Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון שטיפה שמבצע שטיפה ידנית בחיפה

שימו לב! השרשור הזה בן 1327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

עכשיו חזרתי מהשטיפה בבת גלים. 50 ש"ח פנימי וחיצוני בלי מטאטא. לקח קצת זמן כי היה תור אבל עשו עבודה טובה :-)

1.jpg

3.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתדל לנקות את הרכב בעצמי עם שני דליים, אבל בכל זאת כמה הערות:

1. השטיפה ליד הגרנד קניון היא בתחתנת "פז" יזרעאליה, בממומת שמחה גולן - רטנר. בפעם האחרונה שבדקתי (לפני כ-3 חודשים) 20 ש"ח לשאיבה, שטיפת שטיחונים (מומלץ להמנע, הם יוצאים מסריחים), מטאטא עם סבון ושטיפה במנהרה (ולקינוחח - שתי מטליות נייר ליבוש).

2. בתוך הגרנד קניון, בחניון צפוני בהמשך לשורה 6 יש אזור של שירות לרכב - יש שם שטיפה שדומני שהיא ידנית. מהש מיוחד בה הוא שמדובר בבעלת בית שמעסיקה אנשים אם צרכים מיוחדים. איני יודע מה טיב העבודה. בסמוך יש גם צמיגיה שבה תיקנו לי מספר נקרים והיו בסדר גמור.

3. התחנה בתחילת דרך דורי (אחרי הפניה לנשר) היא של סונול. לא מכיר את השטיפה שם, אבל יש חומוס טוב.

4. בנשר יש תחנת דלק של "פז" (קרויה הנשרים) - בעבר היתה שם שטיפה ידנית, אבל ביקרתי שם לאחרונה לפני איזה 12 שנה אז חוות הדעת שלי לא רלונטית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שהרבה מרוצים מהשטיפה באגד.

מצאתי עוד מקום די טוב, הוא גם לא משתמש במטאטא והיתרון הגדול של המקום שאחרי השטיפה הוא עובר עם לחץ אוויר ומוציא את המים מכול המרווחים, זה מונע את ההשפרצות של המים אחרי הנסיעה הראשונה.

המקום נמצא ברחוב חורי 7, זה ליד הבניין שפעם היה נקרא שקם בהדר.

הוא משתמש בוואקסים של 3M, לגבי הסבון אני לא יודע.

הוא לוקח 30 ש"ח ועובד גם בשבתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השטיפה שצמודה לתחנת דלק?

קצת קשה לי שמישהו שוטף לי את הרכב, כמעט תמיד אינני יוצא מרוצה.

אם בכל זאת אצטרך, אזכור את ההמלצות שלך, בעיקר לגבי השטיפה בבת גלים. :)

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השטיפה שצמודה לתחנת דלק?

קצת קשה לי שמישהו שוטף לי את הרכב, כמעט תמיד אינני יוצא מרוצה.

אם בכל זאת אצטרך, אזכור את ההמלצות שלך, בעיקר לגבי השטיפה בבת גלים. :)

כן, השטיפה צמודה לתחנת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"סניף" הראשי של השטיפה בבת גלים נמצא ביפו 108, בחצר שממול לסוכנות סובארו ונקרא "קלין קאר".

המקום שייך לבחור בשם בילאל, שגם נמצא שם, מאוד חברותי ושירותי, וגם העובדים שלו עושים עבודה מעולה ומוקפדת גם בלי השגחה צמודה כמו שאני רגיל לעשות בד"כ :)

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היום אני ביקרתי עוד פעם בשטיפה באגד.

הם מאוד הפתיעו אותי לטובה.

אני ביקשתי מהעובד שיעשה שטיפה חיצונית בלבד, השלבים של השטיפה היו:

- שטיפה חיצונית

- מריחת סבון עם מטלית רכה ולא עם מטאטא

- שטיפה של כול ג'אנט עם סבון מיוחד ומעבר עם מטלית, העובד התעסק עם כול גלגל בערך 5 דקות

- שטיפה של הסבון עם מים

-ניגוב ומעבר עם לחץ אוויר על כול המרווחים והידיות כדי להוציא את שאריות המים

- ניקוי פנימי וחיצוני של כול החלונות עם חומר מיוחד

-ניקוי הדשבורד עם מטלית

- ניקוי של תא המטען עם לחץ אוויר

- העלמת שריטות קטנות עם פוליש

- מריחת חומר מגן על הצמיגים.

הוא עשה עוד כמה דברים שאני כבר לא זוכר, הוא התעסק עם הרכב בערך שעה ולקח על הכול 30 ש"ח!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא שואל בציניות...

בהשוואה למכוני שטיפה אחרים שבהם מסבנים את האוטו 5 דקות עם מטאטא ואז מעבירים במכונת שטיפה שעושה שריטות ולוקחים על זה את אותו סכום בידיוק, השטיפה באגד הרבה יותר טובה בכמה רמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

מקפיץ כדי לדווח שהשטיפה באגד בת גלים התחילו להשתמש במטטא. האמת שעשו עבודה לא רעה בכלל מבחינת ניקיון אבל העניין הזה של המטטא מפריע לי וכנראה לא אמשיך לשטוף שם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם יום חמישי היה סגור ולא היה אף אחד, אולי התחלפו הבעלים או משהו?

אם אני זוכר נכון, המנהל של השטיפה הראשית (ביפו 106), אמר שהוא סגר את השטיפה בבת גלים, אז הגיוני שזה לא הם כבר...

בכל מקרה, היום שטפתי ביפו 106 (ה"סניף" הראשי), והיה מעולה כרגיל,

שטיפה "חיצונית" כללה ניקוי יסודי של כל חלונות הרכב מבפנים ומבחוץ , חומר לדופן הצמיג, ובכללי עבודה מאוד יסודית (וכמובן בלי שום מטאטאים).

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...