Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

לא הבנתי  -

אתה ממליץ ליסוע לעיר אחרת לקחת את החבילה אבל אתה לא נסעת...?

כנראה הנסיעה לא השתלמה. 

לא צריך לצאת בהצהרה גורפת.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה, חברות דואר בחו"ל מחזיקות את המשלוחים לישראל בהולד בשל היעדר טיסות.

יש לי חבילות שממתינות בלטביה, גרמניה, שוודיה.

אמזון לא מוציאים בכלל את המשלוח לישראל אלא מעכבים את ההזמנה עד שיהיו טיסות.

איביי חסמו זמנית את האפשרות להזמין מארה"ב לארץ.

משלוחים בחברות שילוח מגיעים כרגיל, ככה שהזמנתי מאיביי לכתובת בארה"ב ומשם אשלח בdhl.

דואר מאנגליה כן בדרך ככל הנראה.

עליאקספרס מתריעים על עיכוב ולא ברור לי מה קורה איתם.

כל הדברים שהיו בארץ במיון הגיעו אלי, למעט פריט שהגיע בחג והמתין לבדיקת רשויות אכיפה ושוחרר היום.

אשמח לכל עידכון על דברים, שזזים לכיוון ישראל, בתקווה במהרה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.10.2023 בשעה 14:22, FlicK כתב:

הזמנתי מUK לפני שבוע,לפי המספר מעקב החבילה עוד תקועה שם.

זה דווקא נורמלי ב-uk. מעולם לא הגיעה לי משם חבילה בטווח זמן סביר, אפילו עם אמזון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.10.2023 בשעה 12:21, yairw כתב:

המשלוח בבני ברק בידיים של הדואר, עם המזל שלי זה יהיה פרק בקומדיית טעויות, אגיע לבני ברק, יגידו לי שזה כבר נאסף חזרה למשלוח אליי, אחזור הביתה ואגלה שזה בבני ברק עדיין.

יפה,

אחרי שפניתי אל הדואר והסברתי להם,

שחבילות צריך לשלוח לכתובת שרשומה עליהן ולא לאיפה שבא להם - חזרו אליי אחרי שבוע+ ואמרו שאספו אותה למשלוח חוזר,

מבני ברק שלחו לבינימינה, עכשיו זה רק עיר אחת רחוק ממני, מי אמר שאין שיפור?

כעת אני בלבטים אם להמשיך לדרוש מהם לשלוח אליי או להרים ידיים ולאסוף

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בר מזל. 

תראה מה היה לחבר הפורום @natco

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהדואר אצלנו מתחיל להדביק פערים... ביום ראשון קיבלנו חבילה קטנה שנשלחה בתוך הארץ בתחילת אוגוסט והיום חבילה קטנה שנשלחה מסין בתחילת יולי...

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלחמה. המוני אזרחים מתנדבים ותורמים כדי שלחיילים יהיו מטענים לסלולרים כדי שיוכלו להשאר בקשר עם המשפחה.

ומה תרומתו של דואר ישראל? מחזיר את הגלויות.

מי יתן וגלויה של חייל מעזה תגיע ליעדה לפני שהמערכה הזו תגמר.

אבל היי, זה בחינם.

image.thumb.png.ca38de91782016264e8abcc80021af08.png

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לעדכן שאמאזון, אחרי שהחזיקו חבילות אצלם התחילו כנראה למצוא טיסות. חבילה שהתעכבה בחו"ל ב-14.10 יצאה על טיסה ב-24.10 והגיעה אלי היום:

image.thumb.png.a6fa688f276873196c8198dd59551bab.png

image.thumb.png.822604fd7bda02771c923cc45903d4e0.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 חבילות מגרמניה מתחילת אוקטובר הגיעו לארץ בשבוע שעבר.

חבילה גדולה בשווי 400 אירו מגרמניה שהמתינה שבועיים בסטטוס "ממתין לטיסה" שינתה סטטוס ב25.10 לאוקטובר ל"הועבר למשלוח ימי". שאף פעם לא ראיתי.

מליטא חבילה אחת שהמתינה הרבה זמן כנראה התקדמה אבל עדיין לא הגיעה לארץ.

שוודיה, צ'כיה לא זז.

מאנגליה כן מגיע בזמן סביר.

עליאקספרס מגיע ממש לאט.

העברתי את כל ההזמנות החדשות שלי לבלדרות שמגיעה תוך כמה ימים כרגיל.

הזמנה קודמת שעשיתי באמזון והמתנתי שבועיים שתתחיל לזוז, ביטלתי אותה.

היום עשיתי הזמנה של 9 פריטים מאמזון עם משלוח priority, זמן האספקה המובטח שבועיים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

למישהו קרה הדבר הבא?

בבדיקה שגרתית של מספר המעקב שלי, גיליתי שיש עדכונים בדואר ישראל שלא קיבלתי אותם ב-SMS:

כתוב שביום חמישי החבילה הגיעה לבית עסק X, שנשלח מסרון, ו״נמסר ליעדו״. הכל ביום אחד. 

כמובן שמסרון לא קיבלתי, אז הגעתי לבית העסק המדובר והם אמרו לי שזה לא הגיוני, כי מספרי המדף שלהם הם תלת ספרתיים ומספר המדף שמופיע בדואר ישראל מורכב מ- 4 ספרות. 

הבעיה שעכשיו מבחינת דואר ישראל החבילה ״השלימה את התהליך״, אז גם אין לי איך לבוא לטענות אל מול המוכר המסכן.

אשמח לדעת אם מישהו נתקל במצב הזה והוא מסתדר לאחר כמה ימים, או שיש מישהו לפנות אליו. 

• מבאס 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי משהו קצת שונה אבל עם תוצאה דומה. 

הלכתי לקחת חבילה וקיבלתי מייל תודה שלקחתי 2 חבילות.

אז מבחינת המוכר כבר אספתי את החבילה וההזמנה נסגרה, פניתי לדואר ישראל שפתחו פנייה והם מחפשים את החבילה.

אין לי ציפיות גדולות שימצאו אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...