Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון שטיפה שמבצע שטיפה ידנית בחיפה

שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחזק את הבחור מעליי ^^ דלי שמפו כפפה וג'ילדה ויאללה לעבודה... מקסימום עוצרים באיזו תחנת דלק רק לשאיבה פנימית ושלום על ישראל... בלי צורך בסיליקון לגלגלים, כל מיני תרסיסים מזיקים לדשבורד וכמובן איך לא סיבון עם מטאטא רחוב כדי להשלים את הפיניש. ככל שתתרגל לשטוף את הרכב לבד ככה תתרגל להיזהר מחנייה תחת עצים וכל שאר השיקולים איפה להחנות כי תוך כדי עבודה תשים לב מקרוב לכל לכלוך או מפגע שנפגש עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוני השטיפה, אוטומטי או לא אוטומטי לא עובדים ב"רמה גבוהה" לא "די גבוהה" ואפילו לא מתקרב לזה.

ההפך הוא הנכון, הם גורמים נזק. הם ישרטו את הרכב במטאטא ששנייה לפני זה ניקה את הג'אנט וגם ביצע ריקוד דואט עם האספלט, עדיף להשאיר את הלכלוך כשכבת מגן.

אידיאל לכוד ומציאות לכוד, יש לשטוף את הרכב ונודה על האמת, לא כל יונדאי I20 ליסינג היא 911 חדשה ויש להתייחס אליה (למכונית היונדאי) כאמצעי ליום יום.

with that said, הנשרים בנשר, או הבחור שצמוד למוסך UMI ברחוב התעשייה הם בסדר גמור.

הכי טוב שניתן לעשות הוא לבקש לשרוט את הרכב עם הסמרטוט ולא עם המטאטא המגוחך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את "פמצ'ריית עלוש" בדרך יפו 106. שנים אני שוטף שם, עד לא מזמן הייתי מרוצה - בפעמים האחרונות התחילו לחפף, בגלל זה אני מנסה מקומות חדשים.

גם רחיצת אורנים ברחוב דוד פינסקי פינת ש"ד מוריה 6 מרכז הכרמל חיפה(חניון שופרסל קלר) - עושים עבודה לא רעה בכלל.

ליד חיפה - סופר ווש בטירת-הכרמל, רח' המלאכה 4, צמוד לסופר "יש". שטפתי שם מס' פעמים, עושים עבודה טובה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דורשיין היחיד שאני מכיר שלא משתמש במטטא/כפפה משומשת ומלוכלכת. אם אתם מכירים עוד, אשמח לשמוע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף לשטוף לבד לשם הספורט? ולבסוף להיכנס למקלחת ובכסף הזה להזמין איזו פיצה טובה אחרי הסיפוק שהרכב שלך נוצץ ואתה כבר מת לנהוג בו. בישראל כמו בישראל אתה יכול לזרוק הרבה כסף על שטיפה טובה יקרה ומקצועית ולגלות שאחרי יומיים השתוללה להתסופת חולות וכל העבודהתשווה ל...

בגלל זה עדיף לשטוף לבד לא להשתגע.

קניתי בקבוק בעשרה שקלים של אמריקן איגל שמפו וואקס מסבן עם מברשת יעודית לרכב ושוטף במים ולאחר מכן מייבש עם סמרטוט. והאוטו מבריק וחיסלתי על הדרך גם כמה קלוריות ושמעתי את הבדיחה המפורסמת של השכנים - בוא תשטוף גם את שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש לנקות את הרכב, אך מעדיף שתבוצע שטיפה ידנית ולא במכונה. אשמח לשמוע המלצות מבעלי נסיון למקומה כזה, בעיר חיפה.

רב תודות!

תחנת דלק פז "הנשרים" בנשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...