Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפרוייקט של רביבו קריית אתא או מה לכל הרוחות עובר על הנוער של ימינו

Cerebral Cortex
שימו לב! השרשור הזה בן 4038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקריות יש ריכוז גדול של ערסים, לא גילית את אמריקה.

מה שכן, אני מקנא בך שרק עכשיו נחשפת לזבל הזה.

כנראה שאמריקה כן קשורה לכאן כי אולי אם לא הייתי שם הרבה שנים הייתי מודע לתופעה. ישנם כנראה עוד דברים שלגביהם אני תמים.

במקום להתלונן תהנה.

בהחלט כן, לו רק היה מדובר בנשים בוגרות. מי שנהנה לצפות בכאלה גילים הוא בבעיה רצינית ביותר.

והנה מקרה אחר להבדיל. מה הקשר שלו לנושא? אני לא מבין מה בת 13 עושה שיכורה לגמרי במימונה?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4363736,00.html

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יודע אם להגיד שאתה מתנשא או סתם פלצן, אבל אתה מדבר שטויות, אבל ממש שטויות.

איך אתה מגדיר נוער איכותי ונוער לא איכותי? נוער איכותי זה נוער שיושב כל היום בבית, קורא ספרים, לומד וכן הלאה ונוער לא איכותי אתה אומר זה כזה ששומע מוזיקה מזרחית ומעשן?

מבחינתי הנוער הלא איכותי ובכלל האנשים הלא איכותיים הם אלו ששומעים מוזיקת רוק שלטעמי זה אך ורק צעקות בלי שום מסר. מה תגיד על זה?

סלח לי בחור על מה שאגיד, אך אתה בן אדם מתנשא שחושב שהוא מעל בני גילו בגלל שהם עושים דברים שלא לטעמך.

עם כל הכבוד לו, אני מכיר הרבה בני נוער שפועלים הרבה תקרא לזה,

דרך הכתיבה מתנשאת, ההגדרה של טוב ולא טוב היא ילדותית (מעשן, שומע מזרחית).

אמרתי במקום מסויים מזרחית?

אמרתי מוזיקה בלי תוכן, אתם ייחסתם את זה למזרחית.

מוזיקה בלי תוכן מבחינתי יכולה להיות רוק צרחות מעצבן או שירי היפ-הופ, ראפ, פופ וגם שירי מזרחית, למעשה כל סגנון מוזיקה יכול להיות כזה.

יש גם שירי מזרחית שאני אוהב.

עוד משהו, אין לי בעיה שמישהו יעשן, כל עוד זה לא הבילוי היחיד שלו, אם היית מכיר פה חלק מהנערים היית נתקל בכאלו שכל מה שהם עושים זה להבריז מבית ספר כדי ללכת לעשן, אין להם מטרה אחת חוץ מלעשן. אין להם עומק, הם שטחיים.

לעומתם, יש כאלו שמעשנים, אבל לאף לא אכפת מזה כי הילד הזה הרבה יותר מ"ילד מעשן". יש להם עומק, לא שטחיים.

נוער לא איכותי יש בשפע, וגם אם אתה לא מחפש אותו אתה נתקל בו שוב ושוב.

נוער איכותי יש פחות, אם אתה רוצה לפגוש אותו אתה צריך לחפש אותו.

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פזולי, כנראה הנוער שאתה מכיר לא איכותי, פאק אצלך מצטער.

פות''ש זה כמו לשפוט את אבא שלך על פי ילדי הפרחים, לא שופטים דור ע''י מדגם של ערסים ופרחות.

בניגוד לערסים והפרחות של היום, ילדי הפרחים שאתה מדבר עליהם לא היו אנשים אגואיסטים שלא מסוגלים לראות את האחר אף פעם. מציע לך לראות את הסרט התעודי על וודסטוק, כדי ללמוד קצת על האנשים, על המחאה נגד מלחמת ויטנאם, הרצון לחיות בחברה שוויונית יותר וכו'. כמובן שזה לא אומר שכולם היו אידיאליסטים מדהימים. ברור שחלק היו גם סתם נרקומנים, אבל המושג עצמו מתייחס דווקא לאנשים די איכותיים, לפחות מבחינת הכוונות.

אני לא יודע אם הנוער היום הוא פחות טוב, אני חושב שככלל מדור לדור יותר ויותר מקדשים את הבורות והריקנות, מה שמשתלב ממש טוב עם עולם תוכניות הריאלטי. אבל זו כבר בעיה אחרת, ולא בטוח שזה מוביל ליותר אלימות. סתם ליותר טמטום וחוסר הבנה של מה שקורה סביב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עברתם את גיל 24 אתם לא יכולים להשוואת את עצמך לילדים של היום,

יש להם חיים אחרים לגמרי.

לנו היה TV להם יש אינטרנט, כשרצינו לראות פרק חיכינו שבוע שלם לא ידענו מה זה להוריד מהאינטרנט,

וזה רק דוגמא מסכנה אחת.

כל החשיפה של הילדים של היום לתכנים זולים ומפוקפקים כמו סמים ופורנו וכו'...

מתחילה מגיל מאוד קטן לעומת מה שהיה אצלנו וזה מה שמוריד את גיל התמימות..

