Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אני כנראה לא  מבין את זה אז חייב לשאול... באמת יכול להיות מצב שבן אדם צריך להישפט על 3 כתבי אישום ויכול פשוט לצאת מזה דרך בחירות במידה ויצליח להרכיב רוב ימני (מה שכנראה יקרה)?  כלומר אשכרה הוא יכול פשוט לבטל את המשפט שלו כאילו לא היה כלום והכל נמשך כרגיל? כל החקירות, כל המאמץ שהיה, כל לוח הזמנים, פשוט הכל נמחק? אין יותר משפט, אין יותר 3 כתבי אישום ואף אחד לא יכול לעשות כלום? אני באמת מנסה להבין יכול להיות דבר כזה במדינה דמוקרטית. שואל ברצינות ולא בציניות, האם באמת הגיוני שדבר כזה יקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4613

• SlowRide

4434

• פינדר

3493

• m3x7r3m3

2926

עקרונית? כן.

לגבי מדינה דמוקרטית - ישראל היא אכן מדינה דמוקרטית, בה לרבע מהבוחרים (30 מנדטים של הליכוד) לא איכפת מהתיקים של ראש הממשלה באופן ישיר, לעוד 10-12% מהבוחרים (החרדים) לא איכפת באופן עקיף יותר מהתיקים של ראש הממשלה. ומה חושבים מצביעי בנט למיניהם אני לא יודע, אבל כנראה שגם להם לא איכפת מזה. מדינה היא סוג של הסכם חברתי. כשאתה במצב שבו יש לך כמעט רוב או רוב מצומצם שלא מתעניין בעבריינות של ראש הממשלה ברמה כזו - מה אפשר לעשות? אני באמת בעיקר מקווה שאם הוא יפסיד במשפט הרוב השפוי של מצביעי הימין יקבל את זה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך אתם רואים את המשפט מבוטל בגלל תוצאת בחירות. מת לראות הסבר הגיוני. לא תרחיש אפוקליפטי, הסבר הגיוני.

לגבי לקבל את תוצאות הבחירות - יו קנואו, לא בארץ ולא בעולם השכבה הימנית צעקה "נוט מיי פרזידנט" או "אני יורד מהארץ אם הוא זוכה" וכאלה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה באמת שיבטלו משפט בגלל בחירות? אם ביבי מנצח שוב אז הוא עושה level up וכל הנזק שהוא חטף יורד לו?

• מצחיק 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הסיפור הזה שהפרשנים אומרים שהוא רוצה בחירות כדי להתחמק מהמשפט? איך יכול להיות שאדם יכול פשוט לבטל את המשפט שלו, לבטל את כתבי האישום שלו כאילו לא קרה, רק בגלל שיש לו רוב פוליטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פרשנים כותבים דברים כדי שלטוקבקיסטים יהיה על מה להתעצבן ותהיה תנועה באתר. חוץ מזה, יש קישור?

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שכולם אומרים את זה סתם. יש סיבה שההזוי הזה רוצה שוב בחירות ושזה יקרה לפני המשפט שלו. לא יכול להיות שכולם סתם אומרים שזה קשור למשפט שלו. אני באמת רוצה להבין אם אנחנו רפובליקת בננות ברמה כזו שראש ממשלה שנאשם בפלילים חמורים יכול פשוט לצאת מזה ולא לדרוך בבית המשפט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הוא רוצה כוח למנות יועץ משפחתי נוח מפכ"ל נוח, (מה שכחול לבן מונעים ממנו כעת). פסקת התגברות

חוק צרפתי ועוד ועוד. לי נראה שהוא כבר לא מבדיל בין עצמו לבין המדינה. הוא כן דרך בבית המשפט

יש תיעוד, התמונה ההזויה של הלקקנים במסכות מאחוריו.

