שהוא מזה הרבה יותר חובב מוטוריקה ממך,למרות שהוא נוהג בה בערך שעה בשבוע.

אבל יש לו פורש,זה העיקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רכב ספורטיבי בעתיד,אני מבטיח לשלוח לך בעוד מספר חודשים לאי מייל תמונות של המכונית שלי (לא ציינתי,הסיבה שבגינה אני חוסך כסף כרגע היא שאני טס לגרמניה לעבודה,וחלק ניכר מהכסף יופנה לטובת רכב ספורטיבי,סכום של כ-9000 יורו).

אז תגיד לי שאני לא חובב מוטוריקה בגלל שיש לי מטרה מסויימת (זה שהמטרה במקרה הזה היא קניית רכב ספורטיבי בחו"ל זה שולי לצורך העניין).

אההה... אז אתה כן חובב רכב... היית אומר את זה בהתחלה וחוסך לנו את כל הבלגן.

למה אין לי רכב ספורטיבי פה?

מהסיבה שבגללה נפתח השרשור,קשה להנות כאן ביום יום מרכב ספורטיבי,אם לא היו לי תוכניות על טיסה לחו"ל הייתי קונה ספורטיבית למרות הכל בארץ,אבל בגלל התוכנית לחו"ל,אני חוסך במשאבים כרגע.

ועדיין,גם אם אני אקנה את המכונית הכי מפלצתית בעולם,אני לא אגיד שיש כאן מישהו שפחות חובב מוטוריקה ממני בגלל שיש לו יפנומטית.

בעצם אתה כן רוצה מכונית ספורטיבית, אבל לא פה, כי אתה עובר לחו"ל. זה לגיטימי ביותר. אבל מכאן ועד להגיד שקשה להנות כאן ביום יום מרכב ספורטיבי זאת שטות. עובדה היא שאמרת שאם לא היו לך תוכניות על חו"ל, היית כן קונה כאן ספורטיבית בסוף. וזה בסדר גמור. אבל מי שקורא לעצמו חובב רכב אבל השאיפות שלו לא עוברות את רף הסוזוקי באלנו כי "מה אפשר לעשות עם ספורטיבית בארץ", או מין שטות כזאת, תסלח לי, הוא לא חובב רכב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדי שתשפר את הרכב,כי יש לידי מישהו שמתחת לבית חונה לו פורש בוקסטר,נראה לי שהוא מזה הרבה יותר חובב מוטוריקה ממך,למרות שהוא נוהג בה בערך שעה בשבוע.

אבל יש לו פורש,זה העיקר.

וואוו , פורש ? אמיתית ?

אפשר להיות חבר שלך ?

ועכשיו ברצינות . תקרא , תפנים ובאותה הזדמנות תנסה ללמוד להכיר בטעויות .

ובקשר לשפר בשביל הפורש , רק תדע שהצחקת קצת חברה' שמכירים אותי קצת...

אולי נארגן משהו , חסר לי קצת מזומנים .

בכל מקרה , שיהיה לך יום טוף , אל תשלח לי כלום למייל , שולחים לי מספיק שטויות גם ככה .

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני,מלכתחילה (ואתה יכול לראות את זה בהודעה הראשונה שכתבתי) אמרתי שלמרות שהמשטרה מקשה נורא,והכבישים חרא וכו',עדיין זה לא תירוץ לא לקנות רכב ספורטיבי.

כן,אני חובב רכב,ורוצה שתיהיה לי מכונית ספורטיבית,אבל זו לא הנקודה.

הנקודה היא שלא צריך להיות בעלים של מכונית ספורטיבית כדי להיות חובב רכב,כי לא לכל אחד יש את התקציב בשביל זה.

ואם לא היו לי תוכניות לטוס לחו"ל מזמן הייתי מתעניין לגבי קניית רכב ספורטיבי.

ויאשה,תפסיק להיות תקוע בתחת של עצמך ולחשוב (לפי מה שאתה כותב לפחות) שאתה הכי כלי כלי פטיש אויר,ואתה חובב הרכב הכי גדול בעולם.

אגב,מייקל שומאכר נוהג בפרארי פורמולה 1,ועדיין לדעתי הוא לא נחשב לחובב רכב גדול ממך,אלא פשוט המיקום הגאוגרפי שלו איפשר לו ללכת רחוק יותר עם החלום מאשר לך,זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שאפשר להיות חובב רכב בלי שיהיה לך התקציב לקניית מכונית ספורטיבית, מספיקה השאיפה למכונית כזאת בשביל שאחשיב אותך חובב רכב. אבל אם תקח מישהו שיש לו התקציב, אבל הוא מתפשר על באלנו - הוא פשוט לא.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויאשה,תפסיק להיות תקוע בתחת של עצמך ולחשוב (לפי מה שאתה כותב לפחות) שאתה הכי כלי כלי פטיש אויר,ואתה חובב הרכב הכי גדול בעולם.

