Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, oryo כתב:

האם אתה באמת לא יכול לדמיין מצביעי ימין מסבירים מדוע שמאלנים הם תומכי אויב?

האם זה לא כבר מתבצע בפועל?

יש הבדל מאוד משמעותי בין איש שמאל שאומר שלא צריך להיות בשטחים, לבין איש 0מאל שאומר שלא צריך להיות בשטחים, מקבל מימון מארגונים זרים והולך עם מצלמה לקלל חיילים באיו"ש (אהלן תעאיוש).

מישהו שהולך ומקלל לוחמים ולוחמות בשטח מבחינתי הוא אויב, לא תומך אויב, וזה לא משנה אם הוא מהצד השמאלי או הימני של המפה.

לפני 15 דקות, יבגניפ כתב:

זה שהממשלה האנטי ציונית הראשונה כאן רוצה מדינת דת זו עובדה. רק אתמול אחד מאנשי הדת בממשלה יצא למתפקה נגד משרד התחבורה ורכבת ישראל על עבודות לתיקון בשבת. כי מה איכפת לו שיעצרו את החיים כאן ביום אחר? 

זה שלא יהיה שום דבר שירסן את הפוליטיקאים כשיהיה אפשר להעביר כל חוק עם תמיכה של 61 חכים זה גם העתיד הברור למדי.

מדינת ישראל צריכה להשאר מדינה יהודית.

אם יש עבודות שאפשר לבצע באמצע שבוע בלי הפרעה, זה עדיף מאשר לבצע בשבת.

אם היועצים החיצוניים שגפני וחבריו רוצים להביא יימצאו דרך לעשות את זה, צריך לשאול למה החברה של הרכבת לא חשבו על זה.

אם לא יימצאו שיטה יעילה, שיעבדו בשבת.

לא מוצא משהו רע בלדבר על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4791

• SlowRide

4638

• פינדר

3653

• m3x7r3m3

2926

הא איזה מתוחכם אתה רשמת 0מול ולא שמאל.

קבל עוד 15 נקודות במדד הביביפלצת.

קשה לדבר על שמאל וימין פה,הם לא קיימים באמת.

אבל לצורך העניין,רוב המצביעים הם טיפשים ולא יודעים למי הם מצביעים,זה נכון מכל הכיוונים אבל בעיקר מימין ושס.

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Cassano כתב:

האם השינויים שיריב לוין מתכנן טובים? וואלה אין לי מושג, אני לא משפטן.

לא צריך להיות משפטן, צריך קצת שכל ישר:

האם פלוני מעוניין שהממשלה (לא משנה עכשיו ימין/שמאל, כל ממשלה) תהיה מסוגלת (א) לקבוע את כל הרכב השופטים ו- (ב)להעביר כל חוק שהיא מעוניינת בו עם רוב של 61 ח״כים?

זהו, באמת די פשוט.

התשובה אמורה להיות לא חזק וברור לכל מי שמבין את עקרון הפרדת הרשויות, והצורך למנוע מרשות (כל רשות) להחזיק בכח אבסולוטי. אידיוטים שימושיים מסבירים שהרשות השופטת מחזיקה כיום בכח אבסולוטי, אבל זו כמובן שטות כי השופטים לא יכולים להעביר חוקים או לבצע דברים, אלא רק לאכוף את החוקים הקיימים בשימוש בפרשנות יותר/פחות לרוחנו.

כשהממשלה תוכל לחוקק + לבצע + לשפוט(או להמנע מ-) - אז יהיה לה כח אבסולוטי והתושבים פשוט יצטרכו לסמוך על החבר׳ה הטובים שם למעלה, שכן אין יותר איזונים או בלמים מעבר ל״רצון הטוב״ של הפוליטיקאי התורן.

זה משהו שאף אחד - ימני/שמאלני/חילוני/דתי - לא אמור לרצות, ולו מתוך התובנה הבסיסית שאולי כרגע יש מישהו שאני מחבב בכנסת, אבל מחר אולי יהיה אדם זבל אחר, או שאולי סתם יבוא מישהו שהכח ישחית אותו. ואני יודע שזה נשמע הזוי לגמרי לחשוב שהשררה יכולה להשחית אדם ואי אפשר לחשוב על אף דוגמא כזו, אבל יש, באמת שיש.

