Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבות זה מה שמעניין אותי ! הגיעו המגבות מקוריאה :)

שימו לב! השרשור הזה בן 4000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שאלת הדיוט, GSM הכוונה לעורבי או לתכונה אחרת של המיקרופייבר?

Microfiber Cloths & Microfiber Towels

What is microfiber? Microfiber is a fiber with less than 1 denier per filament. The Denier is a measure of linear density and is often used to describe the size of a fiber or a filament (9000 meters of a one-denier fiber weighs only one gram). Fibers are combined to form yarns. Yarns are knitted or woven in a variety of constructions. While many microfibers are made of polyester, they can also be composed of Polyamide (nylon) or other polymers. What is microfiber made of? Most microfiber products are made of 80% Polyester, 20% Polyamide or 70% Polyester, 30% Polyamide.

How is microfiber manufactured? Microfiber products used for consumer cleaning are generally constructed from split conjugated fibers of polyester and Polyamide. When a high-quality microfiber is combined with the right knitting/weaving process, it creates an extremely effective cleaning material.

What are the benefits of microfiber? Thoroughly removes dust, allergens, and bacteria Antibacterial - Proven wipe surface 99% bacteria free without using chemicals and without cross-contamination. Highly absorbent - Microfiber can hold up to 7 times its weight in liquids. Limitless utility - Household chores, auto detailing, and even personal use. Non-abrasive - Safe to use on stainless steel, crystal, cars. Effortless cleaning - tiny microfibers get into cracks and crevices to get those hard to reach spots. Multifunctional - Use wet for tough cleaning jobs or dry for dusting. Dries and polishes to a streak-free and lint-free finish.

How durable is microfiber? Microfiber is a very durable material and can be washed hundreds of times. A cotton towel appearance and functionality will be visibly reduced after 20 washes or so, microfiber can sustain 300 to 500 washes with very limited effect on the product.

How to wash microfiber? Hand or machine wash with mild detergent. Wash and dry with like, non linting materials. To maintain your microfiber original properties, do not use chlorine bleach, fabric softeners or dryer sheets. Tumble dry low.

How does microfiber work? Unlike cotton which pushes the dirt in front of the cloth, Microfiber is capable of grasping the dirt in between its filaments and keeps it there until you thoroughly shake the cloth or rinse it.

What is GSM? GSM or Grams per Square Meter is a unit of density of the cloth. Typically the higher the number, the better the quality. Some applications require a higher GSM than others.

What is the difference between Microfiber made in China or Microfiber made in Korea? Answer is Quality!!! For example: 100% of the Microfiber factories in Korea use machines costing 1 Million. 90% of the Microfiber factories in China use machines costing $100K. The difference is in the processing and finished work of the cloth. It's like night and day difference. Our exclusive testing results are proven by the quality of cloth or towel you get from Rosco Microfiber. Our knowledge will save you thousands in test orders.

המידע לקוח מהאתר שממנו רכשתי את המגבות.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיינו חבורה של כוסיות, מתלהבים ממגבות :-)

אם בחורה היתה נתקלת בת'רד הזה..

תמיד אפשר לומר שיש גרועים מאיתנו!!

http://www.autogeekonline.net/forum/auto-detailing-101/58920-post-your-microfibers.html

זהירות זה מדבק.

thank you Dr.fiber

:mm_yeah:

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Holy mother of towels!

הוא פתח חנות או שהוא כבר הגיע למצב שהוא איבד את זה לגמרי?

תנסו לחשוב שניה, שחבר מגיע אליכם, אין לו מושג מה זה דיטיילינג, הוא רוחץ רק במנהרות, ואז אתם מראים לו את אוסף המגבות שלכם, שוב, אוסף מגבות...

גרוע מכך, חברה של בת זוג שלכם מגיעה הביתה, ורואה כמות אדירה של מגבות, מה שמאלץ אץ בת הזוג שלכם..."אהה זה...זה אוסף המגבות של בן זוגי...".

מצד אחד הייתי רוצה עשירית ממה שיש לו שם, מצד שני אני מקווה לא להגיע לרמה קשה כזאת של שריטה (אם לא מאוחר מידי).

