Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

ידידי, אני שמח שגיגלת סטארלינק בגלל הודעה שלי ולפחות עשית מאמץ. זה לזכותך.

ניסיתי להסביר לך שבקרוב (גם היום, בשת"פ מפעחל סלולרי) אפשר להתחבר אליו ישירות ממכשיר סלולרי, בלי צלחת לווין או צלחת חומוס.

או שלא קראת או שלא הבנת.

לא נורא, החיים קצרים מדי מכדי להתווכח על עובדות.

מאחל לכולם שתמשיכו להתמרמר רק על הזדמנויות כלכליות טובות שפספסתם, ולא חו"ח דברים רציניים יותר שיכולים לקרות לבני אדם.

• אהבתי 1
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כתבת ראיון עם איזה בעל חברת השקעות...

ציטוט

אז למה אתה לא בקריפטו?
"עד היום אני לא מבין למה ביטקוין שווה 16 אלף דולר, ולא 160 אלף או 1,600. מה? למה? אף אחד לא יכול להסביר כמה זה שווה".

...

אתה כן אדם סקרן, פוגש אנשים, וכאן מהרגע הראשון שמרת מרחק. כאילו משהו הריח לך לא טוב.
"אני תמיד מחפש מה הבעיה שפותרים. ולפעמים השימוש הוא לטובת דברים שאתה לא רוצה שהממשלה תדע — פשע, העלמת מס או דברים אחרים. המכנה המשותף הוא שאתה לא יכול לעשות מעקב. זה כאילו היתרון הגדול של קריפטו אבל בעיניי הוא חיסרון, לפחות ברוב השימושים הלגיטימיים. אם, למשל, אני מעביר כסף בקריפטו למישהו ובטעות הוספתי אפס, אין undo כמו בהעברה בנקאית נורמלית. למה צריך מערכת שאין בה undo ואי אפשר להתחקות אחרי הבן אדם? היתרון היחידי של זה הוא באזורים השחורים. זה תמיד נראה לי שרלטני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני קראתי ראיון עם רוברט קיוסאקי, מחבר הספר 'אבא עשיר אבא עני' שלא מוכן להשקיע במניות בכלל, רק במתכות ונדל"ן.

דיעה היא כמו חור של תחת, לכל יש אחת.

לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ליפיגויפה שאתה חושב שגיליתי את הסטארלינק היום. כישראלי הוא לא רלוונטי לי כל עוד אין שירות בישראל, אז כנראה שהוא ישפיע עלי רק בצד של נזק סביבתי. סקרן איך תעשיית החלל תתמודד עם ה-40,000 לוויינים או כמה שמתכנן מאסק כאשר תתכנן הצבת לוויינים לצרכים אחרים (שמשפיעים על כולנו). ועוד שורה לא קטנה של השפעות סביבתיות שליליות.

דרך אגב, נשמע שאתה שמח שהסטארלינק יפיל את חברות התקשורת המסורתיות. אני מתלהב פחות, מונופול של מאסק לא יותר טוב. 

ולגבי ה"הזדמנות" שהפסדתי (?) - אמא שלי נוהגת לומר "אתה יודע כמה הרווחתי מכל כרטיסי הפיס שלא קניתי?". 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגבי סטרלינק -  לא שמח ולא עצוב. אין לי שליטה בנושא.

ואגב, לא יהיה מונופול. כבר עכשיו רשת אירידיום ( אירידיום נקסט החדשה, לא ההיסטורית) מתחרה בה ויהיו עוד.

כלכלת שוק זה דבר יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ליפיגו כתב:

מאחל לכולם שתמשיכו להתמרמר רק על הזדמנויות כלכליות טובות שפספסתם, ולא חו"ח דברים רציניים יותר שיכולים לקרות לבני אדם.

זו לא היתה הזדמנות כלכלית לדעתי, אלא יותר כמו הזדמנות להיכנס ראשון למשחק (הונאת) פירמידה.

מי שהרוויח שיהיה לו לבריאות. אני כן מתמרמר על זה שהרווחים באו על חשבון כולנו בצריכת אנרגיה אדירה, בזבוז משאבים וזיהום אוויר.

• אהבתי 3
  • משעמם 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

חזרנו אליכם.   https://www.cnn.com/2023/08/17/business/evergrande-files-for-bankruptcy/index.html

ישנה שמועה עקשנית שענקית הבניה הסינית Evergrande הנפיקה אג"ח תאגידי עבור מטבע Tether (USDT) בכמויות ענק.  הסבר קצר - אחוז נכבד מהעסקאות בביטקוין עד היום התבצעו במטבע USDT, כך של Evergrande  היה כביכול אינטרס להנפיק אג"ח זבל, לקבל עבורו USDT ולרכוש איתו ביטקוין (ובדרך להטיס את ערכו לשמיים) ואז למכור בשביל מזומנים אמיתיים מהריטייל בשביל להישאר בחיים.  עד היום. 

אמיתי או לא?  עם 270 מיליארד דולר בחובות, בשעות \ ימים הקרובים נגלה...

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 18.8.2023 בשעה 01:31, tzahico כתב:

חזרנו אליכם.   https://www.cnn.com/2023/08/17/business/evergrande-files-for-bankruptcy/index.html

ישנה שמועה עקשנית שענקית הבניה הסינית Evergrande הנפיקה אג"ח תאגידי עבור מטבע Tether (USDT) בכמויות ענק.  הסבר קצר - אחוז נכבד מהעסקאות בביטקוין עד היום התבצעו במטבע USDT, כך של Evergrande  היה כביכול אינטרס להנפיק אג"ח זבל, לקבל עבורו USDT ולרכוש איתו ביטקוין (ובדרך להטיס את ערכו לשמיים) ואז למכור בשביל מזומנים אמיתיים מהריטייל בשביל להישאר בחיים.  עד היום. 

אמיתי או לא?  עם 270 מיליארד דולר בחובות, בשעות \ ימים הקרובים נגלה...

מה קורה עם זה? כי לא נראה שביטקוין  מת 

עריכה אחרונה על ידי maxcher
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אני לא מכיר בועה שמתפוצצת פעמיים, או שלוש
ככה נראית קריסה? 72k למטבע

עריכה אחרונה על ידי maxcher
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על "נייר" שהערך שלו היה 61K$ במרץ 2021, מדובר בתשואה די גרועה ל"נייר" כזה הפכפף ומסוכן.

כמה היית מרוויח אם היית שם את הכסף שלך באנבידיה? כמה בטסלה? יותר, הרבה יותר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, farkash7 כתב:

אנחנו מדברים על "נייר" שהערך שלו היה 61K$ במרץ 2021, מדובר בתשואה די גרועה ל"נייר" כזה הפכפף ומסוכן.

כמה היית מרוויח אם היית שם את הכסף שלך באנבידיה? כמה בטסלה? יותר, הרבה יותר.

תלוי כמה פעמים הייתי קונה ומוכר בדרך

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חכה, זה עוד לא גדל עד הסוף.

גם אם זה פונזי, זה אחלה כסף😉

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

חכה, זה עוד לא גדל עד הסוף.

גם אם זה פונזי, זה אחלה כסף😉

לא שאני רואה קשר לפונזי, אבל מי שיוצא מפונזי בזמן, יכול להרוויח בגדול

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...