זה לא משנה אם התומכים בדבר הזה הם בורים או רשעים, מה שמשנה זה שבסוף תיווצר בישראל מציאות של דמוקרטיה-דמיקולו, עריצות הרוב. יש די והותר דוגמאות בעולם ל״דמוקרטיות״ בסגנון, אבל איכשהו זה מתפספס לכל הביביסטים והימנים שחושבים שהגיע הזמן לתת לממשלה למשול ללא איזונים ובלמים. 

אבל יהיה בסדר וכו׳

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, oryo כתב:

האם פלוני מעוניין שהממשלה (לא משנה עכשיו ימין/שמאל, כל ממשלה) תהיה מסוגלת (א) לקבוע את כל הרכב השופטים ו- (ב)להעביר כל חוק שהיא מעוניינת בו עם רוב של 61 ח״כים?

בוודאי שלא.

אבל לא קראתי את הצעת החוק ולכן לא ברור לי אם אכן זה בדיוק מה שכתוב שם.

זו אפילו לא הנקודה שלי, הנקודה שלי היא שרוב האנשים בכלל לא מבינים או לא קראו את הצעת החוק.

סתם שאלה, אתה חושב שהכוח שיש היום לבג״צ הוא סביר? יותר מדי? מעט מדי? האם בג״צ יכול לפסול כל חוק? ואם יש 119 חברי כנסת שתומכים בו, האם לבג״צ צריך להיות הכוח לפסול אותו?

רק למען הגילוי הנאות, הצבעתי ללפיד, ואני חושב שהחילונים שהחרימו את נתניהו, אני ביניהם, יצאו טיפשים גמורים כי מה שהבאנו על עצמנו זה מה שנקבל. מגיע לנו. מגיע לנו השלטון של החרדים, כי זה מה שיצרנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Potato כתב:

הא איזה מתוחכם אתה רשמת 0מול ולא שמאל.

קבל עוד 15 נקודות במדד הביביפלצת.

תקרא את התגובה שוב ותבין. אם לא הצלחת להבין מה הכוונה ב-0מאל דבר איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Cassano כתב:

סתם שאלה, אתה חושב שהכוח שיש היום לבג״צ הוא סביר? יותר מדי? מעט מדי? האם בג״צ יכול לפסול כל חוק? ואם יש 119 חברי כנסת שתומכים בו, האם לבג״צ צריך להיות הכוח לפסול אותו?

מחר חברי כנסת ברוב של 119 (אחד נתקע בשירותים) תומכים בחוק שלכל ח"כ יש זכות ללילה ראשון עם כלתו של כל אזרח שהוא לא ח"כ.

או שכל ח"כ רשאי להיכנס לבית של כל אזרח לקחת מה שבא לו.

או שהמשך החזקת רישיון הנהיגה שלך תהיה תלוי בהשלמת X שעות לימודי גמרא וציון עובד מעל 80 בבחינה.

או לאפשר לעבריין מין מורשע לעבוד במוסד חינוך.

האם לא לתת לבג"צ לפסול חוקים כאלה? הממשלה כן צריכה לעשות מה בא לה?

לפני 24 דקות, Cassano כתב:

רק למען הגילוי הנאות, הצבעתי ללפיד, ואני חושב שהחילונים שהחרימו את נתניהו, אני ביניהם, יצאו טיפשים גמורים כי מה שהבאנו על עצמנו זה מה שנקבל. מגיע לנו. מגיע לנו השלטון של החרדים, כי זה מה שיצרנו

לא הבנתי איך זה מסתדר לך בראש, כי לי לא.

כן, חילונים אשמים, כי חלקם הלכו להצביע ליכוד/הציונות הדתית/שאר חבורת הזבל, וקיבלנו את מה שקיבלנו.

אבל איך אתה ואני אשמים בזה שהצבענו לפיד, נשגב מבינתי. אולי היית צריך להצביע ש"ס?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Cassano כתב:

אבל לא קראתי את הצעת החוק ולכן לא ברור לי אם אכן זה בדיוק מה שכתוב שם.

יש כאן בשרשור ציטוט מפי עמית סגל, לא בדיוק שמאלני.

אני יודע שאתה לא מטריל - אבל תבין שזה סוג של הטרלה. אנחנו לא דנים בשאלה האם בג״צ מושלם, אלא בשאלה האם החוק המדובר סביר. החוק המדובר לא סביר בעליל, נקודה.

בנוגע לבג״צ או שופטים וכו׳, אני לא אוהב כמה וכמה דברים במוסד וחושב שיש מקום לאזן - אבל יש פער בין לאזן ובין לרמוס. 

