Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפרוייקט של רביבו קריית אתא או מה לכל הרוחות עובר על הנוער של ימינו

Cerebral Cortex
שימו לב! השרשור הזה בן 4038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פזולי, כנראה הנוער שאתה מכיר לא איכותי, פאק אצלך מצטער.

פות''ש זה כמו לשפוט את אבא שלך על פי ילדי הפרחים, לא שופטים דור ע''י מדגם של ערסים ופרחות.

מה לעשות שאני בבית ספר ואני מכיר נוער חרא, לא שולט בזה, אם הייתי יכול הייתי מקים בית ספר לנוער איכותי.

את החברים שלי ואת האנשים שאני מסתובב איתם אני מנסה לדאוג שהם יהיו בצד שלי, מה לעשות, אני לא שולט בבני אדם ולפעמים אנשים שחברים שלי שנים מראים לי צד אחר ונגמר הסיפור.

קודם כל אני מדבר על הנוער בסביבה שלי, אחר כך בסביבה אחרת שהייתי בה וראיתי כך וכך, ולבסוף דוגמאות שאני נתקל בהם באינטרנט.

לא חסר נוער לא איכותי.

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמיד, בכל דור ודור בכל שנה ושנה ובכל תקופה ותקופה כולם מתלוננים על הנוער של "היום" ואיך הנוער של "תקופתינו" היה קדוש מעונה.

הרשו לי לספר לכם: בולשיט.

הערכים הישנים של תמימות וענווה אולי פשוט נעלמו והפכו למשהו אחר, זה לא אומר שזה רע או טוב זה פשוט אומר שזה השתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערכים הישנים של תמימות וענווה אולי פשוט נעלמו והפכו למשהו אחר, זה לא אומר שזה רע או טוב זה פשוט אומר שזה השתנה.

שינוי??? משהו אחר???

כשנוער היום מרביץ לזקנים בגלל שהם נוסעים מדי לאט ו/או מעירים להם על התנהגות, זה שינוי?

הרשה לי להגיד לך: בולשיט. וחוץ מבודדים הנוער של היום הוא מיץ זבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
תמיד, בכל דור ודור בכל שנה ושנה ובכל תקופה ותקופה כולם מתלוננים על הנוער של "היום" ואיך הנוער של "תקופתינו" היה קדוש מעונה.

מה שבטוח, התמונה שלך מסכמת את הדור הזה בתמציתיות:lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות שאני בבית ספר ואני מכיר נוער חרא, לא שולט בזה, אם הייתי יכול הייתי מקים בית ספר לנוער איכותי.

את החברים שלי ואת האנשים שאני מסתובב איתם אני מנסה לדאוג שהם יהיו בצד שלי, מה לעשות, אני לא שולט בבני אדם ולפעמים אנשים שחברים שלי שנים מראים לי צד אחר ונגמר הסיפור.

קודם כל אני מדבר על הנוער בסביבה שלי, אחר כך בסביבה אחרת שהייתי בה וראיתי כך וכך, ולבסוף דוגמאות שאני נתקל בהם באינטרנט.

לא חסר נוער לא איכותי.

גם לא חסר נוער איכותי, אני מכיר כמה וכמה כאלו, זה שאתה בבית ספר ומכיר נוער ''חרא'' אז מ ראה שהסביבה שבה אתה חי מכילה הרבה אנשים כאלו, לא מדגם מייצג שלכלל האוכלוסייה.

אני כל כך מחזק!

שינוי??? משהו אחר???

כשנוער היום מרביץ לזקנים בגלל שהם נוסעים מדי לאט ו/או מעירים להם על התנהגות, זה שינוי?

הרשה לי להגיד לך: בולשיט. וחוץ מבודדים הנוער של היום הוא מיץ זבל.

מצטער, הדור שלי ממש חרא, נוער חרא. הדור לפנינו? מלאכים, דרק רוט היה ממש שטן שהרגו אותו סתם ככה :roll:

מה שבטוח, התמונה שלך מסכמת את הדור הזה בתמציתיות:lol:

:lol:

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין במפץ הגדול? מזל טוב, גם לך יש תאוריה דמיונית. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר נוער לא איכותי.

אני לא יודע אם להגיד שאתה מתנשא או סתם פלצן, אבל אתה מדבר שטויות, אבל ממש שטויות.

איך אתה מגדיר נוער איכותי ונוער לא איכותי? נוער איכותי זה נוער שיושב כל היום בבית, קורא ספרים, לומד וכן הלאה ונוער לא איכותי אתה אומר זה כזה ששומע מוזיקה מזרחית ומעשן?

מבחינתי הנוער הלא איכותי ובכלל האנשים הלא איכותיים הם אלו ששומעים מוזיקת רוק שלטעמי זה אך ורק צעקות בלי שום מסר. מה תגיד על זה?

סלח לי בחור על מה שאגיד, אך אתה בן אדם מתנשא שחושב שהוא מעל בני גילו בגלל שהם עושים דברים שלא לטעמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם להגיד שאתה מתנשא או סתם פלצן, אבל אתה מדבר שטויות, אבל ממש שטויות.

איך אתה מגדיר נוער איכותי ונוער לא איכותי? נוער איכותי זה נוער שיושב כל היום בבית, קורא ספרים, לומד וכן הלאה ונוער לא איכותי אתה אומר זה כזה ששומע מוזיקה מזרחית ומעשן?

