Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

מאירועי היום:

-החרדים הגישו הצעת חוק שרבנים יזכו לחסינות בכל הנוגע לפסיקות והתבטאויות הנוגעות לעבודתם (קרי- אם יפסקו "הומוסקסואל זה תועייבה" ויגבו את זה ב 4 טון הסתה, יזכו לחסינות מפני תביעות וכדומה)

-דודו אמסלם, אוהב אדם ידוע נעים לבריות ואדם אינטיליגנט בחסד עליון, יצא בהצהרה סטייל "תשעה באב טפי עליכם יא שמאלנים מגעילים דוחים אנרכיסטים, תפסיקו להסית ולפלג, רק שנאת חינם יש לכם, בטח גם את בית המקדש אתם הרסתם. תהיו מחונכים ונעימים כמותנו בימין"

כמה אפשר לכתוב שהאירוניה התאבדה? זה כבר לחלוטין איבד משמעות.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4621

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

לפני 26 דקות, Pika007 כתב:

דודו אמסלם, אוהב אדם ידוע נעים לבריות ואדם אינטיליגנט בחסד עליון, יצא בהצהרה סטייל "תשעה באב טפי עליכם יא שמאלנים מגעילים דוחים אנרכיסטים, תפסיקו להסית ולפלג, רק שנאת חינם יש לכם, בטח גם את בית המקדש אתם הרסתם. תהיו מחונכים ונעימים כמותנו בימין"

מן הידוע הוא, ששמאלני אנרכיסט שמפגין כנגד ראש ממשלה מהימין, שזכה לרוב גורף, שרק בזכותו יש לנו מדינה, שעושה יום יום גדולות ונצורות למען עם ישראל וארץ ישראל ועוד כמה מעלות טובות לראש ממשלתנו עלינו, הוא האשם היחידי והבלעדי בכך שאנשי ימין טובים ואדיבים (בימינו הם אף נקראים "נורמטיביים") מראים לו שדרכו פסולה ומחנכים אותו לקצת אהבת חינם ודרך ארץ ע"י כך שהם מפליאים בו את מכותיהם, בין אם באגרופים חשופים ובין אם באלות, וכך זוכה אותו שמאלני גם לחינוך לאהבת הארץ וה', וגם לכך ששפך קצת דם למען א"י, והרי מצווה גדולה היא.

ואף צריך השמאלני הנ"ל להודות לאותם אנשי ימין על כך שהם אף מסתכנים ממש ושמים נפשם בכפם שמא ימצא שוטר שלא יתעלם ממעשיהם ואף ינסה להביא אותם לפני אותו בית דין של רשע שמטרתו הבלעדית היא הפלת שלטון הימין בא"י, ופגיעתו רעה, וכל זאת אך ורק כדי להעמידו על טעותו מתוך אהבת חינם.

• מעניין 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Pika007 כתב:

מאירועי היום:

-החרדים הגישו הצעת חוק שרבנים יזכו לחסינות בכל הנוגע לפסיקות והתבטאויות הנוגעות לעבודתם (קרי- אם יפסקו "הומוסקסואל זה תועייבה" ויגבו את זה ב 4 טון הסתה, יזכו לחסינות מפני תביעות וכדומה)

-דודו אמסלם, אוהב אדם ידוע נעים לבריות ואדם אינטיליגנט בחסד עליון, יצא בהצהרה סטייל "תשעה באב טפי עליכם יא שמאלנים מגעילים דוחים אנרכיסטים, תפסיקו להסית ולפלג, רק שנאת חינם יש לכם, בטח גם את בית המקדש אתם הרסתם. תהיו מחונכים ונעימים כמותנו בימין"

כמה אפשר לכתוב שהאירוניה התאבדה? זה כבר לחלוטין איבד משמעות.

זה כבר אפילו לא ברמה הזו, זה כבר שנים שאפילו לא מנסים לעטוף את הדאגה לתחת של עצמך באצטלות של משהו כללי.

אם זה ניסיון לטרגט את ביבי ישירות, או לדאוג לביבי ישירות.

חוק צרפתי? רק אם ראש הממשלה כרגע הוא מטעמנו

רפורמה במערכת המשפט? רק אם אנחנו כרגע לא בשלטון

חוקים להגבלת תחרות? רק לטובת הצד שלנו

לפני 8 שעות, pl7410 כתב:

שתחשוב

חשבתי והגעתי למסקנה שהאמן טיפש.

או שהוא בחר במקום לא טוב ליצירה כזו (כי היא לא מדברת למי שאינו מבקר אמנות דרג א1, ולכן הבחירה ברחוב כמצע היא טיפשית.