לשאלה שלך: אם 119 ח״כים תומכים בחוק חדש הגורס כי חל על התפקיד שלהם קביעות, ולכן עד מותם יחזיקו בו - מה אתה אומר, צריך לעבור בג״צ?

(במילים אחרות: לא, אסור לתת לכנסת כח אבסולוטי)

רק למען הגילוי הנאות, הצבעתי ללפיד, ואני חושב שהחילונים שהחרימו את נתניהו, אני ביניהם, יצאו טיפשים גמורים כי מה שהבאנו על עצמנו זה מה שנקבל. מגיע לנו. מגיע לנו השלטון של החרדים, כי זה מה שיצרנו.

זה כנראה הספין הכי מטופש שיצא מבית נתניהו, וממש מבאס לקרוא אותך חוזר עליו (כי זה מוכיח שהספין לא מטופש, אלא המציאות מטופשת).

תזכורת: לפיד נכנס לממשלה עם נתניהו.

גם גנץ (וחלקנו - myself included - צחקנו עליו כי היה ברור מה יקרה בהמשך, ואשרי המאמין זה קרה!)

ו... מה קרה עם זה?

ביבי לא מעוניין בשותפים שמאיימים עליו, הוא מעוניין בבובות - ולכן החרא צף. שים לב מה קרה לליכוד, מי נמצא בצמרת ומי מועף משם. (הערת צד: עוד סיבה שקוראים לכת שלו ״ביביסטים״ ולא ליכודניקים, ביבי והביביסטים משמידים שיטתית את הליכוד)

אתם לא יצרתם כלום, אתם ניסיתם ככל יכולתכם להלחם בתופעה - אבל יש מספיק אנשים שבטוחים שלתת את המדינה לימין-משיחי-חרדי זה ה-פתרון, בלי להכנס לדירוג שכלי נאמר שלא, לא אתה יצרת את השעטנז הזה, אלא כל אלו שתומכים במנהיג העליון שלהם בעוד הוא מרסק לחלוטין כל אפשרות לממשלת אחדות חילונית בגלל האינטרסים האישיים שלו, וכל מי שמצביע לפנאט דתי תומך מחבלים ומסביר שזה כי אמשילות או איזו שטות אחרת.

נלחמתם קרב מאסף, הפסדתם (זה היה ידוע מראש), ועכשיו הממשלה הזו תעשה כל העולה ברוחה כי יש לה את המנדט והגיבוי מהציבור שלה שלא כ״כ מבין היסטוריה, אזרחות, מה זו דמוקרטיה ומה הסכנה בריכוז כח.

בכל אופן, להאשים את המרכז בתוצאות זה כמו להאשים את גוף האדם בכך שהוא מתפרק כשפוגע בו קליע.

עם כל הצער שבדבר, זו פשוט המציאות.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, יובל .מ. כתב:

מישהו שהולך ומקלל לוחמים ולוחמות בשטח מבחינתי הוא אויב, לא תומך אויב, וזה לא משנה אם הוא מהצד השמאלי או הימני של המ

אבל זה בדיוק העניין, אתה לא אמור לקבוע. החוק אמור לקבוע ומערכת המשפט אמורה לקבוע. 

בדמוקרטיה זו חוקי להתנגד לפעילות הצבא, כל זמן שעושים זאת באמצעים חוקיים.

כמו שהמתנחלים מתנגדים לפנוי מאחזים וכו׳.

לפני 37 דקות, יובל .מ. כתב:

זו דעתך.

לא שברור מה זה אומר ״להיות יהודית״

תרצה לפרט?

ואם אתה אזרח ערבי, למה שתרצה שהמדינה שלך תהיה יהודית?

תצרף להם עוד מיעוטים וסתם כאלו שהם חסרי דת באמונתם, ואולי יש לך איזה שליש מהאנשים במדינה, שלא חושבים שהמדינה ״צריכה להשאר יהודית״.

מה הם אמורים לעשות?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, יובל .מ. כתב:

כן כן תמשיך להתמם. בשביל שישראל תשאר יהודית צריך להעניק לש"ס מעמד של... עיר?

לפני 27 דקות, Cassano כתב:

זו אפילו לא הנקודה שלי, הנקודה שלי היא שרוב האנשים בכלל לא מבינים או לא קראו את הצעת החוק.

