Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבות זה מה שמעניין אותי ! הגיעו המגבות מקוריאה :)

שימו לב! השרשור הזה בן 4031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה קונים היום ג'ילדה טובה מעור? אני רוצה אחת, יש בהום סנטר?

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%92-%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%94-%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%A8-%D7%A6%D7%91%D7%99-%D7%92%D7%93%D7%95%D7%9C-Carplan

אין לי מושג האם היא טובה או לא ובכלל אני די מתנגד לשימוש במוצרים עשויים מעור אבל זה רק אני.

החסרון היחידי שלה מניסיון של כמה שנים (לאבא שלי הייתה בזמנו) היא שהן דורשות טיפול והשגחה, אחרת הן מסריחות.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואני עדיין משתמש בג'ילדת עור זקנה.. :roll:

חייב לציין שעד שהכרתי את הפורום הנ"ל והתחלתי לחקור קצת את הנושא,גם אני השתמשתי בג'ילדה,לאחר שעברתי למירופפיבר אני יכול לומר בוודאות שזה יותר בריא לצבע,והרבה יותר קל לייבש את הרכב..

לשיקולך.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב alfa

תודה על הטיפ,בהזדמנות הראשונה אני כנראה יעבור למיקרופייבר. הג'לדת עור דורשת יותר מידי תחזוקה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין משהו , אחרי הכביסה וייבוש בצל נראה שמגבות איבדו ממרקמם וכל הסיבים נקשרו אחד בשני ונראה כמו מגבת עם רסטות. 10 דקות במייבש פתחו את כל הסיבים והמגבת חזרה להיות בדיוק כמו שהייתה לפני הכביסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין משהו , אחרי הכביסה וייבוש בצל נראה שמגבות איבדו ממרקמם וכל הסיבים נקשרו אחד בשני ונראה כמו מגבת עם רסטות. 10 דקות במייבש פתחו את כל הסיבים והמגבת חזרה להיות בדיוק כמו שהייתה לפני הכביסה.

אצלי המגבת נשארה אותו דבר אחרי כביסה.

http://www.ebay.com/itm/180952307237?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לכבס את המגבת לאחר כל שימוש (יבוש הרכב) ,או רק לייבש אותה ?

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכבס כל 3-4 שטיפות של הרכב, רק במצב שהמגבת מלוכלכת באופן קיצוני אני מכבס או שוטף טוב תחת ברז.

באופן רגיל רק מייבש את המגבת אחרי ייבוש הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכבס כל 3-4 שטיפות של הרכב, רק במצב שהמגבת מלוכלכת באופן קיצוני אני מכבס או שוטף טוב תחת ברז.

באופן רגיל רק מייבש אחרי ייבוש הרכב.

חסכת לי עבודה מיותרת ובלאי מהיר של המגבת :-D

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לכבס את המגבת לאחר כל שימוש (יבוש הרכב) ,או רק לייבש אותה ?

באופן רגיל רק מייבש את המגבת אחרי ייבוש הרכב.

חסכת לי עבודה מיותרת ובלאי מהיר של המגבת :-D

ייבוש לאחר כל שימוש וזאת תשובה חד משמעית (מבחנתי)

הבלאי המהיר יתרחש מחוסר כביסה לאחר כל שימוש (מבחנתי)

זה מה שאני חושב בכל אופן.

כמו כן במידה ומכבסים מיידית עם מים חמימים ומעט סבון נוזלי לא יקרה למגבת כלום.

אלו מגבות שיודעות לעמוד בפני עשרות או מאות כביסות במכונה ואלפי כביסות ידניות ככל הנראה.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לווקס המגבת יותר מדי מסורבלת, אבל אפשר להוריד ווקס.

גם לייבוש.

תודה על התשובה, אני דווקא רוצה אותן לייבוש, אזמין את הכחולות ניראה לי, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייבוש לאחר כל שימוש וזאת תשובה חד משמעית (מבחנתי)

הבלאי המהיר יתרחש מחוסר כביסה לאחר כל שימוש (מבחנתי)

זה מה שאני חושב בכל אופן.

כמו כן במידה ומכבסים מיידית עם מים חמימים ומעט סבון נוזלי לא יקרה למגבת כלום.

אלו מגבות שיודעות לעמוד בפני עשרות או מאות כביסות במכונה ואלפי כביסות ידניות ככל הנראה.

אז אתה ממליץ לכבס אחרי כל שימוש ?

כביסה ידנית עם החומר הזה ,זה מומלץ ?

Prt_Pic_1_32401.jpg.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...