.

וואלה , לא בתחת של עצמי , אלא במושב של קארט.... ( עוד כמה שניות לפחות , רק נגמור לרשום... )

לא חובב רכב הכי גדול בעולם , אבל משקיע במה שאני אוהב .

בניגוד אליך ול 70% מהאנשים כאן . כואב ? שיכאב !

אני לא אתנייד בבאלנו אוטו' כשבפחות כסף אני מעמיד 205/AX ספורטיבית ומקסימום מתפשר בנוחות...

פחות כסף להשקיע על קניית רכב

פחות הוצאות שנתיות ( תחשיב ביטוח וטסט ותבין שאני צודק )

אז תבין איזה בולשיט אתה מנסה להאכיל אותנו !

אני לא אוכל בולשיט , פיצה לעומת זאת כן . ( לא באוטו כמובן... )

מה מונע ממך למכור את הבאלנו ולהביא משהו זול יותר ומהנה יותר ?

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יורשה לי להגיב [אני יודע שאסור לי, נגמרו לי הכדורים, אבל שיהיה] אני חושב שכולכם מדברים שטויות.

זה לא משנה אם אתה זכר או נקבה, אם אתה חובב רכב או חובב בננות, זה משנה ההרגשה שיש לך בפנים, בנאדם יכול לנהוג על אופניים, על קורקינט, על לאנטיכס, על פורד ברנדה עם 450 כ"ס ועל סובארו DL עם מדבקות של ריגר טיונינג [או איך שלא קוראים לזה] ועדיין להרגיש על גג העולם [מזכיר לי כשהייתי בכיתה ו' ובניתי עגלה משולחן בית ספר ביחד עם ציר וגלגלים של פח אשפה וירדתי איתם את הירידה הכי גבוהה וארוכה בקרית אתא, הרגשתי שאני מינימום איירטון סנה]. אם אני למשל [שאני לא מחשיב את עצמי בתור חובב רכב, אלא חובב ישבנים של בחורות] לא הייתי מחזיק בבית סטוק של עיתוני פורנו, זה היה אומר עלי כבנאדם שאני לא סוטה מין [מה הקשר].

בקיצור, מה שאני בא להגיד, שתעזבו אתכם משטויות, כל בנאדם שגולש פה בפורום, לדעתי הוא חובב רכב [מלבד כמובן, עבדכם הנאמן, שאני כידוע חובב ישבנים], ההקבלה שלכם היא לא נכונה, בחור כמו יאשה שאותו אני מאוד מעריך, יכול להיחשב בעיני כפריק של מכוניות, כי הוא משקיע את כל מה שיש לו בצמצום המשקל של הרכב שלו, ובעיקר בפיתוח טלטלים מחוזקים :smile: , כמו גם שאני מעריך את שאר החבר'ה פה, שמשקיעים הרבה מעצמם בכתיבת שטויות [כמוני למשל, שמטפס כרגע על הקירות בבית].

עזבו אתכם משטויות, לכו תראו את דנה מודן בטלויזיה [עוד 20 דקות בערוץ 10], אולי אז תלמדו.

ותיזהרו ממני, אני שולח עוגות עם קרם שמתפוצצות בפרצוף! :lol:

* אני מקווה שכולם הבינו את ההומור הזה, הכל נרשם בהלצה, כדי לשבור קצת את הקרח :wink:

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אני לא מוכר את הבאלנו?

אם זה היה הרכב שלי הייתי מוכר אותו (יותר נכון לא הייתי קונה אותו) למרות שמכנות אני אומר לכם,מדובר במכונית שהכי קשה לגרום לה להכנס למוסך שלא בטיפול מתוכנן (10K וכו'),אבל מה לעשות,הרכב של ההורים שלי.

ואתה יודע מה,אני בטוח שלמרות הביטוחים שעולים המון ביפנומטיות,עדיין לא היה יוצא לי יותר יקר מאשר 205GTI מתפרקת,כי אתה לא יכול להשוות בכלל את הכמות פעמים שהאנטישמית תבלה במוסך לעומת היפנית.

וזה לא שיש לי בעיה עם מוסכים,להיפך,אם הייתי קונה מכונית דוגמת 205GTI זה היה אך ורק במסגרת פרוייקט שיפוץ כללי של הרכב (לא יישור קו,אלא הבאת מנוע חדש,פחחות וצבע כללית,ובקיצור בניית הרכב מחדש,נראה לי אחלה פרוייקט),מה גם שאני חצי גרמני,אז אני לא סומך על אף אחד בעניין טיפול ברכב חוץ ממני (הכוונה שגם אם אני אקנה רכב שכולם יגידו לי שהיה הכי מטופל ושמור בעולם,אני עדיין אפרק לו את הצורה ואשפץ אותו מ-א' ועד ת').

