Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אולי אנחנו צריכים לשלם כסף לכל מני אנשים שיגיעו עם ספינות לחופי הרצועה ויעמיסו אנשים לחופי אפריקה/טורקיה. כמובן שהם יבקשו כסף גם מהעזתים.
אף אחד לא צריך לדעת על הסידור כמובן, אלו אנשים פרטיים שבאים לנצל את המצב כדי לעשות קופה, זה קורה באפריקה, יקרה גם פה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4901

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

לפני 14 דקות, Gosser1860 כתב:

ע"ע מלחמת רוסיה-אקראינה

מגנים את רוסיה רצח על כמה ילדים שהם לקחו מאיזורי לחימה אקטיביים (בלי להיכנס לכן/לא/חטיפה/חטיפת ילדי תימן - הבוטומליין זהה)

לפני 15 דקות, Gosser1860 כתב:

סכסוך נגורו קרבאך

או!

עוד מלחמה שה"מערב" תפס בה חלק, והתעלם לגמרי מהכול, רק מה, אף אחד לא תפס את הצד של הארמנים, והם ידעו שעם זה העולם רובו בצד האזרי (שוב, לא משנה אם בצדק או לא) - ישחטו אותם. אז הם עשו """טרנספר מרצון""". בטוויטר הישראלי אגב חגגו על זה, שאף אחד לא איים עליהם והם עזבו מרצונם, ככה שזה "לא באמת טרנספר". רק מה, אם חמאס/חיזבאללה מקבלים עכשיו עוד שטח בישראל, אני מוכן להיכנס אול אין בזה שאין ישראלי יהודי אחד שנשאר באיזור הזה. (זה כמובן לעומת זה שאני בטוח שסיפוח של עזה לא יגרור שחיטה של 2 מיליון איש, גם אם חלק מאוד רוצים בזה)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Shmulik_Miata כתב:

אשליות.

אנחנו לא חיים במאה הקודמת. 

אני אמנם לא חושב שזה יקרה, אבל באירופה יש מיליוני מוסלמים שעברו לשם רק בעשור האחרון כפליטים. זה גם לא שיש איזה משהו ששווה משהו בעזה, חוץ מתעשיית המוות וכנראה אחד ממבצרי הטרור המתקדמים ביותר שיש כיום. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתברר שצה"ל. משתמש עוד בתותחים משנות ה70.

https://www.calcalist.co.il/local_news/article/skhs4cqzp

שכחו את התותחנים: צה"ל משתמש עדיין בתותחים משנות ה-70 של המאה הקודמת

הצבא הגיע למלחמה הנוכחית עם תותחים בני חמישים. ב־2023 הוא היה אמור להתחיל להצטייד בתותחים מודרניים של אלביט מערכות, שזכתה במכרז מעורר מחלוקת. נכון לעכשיו, התותחים החדשים לא יגיעו לפני מחצית 2024.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת האיום הקיומי העצום של עזה על ישראל, טרנספר זו תגובה פרופוציונלית בעליל.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Supertigre כתב:

אני אמנם לא חושב שזה יקרה, אבל באירופה יש מיליוני מוסלמים שעברו לשם רק בעשור האחרון כפליטים. זה גם לא שיש איזה משהו ששווה משהו בעזה, חוץ מתעשיית המוות וכנראה אחד ממבצרי הטרור המתקדמים ביותר שיש כיום. 

אמרת הכל. אירופה. 

ישראל? אותה מדינה קטנה שעל כל סיבה מותקפת מימין ומשמאל, מטה ומעלה.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, falou כתב:

רק שבנגרונו גרו 120 אלף ארמנים... יחי ההבדל הקטן.

הים יכול לאכלס הרבה "אזרחים", גם 2 מליון, מעלים לספינת תובלה ובאמצע הים אופס, האו"ם בתגובה: אנו קוראים לוועדת חקירה כנגד הים התיכון, יש לנו רוב מוחלט בהצבעות להקמת וועדה כזאת, הים התיכון: טוב, זדיינו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן באירופה יש מיליוני מוסלמים, כולל פליטים סוריים. עזבו את הפן המוסרי. נניח. מלחמה וכו. מישהו פה יכול לספר ממה הוא מתכוון להתפרנס אם ישראל תנהג בפלסטינאים כמו שאסד נהג בבני עמו?

את הרעיון של להציע להם לעבור לסיני, כי אנחנו מעצמת על, אני מקווה שכבר זנחו פה, לאור ההתנגדות של נשיא מצרים (וגם בלעדיה, אשף בלבנון לא היה הצלחה גדולה לישראל. אולי היינו צריכים לשלוט בכולה ואת הפלסטינאים לגרש לתורכיה 🤷‍♂️)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, עדי-אל כתב:

הטרנספר לא צריך להיות מחר בבוקר

הוא צריך להתחיל מחר בבוקר 

כן, לדעתי זה לא כזה בלתי אפשרי כמו שחושבים.