או שהוא לא הצליח להעביר את המסר

או שהוא לא חשב בכלל על שום דבר מראש, שים דמות של ביבי, שולחן ארוך, מלא אוכל וזהו. אבל כדי להעביר את המסר הזה של ביבי נהנתן היה יכול להוסיף לו סיגר בפה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזכיר גם שוב, שבשבוע הבא אמורים להתחיל לחלק מענקים מיותרים, עם תוספת נחמדה למי שיש לו יותר משלושה ילדים.

מזל שיש שוב בחירות עוד רגע.

עריכה: החרדים ממשיכים להתעסק עם מה שחשוב באמת - ניסיון להגדיל את תקצוב הישיבות. ואני חוזר ואומר: לא יהיו שינוי ביחסים איתם עד שלא יתנקו אותם בכח מכל אגורה שעוברת אליהם. שילמדו לעבוד. לא מתים מזה. או שיחיו על חשבון התורמים מברוקלין. אבל שיצאו לנו מהוריד.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמקביל ממלא את הקופה הציבורית בכובע השני שלך כשכיר שמשלם מיסים 😅

אתה מעביר כסף מכיס לכיס, לא שזה רע כן? אני רק מוציא מכיס אחד ולא מכניס לכיס השני

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אני יונק יותר ממה שאני מחזיר אני מבסוט. בתיק עצמאי שלי יש כל כך הרבה פחת שאני לא אשלם שקל מס על המענקים האלה גם אם ימשיכו להזרים אותם עד 2023. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להבין את האומנות של הסעודה האחרונה, צריך קצת רקע על הסעודה האחרונה. מה שחסר לישראלים. לא בהכרח שזה דבר רע, אבל גם הציור של דה וינצ׳י לא נולד בחלל ריק.

אומנות בלי רקע לא קיימת . אפילו על קומפוזיציה של מונדריאן כמו זו יש רקע.

Piet Mondrian | Composition with Large Red Plane, Yellow, Black ...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אני אפילו לא מצליח להבין באופן שטחי את זה.

ולא מעניין אותי מספיק כדי להבין לעומק את הרבדים, הייתי מסתפק בלהבין מה לעזאזל הוא מנסה להגיד, לא ברבדים עמוקים, אלא על פני השטח.

לצורך העניין הבנתי יופי את המסר במיצג תמונה של ביבי בחבל תלייה, לא הבנתי את הרבדים העמוקים עם הגוונים, הסתפקתי בזה.

תן איזה צ'יט שיט, מה הוא רוצה ממני כשהוא שם את המיצג הזה באמצע הרחוב?

תגיד, כשאתה רואה ענף ספורט שאתה לא מבין, אתה מניח שמי שמשחק טועה, כי הוא לא מנגיש לך את השפה של המשחק והכללים, או שאתה יודע שזה עליך?

אומנות גם מבוססת על הכרות של הצופה את השפה ואת ההקשר. יש אומנות פופ, שהיא ברורה להרבה יותר אנשים, ויש פחות.

זה בסדר לא להבין, אבל מה אתה רוצה מהיצירה?

למה, כשאתה רואה משחק קריקט אתה צועק על הטלוויזיה שאתה לא מבין מה הם עושים?

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, falou כתב:

תגיד, כשאתה רואה ענף ספורט שאתה לא מבין, אתה מניח שמי שמשחק טועה, כי הוא לא מנגיש לך את השפה של המשחק והכללים, או שאתה יודע שזה עליך?

אומנות גם מבוססת על הכרות של הצופה את השפה ואת ההקשר. יש אומנות פופ, שהיא ברורה להרבה יותר אנשים, ויש פחות.

זה בסדר לא להבין, אבל מה אתה רוצה מהיצירה?

למה, כשאתה רואה משחק קריקט אתה צועק על הטלוויזיה שאתה לא מבין מה הם עושים?

כן, אם הם משחקים קריקט על מגרש כדורסל

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר פעמיים, גם בהנפת דגל אש"פ באחת ההפגנות וגם בסיפור הזה של תגובה בפייסבוק שכביכול קוראת לרצוח את ביבי רציתי להגיב "יש מצב לא רע שהוא שתל את זה בעצמו".

עצרתי את עצמי כי הקול בראש אמר לי "לא, די, אתה מתחיל להיסחף לדפוס חשיבה של קונספירטור מטורלל"

אז אני לא יודע אם זה אכן הוא, מי מטעמו, או אחד התומכים שהחליטו להיכנס לגרום נזק מהצד השני- אבל מסתבר שהפרופיל אכן פיקטיבי, בדומה לרשת הפרופילים הפיקטיביים שכבר נחשף שהאדון הנכבד הפעיל לקראת הבחירות.

https://www.ynet.co.il/article/H13EVWxZv

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם הוא באמת יגיש על זה תלונה במשטרה. אם לא - די ברור למה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה