Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

לפני שעה, Fraysa כתב:

למישהו קרה הדבר הבא?

בבדיקה שגרתית של מספר המעקב שלי, גיליתי שיש עדכונים בדואר ישראל שלא קיבלתי אותם ב-SMS:

כתוב שביום חמישי החבילה הגיעה לבית עסק X, שנשלח מסרון, ו״נמסר ליעדו״. הכל ביום אחד. 

כמובן שמסרון לא קיבלתי, אז הגעתי לבית העסק המדובר והם אמרו לי שזה לא הגיוני, כי מספרי המדף שלהם הם תלת ספרתיים ומספר המדף שמופיע בדואר ישראל מורכב מ- 4 ספרות. 

הבעיה שעכשיו מבחינת דואר ישראל החבילה ״השלימה את התהליך״, אז גם אין לי איך לבוא לטענות אל מול המוכר המסכן.

אשמח לדעת אם מישהו נתקל במצב הזה והוא מסתדר לאחר כמה ימים, או שיש מישהו לפנות אליו. 

קרה לי משהו דומה, אבל אם אני זוכר נכון זה היה מאמזון ופניתי למוקד של דואר ישראל לחבילות אמזון, שהוא יעיל בניגוד לרגיל של הדואר.

המוקדן אצר לי שלא צריך לעשות כלום ולמחרת זה הגיע לנקודת חלוקה הנכונה.

לא הייתי בונה על זה, תפנה למוקד ותעלה את הסיכוי לקבלת החבילה מ1% ל3%.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין,
יש לי שני משלוחים מאמזון שנמסר כי היגיעו למרכז המיון במודיעין ב 6 לחודש ומאז כלום, אין עדכון. שני משלוחים שהזמנתי אחר כך כבר הגיעו והרבה לפני הזמן המוערך המקורי.

מה שהכי מעניין זה ששני המשלוחים שמתעכבים כוללים רק מגבות ספורט, לחדר הכושר 🫢 לא משהו שילך לבדיקת מכס/מכון תקנים.

לפי מעקב משלוחים, אחד נמצא עדיין במודיעין נכון לאתמול והשני עבר לתל אביב בכלל ואין כל עידכון מאז ה 6 בחודש.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

האם אפשר להגדיר בית עסק שאני לא רוצה שיגיע אליו(שעות פתיחה.חניה וכד). היום קיבלתי הודעה מהדואר לאסוף מבית עסק שפתוח עד 15. אנשים .צריכים לקחת יום חופש כדי לאסוף חבילה.למה אין סטנדרטים של שעות פתיחה כולל אחר צהריים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבועיים האחרונים הגיעו אלי ואל הבנים שלי כמה חבילות, בהודעה ביקשו ממני ״לבחור״ בית עסק לאיסוף, אלא שהמבחר היה בית עסק אחד מרוחק מביתי, באיזור בלי חניה ברדיוס של מאות מטרים ועם שעות פתיחה כמו בשנות ה-60. למזלי אישתי הבינה שמדובר בחבילות חשובות, וכפנסיונרית מצאה זמן להגיע לשם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באדיקות טורח להיכנס לכל הודעה ולבחור את מיקום המסירה הרצוי, מקבל הודעה שהבקשה התקבלה - והם שולחים למקום אחר בעיר 90% מהפעמים

• מבאס 2

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, שלומיש כתב:

האם אפשר להגדיר בית עסק שאני לא רוצה שיגיע אליו(שעות פתיחה.חניה וכד). היום קיבלתי הודעה מהדואר לאסוף מבית עסק שפתוח עד 15. אנשים .צריכים לקחת יום חופש כדי לאסוף חבילה.למה אין סטנדרטים של שעות פתיחה כולל אחר צהריים?

בתקופת הקורונה, כ-ל החבילות שלי הועברו לאיזה סניף דואר קטן ומHורBן באיזה חור שממש לא נוח לי להגיע אליו. 

זו כבר פחות הנקודה. 

הנקודה היא, ששעות הפתיחה שלו השתנו כל שבוע... ימים שהוא פתוח עד 18 השתנו, אחרי זה נהיה פתוח רק עד 16, אחרי זה רק 15, קיצר PיזדייZ.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חבילה שמופיע עליה סטטוס "Delivery Attempted - No Answer״ ב-17Track ב-12/03, 20/03, 24/03, 26/03 (היום),

אבל באתר של דואר ישראל הסטטוס האחרון הוא ״בתהליך העברה לנמען - מחלקת דוורים״ ב-12/03 בלבד.

מישהו יודע להסביר את הדיסוננס הזה?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ,

פשוט מאוד , 

ישראבלוף.

כנראה שהדואר מחויב לחלק את החבילה תוך X ימים. בכדי לעמוד בדד ליין , הוא מדווח על נסיון לחלוקה , 

עמד בדרישות 

בפועל החבילה עדיין בדרך. 