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה סיפור?

יש לי רביעיית מגבות של uber , אחת בשימוש, השאר עדיין בקרטון.

לפני שבוע חזרתי מהעבודה והמנקה הייתה בבית.

נכנסתי למקלחת, ובתור מגבת פנים , היא תלתה לי מגבת של Uber על המתלה

זה הצחיק אותי בטירוף, החזרתי את המגבת למקום וסיפרתי לה מה השימוש האמיתי של המגבות האלה ולמה הם יושבות אטומות בקרטון עם אריזת וואקום.

היא הייתה בשוק, שאלה אם ראיתי פסיכולוג, ואמרה לי שזאת המגבת הכי רכה שהיא נגעה בה בחיים שלה.

אחרי כל מיני הסברים ונסיונות לגרום לה להבין שיש באמת משהו שעומד מאחורי הזמנת מגבות לייבוש רכב, היא שאלה אם יש מצב שאני מביא לה אחת שהיא תתן לבעלה.

אמרתי לה בכיף :) 70 ש"ח בבקשה.

עד עכשיו היא צוחקת צחוק מתגלגל

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני זוכר זה חלק קטנטן מהאוסף. היו פה תמונות עם ערימות...

Kenworth - אתה מספיק להשתמש בהכל?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני זוכר זה חלק קטנטן מהאוסף. היו פה תמונות עם ערימות...

Kenworth - אתה מספיק להשתמש בהכל?

לא כלכך למען האמת. השגרה שלי (בעיקר לימודים) לא מאפשרת לי לפנק את המכונית כפי שהייתי רוצה אז זה מסתכם ב 2 דליים מתחת לבניין אחת לשבועיים באופן קבוע . אבל אני משתדל בכל שטיפה להחליף מגבות. אני גם דוחף אותם לאבא שלי ומכריח אותו לנקות את רכבו ידנית, למרות שהוא בעיקר מזיק לי למגבות (מנקה צמיגים ואזורים מטונפים אחרים:shock: ).

תוספת

דרך אגב זה הרכש האחרון שלי לתקופה הקרובה (מתחייב לעצמי), אני אקבל אותו ביום שישי השבוע.

http://www.autogeek.net/best-waterless-wash-towel.html

מדובר במגבת איכותית של 600GSM בעלת 2 צדדים, מיועדת לאנשים שאוהבים לנקות בשיטות יבשות/QD וכו' ( איפה אתה אושריקו, זה בול בשבילך! שלא תשרוט את הרכב עם סנו :) )

זה יתרון נחמד שיש 2 צבעים.

אני אציין שזה מתסכל אותי ששלוש יח' של המגבת הנפלאה הזו עולות בחול 19.99$ שהם 74 ש"ח בלבד.

24 ש"ח למגבת.

מה אפשר לקנות בארץ ב 24 ש"ח? 2 משולשי פיצה בצומת של חדרה או פחית קליפורניה לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו לנו מקורות טובים בארץ של ציוד דיטיילינג לרכב עם המחירים של חו"ל הייתי מהמר שהיינו צריכים ארון מאיקאה בשביל לאחסן את כל המגבות והחומרים שהיה לנו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כזה ?

img0208ox.jpg

תלויים המרססים, בקרטון השמאלי יש את כל הדברים מבד (מה שמשמש למריחה\ יישם\ ניקוי\ ניגוב וכו'), בימני יש משהו שלא קשור (גרזן) עליו יש את הדברים שאני לא משתמש בהם הרבה ומעמיד למחירה (חוץ מהמברשת הירוקה משמשת לג'אנטים [לא לדאוג היא מלכלת כלום] ומד לחץ אוויר), באמצע ארגז תנובה שבו אני לוקח את מה שאני צריך לאוטו, בפנים יש קרטון עם חומרים, חצי גלון ONR מים מזוקקים והמגבת.

* היו דברים שפונו מהארון הזה לטובת הציוד.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מאיפה הארגז תנובה, אני מחפש עוד כמה האמת, תנסה אולי ללכת למכולת השכונתית ולנסות לקנות מהם.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...