מבחינתי הנוער הלא איכותי ובכלל האנשים הלא איכותיים הם אלו ששומעים מוזיקת רוק שלטעמי זה אך ורק צעקות בלי שום מסר. מה תגיד על זה?

סלח לי בחור על מה שאגיד, אך אתה בן אדם מתנשא שחושב שהוא מעל בני גילו בגלל שהם עושים דברים שלא לטעמך.

אתה גם יוצא לא בסדר פה, שירי רוק זה לא בסדר ?

דרך לשפוט בן-אדם? אני מקווה שזה היה רק לשם הדוג'.

אני חושב שהנוער של היום איכותי, יש אנשים זבל, אבל בכל דור קיימים, ויתקיימו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהכירות שלי איתו, מדובר על בן אדם שמעל בני גילו בכמה וכמה רמות ואתה צריך להתפלל שאנשים כמוהו הם אלה שיחזיקו את החברה הישראלית העתידית. על איזה שטויות בדיוק שהוא לטענתך מדבר החלטת לצאת כנגד? האם לדעתך אנשים שהולכים בכיתה י' (אם הם כבר לא התחילו ב-ז' או ח') לעשן נרגילה ולשתות אלכוהול ב3 בלילה בגינות ציבוריות תוך כדי רעש שמפריע לשכנים שליד, הם אנשים איכותיים? אם לא, אז מה זה מבחינתך אנשים איכותיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהכירות שלי איתו, מדובר על בן אדם שמעל בני גילו בכמה וכמה רמות ואתה צריך להתפלל שאנשים כמוהו הם אלה שיחזיקו את החברה הישראלית העתידית. על איזה שטויות בדיוק שהוא לטענתך מדבר החלטת לצאת כנגד?

עם כל הכבוד לו, אני מכיר הרבה בני נוער שפועלים הרבה תקרא לזה,

דרך הכתיבה מתנשאת, ההגדרה של טוב ולא טוב היא ילדותית (מעשן, שומע מזרחית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, הדור שלי ממש חרא, נוער חרא. הדור לפנינו? מלאכים, דרק רוט היה ממש שטן שהרגו אותו סתם ככה :roll:

בכל דור צעירים ונוער הורגים שודדים סתם בשביל ההנאה.

אבל היום שכל יומיים נפתח פוסט שמדבר על זה, וכותרות העיתונים זועקות על אנסים ושאר ירקות, אני חושב שזה קצת שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל דור צעירים ונוער הורגים שודדים סתם בשביל ההנאה.

אבל היום שכל יומיים נפתח פוסט שמדבר על זה, וכותרות העיתונים זועקות על אנסים ושאר ירקות, אני חושב שזה קצת שונה.

לא נכון, הפרסום השלילי ענקי לדעתי, אני לא יודע את הסטטיסטיקות אבל אני כמעט בטוח שהעלייה החדה בכמות הפרסום השלילי לא מעידה על עלייה חדה במספר מקרי האלימות הקשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוער רוצח הוא ללא ספק תופעה חדשה בישראל.

לשמחתנו היא עדיין מאוד שולית.

מצד שני, נוער אלים תמיד היה אבל הוא היה מצומצם לאזורים מסוימים, בכל שנות נעוריי, מעולם לא נתקלתי באלימות חוץ מאשר בשתי נקודות ספציפיות, אחת כשנסעתי לבקר חבר בשיכון המזרח בראשון לציון, השניה כשנסעתי לבקר חברה מהצבא בג'סי כהן.

בג'סי כהן זה נהפך שם לכזה סיפור, שהגיע לכותרות ולמצ"ח, פרקתי שם מחסנית מהגלילון ולאויר וקיפלתי את הכת על איזה ערס צעצוע!:lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פזולי, כנראה הנוער שאתה מכיר לא איכותי, פאק אצלך מצטער.

פות''ש זה כמו לשפוט את אבא שלך על פי ילדי הפרחים, לא שופטים דור ע''י מדגם של ערסים ופרחות.

:mm_yeah:

אבל עם הזמן המדגם הזה הולך וגדל...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוער רוצח הוא ללא ספק תופעה חדשה בישראל.

לשמחתנו היא עדיין מאוד שולית.

לא נכון. היו מקרים מעולם.

אני חייב לשאול שאלה, כנראה משהו לא מובן לי, בן אדם בן 50 שרוצח, זה טבעי, אבל בן 17 שרוצח זה לא טבעי?

פסיכופטים יש בכל גיל ווראציה!

היום האלימות והזמינות לה גואה, והחוצפה גדלה, מסכים ב100% אבל מכאן ולטעון שהדור חרא, ולחיות כמו פרזולי ש''מתבייש'' בדור שלו ?!

:mm_yeah:

אבל עם הזמן המדגם הזה הולך וגדל...:?

נכון, יש ערסים ופרחות, אבל תתפלא יש כל כך הרבה אנשים טובים באמצע הדרך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. היו מקרים מעולם....

מקרים נקודתיים תמיד היו ותמיד יהיו, השאלה היא כמה זה נפוץ.

כל החברה הולכת והופכת יותר ויותר אלימה וזה משפיע גם על הנוער.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...