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר ע"י חוקים הוא יכול להביא לביטול של המשפט שלו? ואין אף אחד שיוכל למנוע את זה? איפה המשמעות פה של הפרדת רשויות אם הוא יכול לחוקק כל חוק שרוצה שמבטל הפרדת רשויות ואין מי שיוכל למנוע את זה ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, mazinya כתב:

אני כנראה לא  מבין את זה אז חייב לשאול... באמת יכול להיות מצב שבן אדם צריך להישפט על 3 כתבי אישום ויכול פשוט לצאת מזה דרך בחירות במידה ויצליח להרכיב רוב ימני (מה שכנראה יקרה)?  כלומר אשכרה הוא יכול פשוט לבטל את המשפט שלו כאילו לא היה כלום והכל נמשך כרגיל? כל החקירות, כל המאמץ שהיה, כל לוח הזמנים, פשוט הכל נמחק? אין יותר משפט, אין יותר 3 כתבי אישום ואף אחד לא יכול לעשות כלום? אני באמת מנסה להבין יכול להיות דבר כזה במדינה דמוקרטית. שואל ברצינות ולא בציניות, האם באמת הגיוני שדבר כזה יקרה?

לא.

ומי שכתב לך אחרת לא מבין כלום מהחיים שלו בנושא הזה.

משפט זה מסלול בכיוון אחד מרגע שהוגש כתב אישום, אין יציאה עד לפסק דין. אפילו אפילו אם הנאשם מת, אז במידת הצורך יוצא פס"ד שההליך המשפטי התייתר.

הכי הרבה זה אומר שאי אפשר לנהל משפט 3-4 ימים בשבוע. או שהנאשם לא יהיה נוכח בדיונים.

לפני 24 דקות, mazinya כתב:

אז מה הסיפור הזה שהפרשנים אומרים שהוא רוצה בחירות כדי להתחמק מהמשפט? איך יכול להיות שאדם יכול פשוט לבטל את המשפט שלו, לבטל את כתבי האישום שלו כאילו לא קרה, רק בגלל שיש לו רוב פוליטי?

כשהם יוכלו לחבר משפט קוהרנטי שיסביר את זה ולא סיסמאות, יהיה על מה לדבר.

בינתיים הם בסיסמאות, בחירות כדי להתחמק מהמשפט.

לפני 11 דקות, teyal כתב:

בגדול הוא רוצה כוח למנות יועץ משפחתי נוח מפכ"ל נוח, (מה שכחול לבן מונעים ממנו כעת). פסקת התגברות

חוק צרפתי ועוד ועוד. לי נראה שהוא כבר לא מבדיל בין עצמו לבין המדינה. הוא כן דרך בבית המשפט

יש תיעוד, התמונה ההזויה של הלקקנים במסכות מאחוריו.

מה זה יעזור? התיקים מחוץ לידיים של היועמ"ש כבר, ובטח מחוץ לידיים של המפכ"ל.

פסקת התגברות לא רלוונטית לתיקים שלו, חוק צרפתי לא חל רטרואקטיבי.

יש עוד באזז וורדס שאתה רוצה להכניס לעניין?

לפני 3 דקות, mazinya כתב:

כלומר ע"י חוקים הוא יכול להביא לביטול של המשפט שלו? ואין אף אחד שיוכל למנוע את זה? איפה המשמעות פה של הפרדת רשויות אם הוא יכול לחוקק כל חוק שרוצה שמבטל הפרדת רשויות ואין מי שיוכל למנוע את זה ממנו

לא הוא לא, עיקרון משפטי אומר שחוק אינו חל רטרואקטיבית.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצרפתי לא יילך אז הוא יעביר חוק איטלקי או סיני מה הבעיה?

יש לו רוב של אומרי הן בכנסת ויועץ משפחתי נוח.

במצב כזה יש מניעה להעביר חוק להקפאת הליכים נגד ראש ממשלה מכהן? כולל הליכים שנפתחו.

ועוד כשיש לו פסקת התגברות שמאפשרת לכנסת לחוקק מחדש חוק שבג"צ פסל (ומכאן הרלוונטיות).

ועוד דבר: תגובות באורך הגלות ובאזז וורדס זה אתה, לא אני.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שחוק לא פועל רטרואקטיבית, זו הבעיה.

ומי שלא מבין את העיקרון הזה אומר "מה הבעיה? יחוקק חוק שמקפיא הליכים קיימים נגד ראש ממשלה".

אבל מי שקצת מבין יודע שכשחוק לא פועל רטרואקטיבית, הוא לא יכול לחול על הליכים קיימים.

כמו שמי שרצח לפני הרפורמה בעבירות ההמתה נשפט לפי החוק הישן, לא החדש.

אצלי אין באזז וורדס, יש הסברים מלומדים, ולכן אורך התגובות.

אם אתה בקטע של ללמוד אחלה, אם אתה בקטע של לכתוב דברים לא ריאליים, לא הגיוניים, להתעצבן עליהם, ואז להדליק את עצמך מהם, אז תהנה.

