Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון שטיפה שמבצע שטיפה ידנית בחיפה

שימו לב! השרשור הזה בן 1306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחניון שופרסל במרכז הכרמל (הירידה מצד ימין) יש בחור שמנקה ידני ושמעתי שעושה עבודה מקצועית.

וכמו שנאמר פה, אם תמשיך במעלה ההר עוד כמה רמזורים יש גם את השטיפה בחניון שופרסל קלר. בגלל שזה קרוב לבית שלי שטפתי שם כמה פעמים בעבר ולא זכור לי משהו לרעה.

כרגע שוטף ב10 שקל במכונה בתחנת דלק פז מול קניון חיפה (כפוף לתדלוק במקום) :-D

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....כרגע שוטף ב10 שקל במכונה בתחנת דלק פז מול קניון חיפה (כפוף לתדלוק במקום) :-D

לא כפוף לתדלוק.

12 שח ולא 10 שח. בסכום זה מעבירים לך את הרכב במכונה בלבד.

השטיפה היא בשירות עצמי בלבד. זה אומר שאתה מסבן או עובד עם המטאטא לבד. כך גם מייבש/מנגב את הרכב בעצמך.

אם תרצה סבון קצף, זה יעלה עוד 5 שח,

אם תרצה אסימון לשואב אבק ל 6 דקות בשירות עצמי כמובן זה עוד 5 שח לערך,

ודאג להגיע אם אמצעי לייבוש הרכב אחרת מטליות יעלו כסף נוסף.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים. הייתי קופץ לשטיםה בצמוד לשופרסל קלר, זה אפילו דיי קרוב לבית שלי, הבעיה שהם לא עובדים בשישי.

וזה היום היחיד שפנוי אצלי וגם זה בלחץ.

הייתי בכיף שוטף לבד את האוטו בשישי. אבל צריך לשטוף את הדירה לפני ואחרי, כבר לא נשאר כוח לאוטו :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד מקום לשטיפה, בחניון ה CINEMALL ( לב המפרץ) בקומת חניון 1-.

מישהו שטף שם פעם? הוא לא שוטף שם עם צינורות מים, כי זה חניון ואין ניקוז לפי מה שהבנתי, מעניין אותי איך שם...

קוראים למקום- ירוק.

עריכה: מצאתי את האתר שלהם: http://greenwash.coi.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתום במפרץ חיפה, ברח' חלוצי התעשייה לכיוון מערב (הים), בתוך תחנת דלק דיסקאונט, מיד אחרי אולמי כינורות.

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לסיים שטיפה וישר לנסוע?יש מים בין חלקי הרכב שברגע שמתחילים לנסוע הם מתפרצים החוצה ומשאירים קוים מעצבנים, אני תמיד שוטף בעצמי ודואג שהרכב לא יזוז כמה שעות כדי לא להתרוצץ עם מגבת מול כולם.

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום (ולוקח לי זמן עד שאני ממליץ בכלל) על האקדמיה לרחיצת רכב של פרופ' רענן חסון (זה באמת השם) בין דליית אל כרמל לעוספייה. 35 ש"ח כולל חוץ ופנים, שירות מעולה ולא מחפפים. החיסרון הוא המרחק והזמן שצריך להמתין בסוף השבוע (שלדעתי שווים זאת).

מרוצה כל פעם מחדש.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כפוף לתדלוק.

12 שח ולא 10 שח. בסכום זה מעבירים לך את הרכב במכונה בלבד.

השטיפה היא בשירות עצמי בלבד. זה אומר שאתה מסבן או עובד עם המטאטא לבד. כך גם מייבש/מנגב את הרכב בעצמך.

אם תרצה סבון קצף, זה יעלה עוד 5 שח,

אם תרצה אסימון לשואב אבק ל 6 דקות בשירות עצמי כמובן זה עוד 5 שח לערך,

ודאג להגיע אם אמצעי לייבוש הרכב אחרת מטליות יעלו כסף נוסף.

אני חושב שאתה מדבר על השטיפה ליד הגרנד קניון, שם באמת יש את כל הכלים לשירות עצמי.

