Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

ליברלים וליברטיאנים שמצביעים לליכוד לא מצביעים לליכוד בגלל ביטן, ואם הם חברי ליכוד הם גם לא בחרו בו בפריימריס.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4675

• SlowRide

4489

• פינדר

3540

• m3x7r3m3

2926

אם מאמינים לטמקא, שוב מערכת הביטחון לא שותפה בכל מיני נושאים שוליים שקשורים להסכם השלום המתרגש ובא עלינו לטובה, כמו מכירה של נשק מתקדם לחברים הכי טובים החדשים שלנו. ברור, מה, הם הרי נוטים להדליף כל מיני נושאים בטחוניים. עדיף שרק הקיסר יחליט, הכי טוב לכולנו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד מפליא אותי - אותם האנשים שבטוחים שבלי אישור ארה"ב אנחנו לא יכולים להפריח נאד, בטוחים שיש לנו זכות וסמכות להורות להם למי למכור מה, איך ומתי. העקביות וההגיון מרשימים.

• אהבתי 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר מעניין אותי מדובאי, תיראו מופתעים:

https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/HJPKI4OGP

יש סוף לסחטנות? פשוט מדהים אותי איך שהרפורמה של מיסוי ירוק (המקורית) הצליחה ועודדה רכב לא מזהם, כבישי הארץ התמלאו ברכבים קטנים ו/או חסכוניים, ואז הגיע השינוי הראשון לרפורמה שהרס כמעט הכל. מאז כל תקופה מסוימת "מעדכנים" בצורה שאיכשהו מעלה את המחירים של כל הקטגוריות ללא יוצא מהכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טוב, זה היה ממש צפוי. אנחנו כנראה נמשיך לראות העלאת מיסים בתקופה הקרובה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, RK כתב:

דבר אחד מפליא אותי - אותם האנשים שבטוחים שבלי אישור ארה"ב אנחנו לא יכולים להפריח נאד, בטוחים שיש לנו זכות וסמכות להורות להם למי למכור מה, איך ומתי. העקביות וההגיון מרשימים.

מה הקשר לזכות וסמכות? יש התחשבות אמריקאית מסויימת בהשפעה הבטחונית של מכירת נשק מסויים למדינות מסויימות על הביטחון שלך. לא נשמע לי חריג בכלל. אתה לא דורש שלא ימכרו, אתה מבקש. לפעמים מתחשבים בך ולפעמים לא.

לא מטריד אותך שרה"מ שלך, לכאורה כמובן, מקבל החלטות מהותיות על דעת עצמו בכלל ועוקף את כל המנגנונים שנבנו במיוחד לצורך הזה? כמו בצוללות? כמו בקורונה? כמו בכל דבר בעצם?

• מעניין 1

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, pooh-bear כתב:

אם מאמינים לטמקא, שוב מערכת הביטחון לא שותפה בכל מיני נושאים שוליים שקשורים להסכם השלום המתרגש ובא עלינו לטובה, כמו מכירה של נשק מתקדם לחברים הכי טובים החדשים שלנו.

נשמע לי הזוי, כי חיל האוויר של איחוד האמירויות לא בנוי לקלוט F-35.

בכל אופן, זו לא מדינה שמאיימת על ישראל, בלי קשר להסכמי שלום.

לפני 17 דקות, pooh-bear כתב:

מה הקשר לזכות וסמכות? יש התחשבות אמריקאית מסויימת בהשפעה הבטחונית של מכירת נשק מסויים למדינות מסויימות על הביטחון שלך. לא נשמע לי חריג בכלל. אתה לא דורש שלא ימכרו, אתה מבקש. לפעמים מתחשבים בך ולפעמים לא.

אני יעצתי במילוי המסמך הזה בעבר. בגדול, לא ממש מתחשבים בו. כשהאמריקנים ממאנים למכור משהו זה מסיבות שלהם: למשל, סירובה של מצרים לחתום על הסכמי תקשורת בטחונית (CISMOA).

יש כמה סעיפים שישראל מתעקשת עליהם קצת יותר. זה כנראה לא אחד מהם.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראו מופתעים, כנראה ששוב הולכים לבחירות. נגמרו לי כבר כל האמירות הציניות, המציאות באמת עולה על כל דמיון.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתניהו רואה שהליכוד מאבד אט אט גובה בסקרים, אז החליט שהגיע הזמן, עכשיו מהר לפני שמשהו ישתנה משמעותית.

הזוי לי שיש אנשים במדינה שלא מוכנים להפנים כמה נזק האדם האחד הזה גורם. לא, לא כל הבעיות ואי ההסכמות נובעות ממנו, אבל חלקו בנושא מספיק גדול, ואני כמעט תולש שיערות כל פעם שאני רואה איך הליכוד מפר הסכמים ובמקביל מטילים אשמה לכל עבר.

download.jpg.ebb7d101086280da58486daa18dbf0a5.jpg

• מצחיק 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.8.2020 בשעה 08:02, pooh-bear כתב:

אם מאמינים לטמקא, שוב מערכת הביטחון לא שותפה בכל מיני נושאים שוליים שקשורים להסכם השלום המתרגש ובא עלינו לטובה, כמו מכירה של נשק מתקדם לחברים הכי טובים החדשים שלנו. ברור, מה, הם הרי נוטים להדליף כל מיני נושאים בטחוניים. עדיף שרק הקיסר יחליט, הכי טוב לכולנו.