פסקת התגברות לא יכולה לתקן את הבעיה המובנית, יש תיקים, הוגשו כתבי אישום, המשפט נפתח, חוק שיחוקק אתמול אפילו לא משפיע אחורה.

המחסום העיקרי בפני חקיקה כזו היא לא בג"צ, אלא העיקרון המשפטי שחוק אינו חל רטרואקטיבית, ואת זה אי אפשר לתקן, לא בחוק, לא בחוק יסוד, לא בפסקת התגברות ולא עם יועמ"ש ומפכ"ל חברים שלך.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, teyal כתב:

אם הצרפתי לא יילך אז הוא יעביר חוק איטלקי או סיני מה הבעיה?

יש לו רוב של אומרי הן בכנסת ויועץ משפחתי נוח.

במצב כזה יש מניעה להעביר חוק להקפאת הליכים נגד ראש ממשלה מכהן? כולל הליכים שנפתחו.

ועוד כשיש לו פסקת התגברות שמאפשרת לכנסת לחוקק מחדש חוק שבג"צ פסל (ומכאן הרלוונטיות).

ועוד דבר: תגובות באורך הגלות ובאזז וורדס זה אתה, לא אני.

אני מציע לך לחזור בדחיפות לשיעורי אזרחות בתיכון. או סתם לפתוח ויקיפדיה.

מעניין מה צריך לקרות כדי שאנשים הזויים יפסיקו לחפש קונספירציות איפה שהן לא קיימות - מתחילת הפרשה לפני חמש שנים אנשים כמוך צועקים שביבי הורס את הדמוקרטיה, שהוא יהרוס את המדינה כדי להמלט ממשפט ומה לא. אמרו שהוא מינה מפכ"ל נוח, ואז המפכ"ל התחיל לחקור אותו. אמרו שהוא מינה פרקליט מדינה נוח, ואז הפרקליט המליץ להעמידו לדין. אמרו שהוא מינה יועמ"ש נוח, ואז היועמ"ש הגיש נגדו כתב אישום. מה הטענה הבאה? אולי הוא יעשה הסבה לקריירה למשפטים, ישחד את חברי הועדה לבחירת שופטים, יתמנה לשופט ואז יבטל לעצמו את כתב האישום? אולי הוא יחתוך את הבלמים ברכב של התובעת בתיק שלו?

אין שום דבר שנתניהו יכול לעשות כדי לעצור המשפט שמתנהל נגדו. אם הוא יורשע וייגזר עליו עונש מאסר, הוא יילך לכלא.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, RK כתב:

מעניין איך אתם רואים את המשפט מבוטל בגלל תוצאת בחירות. מת לראות הסבר הגיוני. לא תרחיש אפוקליפטי, הסבר הגיוני.

לגבי לקבל את תוצאות הבחירות - יו קנואו, לא בארץ ולא בעולם השכבה הימנית צעקה "נוט מיי פרזידנט" או "אני יורד מהארץ אם הוא זוכה" וכאלה.

לגבי אנשים שמאיימים בעזיבת הארץ - כן, יש אחת שמאלנית ידועה שצרחה פעם שהיא ובעלה ירדו מהארץ וכל המדינה תלך לעזאזל.

ולא דיברתי על קבלת תוצאות הבחירות. דיברתי על קבלת תוצאות התהליך המשפטי.

רק כדי שלא נגרר לויכוח סרק - אני לא ״מזהה תהליכים״, ולא מתנבא. שוב, המצב הוא שכתבי האישום נגד נתניהו לא מעניינים חצי מהעם. ואני רק אומר שזה עצוב, ושאני מקווה שאם נתניהו ילך לכלא (ואני לא הייתי רוצה שזה מה שיגרום לו לפרוש) - זה יעבר בשלום. זה הכל. מה ואם וכמה ולמה נדע עוד חצי שנה.

• מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שכתבי האישום נגד נתניהו לא מעניינים / אמינים זה תוצר של מערכת משפט שהאמינות שלה מתחת לבלטות, כבר שנים, ביחד עם המשטרה שהאמינות שלה בקנטים מאז ומתמיד בערך.

כמו ההוא שישב על העץ, כרת את הענף שעליו הוא יושב, ומאשים את הרצפה שנתנה לו מכה כשהוא נפל.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...