Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי CF עם מדבקות

matanfr

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על המשלוח.

מצרף 2 תמונות של הרכב שלי ועוד תמונה של רכב של חבר.

עד עכשיו היתה לי מדבקה על החלון בצד שמאל למטה, החלפתי אותה לטובת מדבקה קטנה כמו שרואים.

תמונה1 006.jpg

תמונה1 010.jpg

תמונה1 011.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פשר הקטנה? זה חיתוך של 'הטיפול הבא'?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יותר אסטטי ויותר יפה לרכב. הגדולה על החלון היתה על מפשיר האדים, אך במכוניות בהן יש מקום להדבקה פנימית שלא על מפשיר האדים זה יכול להתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי היום מעטפה עם סט מדבקות. תודה רבה!

האם זה לא קשה לעזוב את ההרגשה של נסיעה ברכב מוגדש, ולחזור חזרה לשגרת המנוע האטמוספרי?

אצלי כואב לחזור למאזדה 3 גם אחרי שאני נוהג על סוס רתום לכרכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד על חיתוך קטן של המדבקה הפנימית של החלון באזור המפשיר אדים, כך שהיא תולבש בלי להפריע לפסים. אם אצליח אדביק גם שם ואעלה תמונה.

בינתיים את המדבקות שבתמונה מעליי אפשר לגזור, ואת לוגו הפורום להדביק על הרכב, או על מסגרת לוחית הרישוי בצדדים - זה מתאים בדיוק ונראה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...