א) "אם מאמינים לטמקא" - האם אתה מאמין לטמקא? אם כן, למה? נגד הבעלים שלו מתנהל בימים אלו משפט בגין מתן שוחד על ידי הטיית סיקור, איך אתה מסוגל להאמין למילה אחת שכתובה שם?

ב) יש הכחשה של משרד ראש הממשלה לכך שישראל תמכה או הסכימה למכירת נשק מתקדם לאיחוד האמירויות. למה אתה בוחר להאמין לטמקא, ולא להודעה של משרד ראש הממשלה? כל מה שכתוב בכתבה הוא שלכאורה ארה"ב הסכימה למכור F35 לאיחוד האמירויות, למרות התנגדות ישראל.

ג) מכיוון שישראל לא הסכימה למכירת נשק מתקדם לאיחוד האמירויות, אין על מה לקבל אישור ממערכת הבטחון

ד) מערכת הבטחון היא גוף הרבה יותר גדול מבני גנץ, עם כל הכבוד לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, MiniMiz3r כתב:

א) "אם מאמינים לטמקא" - האם אתה מאמין לטמקא? אם כן, למה? נגד הבעלים שלו מתנהל בימים אלו משפט בגין מתן שוחד על ידי הטיית סיקור, איך אתה מסוגל להאמין למילה אחת שכתובה שם?

יכול להיות שבגלל זה סייגתי? אני לא חושב שהמשפט הנ"ל אומר שכל מה שכתוב שם לא נכון לגמרי. כמו בכל כתבה עיתונאית: צריך לקחת את הכל עם איזה קלו מלח. אז אם כבר הכנו לנו קילו מלח בצד, קבל עוד.

ב) יש הכחשה של משרד ראש הממשלה לכך שישראל תמכה או הסכימה למכירת נשק מתקדם לאיחוד האמירויות. למה אתה בוחר להאמין לטמקא, ולא להודעה של משרד ראש הממשלה? כל מה שכתוב בכתבה הוא שלכאורה ארה"ב הסכימה למכור F35 לאיחוד האמירויות, למרות התנגדות ישראל.

זו שאלה רצינית? נקסט

ג) מכיוון שישראל לא הסכימה למכירת נשק מתקדם לאיחוד האמירויות, אין על מה לקבל אישור ממערכת הבטחון

זה מניח ש-(ב) נכון, כן? נקסט

ד) מערכת הבטחון היא גוף הרבה יותר גדול מבני גנץ, עם כל הכבוד לו

תראה לי בבקשה איפה כתוב פה "גנץ":

בתאריך 18.8.2020 בשעה 08:02, pooh-bear כתב:

לא כתוב, נכון? כתוב "מערכת הביטחון". הבעיה היא שהחלטות מתקבלות מאחורי הגב של מערכת הביטחון. בלי שום נוהל מסודר (או יותר נכון, תוך עקיפה של כל נוהל מסודר שאולי עוד קיים). יודע למה? כי כשיש נוהל מסודר אי אפשר לקבל החלטות רק לפי טובת הקיסר, אלא צריך לשקול עוד כל מיני גורמים, וצריך פרוטוקולים, צריך הצדקות וכל הכאב ראש הזה. אבל אנחנו רוצים שלום, עכשיו, כי עוד 3 חודשים, יש, איזו הפתעה, בחירות.

איך אמר המשורר? בסוף כל החלטה ממשלתית יושב ראש ממשלה עם כתב אישום, אפילו אם זה מתחיל בסיביר, או בדובאי עם הבה נגילה.

• מעניין 1

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, pooh-bear כתב:

זו שאלה רצינית? נקסט

כן, זו שאלה רצינית. בכל מקום כתוב שארה"ב שוקלת למכור F35 לאיחוד האמירויות, בכל מקום כתוב שישראל מתנגדת והאמריקאים עצמם טוענים שזו לא תמורה לחתימה על הסכם השלום. אבל לשיטתך אם הפח אשפה הזה שנקרא YNET רומז אחרת, הרי שזו בהכרח האמת וכל האמת ושום דבר מלבד האמת. פשוט תעבור לתיק דבקה, הוא אמין באותה מידה.

לפני 8 שעות, pooh-bear כתב:

לא כתוב, נכון? כתוב "מערכת הביטחון". הבעיה היא שהחלטות מתקבלות מאחורי הגב של מערכת הביטחון. בלי שום נוהל מסודר (או יותר נכון, תוך עקיפה של כל נוהל מסודר שאולי עוד קיים). יודע למה? כי כשיש נוהל מסודר אי אפשר לקבל החלטות רק לפי טובת הקיסר, אלא צריך לשקול עוד כל מיני גורמים, וצריך פרוטוקולים, צריך הצדקות וכל הכאב ראש הזה. אבל אנחנו רוצים שלום, עכשיו, כי עוד 3 חודשים, יש, איזו הפתעה, בחירות.

על סמך מה החלטת ש"החלטות מתקבלות מאחורי הגב של מערכת הביטחון"? על סמך הכתבה המונפצת מ-YNET?

האם המוסד הוא לא חלק ממערכת הבטחון? האם המל"ל הוא לא חלק ממערכת הבטחון? (רמז: שניהם כן, ואף אחד מהם לא כפוף למשרד הבטחון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...