Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפעמים החגיגה נגמרת: מאות בני אדם השתוללו במכוניות משופרות בנשר - המשטרה פשטה

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נסיעה בלי חגורות, נסיעה עם פנסי ערפל שלא לצורך, נהיגה בקלות ראש (או איך שלא קוראים לזה) או נהיגה לא אחראית, סטיות מנתיב, איתותים... ובטח יש עוד סעיפים. ואם יש להם באמת סרטון כנראה ממצלמת DVR או מצלמת טלפון נייד שהם החרימו, הם יגיעו לכל אחד עם בוחן ועוד יתנו עשרות דוחות והורדות, אל תדאגו. תסמכו עליהם.

כבר עצרו 7 נהגים, נתנו 16 דו"חות ו- 12 הורדות מהכביש אז איך טוענים פה שהשוטרים ישבו במכוניות ולא עשו כלום? והכבאים הגיעו כי היו בהפסקה?? יותר סביר שהם ראו את העשן צמיגים מהתחנת כיבוי שנמצאת 700 מטר משם והחליטו להגיע לראות מה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי...ברור שכולנו נוסעים למפגשים באיטליה על שטח גולף עם הפגני זונדה שלנו ועושים ''תרבות מוטורית'' בחליפת טוקסידו יוקרתית.

איזה תרבות ואיזה נעליים? הייתי אולי בעשרות מפגשים מפגש כזה לא היה הרבה זמן!

חוויה מטורפת לכל הפורום כאן וברור שזה ערסים ובני דודים ובלה בלה בלה..

לא היה שניה שלא היית שומע ניתוק מאיזה בימר בריצפה.

R8 פרארי M3 M5 ים אימפרזות וואגיות מכל הסוגים ועוד מלא מכוניות מעניינות.

ובקיצור ממליץ ללכת למפגש כזה ולא לאוטומוטר לראות פרארי מקילומטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא יודע יש עוד 4-5 גולפים זהות לזאת בצבעים אחרים רק, מדי פעם הם באים מאיזה כפר לחוף מקסים, מחזה משעשע.

http://www.youtube.com/watch?v=E1oB5-7s88s דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=PcqqkQHsWok דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

זה רק אני או שבסרטון מודגש הדגל הישראלי?חזון אחרית הימים...:lol: :lol:

לנושא: הערבים נוהגים כמו מטורפים בינינו ומשפצים רכבים חבל על הזמן. אני כועס על דבר אחד:בגלל שהערבים אוהבים לשפצר מכוניות, כשיהודי משפצר מכונית ישר קוראים לו ערבי. ניקלים זה השם השני של אמריקה, בסין בכל מקום שאתה רוצה. זה שהערבים שמים ניקלים זה לא אומר שזה ערבי. והאמת כמות ההשחרת חלונות והמדבקות והאגזוזים הרעושים לעומת רכב עם ניקלים מאיזה כפר ערבי גבוהה בהרבה. וכן, אני מתנייד עם רכב שהוספתי לו ניקלים וכו'. אם היה לי רכב חדיש גם לו הייתי מוסיף. פעם אמרו לי ניקלים זה ערבי, שיפצור רכב זה ערבי...אחר כך הסתכלתי במקומות בעולם והבנתי שהסטיגמה בישראל כל כך טיפשית, הרי בטח שיש כאן עוד אוכלוסייה שאוהבת רכבים ורוצה לשפצר רכבים...למה לתייג אותי כערבי ? למה לא כאמריקאי\סיני? סתם שאלה. מספיק עם זה, יהודים יקרים תרגישו חופשי להוסיף שטויות לרכב שלכם מבלי להרגיש ערבי בעיני עם ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אושריקו יא ילד ערבי :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOL.

דווקא הרכבים שציינתם זה משופצים על ידי ערסים יהודים(אני לא ערס, אבל זאת הייתה התלהבות מעט גבוהה של הגיל הצעיר, רכב חדש כבר נותן פוזה משל עצמו). כל המאזדות 3\6 והסיאטים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין : ערסים הם הערבים של היהודים??

שמישהו יגדיר לי מה הוא ומי הוא הערבי?? יש אלף ואחד סוגי בני אדם דוברי ערבית..

האם אין אצל היהודים עדות? או שכל היהודים הם ליגת על?? ( לפחות כמריחים ערבים בשטח..)

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש גם ערסים אצל הערבים. ויש גם יהודים ערבים. ויש גם עדות אצל הערבים והיהודים הערבים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין : ערסים הם הערבים של היהודים??

שמישהו יגדיר לי מה הוא ומי הוא הערבי?? יש אלף ואחד סוגי בני אדם דוברי ערבית..

האם אין אצל היהודים עדות? או שכל היהודים הם ליגת על?? ( לפחות כמריחים ערבים בשטח..)

יש צורה מאוד פשוטה להבדיל בין מה שהציבור הרחב קורא לו "ערבי" או "ערס", לבין חובב רכב נורמלי

ערס \ "ערבי" :

84752581ez3.jpg

חובב רכב:

htup-1109-02%2Bgrassroots%2Bcivic-si.jpg

ערס \ "ערבי" :

0.jpg

בנאדם שפוי עם טעם סביר:

Hondacivic1992.jpg

ערבי הוא מי שערבי :lol: וערס הוא יהודי רגיל שמעדיף תרבות ועיצוב של ערבים

אוטו של מישהו לא "ערבי" יכול להראות רגיל מהחנות נגיד לבחורה שלא מבינה כלום.

אוטו של "ערבי" ישר מזהים גם אם אתה חייזר שלא ראה מכונית מעולם.

(וזה לא בקטע של גזענות, אני משתמש במונח "ערבי" כמו שנזרק לאוויר תמיד שרואים סיוויק כזאת נוסעת ברחוב)

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנושא: הערבים נוהגים כמו מטורפים בינינו ומשפצים רכבים חבל על הזמן. אני כועס על דבר אחד:בגלל שהערבים אוהבים לשפצר מכוניות, כשיהודי משפצר מכונית ישר קוראים לו ערבי. ניקלים זה השם השני של אמריקה, בסין בכל מקום שאתה רוצה. זה שהערבים שמים ניקלים זה לא אומר שזה ערבי. והאמת כמות ההשחרת חלונות והמדבקות והאגזוזים הרעושים לעומת רכב עם ניקלים מאיזה כפר ערבי גבוהה בהרבה. וכן, אני מתנייד עם רכב שהוספתי לו ניקלים וכו'. אם היה לי רכב חדיש גם לו הייתי מוסיף. פעם אמרו לי ניקלים זה ערבי, שיפצור רכב זה ערבי...אחר כך הסתכלתי במקומות בעולם והבנתי שהסטיגמה בישראל כל כך טיפשית, הרי בטח שיש כאן עוד אוכלוסייה שאוהבת רכבים ורוצה לשפצר רכבים...למה לתייג אותי כערבי ? למה לא כאמריקאי\סיני? סתם שאלה. מספיק עם זה, יהודים יקרים תרגישו חופשי להוסיף שטויות לרכב שלכם מבלי להרגיש ערבי בעיני עם ישראל.

דעתי כבוגר מדעי החברה:

איפה המהות של הניקלים? האם היא בניקלים עצמם או במשמעות שאנחנו נותנים להם?

התשובה היא שהיא בתרבות של מי שמסתכל עליהם.

בגלל זה, למרות שכעקרון אתה צודק ואין שום דבר מהותי שמשתייך לערבים בניקלים עצמם, כל האנשים שמסביבך כן רואים את הערסיות שבזה, בגלל שבתרבות המקומית זה מתקשר לאוכלוסיות מסוימות.

זה כמו סטריאוטיפים. כמה סטריאוטיפים אתה מכיר שקשורים לאנשים מפנמה או לוונצולנים? אם תשאל כל ישראלי הוא לא יוכל להגיד לך אבל אם תשאל דרום אמריקאי, הוא יגיד לך.

בגלל זה הסטריאוטיפ שיש לגבי ניקלים הוא שונה בכל מקום שתהיה בו.

זה עניין תלוי תרבות ולא משנה איך תתרץ את זה, כשתיסע ברחוב עדיין כולם יגידו "איזה ערס ערבי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש גזענות בכל חור, אני לא מתווכח..

אבל דוברי הערבית מחולקים למגזרים - שחלקם מפגינים עליונות אנושית שאין להרבה עמים..

והמבין יבין!!

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי אישית יש סטיגמות מסוימות על שיפצורים. לדוגמה, אני לא ארכוש סופר לנסר ואם כן אפילו וילון אחורי אני לא אשים לה או ג'אנטים. הבעיה לא כאן, גם אני לוקה בקצת סטיגמה הזו. הבעיה ? כל דבר שנוגעים ברכב נחשב לערבי בישראל, קשה מאוד לשכנע בנאדם ששיפצרת רכב קצת קוסמטית מבלי שהוא יגיד לך זה ערבי. ותאמין לי, רכב ערבי באמת זה רכב כמו בסרטונים, משופצרים ומושחרים ומודבקים ועם ג'אנטים הזויים ופנסים כחולים וכו'. קצת ניקלים פה, קצת חלונות כהים על איזו מאזדה, קצת לדים, זה לא אומר שאתה ערבי, אבל גם לא אומר שאתה לא ערס, אבל כל מי שבדרך כלל טוען שיש לך רכב ערבי זה בקטע של "גועל" ולא מחמאה אז כן זה מרגיז... ההבדל בין יהודי לערבי בתוספות לרכב זה גבול הטעם הטוב.

עוד פעם אני אגיד, בגבול הטעם הטוב. קצת ניקלים וחלונות כהים או ג'אנטים יפים זה לא ערבי בכלל במיוחד ברכב חדש!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא ביקר את הערכים האנושיים של הערבים או של חלקים מהמגזר שלהם. רק ביקרו פה את התרבות המוטורית שלהם ואת הטעם הויזואלי ברכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...