Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון שטיפה שמבצע שטיפה ידנית בחיפה

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שעם השנים נהיה מאוד קשה למצוא מכון שטיפה סביר בחיפה.

אני עדיין שוטף ב״אקדמיה לרחיצת רכב של פרופ׳ רענן חסון״ בעוספיא (המיקום השתנה מעט). בסה״כ עבודה טובה מאוד, פנים וחוץ ב45 ש״ח אם אני לא טועה (אני תמיד גם משאיר טיפ לשוטפים אז יוצא לי 20 ש״ח יותר). מה שכן, אסור להגיע ביום ו׳ בצהריים כי תהיו שם שעות (וגם ככה לוקח זמן גם ברגיל).

יש לציין, שלאחרונה הוא התקין מכונה לשטיפה (לדידו חדישה שאינה שורטת את הרכבים). אני עדיין מתעקש על ידני והוא מסכים. בד״כ משתמש במטאטא, אבל אפשר לבקש כפפה.

כשאני חוזר הביתה, אני עושה גמר לבד.

בשורה התחתונה, זה הכי טוב שמצאתי (והם באמת עושים עבודה טובה) אלא אם שוטפים לבד.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה ״אקדמיה לרחיצת רכב של פרופ׳ רענן חסון״ [שהיה בעוספיא ועבר לדליה] הוא מספר אחד. מקום איכותי ללא תחרות. שטיפה איכותית במלוא מובן המילה זה אצל רענן בלבד.

מגיע לו פירגון הכי גדול שאפשר!

לכל רכב מתייחסים שם כאל פרוייקט.

הכתובת: כביש עוקף דליה

ואתם יכולים לומר שאני המלצתי.

15317814_546030645596035_6846408581473616229_n.jpg?oh=5c411000fbbc903e45b65e535066bec5&oe=593B8AF9

עריכה אחרונה על ידי דני זומרשטיין
כתובת

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

מקפיץ כדי לעדכן על מקום חדש שלא מופיע פה (אם כן אז סליחה)

בקרית אתא ברחוב שלמה בן יוסף יש שטיפה ידנית ברמה גבוהה שכחתי את שם המקום, אבל קל למצוא. עובדים עם חומרים של סונקס! במגבות בלבד בלי מטאטאים ושטויות. ביקרתי שם היום בעקבות המלצה של חבר ויצאתי מרוצה מאד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

ביקרתי שם היום, והם באמת עושים שטיפה ידנית מלאה, בלי מכונות ובלי מטאטא, הכל בידיים, אבל מה? הפינישים שהם עושים, לא להיט, שזה כמובן אומר שזה לא כמו שטיפה בבית שאני כ"כ מתעצל לעשות בבית :|

עלות שטיפה רגיל 60 ושטיפת ננו 80,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שבשנה האחרונה עברתי לשטוף אצל "רחיצת הפינוק" ברח' יגור 1 בחיפה (ממש סמוך ליציאה מגשר פז, מעל תחנת דלק "סונול").

לטעמי השטיפה הידנית הכי טובה שיצא לי לחוות בעשור האחרון שבו הקפדתי לשטוף את רכביי במכוני שטיפות ידניות מלאות: מקצועיים, משקיעים, מנקים איפה שצריך ולא מחפפים, אדיבים ונחמדים. בינתיים מרוצה מאוד. 60 ש"ח לשטיפה פנימית וחיצונית.

אסייג שלא ניסיתי עדיין את השטיפה של דורשיין, שחברים ממליצים. יכול להיות שהיא באותה רמה/טובה יותר.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פעילים וללא מטאטאים.

ביקרתי שם היום, והם באמת עושים שטיפה ידנית מלאה, בלי מכונות ובלי מטאטא, הכל בידיים, אבל מה? הפינישים שהם עושים, לא להיט, שזה כמובן אומר שזה לא כמו שטיפה בבית שאני כ"כ מתעצל לעשות בבית :|

עלות שטיפה רגיל 60 ושטיפת ננו 80,

מה זה פינישים? לא ניגבו כמו שצריך?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורשיין שוטפים בלי מטאטא, אך לא אהבתי שהניגוב מתבצע בעזרת מגב סיליקון ולא מגבת מיקרופייבר.

גם באודיבה ארט בלב המפרץ אפשר לשטוף, אך המחיר יחסית גבוה, 100 שח לשטיפת פנים חוץ.

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מרחו חומר, אז אח"כ ראיתי שנשאר קצת וניגבתי לבד, בשמשה הקדמית, מבחוץ לא התעקשו להוריד נקודות מעצבנות שאפשר להוריד עם טיפה מאמץ, מבפנים הניקיון היה לא משהו ונשאר כאילו חצי חלון מלולכך

ועוד כל מיני דברים קטנים מעצבנים,

יכול להיות שזה רק אני שם לב לדברים האלה, אבל ככה אני רואה את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...