אבל זה לא שהממשלה אפילו מכחישה את העניין עם ה61. שמעתי את לוין, לדוגמא, מתראיין במוצש  בערוץ 12. הוא לא ענה שום דבר קוהנרטי לדנה וייס שחרג מ"אנחנו דמוקרטים אז יהיה בסדר". לא הוא ולא ביבי ולא אף אחד אחר, אלא אם ממש פספסתי, לא מתמודדים בכלל עם זה. הם פשוט חוזרים על "ככה זה דמוקרטיה. יהיה טוב". ואני אפילו לא נכנס לזה שהוא טען שלא מלמדים בפקולטה למשפטים מה זה "סביר" או משהו כזה, ודנה וייס אמרה לו שזה לא נכון בתור מישהי שלמדה איתו באותו המקום.

לא חושב שזה היה יכול להגמר אחרת. אם לפיד ושות' לא היו מחרימים את ביבי איך לדעתך היתה נראית הממשלה? 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

זה כנראה הספין הכי מטופש שיצא מבית נתניהו, וממש מבאס לקרוא אותך חוזר עליו (כי זה מוכיח שהספין לא מטופש, אלא המציאות מטופשת).

אני לחלוטין לא מסכים עם זה.

ביבי מ-2009 תמיד לקח עלה תאנה חילוני כדי להימנע מלעשות מה שהאידיאולוגיה (אם עדיין יש לו כזו...) אומרת.

פעם זה היה ברק, פעם זה היה לפיד, גנץ, ואחרים.

ממשלה עם גורם חילוני בתוכה היה מונע את כל הקרקס של עכשיו.

@oryo

ציטוט

לא חושב שזה היה יכול להגמר אחרת. אם לפיד ושות' לא היו מחרימים את ביבי איך לדעתך היתה נראית הממשלה? 

ביבי רה״מ, לפיד שר חוץ, גנץ שר ביטחון, דרעי פנים, יהדות התורה בריאות וכו׳.

הממשלה הסטנדטית שהייתה ממשיכה בסטגנציה הרגילה שהיא מדינת ישראל.

@יבגניפ

עריכה אחרונה על ידי Cassano
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני באמת לא יודע מה עובר לו בראש, אבל אני חושב שככל שהמשפט מתקדם היה פחות ופחות סיכוי שהיה מסתדר עם כל מי שציינת ומעדיף את מה שיש עכשיו על הסטגנציה הרגילה. 

זה לא אותו הביבי של לפני 4-5 שנים אפילו. למרות כל הטענות מצד המחנה שלו שהתיקים מתפרקים וכו' (ויכול להיות אפילו שזה המצב - אין לי מושג)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

שמע, אני באמת לא יודע מה עובר לו בראש, אבל אני חושב שככל שהמשפט מתקדם היה פחות ופחות סיכוי שהיה מסתדר עם כל מי שציינת ומעדיף את מה שיש עכשיו על הסטגנציה הרגילה. 

זה לא אותו הביבי של לפני 4-5 שנים אפילו. למרות כל הטענות מצד המחנה שלו שהתיקים מתפרקים וכו' (ויכול להיות אפילו שזה המצב - אין לי מושג)

סביר שזה לא אותו ביבי, אבל למה לקח את גנץ לממשלה בבחירות מועד ג׳?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, oryo כתב:

ואם לא ברור לך שמניפולציות זולות עובדות על הציבור ושימוש בחרדה קיומית מייצר מנדטים

מצחיק שאתה כותב את זה למישהו שהוא באופן ברור בדיוק זה שמניפולציות זולות עובדות עליו.

לפחות לפי מה שהוא כותב פה בעמוד הזה..

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מעניין מי יהיה הבריון התורן של הימין בממשלה הבאה, כשהבוחרים יבינו שבן גביר לא באמת יכול לעשות ״סדר״ בנגב, ״למשול״ בגליל ולשנות את המשטרה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, פינדר כתב:

מצחיק שאתה כותב את זה למישהו שהוא באופן ברור בדיוק זה שמניפולציות זולות עובדות עליו.

לפחות לפי מה שהוא כותב פה בעמוד הזה..

מה שיפה זה שאתם ממשיכים בעקביות עם ההתנשאות, כאילו אי אפשר לחשוב את הדברים האלה לבד.

תמשיכו לחשוב שאנחנו הולכים אחרי מניפולציות אם זה מה שכיף לכם בחיים.

לפני 11 דקות, Cassano כתב:

אגב, מעניין מי יהיה הבריון התורן של הימין בממשלה הבאה, כשהבוחרים יבינו שבן גביר לא באמת יכול לעשות ״סדר״ בנגב, ״למשול״ בגליל ולשנות את המשטרה.

אתה יודע מה אומרים על מי שמנבא את העתיד נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...