אבל אני מדבר על קניון חיפה. שם שטיפה חיצונית במכונה עולה 10 שקל בקפוף לתדלוק, והחבר'ה שם עוברים לך על האוטו גם ידני בכניסה וביציאה (לא עם מטאטא או משו שיכול לפגוע בצבע).

benj, גם מנסיון שלי החבר'ה באקדמיה עושים עבודה מעולה. עוד מקום טוב באיזור זה בדליה בכיכר של הסופר פונים שמאלה (לבאים מחיפה) ו500 מטר משם בעליה מצד ימין יש גם מקום חבל"ז. פעם הייתי שוטף רק אצל אחד משניהם (היה תלוי רק בתור), אבל בגלל המרחק לבסוף וויתרתי.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה ידנית טובה, בתחנת הדלק סונול (או שזה דלק) שבירידות מצ.זיו לדורי, ממש אחרי הםנייה לנשר.

60 שקלים, אני לרוב שוטף בעצמי, שאין כוח אני נוסע לשם, עדיף שאין לחץ ככה הרכב מקבל את כל היחס.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את דורשיין אני לא מכיר (אולי אבדוק אותו בשבוע הבא),

אני שוטף בשנה וחצי האחרונות ב"פנק אוטו" ליד מכון הרישוי (קצת אחרי צומת וולקן לכיוון חיפה בתחנת הדלק),

עשיתי שם כבר כמה כרטיסיות מנוי לשטיפה עם כפפה, וסה"כ אחרי תיאום ציפיות מדוקדק (ייבוש שמשות, מעבר על חריצי המגנזיום ועוד כמה פרטים קטנים) - אני מאוד מרוצה.

לאחרונה התחלפו שם הבעלים, השבוע שטפתי והיה בסדר גמור,

אם ימשיך ברמה טובה נמשיך להגיע :)

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני רוצה להמליץ על שטיפה בתחנת אגד הישנה בחיפה.

הייתי אצלו היום, הוא השתמש בחומרים של meguiars, לא השתמש במטאטא אלה בכפפה רכה מיוחדת.

הוא השתמש בשמפו עם ואקס, ולקח על השטיפה 30 ש"ח.

לפי דעתי מאוד שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים. הייתי קופץ לשטיםה בצמוד לשופרסל קלר, זה אפילו דיי קרוב לבית שלי, הבעיה שהם לא עובדים בשישי.

וזה היום היחיד שפנוי אצלי וגם זה בלחץ.

הייתי בכיף שוטף לבד את האוטו בשישי. אבל צריך לשטוף את הדירה לפני ואחרי, כבר לא נשאר כוח לאוטו :oops:

הם עובדים בימי שישי עד 4. בהנחה ואתה מדבר על המקום שקרוב לאגאדיר.

אחלה שטיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורשיין היחיד שאני מכיר שלא משתמש במטטא/כפפה משומשת ומלוכלכת. אם אתם מכירים עוד, אשמח לשמוע.

דורשיין ליד לב המפרץ. מכון דייטלינג שמפעיל גם שטיפה רגילה.

הם יודעים את העבודה ואין סיכוי בכלל לראות מטטא מתקרב לאזור השטיפה.

מצטרף ל-2 ההמלצות הנ"ל. בנוסף, רצוי לברר טלפונית טרם ההגעה (לעיתים יש עומס).

--------------------------------------------------------------------

בקריית חיים,רחוב חלוצי התעשייה אחרי אולם כינורות

שטיפה בשם כתום, אמנם קצת יקר (50₪) ועמוס לפעמים ,אבל שווה את ההמתנה ואת הכסף.

כתום במפרץ חיפה, ברח' חלוצי התעשייה לכיוון מערב (הים), בתוך תחנת דלק דיסקאונט, מיד אחרי אולמי כינורות.

עבודה בינונית לכל היותר. עמוס, לא זול ולא ממש איכותי (השריטות בפנים).

יש עוד מקום לשטיפה, בחניון ה CINEMALL ( לב המפרץ) בקומת חניון 1-.

מישהו שטף שם פעם? הוא לא שוטף שם עם צינורות מים, כי זה חניון ואין ניקוז לפי מה שהבנתי, מעניין אותי איך שם...

קוראים למקום- ירוק.

עריכה: מצאתי את האתר שלהם: http://greenwash.coi.co.il/

יותר שיווק מאשר תכלס.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...