עד עכשיו לא היה לישראל חזון אסטרטגי ארוך טווח בכלל. "יהיה מה שיהיה". אבל אם החל מסוף המלחמה החזון הוא טרנספר, אפשר להתחיל להכין את הקרקע במשך השנים הבאות, להכין מספר אלטרנטיבות לאיך עושים את זה (תשלום לכל משפחה שעוזבת את עזה? עידוד אחר?), איך לשכנע את העולם "לאכול" את זה דרך הסברה, איך למנוע מהעולם הערבי-מוסלמי לעצור את זה וכו'. ואז להתחיל לבצע בהדרגה.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.10.2023 בשעה 07:47, asix כתב:

2) ביבי התפאר על "השגי" השלום שנחתו עליו בלי מאמץ. עכשיו זה מסביר הכל. ארה"ב צריכה אותם ותעשה ותתן מה שצריך כדי שיקרו. מטוסי f35? קיבלתם. גרעין סעודי? קיבלתם.

ביבי מכיר את התוכנית ולכן חייב לזרום איתה. הוא לא חלק מהתוכנית. הוא רק צריך לשווק אותה. ובזה ביבי אלוף.

מודה שגם אנחנו צריכים חדש במקום הישן שיש עכשיו במפעל טקסטיל

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yb כתב:

הוא חייב להתאפס על עצמו ומהר כי העם יתחיל לדרוש את הורדתו המיידית.

הוא גמור, אין לו יכולת להתאפס.

אני מקווה שהתרחיש הזה יתממש, כי במצב הנוכחי זה הכי אופטימי שיש לנו: 

האמת התייצבה במערומיה: נתניהו פשוט לא כשיר | בן כספית - וואלה! חדשות (walla.co.il)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

אולי אנחנו צריכים לשלם כסף לכל מני אנשים שיגיעו עם ספינות לחופי הרצועה ויעמיסו אנשים לחופי אפריקה/טורקיה. כמובן שהם יבקשו כסף גם מהעזתים.
אף אחד לא צריך לדעת על הסידור כמובן, אלו אנשים פרטיים שבאים לנצל את המצב כדי לעשות קופה, זה קורה באפריקה, יקרה גם פה.

יש כזה סידור, מקבלים ויזה טורקית, עוברים את הגבול העזתי למצרים אחרי ששילמו הון לחמאס, מועלים על אוטובוסים ישירים לשדה התעופה ומוטסים ישירות לטורקיה.

ההגבלה היא 2000 איש ביום. מה קורה במלחמה אני פחות יודע.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.10.2023 בשעה 16:04, עמרי לייט כתב:

אני אפילו לא יודע ממה להתחיל, נראה שאימצת לחלוטין את הנרטיב הפלסטינאי המעוות. מה שקוראים לו ״הנכבה הפלסטינאית״ הוא כשלון של לאומנים ערביים להכחיד אותנו לפני 75 שנים. הסכסוך ביננו לערבים התחיל עוד הרבה לפני. נכון שבמהלך מלחמת השחרור רבים מערביי הארץ הפכו לפליטים אבל זה נכון גם לגבי יהדות ארצות ערב שנרדפה.

כל המזרח התיכון היה יחידה גיאופוליטית אחת בתקופה העותמאנית והגבולות כפי שאנו מכירים אותם נקבעו על ידי הבריטים והצרפתים. פלסטינה א״י כיחידה פוליטית נוצרה בתקופת המנדט הבריטי. הסיבה היחידה שערבי שעבר מאיזור אשדוד לעזה נחשב עדיין לפליט ויהודי מעיראק או סוריה לא נחשב כזה היא רצון של אויבנו להנציח את הסכסוך.

אני לא הייתי אומר שאימצתי נרטיב כלשהו.

אבל עובדה ששום דבר לא עובד לנו בתור מדינה. מדינת ישראל בעיני העולם היא פשוט סחורה פגומה ומקולקלת שאין לה קונים. מדינה שיותר ויותר אנשים בעולם מאמינים שאין לה בכלל זכות קיום ושהיא צריכה לחזור להיות פלסטין.

אפילו אחרי מה שקרה בשבעה באוקטובר, זה לא שאין גינויים בעולם, יש קצת גינויים והזדהות, אבל בתכלס הפלסטינים מסכנים הרבה יותר(ככה רוב העולם רואה את זה), ורוב העולם המערבי פשוט לא תומך בנו וכל מועדוני הכדורגל באנגליה מתנערים מאיתנו ואני מרגיש פשוט בושה להיות ישראלי ויהודי.

וזה לא שהכדורגל בארץ כזה טוב שאנחנו פשוט יכולים לזנוח את הכדורגל מחו"ל, קל וחומר של הליגה האנגלית.

תמיד אמרתי את זה, זה מאוד קשה ומייאש וקללה להיות יהודי וישראלי, במיוחד בימים כאלה.

• רעיון גרוע 10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...