Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

כולם חכמים בדיעבד. גם אני הייתי מושקע שם קניתי ב 250 ומכרתי ב 200 כי קפץ הסטופ. אם ידעת, למה לא עשית שורט עליה. היית עושה ארגזים של כסף. 

כל השקעה היא ספקולטיבית, גם קריפטו. 

היום מאד קשה לנתח מניות, כי מה לעשות הם מנותקות מהפנדמנטל שלהם. אז גם שם זה הימור.

קריפטו זה קונספט. האם הוא יתפוס או לא, רק העתיד יקבע. בינתיים, לאט לאט הוא הופך למיינסטרים. זו עובדה.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעה, ArikM כתב:

כולם חכמים בדיעבד. גם אני הייתי מושקע שם קניתי ב 250 ומכרתי ב 200 כי קפץ הסטופ. אם ידעת, למה לא עשית שורט עליה. היית עושה ארגזים של כסף. 

כל השקעה היא ספקולטיבית, גם קריפטו. 

היום מאד קשה לנתח מניות, כי מה לעשות הם מנותקות מהפנדמנטל שלהם. אז גם שם זה הימור.

קריפטו זה קונספט. האם הוא יתפוס או לא, רק העתיד יקבע. בינתיים, לאט לאט הוא הופך למיינסטרים. זו עובדה.

מה שידעתי זה שאין לחברה הזו עתיד מזהיר וחבל על הזמן.

למה לא עשיתי שורט? גם חברה גוססת או כזו שתקועה במקום יכולה לשרוד שנים…

שורט עולה כסף ולא מעט. להחזיק שורט במשך שנים יכול להניב המון הפסדים.

יש הבדל גדול בין לצאת מהשקעה ללעשות שורט. אלו שני דברים שונים לגמרי.

קריפטו לא הופך לשום מיינסטרים. זה שאנשים מכירים את זה או סוחרים בזה לא אומר שזה מיינסטרים. כ״מטבע״ אין לו שום שימוש ולכן הוא לא מיינסטרים. מכשיר הימורים ידוע הוא כן.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, בנקים מתחילים לאפשר מסחר בזה, לא אתפלא אם יש בנקים בארצות הברית שאפילו מחזיקים בכמה ביטקויינים.

לאט לאט.

אני לא מנסה לשכנע אותך שביטקוין זו השקעה נבונה. שכל אחד יעשה את הבדיקות שלו ויבחן את רמת הסיכון שהוא מוכן לקחת. 

והעצה הכי טובה שאני יכול לתת למישהו, זה שימו סטופ לוס.

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הביטקוין. באמת. נגיד ומטבע קריפטו זה העתיד. למה דווקא ביטקוין? לא יכול להיות מטבע אחר יותר טוב? אנשים אומרים שיש רק X יחידות ממנו. אז פאקינג מה? זה חמצן? העולם יחרב אם לא יהיה ביטקוין?

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

קריפטו לא הופך לשום מיינסטרים.

לא מדויק. לקריפטו יש לפחות שני וקטורים מרכזיים:

- מסחר במטבעות. מאוד ספקולטיבי, בחלקו מנוהל בצורה מרושלת עד נפשעת (צלזיוס, לונה, FTX וכו'). לרוב המטבעות אין ערך "אמיתי" בתור מטבע (תשלום עבור מיסים, שירותים וצריכה). אישית, אני לא מאמין בוקטור הזה לטווח ארוך.

- פלטפורמה/טכנולוגיה המייצגת מאגר מידע מבוזר, מאובטח ואמין שיכול לשמש את הרשויות, מוסדיים והקמעוניים עבור: העברות, משמורנות, הסדרים, הנפקת אג"חים וכו'. הכניסה של הרגולטורים, בנקים מרכזיים שבוחנים ובודקים הנפקת CBDCs, גופים מסחריים וקמעוניים שבוחנים קבלת תשלומים על בסיס דולר "דיגיטלי" בהחלט הופכים את הוקטור הזה למיינסטרים(*). 

בעוד וקטור 1 ימשיך להתקיים בנפח כזה או אחר, וקטור 2 הוא ככל הנראה הבשורה האמיתית. הוא תלוי ביכולת של בלוקצ'יין כלשהו לספק את התשתית הנדרשת עבור התעבורה הצפויה.

(*) כשאני אומר מיינסטרים אני לא מתכוון שיותר ויותר אנשים מחזיקים בפועל כמה מטבעות דיגיטליים כשהמפתח הפרטי כתוב להם על דף במגירה. אני מתכוון שהגופים הגדולים מפסיקים להתייחס אליו בתור גחמה או טרנד חולף אלא משקיעים משאבים כדי לבדוק היתכנות להוזיל לעצמם עלויות מחשוב/כוח אדם/חשבונאות וכו'. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה אתה מזלזל? אם יש לך ארגון פשע, במה אתה משלם על סמים ונשק לחיילים?  בשקלים?

אתה תלך לכלא לא על הרציחות והסמים אלא על המיסים.

יש לזה אחלה שימושים לקריפטו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Gosser1860 כתב:

כשאני אומר מיינסטרים

יש מרחק רב בין לקבל הכרה ולגיטימציה לבין להפוך למיינסטרים. אם תשאל עשרה אנשים ברחוב איך משלמים במטבע קריפטו, כנראה שאף אחד מהם לא ידע לענות לך. כדי למצוא אחד שכן, תצטרך לשאול אולי שלושים איש וגם הם בחתך גילאים והשכלה מאד ספציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת...זה התירוץ שלך? 

תנסה לשאול אנשים מעל 60 איך עושים העברה בנקאית באפליקציה.

זה לא מדד של כלום. 

הכוונה שלי למיינסטרים היא שבנקים כבר לא מתייחסים לזה כאל הזייה. הם מתחילים לאפשר מסחר בזה. 

בדיוק כמו זהב. אף אחד לא מסתובב עם אונקיות זהב, ובטח לא משלם עם זה לאף אחד.

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה למיינסטרים זה שההעברה מתבצעת בטווח של שניות בלי ששער החליפין ישתנה בזמן הזה. 

זה מה שנדרש כדי לקנות ק''ג עגבניות בשוק. סוחר לא יחכה 10 דקות לאישור העסקה. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...