בתור אחד שרוצה ילדים בעתיד הלא רחוק אני מודאג, לאן זה הולך ויותר גרוע מה עושים כדי למגר את זה??

עריכה:

לא יודע מה ציפיתי לראות, בטח שלא בנות 12 ובנות 13 שהולכות כמעט עם הציצי שלהן בחוץ ועם מיני כל כך צמוד שכל פורונקל שצומח להן על הטוסיק נראה בוודאות. שלא נדבר על איפור, אודם וכיוצא בזה.

לכן שאלתי, האם זה האזור, האוכלוסיה, המוזיקה או משהו אחר. אולי משהו באויר?

כתבתי כבר בשרשור אחר,

ביום העצמאות שנה שעברה כל הילדות שראיתי בגיל הנ"ל התלבשו בדיוק כמו שתיארת וליד ההורים שלהם,

לא הייתה אוכלוסיה רק של ערסים שם תתפלרו היו גם מזרחים וגם אשכנזים ובעצם הכל.

וכולן לבושות מינימום בגדים מקס' חשיפה.

וזה היה באשדוד בכלל ולא בצפון...

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יום העצמאות אתמול צפונה לקריית אתא. לא פרוייקט של רביבו וילדות לבושות בצורה נורמאלית.

להסיק מסקנות?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מסקנה א'- להפסיק ללכת למסיבות של ערסים. :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום העצמאות אתמול צפונה לקריית אתא. לא פרוייקט של רביבו וילדות לבושות בצורה נורמאלית.

להסיק מסקנות?

יום העצמאות בצאובחוץ בקרית חיים (אח"י אילת), המון ילדות לבושות בצורה לא הולמת. ילדים מתחזרים, צועקים, שיכורים. גם מבוגרים.

להסיק משהו?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה של העירום התחילה לחלחל לאט לאט לתוך החברה הערבית גם. אומנם זה לא הגיע ללבישת כמעט חזיות אבל בהחלט מדובר על עירום פרובקיטיבי שלא היה נהוג עד לפני 5 שנים.

יש לי אחים בני 16-18 והסיפורים שאני שומע מהם על בנות בבתי ספר, אלוהים ישמור.

בסופו של דבר, ציפיתי שזה ייכנס מתישהו לחברה הערבית, הרי היום רוב הנוער מסתובב עם סמארטפון, פייסבוק זמין, מצלמה זמינה והרבה שיחות סקס בשעות הקטנות של הלילה. בל נשכח גם את מודלי החיקוי שהצעירים האלה נמשכים אליהם.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסיק מסקנות?

אני ביליתי את יום העצמאות בראשל"צ.

What has been seen cannot be unseen...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה של העירום התחילה לחלחל לאט לאט לתוך החברה הערבית גם. אומנם זה לא הגיע ללבישת כמעט חזיות אבל בהחלט מדובר על עירום פרובקיטיבי שלא היה נהוג עד לפני 5 שנים.

יש לי אחים בני 16-18 והסיפורים שאני שומע מהם על בנות בבתי ספר, אלוהים ישמור.

בסופו של דבר, ציפיתי שזה ייכנס מתישהו לחברה הערבית, הרי היום רוב הנוער מסתובב עם סמארטפון, פייסבוק זמין, מצלמה זמינה והרבה שיחות סקס בשעות הקטנות של הלילה. בל נשכח גם את מודלי החיקוי שהצעירים האלה נמשכים אליהם.

אני מניח שאתה מדבר יותר על חברה דרוזית/ נוצרית או בחברה ערבית-מוסלמית שחיה בערים מעורבות (חיפה לדוגמא).

בואדי ערה (שבו אני מתגורר ומסתובב המון) ובמשולש אתה לא רואה שום חזיה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על החברה הערבית בכללי. אצל נוצרים ומוסלמים בערים מעורבות זה נפוץ. זה בשנה שנתיים האחרונות זה הגיע גם לערים לא מעורבות עם המגזר היהודי אבל כן מעורבות של מוסלמים ונוצרים.

באיזור ואדי עארה והמשולש זה איכשהו עדיין לא הופיע אבל אוטוטו יגיע.

שלא יטעו אותך המראות של בחורות שהולכות עם רעלות. בלילות, כשההורים הולכים לישון, הרעלות עפות כשיחות וידאו בסקייפ פועלות ומשם הדרך ארוכה :) .

אבל עדיין, אין בכלל להשוות למה שקורה במגזר היהודי. מספיק סיבוב קטן בפורים בעיר כלשהי בשביל להקיא את הנשמה מרוב גועל. לא בקטע של גזענות חס וחלילה אבל זה המצב.

מפחיד אפילו לחשוב לאן זה יתדרדר עוד.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בואדי ערה הרעלות הולכות ונעלמות, הלבוש הוא מערבי לחלוטין כולל טייטס ובגדים צמודים לגוף אבל עדיין לא הגיעה האופנה החושפנית.

בשיא הכנות, כשאני מנהל דיון כזה אני מרגיש כמו איזה חטיאר בן 200 שהיה מסתכל בשנות ה60 על אופנת המיני ושואל "לאן עוד נתדרדר?"

בכל מקרה, באיזה גיל זה הופך מפדופילה לסתם "לא מקובל/חוקי"?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...