זה שתגיד שאני לא חובב רכב,וואלה לא מזיז לי,בטח שלא כואב לי (ביננו,אבל בלי שכולם ידעו וישמעו, כבר עברתי בחיים דברים הרבה יותר קשים,אתה יודע,חברים שנהרגים לידך בצבא,תקריות ירי וכו',אז אל תדאג,לא כואב לי).

ואל תאכל פיצה באוטו......

רוני אני לא מסכים איתך,כי אם מדובר עכשיו בבחור שמה לעשות,האיש למעלה התאכזר אליו ואין לו ממון, אז תגיד שהוא לא חובב רכב בגלל שלא מעניין אותו לקנות רכב,ספורטיבי או לא ספורטיבי, אלא מעניין אותו יותר איך הוא סוגר את החודש.

לעניות דעתי,סוג הרכב שיש לאדם הוא רק פונקציה של כסף,כמו שמישהו רוכש לעצמו BMW 745, לא בהכרח בגלל שהוא כזה מחובר למוטוריקה ומה שמעניין אותו זה לא דריפטים,אלא הוא קנה אותה בגלל שהוא מנכ"ל של אללה ובסקטור הזה ידוע ש-BMW מהסדרות הגבוהות זה סמל סטטוס.

אבל פה כבר נכנסנו לסוציולוגיה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל להבין ,

זה לא מה יש , אלא אם יש...

בעלים של 205 שמשקיע ת'תחת בלהחזיק את האוטו כי זו האהבה שלו יחשב בעיניי ליותר חובב רכב מאשר אחד שיש לו למבורגיני דיאבלו אינטגרלה אינג'קשן ( קוואטרו כמובן ) בגלל שיש לו כסף להחזיק אותה .

מקווה שהבנת .

ואל תנסה למצוא סיבות , כבר אמרנו שיש יוצאי דופן , אז אל תביא לי אחד שמקבץ נדבות ותסלח לי אבל מקבצי נדבות לא שוררים כאן , כי אין להם אינטרנט ומחשב בבית לגלוש...

ולך יש את האפשרות להיות בעלים של ספורטיבית קטנה . נקודה .

אמא , אבא , יאשה , במבה . זה לא תירוצים .

10 אלף על 205 ויש לך בשאר הכסף אחזקה ל 7 שנים בשקט....

אני לא מכריח אותך לקנות , אבל אל תספר סיפורים .

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, יאשה הוא ילד חביב עם וריד מנופח (וריד במצח, לא למטה משם).

אני אנסה להסביר אותו.

מכיר את המשפט "יופי הוא בעיני המתבונן"? אה..

בולשיט!

זה שאתה מגדיר את עצמך חובב רכב (לא משנה כרגע אם אתה כן או לא), לא הופך אותך לכזה.

יש איזה דברים מסוימים שצריך לעשות בשביל לאמת את זה (ולא שאתה חייב למישהו משהו).

אומנם יאשה (אוהד או קוקי, אם היית מכיר אותו יותר טוב) הוא לא זה שיקבע מה הכללים, אבל...

אם יש לך תקציב של 30-40K ואתה קונה קורולה במקום 306S16 (או אופל אסטרה GSI), אתה לא חובב רכב.

אף אחד לא ביקש ממך להיות קיצוני ולנהוג על קייטרהאם ביומיום.

אומנם יאשה קצת קיצוני, גם בחיים וגם על מה שהוא נוסע, אבל הוא לפחות בכיוון.

אולי הוא מוכן לוותר על יותר כסף ממני, בשביל התחביב שלו, אבל שנינו לפחות מוכנים קצת להתפשר.

לגבי הילד השחור. קצת הסברים למה הוא יצא כזה (תמיד רציתי לרשום את השורות הבאות..).

כשאתה תנהג על רכב שבנית את רובו/כמעט כולו. תבין.

הוא אומנם בן 15 (הרכב) אבל נראה כמו בן 3 חודשים. תבין.

כשתסע על רכב שפורשה בוקסטר זאת עגלה לידו (ת'אמת, חוץ מ-911 טורבו, אף פורש לא תזיז לו יותר מדי). תבין.

כאשר פחות או יותר, תנהג על הרכב הכי חזק (או אחד מהחזקים) מסוגו (הדגם) בעולם!. תבין.

ודרך אגב, עם קצת ניסיון וידע, אפשר להביא 205GTI למצב אמין מאוד, בסכומים נמוכים בצורה מגוחכת (פחות מ-30K כולל הקניה והביטוחים).

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...