Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

נכון אבל לא מדויק.

ג'ומה מוכרים שעונים מקוריים אך עם אחריות IN HOUSE בלבד- הכוונה ללא אחריות של היצרן\יבואן.

זוהי ריזיקה שהקונה צריך לקחת בהחלטה האם לקנות משם, בייחוד עם אתה תושב ישראל ולא ארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל לא מדויק.

ג'ומה מוכרים שעונים מקוריים אך עם אחריות IN HOUSE בלבד- הכוונה ללא אחריות של היצרן\יבואן.

זוהי ריזיקה שהקונה צריך לקחת בהחלטה האם לקנות משם, בייחוד עם אתה תושב ישראל ולא ארה"ב.

השעון מגיע חדש מהאתר, מה הסיכוי שייקרה לשעון משהו בשנה שנתיים הראשונות? שעון קוורץ פשוט לגמרי, לא נועד לגדולות. לפי דעתי שווה את הסיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי תמיד יש, השאלה היא הריזיקה שאתה מוכן לקחת לעומת ההפרש במחיר.

אני אתן לך דוגמא אישית, סימאסטר קוורץ שנקנה ב5800 דרך אימפרס לעומת 4.200 ש"ח שעלה בג'ומה.

לאחר חצי שנה מחוג השניות נתקע במקום ונשלח לתיקון ברולטיים ללא עלות כמובן.

היה שווה או לא?

במקרה שלי כן, אבל זה השעון קוורץ היחידי שאי פעם התקלקל לי וברור שזה מקרה מאוד מאוד נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

007 עם ברייסלט סופר ג'ובילה?

יפה מאד.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה הזמנתי שעון טיסו בעלות כוללת של 355 דולר. הוא הגיע לארץ וקיבלתי ביום חמישי את הפתק מהדואר. כולי נרגש שלחתי את האישה ביום שישי לאסוף את השעון,אממה?? כתוב על החבילה חייב במכס. האישה מסכימה לשלם אך בדואר אובדי עצות ולא יודעים כמה לחייב,מפה לשם שלחו אותה הביתה ואמרו "כשנדע נצלצל". היום אני כל היום מנסה להשיג את הסניף בטלפון ואין מענה, הם כמובן לא חזרו אליי ובאתר הדואר לאיתור חבילות נכתב שאין חבילה כזאת בכלל.(למרות שהיה מעקב והיה כתוב שהחבילה בארץ) בקיצור, מה עושים איתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לסניף ותבקש לקבל את החבילה שלך. אתה יכול להדפיס את התקנות ולהראות שאין מכס. פשוט תנסה להפעיל אליהם לחץ מתון:)

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי את את החבילה אחרי שעה וחצי של ויכוחים. מה לא הראתי והצגתי להם? אפילו השארתי כסף כופר למקרה שאצטרך לשלם!!כלום לא רצו לשמוע. אחרי שעה וחצי כשאני בדרכי לרכב ניסיתי פעם אחרונה לצלצל למכס.. באורך נס הם ענו ורצתי בחזרה לסניף. שם היא אמרה לה שאני צריך לשלם רק מעמ 210 ש'ח. אחרי זה חיכיתי עוד חצי שעה עד שהמעפנים האלו קיבלו את הפקס. ועוד גבו ממני חמישה שקלים על הפקס המנוולים. ואחרי זה בדואר מתפלאים להם יש עליהם תדמית כזאת. מחר התמונה אחרי שנקצר את הרצועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...