יהיה נסיון חלוקה שני כנראה , בקרוב , והוא כנראה גם יצליח 

הכל השערה שום דבר לא מבוסס או מידיעה פנימית 

• אהבתי 1

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 26.3.2024 בשעה 16:43, Fraysa כתב:

חבילה שמופיע עליה סטטוס "Delivery Attempted - No Answer״ ב-17Track ב-12/03, 20/03, 24/03, 26/03 (היום),

אבל באתר של דואר ישראל הסטטוס האחרון הוא ״בתהליך העברה לנמען - מחלקת דוורים״ ב-12/03 בלבד.

מישהו יודע להסביר את הדיסוננס הזה?

הסטטוס נשאר אותו דבר מה-12/03 ״בתהליך העברה לנמען - מחלקת דוורים״ ללא עדכון.

פתחתי פניה לדואר ישראל באתר, כמובן שלא הגיבו, גם אחרי שבוע. היום החלטתי לפנות אליהם בצ׳אט באתר. הצ׳אט שלהם לרוב לא עובד,

אבל משום מה היום הוא כן החליט לעבוד ותראו איזה הזוי:

image.png.39325f7edb97d408f5b5292c19030193.png

כששאלתי אותה איך היא מסבירה את זה שלי רשום שהעדכון האחרון הוא מה-12/03 ומאז כלום ואצלה יש עדכון חדש, היא ענתה:

image.png.43f11ba3b3bba0e605e44bad9dc12ae2.png

היא בעצם אומרת שיש לה עדכון נוסף שפשוט לא מונגש אלינו, ללקוחות. פשוט הזוי, אין לי מילים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Fraysa כתב:

היא בעצם אומרת שיש לה עדכון נוסף שפשוט לא מונגש אלינו, ללקוחות. פשוט הזוי, אין לי מילים.

בוט / צ'אט עקום.

כמו הדואר בדיוק.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.4.2024 בשעה 19:00, Fraysa כתב:

הסטטוס נשאר אותו דבר מה-12/03 ״בתהליך העברה לנמען - מחלקת דוורים״ ללא עדכון.

פתחתי פניה לדואר ישראל באתר, כמובן שלא הגיבו, גם אחרי שבוע. היום החלטתי לפנות אליהם בצ׳אט באתר. הצ׳אט שלהם לרוב לא עובד,

אבל משום מה היום הוא כן החליט לעבוד ותראו איזה הזוי:

image.png.39325f7edb97d408f5b5292c19030193.png

כששאלתי אותה איך היא מסבירה את זה שלי רשום שהעדכון האחרון הוא מה-12/03 ומאז כלום ואצלה יש עדכון חדש, היא ענתה:

image.png.43f11ba3b3bba0e605e44bad9dc12ae2.png

מעדכן שוב:

עדיין לא ענו לי לפנייה ולא היה אף עדכון, אז הבוקר שוב פניתי אליהם בצ׳אט. הפעם היא לא הייתה מוכנה לבדוק מה הסטטוס במערכת הפנימית, והיא המשיכה לחזור על המשפט שהפנייה שלי עדיין בטיפול.

לא עוברות 2 דקות מסיום הצ׳אט, ואני מקבל הודעה שהחבילה שלי ממתינה בחנות קרובה לבית שלי. מרגיש לי כמו צירוף מקרים. בכל אופן, הזוי שהחבילה הגיעה לעיר שלי לפני כמעט חודש (12/03) ורק עכשיו סופקה לחנות. פשוט מביך.

עכשיו רק נקווה שהחבילה באמת שם.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Fraysa כתב:

מעדכן שוב:

עדיין לא ענו לי לפנייה ולא היה אף עדכון, אז הבוקר שוב פניתי אליהם בצ׳אט. הפעם היא לא הייתה מוכנה לבדוק מה הסטטוס במערכת הפנימית, והיא המשיכה לחזור על המשפט שהפנייה שלי עדיין בטיפול.

לא עוברות 2 דקות מסיום הצ׳אט, ואני מקבל הודעה שהחבילה שלי ממתינה בחנות קרובה לבית שלי. מרגיש לי כמו צירוף מקרים. בכל אופן, הזוי שהחבילה הגיעה לעיר שלי לפני כמעט חודש (12/03) ורק עכשיו סופקה לחנות. פשוט מביך.

עכשיו רק נקווה שהחבילה באמת שם.

יתכן שהיא סופקה לחנות כבר אז ולא נרשמה במערכת בגלל תקלה טכנית. כנראה שהפניה שלך פתרה את התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה הרבה שאחרי פניה למוקד, ש"לא יודעים" לעזור, "פתאום" מוצאים את החבילה שמחכה כבר חודש באיזה סניף/חנות.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...